پرمخاطب ترین مطالب
papular articles

پربازدید ترین مطالب
most viewed articles

پربازدیدترین مطالب/مقالات

ویژگی های دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه کدامند

پربازدیدترین مطالب

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

پربازدیدترین مطالب/مقالات

ویژگی های زیباترین دکوراسیون داخلی سالن زیبایی

پربازدیدترین مطالب/مقالات

همه چیز در مورد ویلا سازی و طراحی ویلا

پربازدیدترین مطالب/مقالات

معرفی جدیدترین طراحی ویلای کلاسیک

جدیدترین مطالب
latest content

طراحی ویلای مدرن در ایران
در کشور ایران طراحی ویلای مدرن به شرایط مختلفی بستگی دارد و باید این شرایط طبق استاندارد های روز دنیا برای ویلا در نظر گرفته شود تا منجر به ساخت یک ویلای مدرن و کلاسیک شود.

مشاهده جزئیات

آشنایی با تاریخچه دکوراسیون داخلی مدرن و تفاوت آن با دکوراسیون داخلی جدید
یکی از اصول مهم در ایجاد دکوراسیون داخلی مدرن سادگی می باشد. در خانه هایی که با استفاده از سبک دکوراسیون داخلی مدرن طراحی شده اند هیچ گونه آشفتگی وجود ندارد و در حقیقت همین موضوع باعث شده است فضای داخلی خانه هایی با این سبک کاملا راحت به نظر برسد.

مشاهده جزئیات

طراحی داخلی زیباترین رستوران های دنیا
طراحی داخلی زیباترین رستوران های دنیا طراحی داخلی یک رستوران برای این که بتوانید مشتری بیشتری جذب نمایید بسیار مهم است. این که شما در چه مکانی رستوران احداث کنید یا این که چه طراحی داخلی و دکوراسیونی داشته باشد، همه ی این موارد می تواند در جذب مشتری موثر باشد. از این رو باید برای طراحی رستوران زمان بگذارید.

مشاهده جزئیات

نکات مهم در طراحی دکوراسیون کافی شاپ
در طراحی دکوراسیون کافی شاپ مدرن می توان از طرح های فانتزی بهره مند شد. دیوارپوش های به کار برده شده در کافی شاپ تاثیر بسیار مهمی در طرح کلی دکوراسیون داخلی دارد. می توان از دیوارپوش های پنلی با طرح های فانتزی و سه بعدی برای طراحی دکوراسیون کافی شاپ بهره برد.

مشاهده جزئیات

5 ایده اصلی دکوراسیون داخلی 2020
سبک های مختلفی برای دکوراسیون داخلی منزل وجود دارد که یکی از این سبک ها، دکوراسیون داخلی 2020 می باشد. این سبک دکوراسیون بیشتر در مناطق شهری و آپارتمان ها کاربرد دارد. هنگام ایجاد این دکوراسیون باید 5 اصل و مبنا را در نظر بگیرید. در این مقاله با این 5 اصل آشنا خواهید شد.

مشاهده جزئیات

ایده هایی فوق العاده برای دکوراسیون داخلی ویلا
دکوراسیون داخلی ویلا یا خانه ها امروزه توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. یکی از سبک های دکوراسیون که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد دکوراسیون داخلی است. با استفاده از این سبک دکوراسیون داخلی باعث می شود فضای داخلی ویلا شما منحصر به فرد به نظر برسد.

مشاهده جزئیات