دکوراسیون سالن زیبایی زنانه


دکوراسیون سالن زیبایی از مهمات سالن زیبایی است. مشتریان علاوه بر کیفیت کار، به دنبال زیبایی و بهداشت محیط سالن زیبایی هستند.

مسلماً مالک آرایشگاه یا سالن زیبایی، تمام هدفش را بر روی جذب مشتری متمرکز می‌کند. بیشتر آن‌ها سعی می‌کنند با ارائه خدمات باکیفیت و طراحی داخلی زیبا، نظر مشتری را به سمت خود جلب نموده و به‌وسیله مشتری‌هایشان، تبلیغ کنند که این درست‌ترین کار است.

چنانچه تازه‌کار هستید و یا می‌خواهید آرایشگاهتان را از نو دکوراسیون کنید، مطالب زیر بسیار کمک‌حالتان خواهد بود.

این مطالب به‌وسیله بهترین دکوراتیو و گرافیست ما، جهت راهنمایی شما ارائه‌شده است. امیدواریم مثمر ثمر باشد.تأثیر رنگ در دکوراسیون:

اگر فضای کوچکی برای آرایشگاهتان در نظر گرفته‌اید، به‌هیچ‌وجه از رنگ‌های تیره در دکوراسیون استفاده نکنید. رنگ‌های روشن را هم باید بسیار بااحتیاط انتخاب کنید.

رنگ‌های روشن معمولاً فضا را بی‌روح جلوه می هد. در این فضاها رنگ‌های ملایم استفاده کنید تا هم فضا را بزرگ‌تر نشان دهد و هم در مشتریان احساس آرامش ایجاد کند.

ترکیب رنگ‌ها در طراحی داخلی آرایشگاه، امری جدی است و به تجربه نیاز دارد. می‌توانید کار را به یک دکوراتیو بسپارید تا از دکوراسیون داخلی سالن زیبایی‌تان لذت ببرید.

دیوارها در دکوراسیون:

مشتریانی که به انتظار نشسته‌اند، مشتری جدیدی که وارد آرایشگاه می‌شود و ... همه به دیوار چشم می‌دوزند. چنانچه از نقاشی‌های آرایشگاهی بهره ببرید، بسیار جالب خواهد بود. به این طریق هم مشتریان سرگرم می‌شوند و هم زیبایی دکوراسیون بیشتر می‌شود. نمونه‌ای از این نقاشی‌ها را در تصویر آورده‌ایم.نورپردازی حرفه‌ای سالن زیبایی:

نورپردازی در دکوراسیون، حرف ول و آخر را می‌زند. معمولاً این نورپردازی‌ها به‌وسیله آینه دوچندان می‌شود. در بخش‌هایی مانند اصلاح و میکاپ و اپیلاسیون این مبحث بسیار مهم است. سعی کنید دورتادور آینه نورپردازی داشته باشید. این نوع نورپردازی می‌تواند رنگ صورت را زنده‌تر نشان دهد.

وسیع‌ترین بخش دکوراسیون:

همان‌طور که از قدیم هم رسم بوده، بزرگ‌ترین بخش دکوراسیون آرایشگاه مربوط به میکاپ و اصلاح می‌شود. بیشترین تعداد صندلی‌ها به این خدمات مربوط می‌شود. صندلی‌های اصلاح و میکاپ، اکثراً فرم‌های شبیه به هم دارند. شما می‌توانید با انتخاب وسایل مربوط به این خدمات، محیط را جدیدتر جلوه دهید. مثلاً نوع آینه‌ها، نوع چیدمان ابزار اصلاح و میکاپ و ...

دکوراسیون حرفه‌ای خدمات مانیکور:

دکوراسیون بخش خدمات مانیکور و پدیکور نیز در حال حاضر از مهم‌ترین موارد سالن‌های زیبایی شده است. در این قسمت از سالن، نیازی به زیبایی آینه‌ها و نورپردازی حرفه‌ای ندارید. کافی ست صندلی‌هایی که برای این کار در نظر می‌گیرید، متناسب با وضعیت نشستن طولانی‌مدت مشتری باشد.


طراحی دکوراسیون دارکوب

ثبت نظر