طراحی سقف کاذب در طراحی دکوراسیون داخلی


طراحی سقف کاذب در طراحی دکوراسیون داخلی

سقف های کشسان یا سقف های باریسول

انقلابی در طرح سقف ها آسمان های مجازی تصویرهای متفاوت در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق های خواب فضاهای تجاری همچون فروشگاهها وفضاهای تفریحی به ویژه رستورانها و فضاهای خدماتی نظیر سالن های آرایشگاه ها را به وجود آورده است .

متریال اولیه این سقف ها از جنس پی وی سی است که با استفاده از شاسی کشی های فلزی سطح سقف را پوشش میدهند و یکی از عناصر طراحی دکوراسیون داخلی میشود.

این پوشش نهایی حدود یک میلیمتر ضخامت و در هر متر مربع حدود نیم کیلوکرم وزن دارد و می تواند تا 200 کیلوگرم وزن را تحمل کند و این برای طراحی دکوراسیون داخلی و در نهایت طراحی نورپردازی از بزرگترین مزیت ها به شمار میرود . سقف های کشسان کاملا ایمن وضد حریق بوده و در طرح های شفاف ، نیمه شفاف ، مات ،براق و نیمه براق وجود دارند .

یکی از مهمترین و قدرتمند ترین دسترسی هایی که در استفاده از سقف های کسشان وجود دارد مسئله قابلیت نورپردازی است .

-هر نوع وسیله نورپردازی اعم از انواع هالوژن ها و لامپ های سقفی قابلیت نصب شدن روی این صفحات را دارند .

- اگر بعد از شاسی کشی فلزی در سقف نورهایی کار کنیم قابلیت ارائه نورهای زیبا و یکنواخت بدون دیده شدن منبع نور را خواهیم داشت .

- سقف های کشسان بسته به جنس پارچه هایشان قابلیت انتقال نور طبیعی را دارا میباشند و اگر در فضاهایی با نور طبیعی زیاد و خوب کار شوند قابلیت انتقال و روشن تر شدن رنگ ها و حتی انعکاس نور را بر حسب پارچه به کار برده شده در سقف را خواهند داشت .

از انواع این پارچه ها می توان

سقف های کشسان براق

سقف های کشسان مات

سقف های کسشان نورگذر

سقف های کشسان ساتین

سقف های کشسان پارچه ای

بعضی از این پارچه ها قابلیت و امکان چاپ طرح مورد دلخواه شما را فراهم میکنند به این طریق شما می توانید طرح مورد علاقه تان یا مکان مورد علاقه تا را هر شب قبل از خواب به نظاره بنشینید .

ثبت نظر