طراحی آرایشگاه زنانه

یکی از مهمترین ویژگی های طراحی آرایشگاه زنانه نور است. نور طبیعی همیشه به نور مصنوعی ترجیح داده شده است. اگر پنجره داشته باشید می توانید از آنها استفاده کنید. اما هیچ کس ساختمان هایی با پنجره های بزرگ را دوست ندارد فضای خود را تنظیم کنید تا هر قسمت بتواند از نور مستقیم خورشید بهره مند شود. اما اگر پنجره های بزرگ نداشته باشید، راه های دیگری نیز وجود دارد.

روشنایی در یک طراحی آرایشگاه زنانه، بیشتر از هر اتاق یا ساختمان دیگری کاربرد دارد. این کار به کارمندان شما کمک می کند تا کار کنند، مشتریان را به وضوح ببینند و مطمئن شوند که همه چیز به خوبی انجام می شود. بنابراین، روشنایی به طور مستقیم بر کیفیت کار می تواند تاثیر بگذارد - حتی بهترین آرایشگرهای کوتاهی مو، متخصص ناخن یا آرایشگرهای صورت نمی توانند کار خود را در نور کم انجام دهند. همچنین یک عامل روانشناختی وجود دارد: برای مثال، عدم وجود نور طبیعی در محل پذیرش، تمرکز بر روی وظایف را سخت تر می کند و همچنین می تواند تاثیر منفی بر مشتری داشته باشد.هنگام انتخاب نور برای طراحی آرایشگاه زنانه خود، به یاد داشته باشید که هدف اصلی این است که مشتری شما از طراحی آرایشگاه زنانه شما لذت ببرد. برای کمک به بهبود نور در طراحی آرایشگاه زنانه خود بهتر است از لامپ های بزرگ استفاده کنید.پروژه طراحی نورپردازی آرایشگاه زنانه شما باید قبل از اینکه شروع به بازسازی و آماده سازی در طراحی داخلی عمومی به جریان بیفتد، آماده شده باشد. مهم این است که بدانید چه نوع نورپردازی از همان ابتدا باید آغاز شود، از آنجایی که نور بر طرح داخلی مانند موقعیت درب ها، سوکت ها، مبلمان و دکوراسیون تاثیر می گذارد، پس باید تمامی جوانب در نظر گرفته شود. به عنوان مثال، اگر شما برای طراحی آرایشگاه زنانه خود در سالن نیاز به فضا برای چراغ های کف، لوازم جانبی سقف برای نورپردازی در میز پذیرش و یا حتی سوکت برای روشنایی میز دارید باید قبل از آن که شروع به بازسازی سالن خود کنید آن را در برنامه قرار داده باشید.

صدها راه وجود دارد که می توانید طراحی آرایشگاه زنانه خود را انجام دهید و سالن خود را تزیین کنید. به جای بازسازی همه چیز و شروع کردن از ابتدا برای طراحی آرایشگاه زنانه خود، سعی کنید با توجه به فضایی که در حال حاظر سالن شما دارد طراحی آرایشگاه زنانه و تغییرات خود را حاصل کنید. اگر دیوارها یا کف سالن تان بتن هستند، طراحی آرایشگاه زنانه خود را به سبک مدرن ببرید.

هر مشتری که وارد سالن شما می شود، جلوی آینه می نشیند، بنابراین مهم است که آینه هایی را که برای طراحی آرایشگاه زنانه انتخاب می کنید برای سالن شما مناسب باشد. آینه های بزرگ و چند ایستگاه باعث می شود که فضای شما بزرگتر و بازتر دیده شود.هنگام طراحی آرایشگاه زنانه خود، فقط به چهار دیوار استاندارد فکر نکنید. طراحی آرایشگاه زنانه خود را به کف و سقف گسترش دهید. فضای خود را با یک سقف رنگارنگ روشن کنید یا اتاق های خود را با رنگ آمیزی زیبا کنید.

با افزودن گیاهان در طراحی آرایشگاه زنانه خود زندگی و نفس را به سالن اضافه کنید. نه تنها آنها هوا را تمیز می کنند و اکسیژن را تامین می کنند، بلکه آوردن گیاهان در داخل سالن به شما یک احساس طبیعی و آرام بخش خواهد داد. اگر دیوار بلندی داشته باشید که مطمئن نیستید برای طراحی آرایشگاه زنانه چطور باید از آن استفاده کنید، در طراحی آرایشگاه زنانه خود آن را به دیوار بیانیه تبدیل کنید. اضافه کردن یک قطعه هنری بزرگ و پررنگ بلافاصله به چشم می آید و هر قطعه هنری کار خواهد کرد.

همه چیزهایی که در مورد سالن شما اتفاق می افتد. از طرح فضا تا رنگ بر روی دیوارها، به طریقی که شما محصولات خود را نمایش می دهید و هر جزئیاتی جزو نام تجاری شما می شود. بنابراین جزئیات را نادیده نگیرید. اطمینان حاصل کنید که حوله های خود را با طراحی آرایشگاه زنانه خود مطابقت داده اید.طراحی آرایشگاه زنانه برای کسب و کار شما یک گام مهم، اما سرگرم کننده و با ارزش است.

هنگامی که شما به سالن های مو و سالن های زیبایی فکر می کنید چه حسی دارید؟ زیبایی و ظرافت، درست است؟ این همان چیزی است که سالن زیبایی و طراحی آرایشگاه زنانه به آن احتیاج دارد. سالن شما جهت کسب و کار شما است پس باید طراحی آرایشگاه زنانه شما به نحوی باشد که مشتریان را به سمت شما بکشاند. سالن هایی که به طراحی آرایشگاه زنانه خود اهمیت زیادی داده اند و به زیبایی طراحی شده اند، مشتریان بیشتری را جذب می کنند و سطح اعتماد بیشتری در مشتریان خود ایجاد می کنند.هدف ما این است که شما را با تمام ویژگی های مورد نیاز برای طراحی آرایشگاه زنانه مناسب آشنا کنیم. ما برای ارتقا کسب و کار شما در سالن زیبایی به کمکتان می آییم.

نکاتی در طراحی آرایشگاه زنانه

خواندن مجلات و جستجو در اینترنت ، برای کمک گرفتن در طراحی آرایشگاه زنانه ممکن است نقطه شروع خوبی باشد ، اما سالن ها در اندازه و ابعاد متفاوت هستند ، بنابراین آنچه در طراحی آرایشگاه زنانه عالی به نظر می رسد ممکن است در دیگر سالن ها آن تاثیر را نداشته باشد.

شکل سالن شما باید مبلمان ، رنگ بندی و نورپردازی مورد نظر شما را تعیین کند. همه ساختمانها به اندازه کافی برای طراحی آرایشگاه زنانه، برای طرح زدن بزرگ نیستند ، اما مزایا و معایب هایی برای یک منطقه بزرگ و همچنین فضای کوچک وجود دارد.شما می توانید یک یک سالن متفاوت داشته باشید و از کارشناسان در مورد چگونگی به حداکثر رساندن طراحی آرایشگاه زنانه در هر شکل و اندازه استفاده کنند.

سالن های باریک

یک سالن باریک برای آرایشگاه زنانه، می تواند احساس صمیمی و بوتیکی داشته باشد ، اما ممکن است بیش از حد شلوغ و پر سر و صدا شود. با این حال ، با طراحی مناسب و شیوه صحیح رنگ می توان این سالن را زنده کرد

- نکات برتر

• عرض سالن باریک باید حداقل 4 متر باشد.

• در طراحی آرایشگاه زنانه از آینه استفاده کنید تا از طرح تونل مانند دور شوید.

• کاشی های کف را به صورت الماس مانند انجام دهید. زیرا باعث افزایش عرض بینایی می شود.

• از آینه های وسیع برای ایجاد توهم فضا استفاده کنید.

دیوار پشتی سالن را به یک ویژگی ، با رنگ / بافت / تصاویر رنگ آمیزی کنید ، اما آینه ای نباشید.یک پنجره بزرگ

پنجره های بزرگ ممکن است سالن را با نور طبیعی فراوان، متراکم کند ، اما با وجود این پنجره ها، حریم خصوصی ای برای مشتریان وجود ندارد و رهگذران می توانند با نگاهی گذرا به داخل سالن نگاه کنند. اما ما به شما راه کار می دهیم تا در طراحی آرایشگاه زنانه، به این مشکل غلبه کنید. اگر یک پنجره بزرگ در سالن خود دارید از این فضا استفاده کنید تا پیشنهادات ، رویدادها یا عکس های خاصی از کارهای خود را تبلیغ کنید.

• اگر ترجیح می دهید برای مشتریان خود حریم خصوصی ارائه دهید باید این پنجره ها را بپوشانید.

• محل سالن را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، اگر در خیابان شلوغی قرار دارد ، شما نمی خواهید فرصت تبلیغات را از دست بدهید. پس می توان روی این پنجره ها تبلیغات خود را انجام دهید.

• امنیت را فراموش نکنید. کرکره ها محافظت بیشتری نسبت به یک پنجره شیشه ای دارند ، بنابراین می توانید از کرکره برای تزئین طراحی آرایشگاه زنانه، استفاده کنید.

تمیز کردن منظم پنجره برای نمای بکر و بدون لکه ضروری است.

سالن با فضای باز

گرچه به نظر می رسد یک سالن بزرگ می تواند انتخاب و تنوع بیشتری را ارائه دهد ، فضای آن می تواند به همان اندازه که سودمند است، مخرب هم باشد. طراحی آرایشگاه زنانه به این سبک،شاید سرد و ناخوشایند به نظر برسد ، اما در عین حال می تواند الهام بخش باشد. بیشتر طراحی آرایشگاه زنانه منحصر به فرد را می توان در سالن های بزرگ دید شما حتی می توانید به طراحی آرایشگاه زنانه یک طرح مینیمالیستی بدهید که مناسب سالن هایی با فضای بزرگ باشند.

- نکات برتر

• شما باید تصمیم بگیرید به چقدر فضا جهت میکاپ و شستشو نیاز دارید.

• به انتخاب سرامیک کف سالن خود توجه داشته باشید. ممکن است بعضی طراحی ها فضای اتاق را به هم بریزد.

• ایجاد ظاهری شیک و استفاده از رنگ و بافت های مختلف و همچنین ایجاد گرمی و صمیمیت به مناطقی که به آن نیاز دارند ،بپردازید.

• از رنگ ها به طور موثر استفاده کنید. بدون نیاز به کاهش فضای سالن ، فضا را تجزیه می کند.

در مورد طرح فکر کنید و گزینه های مختلفی را که توسط یک کارشناس طراحی آرایشگاه زنانه آموزش دیده پیشنهاد شده را امتحان کنید. طرح ممکن است واضح به نظر برسد ، اما می تواند بیش از یک گزینه داشته باشد.استفاده از مناطق مختلف

اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید ، ایجاد مناطق باعث می شود مشتری از آمدن به سالن شما لذت ببرد. با استفاده هوشمندانه از نور و رنگ ، حتی کوچکترین سالن ها می توانند از مناطق مجزا بهره مند شوند. هنگام طراحی سالن با مناطق مختلف ، از حداقل تعداد قفسه بندی و وسایل شستشوی مورد نیاز استفاده کنید. این شانس فقط هنگامی محقق می شود که در چیدمان برای طراحی آرایشگاه زنانه خلاق باشید.

- نکات برتر

• در طراحی آرایشگاه زنانه با این سبک، هر منطقه می تواند متفاوت از منطقه دیگر باشد ، اما سبک ها باید به نوعی یکدیگر را تکمیل کنند.

• موضوع اصلی کیفیت و طراحی است که به صورت نامحسوس مناطق را به هم پیوند می دهد.

• مناطق از نظر سبک ، رنگ ، کیفیت شبیه به هم هستند ، با تغییر در هر منطقه طرح ظریف تر می شود و ظاهری حرفه ای تر ایجاد می کند.

سقف بلند

داشتن یک سقف بلند می تواند خود را به یک فضای جادار در طراحی آرایشگاه زنانه، بها دهد ، اما می تواند احساس خالی بودن را هم منتقل کند. این ایده خوبی است که ارتفاعات سقف را در قسمت پذیرایی از سقف کاذب استفاده کنید با این کار یک احساس راحتی ایجاد می کنید ، سپس از سقف بلند در سالن اصلی برای تاکید بر فضا استفاده کنید.

- نکات پیشنهادی :

• اگر سالن شما از سقف با ارتفاع زیاد برخوردار است ، می توانید با بکارگیری سقف کاذب برای قسمت بندی در طراحی آرایشگاه زنانه استفاده کنید و آن را به یک ویژگی و خصوصیت تبدیل کنید.

• هنگام طراحی آرایشگاه زنانه با سقف های بلند ، مهم است که از وسایل مختلف برای طراحی آرایشگاه استفاده کنید تا بیشترین فضا را داشته باشید و از آن به عنوان یکی از ویژگی های سالن استفاده کنید.

• مناطقی ایجاد کنید تا فضای بزرگ را بشکنید. می توانید برای متفاوت بودن در سالن اصلی از دیوار های بلند و دیوارهای خمیده ای را برای یک اتاق استراحت جداگانه یا یک اتاق کار ایجاد کنید.

• اگر به دنبال ایده هایی در مورد چگونگی کار با فضای خود هستید ، با یک طراح حرفه ای صحبت کنید که از طریق گزینه هایی که شخصا برای طراحی آرایشگاه زنانه شما خواهد بود مشورت بگیرید.

استفاده از سبک های مختلف سبک را برای ایجاد جو در نظر بگیرید. آویز کردن چراغ ها در هر بخش می تواند از ویژگی های متمایز بودن سالن شما نسبت به بقیه شود.

امتیاز از نظر کاربران : 0 از 5

آنچه در این مقاله می خوانید

  • آرایشگاه زنانه یکی از اماکن حائز اهمیت به خصوص برای بانوان است. بیشتر این سالن‌های زیبایی خلاف رعایت اصول طراحی آرایشگاه زنانه چیده شده‌اند. ما در این مقاله به معرفی اصول طراحی آرایشگاه زنانه و بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

اصول طراحی آرایشگاه زنانه

هرگاه سخن از اصول طراحی آرایشگاه زنانه به میان می‌آید، ناخوداگاه تمایل داریم از حداقل فضا حداکثر استفاده را ببریم. پیش از آنکه با هرگونه اقدامات و خدمات آرایشی و بهداشتی نیازها و خواسته‌های مشتریان را برآورد نمائید، تلاش کنید تا اصول طراحی آرایشگاه را تمام و کمال رعایت کنید. زیرا تنها در این صورت است که مشتریان در آرایشگاه زنانه لوکس شما احساس راحتی را تجربه خواهند کرد.

در این مقاله تمام اصول طراحی آرایشگاه زنانه را جمع‌آوری کرده‌ایم تا شما را به سوی طراحی صحیح و مناسب چنین محل حائز اهمیتی سوق بدهیم.

جلوه ظاهری کلید اصول طراحی آرایشگاه زنانه

نمایش ظاهری و تاثیر مستقیم آن بر روی مشتری از مهم‌ترین اصول طراحی آرایشگاه زنانه محسوب می‌گردد. اطمینان حاصل کنید، هربار که مشتری به آرایشگاه زنانه شما قدم می‌گذارد سالن زیبایی شما از تمیزی کامل برخوردار است و از شکیل بودن هیچ ‌چیز کم ندارد. بنابراین، جلوه ظاهری و نخستین تاثیر آن در یک نگاه اجمالی جزء تکه‌های پازل اصول طراحی آرایشگاه زنانه است.

میز پذیرش را چگونه و کجا تعبیه کنیم؟

میز پذیرش نسبت به سایر اشیای ضروری آرایشگاه زنانه چای کمتری را اشغال می‌کند اما یکی از مهم‌ترین عناصر اصول طراحی آرایشگاه زنانه محسوب می‌شود.

پیشنهاد ما به شما این است که یک میز پذیرش مدرن در نزدیکی ورودی آرایشگاه زنانه قرار بدهید. تعبیه چنین میزی به مشتریان در تعیین وقت‌ها، چک کردن رزروها و پرداخت کمک خواهد کرد. در نظر داشته باشید، چیدن میز پذیرش به گونه‌ای باشد که اطلاعات مرتبط به مشتریان به طور منظم و خارج از دید باشد. در غیر این صورت، میزی که با نامه‌ها و نوشته‌های پخش و درهم و برهم شلوغ شده باشد آرایشگاه زنانه را از جلوه می‌اندازد.

میز پذیرش یکی از عناصر پررنگ یک آرایشگاه زنانه به شمار می‌آید. چیدمان صحیح آن منظری حرفه‌ای از آرایشگاه زنانه در معرض نمایش می‌گذارد. در صورت امکان، میز پذیرش و محل آن را طوری انتخاب نمائید تا از دید مشتریان دور بمانند و از حمله به اطلاعات سایرین اجتناب ورزند. شاید برخی از مشتریان خجالتی آرایشگاه زنانه شما تمایل نداشته باشند هنگام تعیین وقت بعدی کل سالن زیبایی را مطلع کنند!بازاریابی نوین با مجلات زیبایی

مشتریان دوست ندارند تا نوبت به آن‌ها برسد، بیکار بمانند. انتظار همیشه کلافه‌ کننده است. تعبیه یک قفسه پُر از مجلات زیبایی روز که محصولات آرایشگاه زنانه شما را معرفی کند، ایده‌ای خلاقانه و در عین حال بازاریابی نوین محسوب می‌شود. قفسه مجلات زیبایی در بخش انتظار و مجاورت میز پذیرش از شمار اصول طراحی آرایشگاه زنانه به حساب می‌آید.

ایده طرح کلی آرایشگاه زنانه

پیش از آنکه دست به اقدام بزنید، از ایده طرح کلی آرایشگاه زنانه‌تان مطمئن شوید. طرح کلی مهم‌ترین اصول طراحی آرایشگاه زنانه است. همانطور که در بخش فوق ذکر شد، میز پذیرش باید در جلوی ورودی آرایشگاه زنانه تعبیه شود تا در وهله نخست با مشتریان ملاقات کنید و از آن‌ها قدردانی نمائید.

بسیاری از مشتریان به محض ورود کنجکاو هستند تا بدانند محل شستشوی آن‌ها کجاست. در حالت ایده‌آل این بخش باید از دید همه دور بماند. محل شستشوی موی بانوان جزء حریم خصوصی آنان محسوب می‌شود. مشتری تمایل دارد حین شستن مو و ماساژ سر از دید سایرین دور بماند تا لحظه‌ای را آرام بگیرد. رعایت این نکته جزء اصول طراحی آرایشگاه زنانه به شمار می‌رود. تلاش کنید تا حریم خصوصی مشتریان را در جلوه‌ای مدرن از سالن زیبایی‌تان پنهان کنید.

این موضوع خارج از حوزه طراحی بخش‌های مشابه نظیر اپیلاسیون نیست. این بخش‌ها حتی با وجود فضای کم و محدود باید تا حدالامکان خارج از دید سایر مشتریان قرار گیرد.

تناسب صندلی آرایشگاه با ابعاد فضا

صندلی آرایشگاه از عناصر ضروری دکوراسیون آرایشگاه زنان به شمار می‌رود. چیدمان این عنصر جزء اصول طراحی آرایشگاه زنانه است. پیش از آنکه صندلی آرایشگاه بخرید، حتما ابعاد فضای خود را در نظر بگیرید. صندلی‌های آرایشگاه به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد آن غالبا جاگیر هستند. بنابراین سعی کنید به گونه‌ای صندلی‌های آرایشگاه را انتخاب کنید که مجبور نشوید آن‌ها را به هم بچسبانید. پس از آنکه صندلی آرایشگاه را چیدید، می‌توانید از سایر فضا برای چیدمان لوازم ضروری استفاده کنید.

اهمیت پنجره‌ها در اصول طراحی آرایشگاه زنانه

اگر ملک آرایشگاه زنانه شما مجهز به پنجره‌های بزرگ است، می‌توانید از آن‌ها به عنوان گذرگاه بی‌نظیری برای خدمات تخصصی استفاده کنید. استفاده بهینه از فضای پنجره‌ها جزء اصول طراحی آرایشگاه زنانه محسوب می‌شود.

اگر فضای آرایشگاه زنانه‌تان محدود نیست، بهتر است پنجره‌ها را با تبلیغات و محصولاتتان پوشش دهید. و در صورتی که فضای محدودی دارید، در ناحیه پنجره‌ها خدمات ناخن و اینچنین خدمات غیرمرتبط با حریم خصوصی مشتریان ارائه شود. پنجره‌ها جزء مهمی از ملک هستند که در اصول طراحی آرایشگاه زنانه نیز نقش بسزایی دارند.

در نظر گرفتن طیف سلایق مشتریان

پس از آنکه از ملک آرایشگاه زنانه‌تان را خریداری کردید، تحقیق کنید. در نظر گرفتن طیف سلایق افرادی که قرار است به آرایشگاه زنانه شما مراجعه کنند، از اصول طراحی آرایشگاه زنانه به شمار می‌رود. زیرا اگر مراجعه‌ کنندگان شما هنرجویان و اشخاص مدرن باشند، تمایل دارند در یک آرایشگاه زنانه پر از تابلوهای هنری با رنگ‌های شاد و شلوغ قدم بردارند. در حالی که این نحوه طراحی برای افراد عادی‌تر و سنتی‌تر مناسبت ندارد. برای این افراد باید از طراحی داخلی ساده‌تر و کمرنگ‌تر استفاده کنید.

چه نوع دکوراسیونی برای آرایشگاه زنانه من مناسب است؟

تنها هنگامی می‌توانید پاسخ به این سوال را پیدا کنید که مراجعه‌کنندگان خود را بشناسید. با پیش‌بینی سلایق شخصی آنان قادر خواهید بود اصول طراحی آرایشگاه زنانه را به کار گیرید تا فضا را به بهترین نحو پُر کنید.

اصول طراحی آرایشگاه زنانه می‌تواند به طور مستقیم بر روی بازاریابی شما موثر واقع شود. به طور کلی، از رنگ‌ها و تم‌های سبک استفاده کنید تا فضای آرایشگاه زنانه را روشن‌تر و بزرگ‌تر نشان بدهید. حتما به روشنایی سالن زیبایی توجه کنید. بنابراین، تا حد امکان از رنگ‌های روشن استفاده کنید. همچنین اگر قصد دارید از رنگ‌های متفاوت بهره ببرید، از تم‌های مشابه در بخش‌های خدمات گوناگون استفاده نمائید تا از سالن زیبایی از توازن و هماهنگی در چیدمان برخوردار شود.

منبع

دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5

با ما در ارتباط باشید

طراحی سقف کاذب در طراحی دکوراسیون داخلی
سقف های کشسان یا سقف های باریسول انقلابی در طرح سقف ها آسمان های مجازی تصویرهای متفاوت در ...

مشاهده جزئیات

نگاهی اجمالی به مدرن‌ترین طراحی‌های آرایشگاه زنانه

مشاهده جزئیات

9 تکنیک ساده و کاربردی برای زیباترین آرایشگاه زنانه
اگر از تلفیق دو رنگ متضاد سفید و مشکی در طراحی آرایشگاه زنانه استفاده کرده‌اید، سعی نکنید با رنگ‌های ناموزون طرح اصلی را خراب کنید.

مشاهده جزئیات

جدیدترین طراحی های سالن زیبایی
امروزه برای داشتن یک فضای زیبا دیگر محدود به نقشه اولیه ی ساختمان نیستیم. از زمانی که دیوارهای سبک و سقف های کاذب پا به عرصه ی وجود گذاشتند

مشاهده جزئیات

اصول طراحی آرایشگاه زنانه
آرایشگاه زنانه یکی از اماکن حائز اهمیت به خصوص برای بانوان است. بیشتر این سالن‌های زیبایی خلاف رعایت اصول طراحی آرایشگاه زنانه چیده شده‌اند. ما در این مقاله به معرفی اصول طراحی آرایشگاه زنانه و بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

مشاهده جزئیات

طراحی سالن زیبایی 2019
سالن زیبایی باید با جدیدترین مدل های روز طراحی شود تا بتواند علاوه بر داشتن کارایی بالا، زیبایی و نوین بودن را هم به مشتریان القا کند. سالن زیبایی خود را بر اساست طراحی های 2019 می توانید داشته باشید و از المان های مختلفی برای ایجاد آن کمک بگیرید.

مشاهده جزئیات

نمونه جدیدترین طراحی‌های آرایشگاه زنانه
پس از مختصر اکتشاف در دنیای طراحی آرایشگاه زنانه، تصمیم گرفتیم تا جدیدترین طراحی‌های آرایشگاه زنانه را به شما معرفی نمائیم.

مشاهده جزئیات

بایدها و نبایدهای طراحی آرایشگاه زنانه
طراحی آرایشگاه زنانه یکی از حساس‌ترین امور دیزاین به شمار می‌رود. بهتر است تمام ایده‌های خود را روی کاغذ بیاورید و تک به تک آن‌ها را متناسب با محل سالن زیبایی و سلایق مشتری بررسی کنید. چه بسا بهتر باشد روی بعضی از ایده‌هایتان خط قرمز بکشید!

مشاهده جزئیات