اجرا ی دکوراسیون مطب زیبایی

دکوراسیون مطب زیبایی یکی از المان‌ ها و فاکتور هایی می‌باشد که می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری داشته باشد. به‌ طور کلی دکوراسیون و ظاهر هر محلی می‌تواند تأثیرات مثبت بسیار زیادی را روی افراد بگذارد پس دقت به دکوراسیون مطب زیبایی می‌تواند علاوه‌ بر انتقال آرامش حس خوبی را به افراد انتقال دهد که این موضوع می‌تواند روی ناخودآگاه آن ‌ها تاثیر مثبت بگذارد و باعث شود که آن‌ ها به خدمات گرفتن از شما جذب شوند. امروزه شرکت ‌ها و خدمات دهنده‌ های بسیار زیادی در زمینه اجرای دکوراسیون مطب زیبایی فعالیت می‌کنند و به فاکتور های گوناگونی که در این زمینه وجود دارد توجه دقیقی دارند تا بتوانند با توجه به این نکات یک دکوراسیون مطب عالی را پیاده کنند. توجه نمایید که شاید دکوراسیون مطب دکتر زیبایی از دکور و دکوراسیون سایر مطب‌ ها اهمیت بیشتری داشته باشد؛ زیرا محلی که شما در آن به فعالیت ‌های زیبایی می‌پردازید باید با واژه زیبایی همخوانی داشته باشد. به همین دلیل دکوراسیون در زمینه جذب مشتری حرف مشتری حرف اول را می‌زند. استفاده از یک دکوراسیون متناسب علاوه‌ بر حرفه‌ای‌تر نشان‌ دادن کار شما می‌تواند، باعث جذب مشتری شود و همچنین می‌تواند کسب ‌و کار شما را رونق بخشد. اگر شما نیز می‌خواهید بیشتر در رابطه با نکاتی که باید هنگام دکوراسیون مطب زیبایی به آن دقت داشته باشید اطلاعات کسب کنید و در این رابطه بیشتر بدانید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم که ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید زیرا ما در ادامه به ‌صورت جامع ‌تر و کامل‌ تری قصد داریم برای شما در این‌ رابطه صحبت کنیم و فاکتور هایی را برای شما نام ببریم که دقت در اهمیت این فاکتور ها می‌تواند در زمینه دکوراسیون مطب زیبایی به شما کمک کند.

هنگام اجرای دکوراسیون مطب زیبایی به چه مواردی دقت داشته باشیم؟

به دیوار ها دقت کنید

یکی از موارد مهمی که می‌تواند به شما کمک کند هنگام دکوراسیون مطب زیبایی موفق‌ تر عمل کنید، این است که به دیوار های مطب دقت داشته باشید. به دیوارها توجه کنید و ظرفیت ‌های آن‌ ها را به‌ طور کامل بسنجید. اگر مطب و کلینیک در ساختمان ‌های چند طبقه قرار دارد می‌توانید با استفاده از پنجره ‌های سرتاسر شیشه‌ای زیبایی خیره‌کننده‌ای را به مطب خودتان بدهید. سعی کنید که از کاغذ دیواری و روپوش ‌های متناسبی روی دیوار ها استفاده کنید تا بتوانید زیبایی بیش ‌از حدی را به دکوراسیون مطب زیبایی خودتان هدیه دهید. اگر مطب شما محیط کوچکی دارد سعی کنید که حتما برای دیوارپوش ها از رنگ ‌های روشن استفاده کنید تا بتوانید فضای مطب را گسترده‌ تر نمایش دهید. علاوه ‌بر این موارد، شما می‌توانید از شلف ها و طبقه ‌های گوناگونی روی دیوار ها استفاده کنید و با گذاشتن گلدان ‌ها و سایر المان‌ هایی که به زیبایی مربوط هستند، باعث بهتر شدن شرایط دکوراسیون مطب شوید. استفاده از تابلو های مناسب با فعالیت شما و همچنین گواهی‌نامه ‌ها و افتخارات شما نیز می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در جذاب‌تر شدن محیط مطب شما داشته باشد. پس سعی کنید که دیوار ها را جدی بگیرید و تا آنجا که می‌توانید از ظرفیت آن‌ ها استفاده کنید. همچنین استفاده از پرده‌های مناسب نیز در زمینه دکوراسیون مطب زیبایی بسیار تاثیرگذار است.


اجرا ی دکوراسیون مطب زیبایی
به رنگ محیط دقت داشته باشید

مورد دیگری که در زمینه اجرایی دکوراسیون مطب زیبایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است این است که شما به رنگ مطب دقت کنید. توجه نمایید که مطب زیبایی جز آن دسته از مطب ‌هایی می‌باشد که مراجعه کردن به آن و بودن در این محیط می‌تواند کمی تنش‌زا و استرس‌زا باشد. به ‌همین دلیل شما برای دکور مطب باید از رنگ ‌هایی استفاده کنید که آرامش خاطر را به مشتریان شما القا کند. پس هنگام اجرای دکوراسیون مطب زیبایی سعی کنید که به روان‌شناسی رنگ ‌ها دقت داشته باشید و از رنگ ‌هایی استفاده کنید که به افراد حس آرامش و امنیت را القا می‌دهند. به ‌هیچ‌ عنوان از رنگ‌ های پرتنش مانند قرمز و زرد پررنگ استفاده نکنید زیرا قرمز باعث ایجاد تنش و زرد باعث ایجاد استرس می‌شود. اگر آرامش مشتریانتان برای شما مهم می‌باشد، به فاکتور رنگ دقت و توجه زیادی داشته باشید. شما می‌توانید از ترکیب چند رنگ مکمل مناسب نیز برای اجرای دکوراسیون استفاده کنید تا بتوانید به ‌‌راحتی و بدون هیچ‌ گونه مشکلی هم مطب خود را زیباتر کنید و هم آرامش را به مشتریانتان انتقال دهید. سعی کنید از رنگ ‌های روشنی که در طیف رنگ‌ های گرم ‌و سرد وجود دارند استفاده کنید تا بتوانید به ‌راحتی و بدون هیچ‌ گونه مشکلی هنگام اجرای دکوراسیون مخصوص مطب زیبایی به موفقیت برسید. فاکتور رنگ یک فاکتور مهم هنگام دکور می‌باشد و می‌تواند باعث زیبایی دکور شود.

به چینش مطب توجه کنید

یکی از موارد بسیار مهمی که هنگام اجرای دکوراسیون مطب زیبایی توجه به آن بسیار مهم می‌باشد نحوه چینش مطب می‌باشد. توجه نمایید که امروزه به دلیل گران‌تر شدن اجاره کردن و یا خرید ملک، مطب ‌ها معمولاً در فضا های بسیار کوچک خلاصه می‌شوند. به همین دلیل نحوه چیدن میز ها و مبل ‌های انتظار برای مشتریان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و هر گونه اشتباه در این زمینه می‌توانند باعث کوچک ‌تر شدن فضا شود. شما باید سعی کنید که در کنار استفاده از میز ها و مبل‌ ها در اندازه متناسب مطب خودتان، به نحوه چینش آن‌ ها نیز دقت داشته باشید تا بتوانید با یک چینش متناسب از تمام فضای مطب به ‌طور کامل استفاده کنید. علاوه ‌بر این، چینش اتاق پزشک و اتاق ‌هایی که در آن شما به انجام فعالیت ‌های زیبایی می‌پردازید نیز اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا این اتاق‌ ها باید آرامش کامل را به مشتریان شما انتقال دهند. همچنین محل قرارگیری میز منشی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا این میز باید طوری قرار گیرد که علاوه‌ بر ایجاد حس امنیت و ایجاد یک فضای خصوصی برای منشی، به‌ صورت کامل با ارباب ‌رجوع و مشتری ارتباط برقرار کند و نیاز های او را برطرف کند و به سوال‌های او پاسخ دهد. شما می‌توانید با کمترین هزینه‌ ها اما با چینش درست دکوراسیون مطب زیبایی دکوراسیون مطب زیبایی از فضا استفاده بهینه کنید و باعث زیبایی مطب شوید.

دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5

با ما در ارتباط باشید
محصولات مرتبط
product related
لوستر رویال مدل 101

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

لوستر رویال مدل 102

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

موکت 01

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

لمینت
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

آینه آبشاری

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه اسیدشور

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه تراش

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای چهره و نقوش اسلیمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای بوهمیایی و نقوش گیاهی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوستر چرمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل خزه

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل سیمانی

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

دیوار سبز-گرین وال

دیوار سبز/ریشه

مشاهده جزئیات

فلاور باکس

ریشه/فلاور باکس

مشاهده جزئیات

کاغذ دیواری

ریشه/کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

لمینیت

ریشه/لمینیت

مشاهده جزئیات

مبلمان اداری

ریشه/مبلمان اداری

مشاهده جزئیات

موکت اتریشی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت آمریکایی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت هلندی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

میکروسمنت

ریشه/میکروسمنت

مشاهده جزئیات

نور خطی

ریشه/نور خطی

مشاهده جزئیات

روشویی مدرن و کلاسیک

روشویی/ریشه

مشاهده جزئیات

شیشه استندگلس

ریشه/شیشه استندگلس

مشاهده جزئیات

های گلاس ترکیه ای

ریشه/های گلاس

مشاهده جزئیات

مقالات مرتبط
Article related

طراحی و دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق های افتابگیر

مشاهده جزئیات

فضای خانه ای با احساس

مشاهده جزئیات

اتاق های پنجره دار

مشاهده جزئیات

پنجره های نور گیر

مشاهده جزئیات

پنجره در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

تناسب وسیله های آشپزخانه

مشاهده جزئیات

رنگ در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

هماهنگی در دکوراسیون داخلی
بر اساس معنی مندرج در لغت نامه اکسفورد ،دکوراسیون داخلی عبارت است از " هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها ،اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه" با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل مان فکر می کنیم ، نقش یک دکوراسیون داخلی را بر عهده میگیریم .با این همه دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنر ها ،دارای سبک و ریزه کاری های متفاوتی است که بر اساس سلیقه ها و نیاز های دوران ،دستخوش تغییر می شوند. بر خلاف تصور عامه ،تعداد دکوراتور های داخلی بسیار بیشتر از آن است که همه تصور می کنند و حتیبرخی از آنان در زمره مشاهیر دنیای امروز امروز هستند ، گرچه شاید به شهرت طراحان مد و یا هنرمندان دیگر رشته ها نباشند.اما با این وجود بسیاری از دکوراتور های داخلی از راه طراحی درامد بسیار بالایی نیز کسب می کنند.شاید دلیل اصلی ناشناخته ماندن آن ها این باشد که در واقع طراحی داخلی از اواسط قرن بیستم به صورت مبحثی مطرح درآمد ،گرچه قدمت آن بیش از نیم قرن است.به هر در دنیای امروزی بیش تر تربیات زندگی افراد دزر فضاهای بسته و داخلی به دست می آید.شاید ما اوقاتی را برای تفریح و هواخوری و فرار از زندگی بسته در فضای آزاد بگذرانیم،اما همین شادی فرار از محیط بسته ،نشان دهنده کثرت اوقاتی است که در اتاق ها سپری می کنیم .به همین دلیل دکوراسیون داخلی مناسب ،بهترین راه حل برای بهبود وضیعیت کاری تحصیلی و زندگی مان می باشد.

مشاهده جزئیات

اشنایی فضا

مشاهده جزئیات

آشنایی با فضا 2

مشاهده جزئیات

طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

طراحی پلان

مشاهده جزئیات

تخت خواب ها

مشاهده جزئیات

تناسب مکانی

مشاهده جزئیات

آپارتمان نشینی

مشاهده جزئیات

تاریخچه مبلمان

مشاهده جزئیات

کمبود فضا

مشاهده جزئیات

آشپزخانه

مشاهده جزئیات

آفرینش هارمونی

مشاهده جزئیات

پارچه ی مخصوص پرده

مشاهده جزئیات

تغییر دکوراسیون اتاق کودک

مشاهده جزئیات

سبک روستیک

مشاهده جزئیات

جلوه حضور شما

مشاهده جزئیات

چطور کاناپه انتخاب کنیم؟

مشاهده جزئیات

موفقیت پروژه در اجرای دکوراسیون داخلی
پروژه موفق ساخته و پرداخته تخیلات نیستند .انها هر روز حادث می شوند .این بستگی به شما دارد که ایا مایلید پروژه دکوراسیون داخلی شما یکی از آنها باشد یا نه .پس این مساله به میزان زیادی به انتخاب شما نیز بستگی دارد.میدانیم که مدیریت پروژهبیش از هر چیز بر عقل سلیم و یا خردمندی و تدبیر استوار است.وظیفه شما نیز آن است که این موارد را به صورت اصولی در عمل بکار گیرند و از آن پیروی نمایند و تیم پروژه نمایند و تیم پروژه را ترغیب به پیروی از خود کنید .گروه را رهبری نمایید و عنوان یک تیم پیش روید. توجه داشته باشید که این روند یک شبه حاصل نمی شود.البته برخی از افراد می پندارند که صرف توجه و درک مسائل از دیدگاه عقلی برای پیشرفت تیم کافی است .ولی من معتقدم لازم هست ولی کافی نیست .هر چند تیم با استفاده از عقل سلیم می تواند پروژه را پیش ببرد ولی در نهایت به یک نفر برای برای رهبری کل کار نیاز داریم.در کل مهارت درست و مناسب در مدیریت پروژه های دکوراسیون و معماری داخلی بعلاوه ی درک اصول رهبری ،از الزامات موفقیت پروژه است.تلفیق مدیریت پروژه و اصول رهبری اکسیری بدست می دهد که ما به آن رهبری پروژه می گوییم.بنابر این طبق این اصل می توان نتیجه گرفت که هرمدیر پروژه ای رهبر پروژه نیست.باید توجه داشت این امر هیچ تداخلی با اهمیت نقش و روابط تیمی ندارد.تیم نیز به همان ترتیب سهم مهمی در موفقیت پروژه دارد همکاری و عملکرد هر عضو در تیم و همچنین عملکرد تیم به عنوان یک واحد عاملی مهم برای موفقیت پروژه است.بدون تیم عمل کننده تضمین موفقیت پروژه بسیار مشکل خواهد بود.تیم عمل کننده نیز از بهشت نازل نمی شود. ولی این امکان همراه وجود دارد که تیم ها نتوانند بگونه ای موفقیت آمیز خود را در هیئیت یک واحد عمل کننده سازماندهی نمایند.حتی ممکن است مدیریت مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی انگونه که ما می پنداریم غایب باشد.ولی باور نکنید .البته هر تیم اجرایی در هر حال به حدود و ثغور و محدوده مشخص و شفاف و غیر منعطفی که اعضائ درون آن به فعالیت می پردازند نیاز دارد.تیم های عملیاتی اغلب این توانایی را دارند که از درون بشکفند و شعله ور شوند ولی لازم است که ابتدا شما اتش عملکرد را مشتعل کنید.در این رابطه تععین محدوده و قلمرو به تیم می گوید که حوزه فعالیتش را محدود به حدود و ثغور تعیین شده کند.اگر مایل به ایجاد نتایجی در محیطی پر هرج و مرج هستید باید سازنده ایجاد کننده ی ساختاری باشید که شکل دهنده و به ظهور رساننده ی توانایی های لازم ،خلاقیت ،نوآوری و نتایج باشد.کمک به ساخت و حفظ این ساختار از جمله وظایف رهبری مد نظر این کتاب است که در ان باره گفت و گو می شود.مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی ارائه دهنده ی بهترین ابزار برای شکل دادن به این ساختار است.ولی این روند به خودی خود برای موفقیت پروژه کافی نیست.اگر شما پروژه را به سمت و جهت درست سوق ندهید انها فاقد اثر بخشی خواهد ماند .این جهت دهی شاید با مهار های مدیریت پروژه به تنهایی عینیت نیابد و انچه انرا به عمل در می آورد رهبری است.بدون رهبر پروژه جهتی در مدیریت پروژه وجود نخواهد داشت.رهبری عاملی قابل تامل برای اتکا بر اساس رهبری پروژه دارد.بدون رهبری احتمال اینکه پروژه ما نیز سرنوشت هر پروژه دیگری را طی کند بسیار زیاد خواهد بود.این مرحله انتخاب شما را می خواهد اگر تمایل به مدیریت موفق پروژه دکوراسیون داخلی و معماری که با کمک اصول رهبری امکان پذیراست را در نظر دارید ما خواندن کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق

مشاهده جزئیات

خانه ای با نمای شیشه ای

مشاهده جزئیات

شخصیت شناسی بر مبنای چیدمان کوسن

مشاهده جزئیات

سیستم ساختمانی

مشاهده جزئیات

مختصر و مفید

مشاهده جزئیات

هراس از رنگ

مشاهده جزئیات

نکات کاربردی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

قاب پنجره

مشاهده جزئیات

کشتی تفریحی اییرینو

مشاهده جزئیات

بازسازی منزل

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

اهمیت نمای هتل

مشاهده جزئیات

رنگ های اصلی و کمکی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

استفاده از مصالح دردکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

مصالح نوین در دکوراسیون داخلی
در مبلمان دست ساز همیشه در طرح هایش از مواد خام و طبیعی و استفاده می کند و کارهای منحصر به فردی را روانه بازار می کند .مبلمان جدیدی که به تازگی توسط این گروه طراحی شده نیز با استفاده از عناصر طبیعی به خوبی پالوده شده و با اعمال تغییراتی به گونه ای زیبا طراحی شده است .این مبلمان کار دست است که به رنگ چوب گردو رنگ آمیزی شده است.این مجموعه شامل میز ،مبل ،نیمکت ،اینه ،قفسه ،جالباسی است که با مواد طبیعی ساخته شده و زیبایی آن خیره کننده است. این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که تداعی کننده خانه های افسانه ای است.تصور کنید این مجموعه چه جلوه خیره کننده ای به فضا خانه می دهد و در عین حال طبیعی بودن ،بسیار مدرن است.نکته جالب در این است که انتخاب فلز مورد استفاده در مبلمان کاملا به انتخاب شخص است و مشتری می تواند از بین انواع فلز ها ،برنز و یا فلز رنگ شده سیاه و سفید یکی را برای مبلمان انتخاب کند . کاغذ دیواری لامپی : به تازگی نوعی کاغذ دیواری راهی بازار شده است که در آن لامپ ال ای دی به کار رفته است،شگفتی را کنار بگذاریم در دنیای تکنولوژی هر چیز امکان پذیر است.هر چند این کاغذ دیواری از زمان خود جلوتر است .سازنده این کاغذ دیواری با استفاده از قطعات الکتریکی بسیار ریز و لامپ های کوچک ال ای دی این طرح را ارائه نموده است.نکته جالب این است که شما می توانید تعداد و رنگ لامپ های کاغذ دیواریتان را خودتان انتخاب کنید و فضای خانه تان را روشن کنید اینه ی شکسته :این ایینه شکسته نمونه ای از هنر نامتعارف است که کلیشه های موجودرا می شکند و پا را فراتر می گذارد .ایینه شکسته سایه روشن های متنوعی را به نمایش می گذارد و بازتاب رنگ های آن جلوه خاصی را به فضای خانه می بخشد .این ایینه یاداور ایینه های کلاسیک است زیرا در اطراف آن از گل های شیشه ای تزئینی زیادی استفاده شده است که به دوران رمانتیک نزدیک تر است.تراش های اریب ،نقره کاری ،و آیینه را به زیبایی محض بدل می کند.نصب این ایینه را در سرسرای خانه ،جلوی رختکن ،اتاق خواب ،حمام و یا بر بالای شومینه بسیار چشم نواز است و زیبایی خانه را دو برابر می کن این اینه 84 اینچ است و درسه رنگ طلایی ،نقره ای و برنز راهی بازار شده است. آبنمای چوبی : اگر خانه ای بزرگ و جادار دارید با نصب یک آبنمای مدرن را داخل خانه و یا در حیاط خانه نصب کنید و جلوه ای زیبا به خانه تان بدهید.طراحی این ابنما بسیار مدرن و هوشمندانه است .استفاده از طرح های منحنی به فضای آن روح می بخشد .کف این ابنما یک یک مخزن سربی بسیار زیبا وجود دارد که اب در ان جمع اوری می شود.و پس از ان از طریق یک پمپ بار دیگر به بالای ابنما برگردانده می شود.و ایچنین در مصرف اب صرفه جویی می شود.

مشاهده جزئیات

متریال دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

قانون طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

هدف دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

هنر و معماری

مشاهده جزئیات

تعریف هنر

مشاهده جزئیات

طبیعت در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات