باز سازی ویلای قدیمی در شمال

قسمت های شمالی کشورایران،یکی ازمناطق توریستی است که به دلیل رطوبت مناسب وبارندگی وهمینطور معتدل بودن آب وهوا دربیشتر روزهای سال ، وجودجنگل های زیبا ودریا،مورد توجه بسیاری از توریست ها وگردشگران داخلی وخارجی قرار گرفته است.به دلایل گفته شده افراد بسیاری مایل به خرید وبازسازی ویلا وباغ دراین مناطق هستند. بازسازی ویلاهای قدیمی دراستان مازندران باتوجه به اقلیم مناطق حاشیه ی دریای خزر می تواند دلهره آور باشد. بسیاری از ویلاهای قدیمی در وضعیت نسبتاً اولیه ای هستند و باید با استانداردهای مدرن ارتقا داده شوند و توجه ویژه ای به بهبود بهره وری انرژی آنها شود. عادی است که صاحب خانه ها نگران باشند هنگام بازسازی ، ویژگی منحصر به فرد خانه خود را از دست بدهند. با این حال ، با برنامه ریزی دقیق می توان از این امر جلوگیری کرد و صاحب خانه ها می توانند از مزایای خانه ی نوسازی شده خود برخوردار شوند. هنگام بازسازی داخل یک خانه قدیمی یا ویلا ، سوال مهم این است که آیا می خواهید آن رابه سبک سنتی بازسازی کنید یا می خواهید رویکردی مدرن تر برای بازسازی به کارببرید؟! این امر خصوصا زمانی اهمیت دارد که از چه مصالحی برای دیوارها یا سقف استفاده می کنید.دراین مقاله می خواهیم به برخی از سوالات ذهن شما مانند چگونه می توان ویلاهای قدیمی درشمال را بازسازی کرد؟هزینه ی بازسازی ویلای قدیمی در شمال به چه عواملی بستگی دارد؟ پاسخ بدهیم. باز سازی ویلا در شمال

از آنجایی که سقف ،دیوارها وکفپوش ،رکن های اساسی یک خانه هستند بهتراست بانحوه ی بازسازی هرکدام بیشترآشناشوید تابرای بازسازی آن ها تصمیمات درستی بگیرید:

بازسازی سقف

به طور سنتی متریال های متفاوتی در سقف شیب دار خانه های شمال کشور مانند ایرانیت یا آندولین و پانل های سقفی استفاده می شد. امروزه می توانید همین سقف ها را را با استفاده از محصولات مدرن تر،مقاوم تر وزیبا تر ایجاد کنید. از پانل های قلع فشرده آلومینیومی می توان برای جایگزینی قالب ها و پانل های گچی اصلی استفاده کرد. چوب هنوز استفاده می شود ، اما دردسرهای خودش را هم دارد. تیرهای چوبی یک گزینه محبوب هستند ، اما GIB امروزی می تواند در بین تیرهایی که به رنگ سفید رنگ آمیزی شده اند به روشنایی اتاق کمک کند. با استفاده از GIB با قالب های بزرگ سنتی نیز می توانید حالت مدرن تری ایجاد کنید. یا از GIB و باتون می توان برای ایجاد ظاهر "تخته و باتون" استفاده کرد که در رنگهای خنثی با نورپردازی مدرن و روشن رنگ آمیزی شده اند.

بازسازی دیوارها

هنگام بازسازی ویلاهای قدیمی درشمال کشورباتوجه به اقلیم این مناطق، دیوارها گزینه های زیادی برای بازسازی دارند مانند کاغذ دیواری ، رنگ و پانل های قلع فشرده دارند. امروزه محصولات جدیدی وجود دارد تا دیوار های جدیدی جایگزین دیوار های قدیمی وفرسوده شود. به عنوان مثال ، از تخته های مقاوم می توان برای ایجاد ظاهری شیک و شیار استفاده کرد (به جای زبان چوبی و شیار سنتی) ،یا انواع مختلف کاغذهای دیواری که ظاهر سه بعدی دارند، می توان استفاده کرد ،همچنین از آلومینیوم "پانل های قلع فشرده" با رنگ های مورد علاقه ی شما نیز می توان استفاده کرد. در ویلاهای استان مازندران اگر سقف طراحی بسیار شلوغی دارد ، می توانید ازیک طراحی ساده برای دیوارها استفاده کنید (به عنوان مثالGIB) ، بنابراین فقط یک ویژگی را در اتاق نگه دارید.

بسیار مهم است که بعد از بازسازی یک ویلای قدیمی تمام فضاهای آن طراحی ورنگ با یکدیگر مطابقت وسازگاری داشته باشد.

بازسازی کفپوش

در بازسازی ویلا درشمال با توجه به این که اکثر خانه ها به سبک خانه های ویلایی یا ویلا باغ هستند، برای کفپوش معمولاً ازتخته های زبانه و شیاردار محکم استفاده می شود که از چوب بومی ساخته شده اند ودر نهایت این کفپوش ها با لاک براق تکمیل می شوند. از آنجایی که بیشتر چوب های بومی این مناطق کاملاً نرم و بادوام هستند ، سالها مورد استفاده قرار می گیرند. پس هنگام بازسازی ویلای خود ، می توانید کفپوش های موجود را ترمیم کنید ، یا این که آن را کاملاً تعویض کنید یا سطح کفپوش های موجود را با یک کفپوش جدید بپوشانید. به هرحال این موضوع به وضعیت ویلا برمی گردد و این که به دنبال چه نوع طراحی هستید و البته چقدر حاضرید هزینه کنید.

تعویض کفپوش های موجود توصیه نمی شود چون ممکن است بسیار پرهزینه باشد و به احتمال زیاد در طی این فرآیند با مشکلات دیگری روبرو می شوید. برای بازسازی ویلاباغ قدیمی، کف اصلی را می توان ترمیم کرد اما این تنها در صورتی توصیه می شود که کف در شرایط بسیار خوب و بدون حفره و پوسیدگی باشد. هنگام انتخاب رنگ کفپوش ، اندازه اتاق ها و میزان تابش نور خورشید را هم در نظر بگیرید. استفاده از رنگ های تیره در فضاهای بسیار کوچک با نور کم خودداری کنید ، زیرا باعث می شود اتاق تیره و کوچک تر به نظر برسد. کفپوش های روشن تر در فضاهای کوچک بهتر است زیرا نور را بیشترمنعکس می کند و باعث می شود اتاق بزرگتر به نظر برسد. اگر می خواهید سبک سنتی ویلا را حفظ کنید ، توصیه می کنیم یک کفپوش با رنگ طبیعی انتخاب کنید. برای یک سبک مدرن تر ، کفپوشی با جزعیات کمتر انتخاب کنید ، که باعث ایجاد آرامش و ظاهری بزرگ برای ویلا می شود.

نکاتی برای بازسازی آشپزخانه های ویلا های قدیمی در شمال

هنگام تصمیم گیری در مورد یک سبک خاص برای آشپزخانه جدید در خانه های ویلا یی، دو ذهنیت وجود دارد: یا به طور کامل با اصول معماری خانه قدیمی کار کنید که جزئیات اصلی را تکرار می کند ، یا با طراحی مدرن و مینیمالیستی پیش بروید که این موضوع کاملاً شخصی است. با این حال ، چیزی که صاحب ویلاهای قدیمی دائماً درخواست می کنند ،همان طراحی سنتی است به گونه ای که از فناوری های امروزی هم در عملکردهای آن استفاده شود ، اما در عین حال ظاهر بصری دلپذیر ، زیبا وسنتی داشته باشد. ویلاهای قدیمی درشمال از سبک ویلا های کلبه ای استقبال می کنند. اشتیاق به زیبایی بصری و آرامش ، عناصری مانند قفسه های چوبی و وسایل حصیری ، همه به سنتی بودن سبک خانه کمک می کند.در حالی که جذابیت بصری یکی از اولین تأثیرات طراحی آشپزخانه است ، باید همه مزایای فناوری مدرن را در بر بگیرد.

مشاوره تعمیر و بازسازی ویلا در شمال

قبل از شروع بازسازی ، مطمئن شوید که موارد زیر را مشخص کرده اید:

1. اولویت

دقیقا می خواهید چه کنید؟ لیستی از همه کارهایی که باید برای بازسازی ویلا انجام دهید تهیه کنید و در کنار هر مورد ، توجه کنید که وجود آن مهم هست یا مهم نیست. این به شما کمک می کند تا اولویت های خود را مشخص کنید.

2. هزینه بازسازی ویلا

اگر قصد دارید مدت زیادی در خانه ای که آن را بازسازی می کنید، بمانید ،مشخص کنید چقدر می خواهید برای آن سرمایه گذاری کنید واین که آیا این هزینه ارزشش را دارد یا خیر. بهتر است وقت بگذارید تا مشخص کنید حداکثر هزینه شما چقدر است.

هنگامی که می دانید چقدر می توانید هزینه کنید ، سعی کنید ایده ای کلی از برنامه های خود داشته باشید. با افرادی که کارهای مشابه انجام داده اند مشورت کنید. هزینه پروژه های بازسازی و ساختمان درشمال کشور بسته به محل زندگی و مصالح و وسایل مورد استفاده می تواند بسیار متفاوت باشد.

شما باید هزینه ها را در موارد زیر در نظر بگیرید:

کار پیمانکاران و سایر مشاغل

مصالح ساختمانی

وسایل

بیمه - هزینه بیمه نامه برای بازسازی کارهای نوسازی می تواند تا دو برابر پوشش سالانه خانه شما باشد ، بنابراین برای اطمینان از بودجه کافی ، بهتراست با یک شرکت بیمه صحبت کنید.

اسکان جایگزین برای زمانی که خانه ی شما درحال بازسازی است.

عوامل کلیدی موثر بر هزینه پروژه های بازسازی درشمال

هزینه بازسازی خانه ها همیشه نگرانی اصلی صاحب خانه ها است ، به جز هزینه های غیرمنتظره ای که ممکن است در حین بازسازی به وجود بیاید مطالعات نشان می دهد مبلغی که هر ساله برای پروژه های بازسازی خانه در استان مازندران هزینه می شود بسیار زیاد است.

با این حال ، اکثر صاحب خانه ها از هزینه پروژه بازسازی اولیه خانه بی اطلاع هستند. برای درک شفافیت بیشتر ، لازم است درک روشنی از هزینه برآورد شده داشته باشید.

در حالی که اندازه و وضعیت خانه عوامل اصلی تعیین کننده هزینه بازسازی خانه هستند ، عوامل مهم دیگر عبارتند از:

پیمانکار نوسازی ویلا

انتخاب پیمانکار ، هزینه پروژه های بازسازی ویلا های قدیمی را بسیار تحت تأثیر قرار می دهد. انتخاب یک پیمانکار با تجربه می تواند هزینه ی زیادی از شمابخواهد. برای یافتن یک پیمانکار خوب که کارهای با کیفیت را با قیمت مناسب انجام می دهد ، باید تمام گزینه های موجود را بررسی کنید.

قطعات و مواد

کیفیت قطعات و مصالح استفاده شده به طور قابل توجهی هزینه کلی برای بازسازی خانه را افزایش می دهد. به منظور صرفه جویی در هزینه ، بسیاری از صاحب خانه ها محصولات ارزان و بی کیفیت را انتخاب می کنند و کیفیت پروژه بازسازی را نیز کاهش می دهد.

بنابراین ، توصیه می شود برای انتخاب مصالح با کیفیت و قیمت مناسب از پیمانکاران بازسازی ویلا که دارای روابط حرفه ای با تولید کنندگان و تامین کنندگان هستند ، کمک بگیرید.

زمان

زمان صرف شده برای تکمیل پروژه بازسازی ، مستقیماً با هزینه مربوطه متناسب است. هر چه ساعات کار بیشتر باشد ، هزینه بیشتر خواهد بود زیرا زمان بازسازی طولانی مدت به معنی افزایش نیروی کار و همچنین هزینه فرصت است.

3. بازه های زمانی

بازسازی ویلاها بیشتر از آنچه انتظار می رود به طول می انجامد. طراحی و برنامه ریزی می تواند سه تا چهار ماه طول بکشد ، حتی قبل از اینکه کاربازسازی ساختمان را شروع کنید. اگر زمان خاصی از سال نیاز دارید تا کار انجام شود ، هرچه زودتر با شرکت طراحی موردنظر صحبت کنید تا بدانید آیا این کار امکان پذیر است یا خیر.

درنهایت شما می توانید برخی کارهای ساختمانی ، برقی و لوله کشی را بدون کمک یک فرد متخصص انجام دهید ، اما باید قوانین را بررسی کرده و الزامات قانون ساختمان را رعایت کنید.

اگر تجربه کمی در صنعت ساختمان دارید یا هیچ تجربه ای ندارید ، کارشناسان ومشاوران شرکت معماری ودکوراسیون داخلی دارکوب به شما کمک می کند تا نحوه عملکرد بازسازی انواع ساختمان ها را درک کنید. پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار تعمیر وبازسازی ساختمان خود دراستان مازنداران با کارشناسان ماتماس بگیرید وازمشاوره ی رایگان بهره مند شوید.

دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5

با ما در ارتباط باشید
محصولات مرتبط
product related
لوستر رویال مدل 101

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

لوستر رویال مدل 102

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

موکت 01

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

لمینت
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

آینه آبشاری

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه اسیدشور

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه تراش

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای چهره و نقوش اسلیمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای بوهمیایی و نقوش گیاهی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوستر چرمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل خزه

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل سیمانی

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

دیوار سبز-گرین وال

دیوار سبز/ریشه

مشاهده جزئیات

فلاور باکس

ریشه/فلاور باکس

مشاهده جزئیات

کاغذ دیواری

ریشه/کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

لمینیت

ریشه/لمینیت

مشاهده جزئیات

مبلمان اداری

ریشه/مبلمان اداری

مشاهده جزئیات

موکت اتریشی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت آمریکایی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت هلندی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

میکروسمنت

ریشه/میکروسمنت

مشاهده جزئیات

نور خطی

ریشه/نور خطی

مشاهده جزئیات

روشویی مدرن و کلاسیک

روشویی/ریشه

مشاهده جزئیات

شیشه استندگلس

ریشه/شیشه استندگلس

مشاهده جزئیات

های گلاس ترکیه ای

ریشه/های گلاس

مشاهده جزئیات

مقالات مرتبط
Article related

کابینت های آشپزخانه
یکی از مهمترین عناصر موجود در آشپزخانه کابینت ها هستند که باعث منظم شده وسایل و لوازم مربوط به...

مشاهده جزئیات

مرکز فرهنگی حیدر علی اف
این مجموعه توسط زاها حدید معمار عراقی – بریتانیایی طراحی شده است ، استفاده از خطوط کرو و شیب دار و...

مشاهده جزئیات

برج آزادی
برج آزادی در تمام دنیا نماد شهر تهران است ، طراح این برج به مسابقه گذاشته شد و در نتیجه آن طرح برگزیده کار دانش آموخته دانشگاه ...

مشاهده جزئیات

تاج محل در آگرا
کی از عجایب هفتگانه دنیای جدید از باشکوه ترین و زیباترین بناهای یادبود که در

مشاهده جزئیات

آجر
آجر یکی از قدیمی ترین متریال های مورد استفاده در صنعت ساختمان است...

مشاهده جزئیات

برج میلاد
برج چند منظوره ای در تهران پایتخت کشور ایران باارتفاع 435 بلندترین برج ایران و...

مشاهده جزئیات

شیشه های رنگی
از عناصر اصلی در طراحی دکوراسیون داخلی عناصرنور و رنگ است ...

مشاهده جزئیات

موزه گوگنهایم
این ساختمان در سال 1997 توسط خوان کارلوس شاه سابق افتتاح شد .این موزه با سبک معماری مدرن ...

مشاهده جزئیات

برج خلیفه یا برج دبی
برج با 163 طبقه قابل استفاده و ارتفاع 828 متر در حال حاضر بلندترین ساخته دست بشر و بلند ترین آسمان خراش...

مشاهده جزئیات

اپرهاوس سیدنی
یکی از منحصر به فرد ترین ساخته های هنر معماری قرن بیستم اپرایی است که در شهر ساحلی سیدنی...

مشاهده جزئیات

خانه های مکعبی ( روتردام هلند )
کاربری ساختمان های مکعبی مسکونی است ،ساخت این خانه ها دو سال به طول انجامیده از سال 1982 تا سال...

مشاهده جزئیات

ساختمان رقصنده
(خانه رقصان) نام یک ساختمان معروف در شهر پراگ، پایتخت کشور جمهوری

مشاهده جزئیات

اصول طراحی داخلی
دکوراسیون داخلی از جمله هنرهای دکوراتیو است که اهمیت زیادی ...

مشاهده جزئیات

ایده هایی برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل
برای طراحی دکوراسیون داخلی و یا تغییر دکوراسیون داخلی منزل ابتدا با کارشناس....

مشاهده جزئیات

درباره اشتباهاتتان در دکوراسیون داخلی بدانید
برای داشتن دکوری زیبا و متنوع باید بتوانید کلیشه های ذهنتان را زیر پا بگذارید.البته زیر پا گذاشتن کلیشه های ذهن به این معنی نیست که هرگونه نا هماهنگی...

مشاهده جزئیات

سبک معماری مراکشی درز طراحی دکوراسیون داخلی
سبک معماری مراکشی یکی از محبوب ترین سبک های دکوراسیون داخلی است . این سبک با درگاه هایی از قوس ها و آرک ها....

مشاهده جزئیات

دیوار سبز و طراحی دکوراسیون داخلی
دیوار سبز یک دیوار زنده است ، دیواری که بخشی یا تمام آن را گیاهان در بر میگیرند دیوارهایی که با توجه

مشاهده جزئیات

طراحی مسجد وحی توسط شرکت معماری ایکس
مسجد مدرن به نام "وحی " در مرکز شهر ابوظبی ،امارات قرار دارد که توسط شرکت معماری...

مشاهده جزئیات

هتل یخی سوئد
اولین ، با شکوه ترین و مجلل ترین هتل ساخته شده از متریال برف در سبک خود

مشاهده جزئیات

نقش طراحی پایدار در دکوراسیون خانه
معماری پایدار از طراحی پایدار الهام میگیرد و شروع ...

مشاهده جزئیات

طراحی دکوراسیون داخلی ویلای کوهپایه ای
در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا باید به نکات مهم و اساسی

مشاهده جزئیات

طراحی سقف کاذب در طراحی دکوراسیون داخلی
سقف های کشسان یا سقف های باریسول انقلابی در طرح سقف ها آسمان های مجازی تصویرهای متفاوت در ...

مشاهده جزئیات

نقش شومینه در طراحی دکوراسیون داخلی
یکی از مهمترین نقاط کانونی هر فضای مسکونی و ویلایی شومینه است ،شومینه ها در سبک های مختلف با متریال مختلف ساخته و

مشاهده جزئیات

طراحی مبلمان اداری در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی آشپزخانه
از آشپزخانه به عنوان قلب یک واحد مسکونی یاد میشود . فضایی که اول از همه بانوی خانواده بیشتر وقت خود را در آنجا میگذراند و ...

مشاهده جزئیات

نقش گلدانها و شمعدان ها در طراحی دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

نورپردازی درطراحی دکوراسیون داخلی
از مهمترین عوامل در طراحی دکوراسیون داخلی نورپردازی است ،تصمیم مهم نحوه استفاده از کدام یک ازعوامل نورپردازی اعم از نورهای خطی ...

مشاهده جزئیات

پله ها در دکوراسیون های داخلی
یکی از مهمترین راهای ارتباطی بین طبقات و اختلاف سطح ها در طراحی دکوراسیون داخلی پله ها هستند ، پله ها باید سازهایی راحت قابل دسترس و کاربردی در زمان اتفاقات باشند

مشاهده جزئیات

تاثیر ورودی ها بر دکوراسیون داخلی
ساختمان ها با توجه به کاربری های متفاوتی از قبیل مسکونی ، اداری ، تجاری ، فرهنگی، ویلایی و ...

مشاهده جزئیات

تاثیر پنجره ها در دکوراسیون داخلی
عوامل ارتباط دهنده فضای داخل با فضای خارج از خانه ،قرار گیری مکان پنجره ها یکی از مهمترین عناصر در طراحی دکوراسیون داخلی میباشد .

مشاهده جزئیات

فرم در معماری
97/02/15

مشاهده جزئیات

صنعت ساختمان

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی اتاق کودک

مشاهده جزئیات

نباید ها در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

رازهای رسیدن به زیبایی بیشتر در دکوراسیون داخلی دارکوب

مشاهده جزئیات

بازی رنگها با حال و هوای ما در دکوراسیون داخلی 2 دارکوب

مشاهده جزئیات

بازی رنگها با حال و هوای ما در دکوراسیون داخلی دارکوب

مشاهده جزئیات

نکات کلیدی دکوراسیون داخلی دارکوب

مشاهده جزئیات

تاریخچه دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی پست مدرن

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک

مشاهده جزئیات

درباره محمد سعادتی
فعالیت شرکت دکوراسیون داخلی http://www.decodarkoob.com دارکوب در سال 1388 به سرپرستی محمد سعادتی آغاز گردید. محمد سعادتی معمار، طراح داخلی و مجسمه ساز طی سال های فعالیت خود در مقام طراح و مدیریت پروژه های شرکت دارکوب رزومه قابل توجهی از خود به جا گذاشته است. طراحی اولین کشتی تفریحی ایران با 3 رستوران _ موزه_ سینما و امکانات تفریحی بسیار دیگر به نام کشتی تفریحی آریو که هم اکنون در سایت کشتی سازی ندیم گستر خلیج فارس واقع در بندر عباس در حال ساخت میباشد و همچنین طراحی بیش از 40 ویلا در نقاط مختلف ایران طراحی رستوران های متعدد از جمله مهمترین و برجسته ترین آنها به طراحی رستوران بزرگ ارم واقع در تهران ، شهرک غرب اشاره نمود، و همین طور طراحی چند بانک – منازل مسکونی بسیار و طراحی داخلی برج اورکسس واقع در کشور گرجستان در شهر تفلیس و همچنین در زمینه محوطه سازی فضای سبز که میتوان به طراحی لنداسکیپ سدلتیان1500 مترمربع و لنداسکیپ، روف گاردن های متعدد در تهران و سایر شهرستانها اشاره نمود، همگی از نمونه طراحی ها و اجراهای ایشان میباشد. با توجه به رزومه طراحی و اجرایی محمد سعادتی در باب طراح و سرپرست اجرا و همچنین تجربه ایشان در امور معماری همیشه مور تحسین کافرماهای خود بوده است. از نکاتی که باعث پیشرفت در امر طراحی و معماری ایشان میباشد بهره گرفتن از اطلاعات جامع ساختمانی در باب متریال های مختلف و جدید و کاربرد آنها و نحوه اجرا هر کدام که به کمک تیم تخصصی حاضر در شرکت که به ایشان کمک میکنند تا همیشه طراحی های بروز و متنوع را ارائه دهد. همچنین با بهره گیری از بهترین و با استعداد ترین معمار ها و طراح ها در تیم خود توانسته ،خطا در طراحی و اجرا را به طور کل از میان برداشته و همیشه به خاص ترین شیوه ممکن با تکیه بر اصول معماری در باب رنگ و حجم و فرم و متریال زیباترین طرح ها را برای اماکن مختلف مانند منازل مسکونی و ویلا – هتل ها – رستوران ها و ساختمانی های اداری و تجاری خلق کند. ضمنا لازم به ذکر است محمد سعادتی همیشه در هر طراحی یک یا چند نقطه کانونی جدیدی خلق میکند و این باعث میشود از شیوه های مرسوم پیشی گرفته و هیچ وقت یک طراح تکراری را به کارفرمای خود ارائه ننماید.

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی کلاسیک

مشاهده جزئیات

فضاهای منزل

مشاهده جزئیات

متریال های بازسازی

مشاهده جزئیات

درب ضدسرقت

مشاهده جزئیات

انواع کفپوش در دکوراسیون داخلی 2

مشاهده جزئیات

انوع کفپوش در دکوراسیون 1

مشاهده جزئیات

فرش در دکوراسیون

مشاهده جزئیات