اجرای چمن مصنوعی اطراف استخر

یکی از اقداماتی که بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است را می‌توان استفاده از چمن مصنوعی اطراف استخر در نظر گرفت. این کار در مدت زمان کوتاهی با استقبال طراحان روبه‌رو شد و امروزه بسیاری از افراد به دنبال اجرای چمن مصنوعی اطراف استخر هستند. انجام این کار علاوه‌بر زیبایی، مزیت‌های دیگری را نیز به همراه دارد که در ادامه مطلب به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

دلیل استفاده از چمن مصنوعی کنار استخر چیست؟

چمن مصنوعی که در اطراف استخر مورد استفاده قرار می‌گیرد، ظاهری شبیه به چمن طبیعی دارد و یک محصول لوکس و منحصربه‌فرد به شمار می‌آید. استفاده از این محصول، علاوه‌بر زیبایی که به محیط می‌بخشد، تاثیرات دیگری نیز دارد. برای مثال می‌توان به این موضوع اشاره کرد که اجرای چمن مصنوعی اطراف استخر، ایمنی را نیز افزایش می‌دهد؛ زیرا مانع از سر خوردن افراد می‌شود. حتی اگر سر خوردنی اتفاق بیفتد، فرد دچار جراحت و مشکل خاصی نمی‌شود، زیرا چمن مصنوعی که مورد استفاده قرار می‌گیرد، الیاف نرمی دارد و همین موضوع از بروز مشکل جلوگیری می‌کند.

مزیت دیگری که این محصول دارد، مقاومت و دوام آن است. الیاف به کار رفته در چمن مصنوعی، به‌گونه‌ای انتخاب شده‌اند که مقاومت این محصول را افزایش می‌دهند. از همین رو می‌توان از این محصول در محیط‌هایی که تردد زیاد انجام می‌شود، مانند کنار استخر استفاده کرد.

همچنین اجرای چمن مصنوعی اطراف استخر، چالش آب باران را نیز برطرف می‌کند. همان‌طور که می‌دانید استفاده از چمن طبیعی کنار استخر در زمان بارش باران می‌تواند مشکل‌ساز شود؛ چرا که قطرات آب، گل چمن را وارد استخر می‌کنند و این موضوع می‌تواند برای بسیاری از افراد ناخوشایند و مشکل‌آفرین باشد. از همین جهت چمن مصنوعی این مشکل را برطرف کرده و با توجه به منافذی که برای تخلیه باران در آن در نظر گرفته شده است، دیگر نباید نگرانی از بابت گلی شدن چمن و همچنین انتقال گل‌ها به آب داشت‌.

ویژگی دیگری که برای چمن‌های مصنوعی مناسب استخر در نظر گرفته شده، این است که چمن‌های مصنوعی حساسیت‌زا نیستند و هیچ سمی برای نگهداری از آن‌ها به کار برده نمی‌شود. در نتیجه زمانی که افراد با پای پیاده روی چمن راه می‌روند دچار مشکل نمی‌شوند و نگرانی از این بابت برای افرادی که به چمن طبیعی حساسیت دارند، نباید وجود داشته باشد؛ بنابراین می‌توانند با خیال راحت از این محصول در کنار استخر خود استفاده کنند و از مزایای آن بهره ببرند.

بسیاری از افراد که تصمیم به استفاده از سنگ و کاشی در اطراف استخر روباز خود دارند، معتقدند که سنگ و کاشی طول عمر بالایی ندارند و پس از مدتی به دلیل تغییرات آب و هوایی دچار شکستگی و ترک می‌شوند. از همین رو باید گفت که اجرای چمن مصنوعی اطراف استخر یک راه‌حل مناسب به نظر می‌رسد، چرا که اگر شما در انتخاب چمن مصنوعی دقت کافی را داشته باشید و این محصول را در بهترین کیفیت خریداری کنید، متوجه خواهید شد طول عمر و ماندگاری آن از سنگ و کاشی بیشتر است و یک انتخاب مقرون‌به‌صرفه به نظر می‌رسد.

سنگ و کاشی علاوه بر آنکه طول عمر پایینی دارند و پس از مدتی دچار ترک و شکستگی می‌شوند، به‌مرورزمان در اثر تابش آفتاب و گرما رنگ خود را نیز از دست می‌دهند، اما چمن مصنوعی که کیفیت بالایی دارد این‌چنین نیست و بعد از مدت طولانی ممکن است دچار مشکل شود. در مجموع می‌توان گفت که اجرای چمن مصنوعی اطراف استخر یک انتخاب مناسب است، زیرا شما می‌توانید با استفاده از این محصول مقاومت، نصب آسان، تخلیه آب، عدم لغزندگی، افزایش ایمنی و ... را به‌یک‌باره تجربه کنید.اجرای چمن مصنوعی اطراف استخردر هنگام انتخاب چمن مصنوعی اطراف استخر باید به چه مواردی توجه کرد؟

همان‌طور که گفته شد، قرار است چمن مصنوعی در فضای کنار استخر استفاده شود، از همین رو باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد؛ بنابراین شما باید پیش از خرید، به موارد مشخصی توجه داشته باشید تا بهترین انتخاب را انجام دهید

برای مثال یکی از موضوعاتی که اهمیت دارد، تراکم الیاف چمن مصنوعی خواهد بود. از آنجایی که این محصول قرار است همواره خیس شود، شما باید چمنی را انتخاب کنید که کم‌تراکم باشد تا آب در بین الیاف چمن گیر نکند و باعث کپک‌زدگی نشود. البته تراکم الیاف کم باعث می‌شود که چمن نرم‌تر نیز به نظر برسد و افراد بتوانند بدون مشکل و بدون نیاز به زیرانداز بر روی چمن راه بروند یا حتی دراز بکشند‌.

دیگر نکته که توجه به آن لازم است را می‌توان انتخاب بلندای الیاف چمن مصنوعی کنار استخر در نظر گرفت. این موضوع کاملا به سلیقه فرد خریدار بستگی دارد و باید بر اساس آنچه می‌خواهد انتخاب را انجام دهد. دقت داشته باشید که الیاف کوتاه زیر پا قرار می‌گیرند، اما الیاف بلند این‌چنین نیستند و هنگام راه رفتن کل پای شما را پوشش می‌دهند.

انواع مدل‌های چمن مصنوعی

حال شاید با خواندن این مقاله تصمیم به اجرای چمن مصنوعی اطراف استخر خود بگیرید و از همین رو ندانید که کدام یک از چمن‌های مصنوعی را باید تهیه کنید. همین موضوع باعث شده که ما در ادامه به شما انواع مدل‌های چمن مصنوعی را معرفی کنیم تا در زمان انتخاب بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

چمن مصنوعی فیروزه

چمن مصنوعی فیروزه‌ای یکی از مدل‌های محبوب به شمار می‌آید که الیاف به کار رفته در آن قابلیت ضربه‌پذیری و طول عمر بالایی دارند و این ویژگی باعث شده که بسیاری از افراد برای انتخاب‌های خود از این چمن استفاده کنند. از دیگر ویژگی‌های مثبت نیز می‌توان به رنگ سبز شاد و پرانرژی آن اشاره کرد. در نتیجه زمانی که آن را در محیط نصب می‌کنید، طراوت و شادابی که در محیطی ایجاد می‌کند را مشاهده خواهید کرد. همچنین الیاف این مدل چمن کوتاه هستند و به همین دلیل شما می‌توانید آن‌ها را به‌راحتی بشویید.

چمن مصنوعی حریر

چمن مصنوعی حریر از دیگر مدل‌های مناسب محسوب می‌شود که الیاف در نظر گرفته شده برای آن 10 میلی‌متر است. این موضوع به شما اجازه می‌دهد که بتوانید به‌راحتی آن را جارو بزنید یا در صورت نیاز بشویید. توجه داشته باشید که چمن مصنوعی حریر رنگ سبز تیره دارد و همین موضوع باعث می‌شود که ترکیب آن با رنگ آبی استخر منظره زیبایی بسازد.

چمن مصنوعی ماهونیا 15 و 25 میلی‌متر

اجرای چمن مصنوعی اطراف استخر با چمن مصنوعی ماهونیا باعث می‌شود که فضا بسیار لوکس و دلپذیر شود، چرا که این چمن رنگ سبز پرانرژی دارد و بسیار منحصربه‌فرد به نظر می‌رسد. همچنین الیاف این چمن بسیار نرم و لطیف هستند و به دلیل اندازه‌ای که 15 و 25 میلی‌متر در نظر گرفته شده، هیچ آشغال و زباله‌ای را در خود جای نمی‌دهند. در نتیجه این مدل چمن، گزینه خوبی برای اجرای چمن مصنوعی اطراف استخر خواهد بود.

سخن آخر

اکنون شما با نکات و شرایط اجرای چمن مصنوعی اطراف استخر آشنا هستید؛ در نتیجه می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید و آن را اطراف کنار استخر خود استفاده کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید. البته به مرکزی که برای خرید چمن مصنوعی استخر انتخاب می‌کنید نیز توجه داشته باشید تا محصول باکیفیتی در اختیارتان قرار گیرد.

دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5

با ما در ارتباط باشید
محصولات مرتبط
product related
لوستر رویال مدل 101

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

لوستر رویال مدل 102

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

موکت 01

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

لمینت
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

آینه آبشاری

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه اسیدشور

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه تراش

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای چهره و نقوش اسلیمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای بوهمیایی و نقوش گیاهی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوستر چرمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل خزه

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل سیمانی

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

دیوار سبز-گرین وال

دیوار سبز/ریشه

مشاهده جزئیات

فلاور باکس

ریشه/فلاور باکس

مشاهده جزئیات

کاغذ دیواری

ریشه/کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

لمینیت

ریشه/لمینیت

مشاهده جزئیات

مبلمان اداری

ریشه/مبلمان اداری

مشاهده جزئیات

موکت اتریشی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت آمریکایی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت هلندی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

میکروسمنت

ریشه/میکروسمنت

مشاهده جزئیات

نور خطی

ریشه/نور خطی

مشاهده جزئیات

روشویی مدرن و کلاسیک

روشویی/ریشه

مشاهده جزئیات

شیشه استندگلس

ریشه/شیشه استندگلس

مشاهده جزئیات

های گلاس ترکیه ای

ریشه/های گلاس

مشاهده جزئیات

مقالات مرتبط
Article related

طراحی و دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق های افتابگیر

مشاهده جزئیات

فضای خانه ای با احساس

مشاهده جزئیات

اتاق های پنجره دار

مشاهده جزئیات

پنجره های نور گیر

مشاهده جزئیات

پنجره در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

تناسب وسیله های آشپزخانه

مشاهده جزئیات

رنگ در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

هماهنگی در دکوراسیون داخلی
بر اساس معنی مندرج در لغت نامه اکسفورد ،دکوراسیون داخلی عبارت است از " هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها ،اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه" با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل مان فکر می کنیم ، نقش یک دکوراسیون داخلی را بر عهده میگیریم .با این همه دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنر ها ،دارای سبک و ریزه کاری های متفاوتی است که بر اساس سلیقه ها و نیاز های دوران ،دستخوش تغییر می شوند. بر خلاف تصور عامه ،تعداد دکوراتور های داخلی بسیار بیشتر از آن است که همه تصور می کنند و حتیبرخی از آنان در زمره مشاهیر دنیای امروز امروز هستند ، گرچه شاید به شهرت طراحان مد و یا هنرمندان دیگر رشته ها نباشند.اما با این وجود بسیاری از دکوراتور های داخلی از راه طراحی درامد بسیار بالایی نیز کسب می کنند.شاید دلیل اصلی ناشناخته ماندن آن ها این باشد که در واقع طراحی داخلی از اواسط قرن بیستم به صورت مبحثی مطرح درآمد ،گرچه قدمت آن بیش از نیم قرن است.به هر در دنیای امروزی بیش تر تربیات زندگی افراد دزر فضاهای بسته و داخلی به دست می آید.شاید ما اوقاتی را برای تفریح و هواخوری و فرار از زندگی بسته در فضای آزاد بگذرانیم،اما همین شادی فرار از محیط بسته ،نشان دهنده کثرت اوقاتی است که در اتاق ها سپری می کنیم .به همین دلیل دکوراسیون داخلی مناسب ،بهترین راه حل برای بهبود وضیعیت کاری تحصیلی و زندگی مان می باشد.

مشاهده جزئیات

اشنایی فضا

مشاهده جزئیات

آشنایی با فضا 2

مشاهده جزئیات

طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

طراحی پلان

مشاهده جزئیات

تخت خواب ها

مشاهده جزئیات

تناسب مکانی

مشاهده جزئیات

آپارتمان نشینی

مشاهده جزئیات

تاریخچه مبلمان

مشاهده جزئیات

کمبود فضا

مشاهده جزئیات

آشپزخانه

مشاهده جزئیات

آفرینش هارمونی

مشاهده جزئیات

پارچه ی مخصوص پرده

مشاهده جزئیات

تغییر دکوراسیون اتاق کودک

مشاهده جزئیات

سبک روستیک

مشاهده جزئیات

جلوه حضور شما

مشاهده جزئیات

چطور کاناپه انتخاب کنیم؟

مشاهده جزئیات

موفقیت پروژه در اجرای دکوراسیون داخلی
پروژه موفق ساخته و پرداخته تخیلات نیستند .انها هر روز حادث می شوند .این بستگی به شما دارد که ایا مایلید پروژه دکوراسیون داخلی شما یکی از آنها باشد یا نه .پس این مساله به میزان زیادی به انتخاب شما نیز بستگی دارد.میدانیم که مدیریت پروژهبیش از هر چیز بر عقل سلیم و یا خردمندی و تدبیر استوار است.وظیفه شما نیز آن است که این موارد را به صورت اصولی در عمل بکار گیرند و از آن پیروی نمایند و تیم پروژه نمایند و تیم پروژه را ترغیب به پیروی از خود کنید .گروه را رهبری نمایید و عنوان یک تیم پیش روید. توجه داشته باشید که این روند یک شبه حاصل نمی شود.البته برخی از افراد می پندارند که صرف توجه و درک مسائل از دیدگاه عقلی برای پیشرفت تیم کافی است .ولی من معتقدم لازم هست ولی کافی نیست .هر چند تیم با استفاده از عقل سلیم می تواند پروژه را پیش ببرد ولی در نهایت به یک نفر برای برای رهبری کل کار نیاز داریم.در کل مهارت درست و مناسب در مدیریت پروژه های دکوراسیون و معماری داخلی بعلاوه ی درک اصول رهبری ،از الزامات موفقیت پروژه است.تلفیق مدیریت پروژه و اصول رهبری اکسیری بدست می دهد که ما به آن رهبری پروژه می گوییم.بنابر این طبق این اصل می توان نتیجه گرفت که هرمدیر پروژه ای رهبر پروژه نیست.باید توجه داشت این امر هیچ تداخلی با اهمیت نقش و روابط تیمی ندارد.تیم نیز به همان ترتیب سهم مهمی در موفقیت پروژه دارد همکاری و عملکرد هر عضو در تیم و همچنین عملکرد تیم به عنوان یک واحد عاملی مهم برای موفقیت پروژه است.بدون تیم عمل کننده تضمین موفقیت پروژه بسیار مشکل خواهد بود.تیم عمل کننده نیز از بهشت نازل نمی شود. ولی این امکان همراه وجود دارد که تیم ها نتوانند بگونه ای موفقیت آمیز خود را در هیئیت یک واحد عمل کننده سازماندهی نمایند.حتی ممکن است مدیریت مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی انگونه که ما می پنداریم غایب باشد.ولی باور نکنید .البته هر تیم اجرایی در هر حال به حدود و ثغور و محدوده مشخص و شفاف و غیر منعطفی که اعضائ درون آن به فعالیت می پردازند نیاز دارد.تیم های عملیاتی اغلب این توانایی را دارند که از درون بشکفند و شعله ور شوند ولی لازم است که ابتدا شما اتش عملکرد را مشتعل کنید.در این رابطه تععین محدوده و قلمرو به تیم می گوید که حوزه فعالیتش را محدود به حدود و ثغور تعیین شده کند.اگر مایل به ایجاد نتایجی در محیطی پر هرج و مرج هستید باید سازنده ایجاد کننده ی ساختاری باشید که شکل دهنده و به ظهور رساننده ی توانایی های لازم ،خلاقیت ،نوآوری و نتایج باشد.کمک به ساخت و حفظ این ساختار از جمله وظایف رهبری مد نظر این کتاب است که در ان باره گفت و گو می شود.مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی ارائه دهنده ی بهترین ابزار برای شکل دادن به این ساختار است.ولی این روند به خودی خود برای موفقیت پروژه کافی نیست.اگر شما پروژه را به سمت و جهت درست سوق ندهید انها فاقد اثر بخشی خواهد ماند .این جهت دهی شاید با مهار های مدیریت پروژه به تنهایی عینیت نیابد و انچه انرا به عمل در می آورد رهبری است.بدون رهبر پروژه جهتی در مدیریت پروژه وجود نخواهد داشت.رهبری عاملی قابل تامل برای اتکا بر اساس رهبری پروژه دارد.بدون رهبری احتمال اینکه پروژه ما نیز سرنوشت هر پروژه دیگری را طی کند بسیار زیاد خواهد بود.این مرحله انتخاب شما را می خواهد اگر تمایل به مدیریت موفق پروژه دکوراسیون داخلی و معماری که با کمک اصول رهبری امکان پذیراست را در نظر دارید ما خواندن کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق

مشاهده جزئیات

خانه ای با نمای شیشه ای

مشاهده جزئیات

شخصیت شناسی بر مبنای چیدمان کوسن

مشاهده جزئیات

سیستم ساختمانی

مشاهده جزئیات

مختصر و مفید

مشاهده جزئیات

هراس از رنگ

مشاهده جزئیات

نکات کاربردی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

قاب پنجره

مشاهده جزئیات

کشتی تفریحی اییرینو

مشاهده جزئیات

بازسازی منزل

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

اهمیت نمای هتل

مشاهده جزئیات

رنگ های اصلی و کمکی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

استفاده از مصالح دردکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

مصالح نوین در دکوراسیون داخلی
در مبلمان دست ساز همیشه در طرح هایش از مواد خام و طبیعی و استفاده می کند و کارهای منحصر به فردی را روانه بازار می کند .مبلمان جدیدی که به تازگی توسط این گروه طراحی شده نیز با استفاده از عناصر طبیعی به خوبی پالوده شده و با اعمال تغییراتی به گونه ای زیبا طراحی شده است .این مبلمان کار دست است که به رنگ چوب گردو رنگ آمیزی شده است.این مجموعه شامل میز ،مبل ،نیمکت ،اینه ،قفسه ،جالباسی است که با مواد طبیعی ساخته شده و زیبایی آن خیره کننده است. این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که تداعی کننده خانه های افسانه ای است.تصور کنید این مجموعه چه جلوه خیره کننده ای به فضا خانه می دهد و در عین حال طبیعی بودن ،بسیار مدرن است.نکته جالب در این است که انتخاب فلز مورد استفاده در مبلمان کاملا به انتخاب شخص است و مشتری می تواند از بین انواع فلز ها ،برنز و یا فلز رنگ شده سیاه و سفید یکی را برای مبلمان انتخاب کند . کاغذ دیواری لامپی : به تازگی نوعی کاغذ دیواری راهی بازار شده است که در آن لامپ ال ای دی به کار رفته است،شگفتی را کنار بگذاریم در دنیای تکنولوژی هر چیز امکان پذیر است.هر چند این کاغذ دیواری از زمان خود جلوتر است .سازنده این کاغذ دیواری با استفاده از قطعات الکتریکی بسیار ریز و لامپ های کوچک ال ای دی این طرح را ارائه نموده است.نکته جالب این است که شما می توانید تعداد و رنگ لامپ های کاغذ دیواریتان را خودتان انتخاب کنید و فضای خانه تان را روشن کنید اینه ی شکسته :این ایینه شکسته نمونه ای از هنر نامتعارف است که کلیشه های موجودرا می شکند و پا را فراتر می گذارد .ایینه شکسته سایه روشن های متنوعی را به نمایش می گذارد و بازتاب رنگ های آن جلوه خاصی را به فضای خانه می بخشد .این ایینه یاداور ایینه های کلاسیک است زیرا در اطراف آن از گل های شیشه ای تزئینی زیادی استفاده شده است که به دوران رمانتیک نزدیک تر است.تراش های اریب ،نقره کاری ،و آیینه را به زیبایی محض بدل می کند.نصب این ایینه را در سرسرای خانه ،جلوی رختکن ،اتاق خواب ،حمام و یا بر بالای شومینه بسیار چشم نواز است و زیبایی خانه را دو برابر می کن این اینه 84 اینچ است و درسه رنگ طلایی ،نقره ای و برنز راهی بازار شده است. آبنمای چوبی : اگر خانه ای بزرگ و جادار دارید با نصب یک آبنمای مدرن را داخل خانه و یا در حیاط خانه نصب کنید و جلوه ای زیبا به خانه تان بدهید.طراحی این ابنما بسیار مدرن و هوشمندانه است .استفاده از طرح های منحنی به فضای آن روح می بخشد .کف این ابنما یک یک مخزن سربی بسیار زیبا وجود دارد که اب در ان جمع اوری می شود.و پس از ان از طریق یک پمپ بار دیگر به بالای ابنما برگردانده می شود.و ایچنین در مصرف اب صرفه جویی می شود.

مشاهده جزئیات

متریال دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

قانون طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

هدف دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

هنر و معماری

مشاهده جزئیات

تعریف هنر

مشاهده جزئیات

طبیعت در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات