title

استایل دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه ی 2019 چیست

star امتیاز از نظر کاربران : 0 از 5

آنچه در این مقاله می خوانید

  • استایل دکوراسیون داخلی آرایشگاه ها، در دنیای امروز که زیبایی در آن به یک چالش اساسی تبدیل شده است اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. در آغاز سال 2019 هم طراحان جدیدترین طرح های خود را ارائه داده اند که من در این مقاله به محبوب ترین آن ها اشاره می کنم.

استایل دکوراسیون داخلی آرایشگاه ها، در دنیای امروز که زیبایی در آن به یک چالش اساسی تبدیل شده است اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. در آغاز سال 2019 هم طراحان جدیدترین طرح های خود را ارائه داده اند که من در این مقاله به محبوب ترین آن ها اشاره می کنم.

استفاده از چوب طبیعی

طرح چوبی از مهمترین استایل های دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه ‎ ی 2019 است. فرقی نمی کند که چوب جلا داده شده برای کف ، سقف کاذب یا میزها باشد. نظر بر این است که چوب باعث احساس گرمی، طبیعی و ارگانیک بودن می شود. استفاده از ابزارهای چوبی در سال 2019 از مهمترین استایل های طراحی برای منازل نیز می باشد.


1039521668641001B


استفاده از سنگ های مرمر

بیشترین مشتریان آرایشگاه های 2019 کسانی خواهند بود که در رفاه و سلامتی کامل قرار دارند و برای دریافت ماساژ جهت مراقبت از پوست به آرایشگاه مراجعه خواهند کرد. استفاده از سنگ های مرمر باعث می شود مشتریان از یک فضای بسیار آرامش بخش در طول دریافت سرویس لذت ببرند. استفاده از سنگ های مرمر و سرامیک برای مشتریانی که دنبال طرح های مدرن هستند بسیار مناسب است . همچنین، استفاده از خطوط در این سنگ ها زیبایی آنها را دو چندان می کند.

استفاده از رنگ های روشن

در طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه ‎ ی 2019 رنگ های روشن همچنان حائز اهمیت هستند. رنگ های روشن به سالن روح و زندگی می دهد. مثلا ترکیب صندلی های قرمز با دیوارهای سفید به دلیل کنتراست زیبای آن بسیار دلپذیر است و گیرایی خاصی به آن می دهد.


1039522668641001B


استفاده از طرح های دراماتیک

استفاده از آینه های بزرگ و رنگ هایی مثل بنفش و گل های خاصی مثل گل های رز قرمز یک فضای دراماتیک ایجاد می کند که طرفداران بسیاری دارد. گرچه این طرح ها به نظر قدیمی می آیند ولی به دلیل محبوبیت آنها همچنان جز طرح های به روز مطرح می شوند.


1039523668641001B


استفاده از هنر

در نظر گرفتن تمامی فضای موجود در طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه ی 2019 بسیار اهمیت دارد. در طرح های جدید به سقف ها اهمیت بیشتری داده شده است. سقف ها باید با طرح های هنری زیبا تزئین شوند. در به کار گیری هنر نقاشی برای تزئین سقف از طرح های مختلف هنرمندان از نقاط مختلف جهان استفاده می شود.

دوستدار محیط بودن و استفاده از رنگ سبز

در طراح های دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه ‎ ی 2019 به طبیعت و رنگ آن بسیار اهمیت داده شده است. استفاده از طرح های چوبی و رنگ سبز بیانگر این است که بشر کم کم این نیاز را پیدا کرده است که تا آنجایی که می تواند به آغوش طبیعت بازگردد. در طرح های جدید استفاده از رنگ سبز برای اثاثیه و مبلمان و ترکیب آن با رنگ سفید و مرمری کف فضای آرایشگاه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.


1039524668641001B


همچنین، روی استفاده از گل های زینتی هم در طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه ی 2019 بسیار تاکید شده است. در طرح های جدید طراحان قصد دارند از گلهای زینتی زیبا برای دلپذیر کردن محیط و ایجاد فضایی آرامش بخش به صورت ویژه استفاده کنند. گل های زینتی هم در کف و هم در سقف و دیوارها استفاده خواهند شد.

استفاده از طرح های ترازو (Terrazzo)

طراح های ترازو در اواسط قرن حاضر از محبوبیت زیادی برخوردار بودند و تعجبی ندارد که هنوز هم کاربرد داشته باشند. این طرح ها از طرح های پیش بینی شده برای طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه ی 2019 است. مواد کامپوزیتی از تراشه های سنگ مرمر، کوارتز، گرانیت و شیشه ای ساخته می شود موجب ایجاد یک روحیه ی لطیف و شاد می شوند. این مواد در طرح های جدید از کف گرفته تا لامپ و حتی پرده های دوش استفاده خواهد شد.


1039525668641001B


طرح سقف

همه ساله همه ی طراحان انتظار می کشند تا ببینند چه رنگی به عنوان رنگ سال انتخاب می شود. واقعیت این است که رنگ های انتخاب شده چندان تغییری ندارند اما طراحی سقف ها در طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه ‎ ی 2019 با نوآوری همراه هستند. سقف هایی که باعث جلب توجه می شوند و آرامش ایجاد می کنند اولویت اول را دارند. روند جدید طراحی سقف آرایشگاه ها در 2019 تاریخ پرنقش و نگار قرن بیستم را در نظر می گیرد که تاثیر گذاری بصری زیادی دارد و سالن ها را بزرگتر و شاداب تر نشان می دهند.

مبلمان منحنی دار

کاناپه ها و مبل های منحنی دار در دهه ی 60 باب شده بودند. اکنون در 2019 طراحان معتقدند که این نوع مبلمان بهتر از طرح هایی هستند که یکی پس از دیگری وارد بازار می شوند و خیلی زود هم از مد می افتند. حتی پارچه های مخملی ارغوانی هم کم کم برای استفاده از مبلمان به کار خواهند رفت.

طرح های ژئو متریک و سه بعدی

طرح های ژئومتریک به خاطر هماهمنگی متقارن شان همیشه محبوب بوده اند. مطمئنا، طرح های سنتی و محلی از طرح های زیبای به کار رفته خواهند بود.

مطالبی که گفتم اشاره به طرح هایی دارند که برای دیوار، کف، و سقف دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه ی 2019 به کار خواهند رفت. اما، 2 موضوع دیگر هم از طرح های در نظر گرفته شده و مهم برای نوع چیدمان و تقسیم بندی قسمت های مختلف آرایشگاه های 2019 است:

• اهمیت دادن به کارمندان

در طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه ی 2019 نه تنها مشتریان بلکه کارمندان سالن هم در نظر گرفته می شوند. فضای مورد نظر باید طوری طراحی می شود که آنها بتوانند به راحتی حرکت کنند و از ابزارهای مورد نظر استفاده کنند.

• ایجاد فضا برای ارائه ی سرویس های نوشیدنی و اسنک

در طرح های جدید دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه ی 2019 تمامی قسمت های مختلف آرایش مو، آرایش چهره و ... مجهز به ارائه سرویس های نوشیدنی و اسنک می باشد تا مشتریان بتوانند احساس یک بعد از ظهر آرامش بخش را تجربه کنند و در طول دریافت خدمات مختلف از ساعات سپری شده ی خود لذت ببرند.

امیدوارم نکات مطرح شده درباره ی طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه ‎ ی 2019 به شما کمک کنید تا بهترین طرح را برای آرایشگاه خود به کار ببرید و در کنار مشتریان خود بتوانند فضایی خاطره انگیز را تجربه کنید.

title
دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5
captcha

با ما در ارتباط باشید