اجرای چمن مصنوعی در پشت بام و باغ

چمن مصنوعی چه کاربردی دارد؟ نکات ضروری برای اجرای چمن مصنوعی چیست؟ قیمت استفاده از چمن مصنوعی آیا مقرون به‌صرفه است؟

شاید سوالاتی از این قبیل برای شما به وجود آید؛ ما قصد داریم در این مقاله به این سوالات پاسخ دهیم، تا شما بتوانید با استانداردهای اجرای چمن مصنوعی هلندی آشنا شوید. همچنین اجرای چمن مصنوعی در پشت بام که با فاکتورهای خاصی روبه‌رو است را برای شما به صورت واضح بیان کنیم. اجرای چمن مصنوعی در باغ نیز مانند دومورد گفته شده با قواعد و تکنیک خاصی همراه است. شناخت قواعد هرکدام از اجراهای مورد نظر به کیفیت اجرای چمن مصنوعی کمک می‌کند تا در طولانی مدت بتوانید از مدل‌های مرغوب به راحتی استفاده کنید و به مقرون به‌صرفه بودن چمن مصنوعی در این شرایط پی ببرید.

کاربرد اجرای چمن مصنوعی هلندی

چمن مصنوعی هلندی که جزء چمن‌های مصنوعی تزئیناتی محسوب می‌شود را شما می‌توانید تحت لیاسنس هلند از نماینده انحصاری شرکت تهیه کنید. بدین ترتیب شما می‌توانید با قیمت مناسب به اجرای چمن مصنوعی هلندی بپردازید. البته انواع مختلف و مدل‌های متفاوتی را می‌توانید برای این نوع چمن در نظر بگیرید، که صددرصد برای اجرای چمن مصنوعی در باغ، مدل‌های هلندی که جزء چمن‌های مصنوعی تزئیناتی محسوب می‌شود می‌تواند، زیبایی فوق‌العاده‌ای را به نمایش بگذارد. اجرای چمن مصنوعی در پشت بام نیز با استفاده از چمن هلندی گزینه منحصر به‌فردی به حساب می‌آید و معمولا شما برای اجرای چمن مصنوعی هلندی، اگر از مکان‌های کوچک استفاده کنید، زیبایی این چمن‌ها چند برابر به نمایش گذاشته می‌شود و مکان‌هایی مانند مهدکودک و یا تراس ساختمان مکان مناسبی برای استفاده از چمن مصنوعی هلندی به حساب می‌آید.

قابلیت‌های چمن مصنوعی

برای اجرای چمن مصنوعی در پشت بام شما باید قابلیت‌های خاصی را در نظر بگیرید. یکی از این قابلیت‌ها امکان شست‌وشو و نظافت آسان چمن مصنوعی است؛ البته این قابلیت تنها برای چمن مصنوعی پشت بام صدق نمی‌کند؛ چرا که شما برای اجرای چمن مصنوعی در باغ نیز باید همین قابلیت را به نحو احسن مد نظر داشته باشید. چمن‌های مصنوعی همانند مدل‌های هلندی که جنبه تزییناتی دارند این قابلیت را به بهترین شکل ممکن به شما ارائه می‌دهند. چنانچه به دنبال یک فضای زیبا، آراسته و البته راحت هستید می‌توانید هر چه سریع‌تر نسبت به اجرای چمن مصنوعی هلندی اقدام کنید تا زیبایی محل مورد نظر یعنی پشت بام را تامین نمایید. امروزه به واسطه الیاف خاصی که در ساختار چمن مصنوعی وجود دارد، شما هیچ‌گونه یخ‌زدگی و شکستگی را از یک چمن مصنوعی با کیفیت نمی‌توانید انتظار داشته باشید. به همین دلیل است که اجرای چمن مصنوعی در پشت بام را با یک چمن مصنوعی با کیفیت در نظر می‌گیرند تا با استفاده از یک لایه با کیفیت هیچ آسیبی به محیط وارد نشود و به واسه لایه زیرین چمن شما کیفیت و استاندارد را در طولانی مدت مشاهده کنید.

شاید یکی از مزیت‌های فوق‌العاده چمن‌های مصنوعی سرسبزی بی‌نظیری باشد که شما برای چهارفصل به شکلی خارق‌العاده می‌توانید مشاهده کنید. البته شما برای انواع چمن مصنوعی و خصوصا چمن مصنوعی‌هایی که برای پشت بام روف گاردن مورد استفاده قرار می‌دهید، می‌توانید از یک نصب سریع بهره‌مند شوید. این مزیت می‌تواند با کیفیت چمن مصنوعی ارتباط مستقیمی داشته باشد.

انواع محل برای اجرای چمن مصنوعی

اجرای چمن مصنوعی در فضاهای متفاوت مانند باغ را شما باید با نکات خاصی مورد استفاده قرار دهید. در ابتدا به این گزینه دقت کنید که جمن مصنوعی مورد نظر باید بین ۲۰ تا ۳۵ میل مورد استفاده قرار گیرد؛ به این دلیل که، این مدل‌ها که شما می‌توانید برای اجرای چمن مصنوعی هلندی از آن استفاده کنید، ایستایی قابل توجه‌تری دارند.

اجرای چمن مصنوعی در پشت بام و یا فضای باغ را چنانچه به یک فضای زیبا و بکر قصد دارید تبدیل کنید، سرسبزی محیط از جمله معیارهای اصلی برای این کار است؛ چراکه اجرای چمن مصنوعی روی راه پله، مابین سنگ و سطوح سخت را می‌توانید پیاده سازی کنید و هر کدام می‌تواند معیارهای خاصی را در بر داشته باشد.

اجرای چمن مصنوعی در باغ برای راه پله:

باید از چمن مصنوعی خاصی استفاده کنید.

خاصیت ضربه‌پذیری داشته باشد.

افراد در هنگام رفت و آمد لیز نخورند و دچار آسیب نشوند

جهت اجرای انواع چمن مصنوعی در فضاهای خاصی همانند فضای بین سنگ، که جزء مدل‌های محبوب ایرانیان محسوب می‌شود شما می‌توانید از انواع چمن مصنوعی مانند چمن مصنوعی هلندی نیز استفاده کنید.

اجرای چمن مصنوعی در باغ برای فضای بین سنگ:

فاصله بین سنگ‌ها باید بیشتر از ۵ سانتی‌متر باشد.

ارتفاع چمن نیز از 5سانتی متر کمتر باشد.

اجرای چمن مصنوعی در باغ برای سطوح سخت:

شما هیچ نیازی به زیرسازی ندارید.

یک استثنا وجود دارد؛ زمانی‌که شما بخواهید از یک شیب‌بندی برای اجرای چمن مصنوعی برای سطوح سخت استفاده کنید، باید به زیرسازی بیندیشید.

از ایزوگام، قیر و آسفالت به عنوان چسب استفاده می‌گردد.

قیمت انواع چمن مصنوعی

برای اجرای چمن مصنوعی شما باید قیمت‌های خاصی را برآورد کنید. به این دلیل که هر مکانی مانند پشت‌بام؛ حیاط، مدارس، زمین‌های ورزشی و یا هر محل دیگری صددرصد از چمن خاصی استفاده می‌کند. به عنوان مثال شما برای اجرای چمن مصنوعی مدارس باید از چمن‌های اختصاصی که برای حاشیه زمین‌های بازی و ورزشی از آن به‌کار گفته می‌شود استفاده کنید.

اجرای چمن مصنوعی در پشت بام و حیاط:

تراکم چمن مصنوعی گزینه بسیار مهمی است.

شما باید از الیافی استفاده کنید که در برابر پوسیدگی و تغییر رنگ دوام بالایی داشته باشد.

مهم‌تر از همه جنس لطیفی دارد.

جزء الیاف بلند به حساب نیاید.

رنگی عمدتا شاد داشته باشد.

در مقابل کوبش و لگدمال استقامت خود را حفظ کند.

با توجه به موارد گفته شده شما باید قیمت‌های متفاوتی را در نظر بگیرید؛ چرا که اندازه‌های متفاوت میلی‌متری در مدل‌های مختلف طبیعتا قیمت خاصی را به نمایش می‌گذارد.

سخن پایانی

با توجه به این موضوع که امروزه داشتن فضای سبز برای افراد یک ضرورت محسوب می‌شود و به زیبا سازی محیط اشاره دارد، اما شاید نتوان به نحو احسن به پرورش گیاهان در فضای سبز پرداخت. به همین خاطر استفاده از چمن مصنوعی برای زیبا سازی فضا گزینه مقرون به‌صرفه‌ای محسوب می‌شود. شما برای اجرای چمن مصنوعی در پشت بام و اجرای چمن مصنوعی در باغ می‌توانید از چمن‌های خاصی با الیاف و تراکم متفاوت استفاده کنید، که هر کدام نیز قیمت‌های متفاوتی را ارائه می‌دهد.

اما در این بین، برای اجرای اجرای چمن مصنوعی هلندی شما باید از چمن‌های تحت لیسانس استفاده کنید تا استاندارد و کیفیت آن بتواند در طولانی مدت اثر قابل قبولی را ارائه دهد. چنانچه به دنبال خرید چمن مصنوعی هلندی و یا مدل‌های متفاوت دیگر هستید، ما به شما خرید از یک وب‌سایت اینترنتی را پیشنهاد می‎کنیم. خرید آنلاین و اینترنتی مزایای قابل توجهی دارد که شما در ابتدا می‌توانید با مشاوره کارشناسان سایت در مورد انتخاب خود اگاهانه‌تر عمل کنید. این گونه است که از انتخاب چمن مصنوعی خود برای هر فضایی پشیمان نخواهید شد.

دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5

با ما در ارتباط باشید
محصولات مرتبط
product related
لوستر رویال مدل 101

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

لوستر رویال مدل 102

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

موکت 01

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

لمینت
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

آینه آبشاری

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه اسیدشور

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه تراش

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای چهره و نقوش اسلیمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای بوهمیایی و نقوش گیاهی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوستر چرمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل خزه

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل سیمانی

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

دیوار سبز-گرین وال

دیوار سبز/ریشه

مشاهده جزئیات

فلاور باکس

ریشه/فلاور باکس

مشاهده جزئیات

کاغذ دیواری

ریشه/کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

لمینیت

ریشه/لمینیت

مشاهده جزئیات

مبلمان اداری

ریشه/مبلمان اداری

مشاهده جزئیات

موکت اتریشی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت آمریکایی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت هلندی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

میکروسمنت

ریشه/میکروسمنت

مشاهده جزئیات

نور خطی

ریشه/نور خطی

مشاهده جزئیات

روشویی مدرن و کلاسیک

روشویی/ریشه

مشاهده جزئیات

شیشه استندگلس

ریشه/شیشه استندگلس

مشاهده جزئیات

های گلاس ترکیه ای

ریشه/های گلاس

مشاهده جزئیات

مقالات مرتبط
Article related

طراحی و دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق های افتابگیر

مشاهده جزئیات

فضای خانه ای با احساس

مشاهده جزئیات

اتاق های پنجره دار

مشاهده جزئیات

پنجره های نور گیر

مشاهده جزئیات

پنجره در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

تناسب وسیله های آشپزخانه

مشاهده جزئیات

رنگ در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

هماهنگی در دکوراسیون داخلی
بر اساس معنی مندرج در لغت نامه اکسفورد ،دکوراسیون داخلی عبارت است از " هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها ،اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه" با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل مان فکر می کنیم ، نقش یک دکوراسیون داخلی را بر عهده میگیریم .با این همه دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنر ها ،دارای سبک و ریزه کاری های متفاوتی است که بر اساس سلیقه ها و نیاز های دوران ،دستخوش تغییر می شوند. بر خلاف تصور عامه ،تعداد دکوراتور های داخلی بسیار بیشتر از آن است که همه تصور می کنند و حتیبرخی از آنان در زمره مشاهیر دنیای امروز امروز هستند ، گرچه شاید به شهرت طراحان مد و یا هنرمندان دیگر رشته ها نباشند.اما با این وجود بسیاری از دکوراتور های داخلی از راه طراحی درامد بسیار بالایی نیز کسب می کنند.شاید دلیل اصلی ناشناخته ماندن آن ها این باشد که در واقع طراحی داخلی از اواسط قرن بیستم به صورت مبحثی مطرح درآمد ،گرچه قدمت آن بیش از نیم قرن است.به هر در دنیای امروزی بیش تر تربیات زندگی افراد دزر فضاهای بسته و داخلی به دست می آید.شاید ما اوقاتی را برای تفریح و هواخوری و فرار از زندگی بسته در فضای آزاد بگذرانیم،اما همین شادی فرار از محیط بسته ،نشان دهنده کثرت اوقاتی است که در اتاق ها سپری می کنیم .به همین دلیل دکوراسیون داخلی مناسب ،بهترین راه حل برای بهبود وضیعیت کاری تحصیلی و زندگی مان می باشد.

مشاهده جزئیات

اشنایی فضا

مشاهده جزئیات

آشنایی با فضا 2

مشاهده جزئیات

طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

طراحی پلان

مشاهده جزئیات

تخت خواب ها

مشاهده جزئیات

تناسب مکانی

مشاهده جزئیات

آپارتمان نشینی

مشاهده جزئیات

تاریخچه مبلمان

مشاهده جزئیات

کمبود فضا

مشاهده جزئیات

آشپزخانه

مشاهده جزئیات

آفرینش هارمونی

مشاهده جزئیات

پارچه ی مخصوص پرده

مشاهده جزئیات

تغییر دکوراسیون اتاق کودک

مشاهده جزئیات

سبک روستیک

مشاهده جزئیات

جلوه حضور شما

مشاهده جزئیات

چطور کاناپه انتخاب کنیم؟

مشاهده جزئیات

موفقیت پروژه در اجرای دکوراسیون داخلی
پروژه موفق ساخته و پرداخته تخیلات نیستند .انها هر روز حادث می شوند .این بستگی به شما دارد که ایا مایلید پروژه دکوراسیون داخلی شما یکی از آنها باشد یا نه .پس این مساله به میزان زیادی به انتخاب شما نیز بستگی دارد.میدانیم که مدیریت پروژهبیش از هر چیز بر عقل سلیم و یا خردمندی و تدبیر استوار است.وظیفه شما نیز آن است که این موارد را به صورت اصولی در عمل بکار گیرند و از آن پیروی نمایند و تیم پروژه نمایند و تیم پروژه را ترغیب به پیروی از خود کنید .گروه را رهبری نمایید و عنوان یک تیم پیش روید. توجه داشته باشید که این روند یک شبه حاصل نمی شود.البته برخی از افراد می پندارند که صرف توجه و درک مسائل از دیدگاه عقلی برای پیشرفت تیم کافی است .ولی من معتقدم لازم هست ولی کافی نیست .هر چند تیم با استفاده از عقل سلیم می تواند پروژه را پیش ببرد ولی در نهایت به یک نفر برای برای رهبری کل کار نیاز داریم.در کل مهارت درست و مناسب در مدیریت پروژه های دکوراسیون و معماری داخلی بعلاوه ی درک اصول رهبری ،از الزامات موفقیت پروژه است.تلفیق مدیریت پروژه و اصول رهبری اکسیری بدست می دهد که ما به آن رهبری پروژه می گوییم.بنابر این طبق این اصل می توان نتیجه گرفت که هرمدیر پروژه ای رهبر پروژه نیست.باید توجه داشت این امر هیچ تداخلی با اهمیت نقش و روابط تیمی ندارد.تیم نیز به همان ترتیب سهم مهمی در موفقیت پروژه دارد همکاری و عملکرد هر عضو در تیم و همچنین عملکرد تیم به عنوان یک واحد عاملی مهم برای موفقیت پروژه است.بدون تیم عمل کننده تضمین موفقیت پروژه بسیار مشکل خواهد بود.تیم عمل کننده نیز از بهشت نازل نمی شود. ولی این امکان همراه وجود دارد که تیم ها نتوانند بگونه ای موفقیت آمیز خود را در هیئیت یک واحد عمل کننده سازماندهی نمایند.حتی ممکن است مدیریت مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی انگونه که ما می پنداریم غایب باشد.ولی باور نکنید .البته هر تیم اجرایی در هر حال به حدود و ثغور و محدوده مشخص و شفاف و غیر منعطفی که اعضائ درون آن به فعالیت می پردازند نیاز دارد.تیم های عملیاتی اغلب این توانایی را دارند که از درون بشکفند و شعله ور شوند ولی لازم است که ابتدا شما اتش عملکرد را مشتعل کنید.در این رابطه تععین محدوده و قلمرو به تیم می گوید که حوزه فعالیتش را محدود به حدود و ثغور تعیین شده کند.اگر مایل به ایجاد نتایجی در محیطی پر هرج و مرج هستید باید سازنده ایجاد کننده ی ساختاری باشید که شکل دهنده و به ظهور رساننده ی توانایی های لازم ،خلاقیت ،نوآوری و نتایج باشد.کمک به ساخت و حفظ این ساختار از جمله وظایف رهبری مد نظر این کتاب است که در ان باره گفت و گو می شود.مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی ارائه دهنده ی بهترین ابزار برای شکل دادن به این ساختار است.ولی این روند به خودی خود برای موفقیت پروژه کافی نیست.اگر شما پروژه را به سمت و جهت درست سوق ندهید انها فاقد اثر بخشی خواهد ماند .این جهت دهی شاید با مهار های مدیریت پروژه به تنهایی عینیت نیابد و انچه انرا به عمل در می آورد رهبری است.بدون رهبر پروژه جهتی در مدیریت پروژه وجود نخواهد داشت.رهبری عاملی قابل تامل برای اتکا بر اساس رهبری پروژه دارد.بدون رهبری احتمال اینکه پروژه ما نیز سرنوشت هر پروژه دیگری را طی کند بسیار زیاد خواهد بود.این مرحله انتخاب شما را می خواهد اگر تمایل به مدیریت موفق پروژه دکوراسیون داخلی و معماری که با کمک اصول رهبری امکان پذیراست را در نظر دارید ما خواندن کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق

مشاهده جزئیات

خانه ای با نمای شیشه ای

مشاهده جزئیات

شخصیت شناسی بر مبنای چیدمان کوسن

مشاهده جزئیات

سیستم ساختمانی

مشاهده جزئیات

مختصر و مفید

مشاهده جزئیات

هراس از رنگ

مشاهده جزئیات

نکات کاربردی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

قاب پنجره

مشاهده جزئیات

کشتی تفریحی اییرینو

مشاهده جزئیات

بازسازی منزل

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

اهمیت نمای هتل

مشاهده جزئیات

رنگ های اصلی و کمکی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

استفاده از مصالح دردکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

مصالح نوین در دکوراسیون داخلی
در مبلمان دست ساز همیشه در طرح هایش از مواد خام و طبیعی و استفاده می کند و کارهای منحصر به فردی را روانه بازار می کند .مبلمان جدیدی که به تازگی توسط این گروه طراحی شده نیز با استفاده از عناصر طبیعی به خوبی پالوده شده و با اعمال تغییراتی به گونه ای زیبا طراحی شده است .این مبلمان کار دست است که به رنگ چوب گردو رنگ آمیزی شده است.این مجموعه شامل میز ،مبل ،نیمکت ،اینه ،قفسه ،جالباسی است که با مواد طبیعی ساخته شده و زیبایی آن خیره کننده است. این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که تداعی کننده خانه های افسانه ای است.تصور کنید این مجموعه چه جلوه خیره کننده ای به فضا خانه می دهد و در عین حال طبیعی بودن ،بسیار مدرن است.نکته جالب در این است که انتخاب فلز مورد استفاده در مبلمان کاملا به انتخاب شخص است و مشتری می تواند از بین انواع فلز ها ،برنز و یا فلز رنگ شده سیاه و سفید یکی را برای مبلمان انتخاب کند . کاغذ دیواری لامپی : به تازگی نوعی کاغذ دیواری راهی بازار شده است که در آن لامپ ال ای دی به کار رفته است،شگفتی را کنار بگذاریم در دنیای تکنولوژی هر چیز امکان پذیر است.هر چند این کاغذ دیواری از زمان خود جلوتر است .سازنده این کاغذ دیواری با استفاده از قطعات الکتریکی بسیار ریز و لامپ های کوچک ال ای دی این طرح را ارائه نموده است.نکته جالب این است که شما می توانید تعداد و رنگ لامپ های کاغذ دیواریتان را خودتان انتخاب کنید و فضای خانه تان را روشن کنید اینه ی شکسته :این ایینه شکسته نمونه ای از هنر نامتعارف است که کلیشه های موجودرا می شکند و پا را فراتر می گذارد .ایینه شکسته سایه روشن های متنوعی را به نمایش می گذارد و بازتاب رنگ های آن جلوه خاصی را به فضای خانه می بخشد .این ایینه یاداور ایینه های کلاسیک است زیرا در اطراف آن از گل های شیشه ای تزئینی زیادی استفاده شده است که به دوران رمانتیک نزدیک تر است.تراش های اریب ،نقره کاری ،و آیینه را به زیبایی محض بدل می کند.نصب این ایینه را در سرسرای خانه ،جلوی رختکن ،اتاق خواب ،حمام و یا بر بالای شومینه بسیار چشم نواز است و زیبایی خانه را دو برابر می کن این اینه 84 اینچ است و درسه رنگ طلایی ،نقره ای و برنز راهی بازار شده است. آبنمای چوبی : اگر خانه ای بزرگ و جادار دارید با نصب یک آبنمای مدرن را داخل خانه و یا در حیاط خانه نصب کنید و جلوه ای زیبا به خانه تان بدهید.طراحی این ابنما بسیار مدرن و هوشمندانه است .استفاده از طرح های منحنی به فضای آن روح می بخشد .کف این ابنما یک یک مخزن سربی بسیار زیبا وجود دارد که اب در ان جمع اوری می شود.و پس از ان از طریق یک پمپ بار دیگر به بالای ابنما برگردانده می شود.و ایچنین در مصرف اب صرفه جویی می شود.

مشاهده جزئیات

متریال دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

قانون طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

هدف دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

هنر و معماری

مشاهده جزئیات

تعریف هنر

مشاهده جزئیات

طبیعت در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات