بازسازی لاکچری ساختمان مسکونی

بازسازی ساختمان ممکن است شامل موارد زیر باشد:

برنامه های افزودنی

تبدیل انبار

ساخت زیرزمین.

طراحی مجدد نقشه های طبقه.

سیم کشی مجدد ، لوله کشی مجدد و غیره.

برای کمک به آسان شدن روند کار ، ما راهنمای برنامه ریزی نهایی بازسازی ساختمان رادراین مقاله جمع آوری کرده ایم تا شما آماگی لازم رابرای شروع کارداشته باشید. بازسازی خانه ، چه خانه بزرگ و چه خانه کوچک ، نیاز به دقت زیاد به تمام جزئیات دارد. در اینجا چند مرحله اساسی وجود دارد که باید قبل از شروع بازسازی ساختمان های مسکونی بدانید.

1-هدف خورا از بازسازی ساختمان مشخص کنید

اگر انگیزه شما از بازسازی، افزایش ارزش املاکتان است، بهتراست با یک بنگاه محلی در فروش املاک و مستغلات مشورت کنید تا بد انید در این منطقه به دنبال چه نوع ملکی هستید و برای بازسازی خانه خود چه کاری می توانید انجام دهید.اگرمی خواهید یک ساختمان قدیمی رابازسازی کنید ، فراموش نکنید که این نوع ساختمان ها اغلب موارد عمده ساختاری را پنهان می کنند.

2-از بهره مندی بیش از حد در زمینه بازسازی بپرهیزید

تعداد افرادی که در خانه زندگی می کنند و مدت زمانی که قصد ماندن در آن را دارید ، برنو سازی ساختمان تأثیر می گذارد. برخی از کارشناسان معتقدند که نباید بیش از 10 درصد از ارزش خانه خود را برای نوسازی صرف کنید ، اما اگر می خواهید 10 سال یا بیشتر درآن خانه زندگی کنید ، این ممکن است به معنای سرمایه بیش از حد در کوتاه مدت باشد.

3-برای استفاده از مواد باکیفیت سرمایه گزاری کنید

مواد با کیفیت باعث افزایش طول عمر خانه شما می شوند و می توانند در طولانی مدت در هزینه های شما صرفه جویی کنند.به عواملی مانند پایداری و تأثیرات محیطی ، توانایی ساختاری ، عملکرد حرارتی ، عایق صدا و مقاومت در برابر آتش ،جانوران موذی و رطوبت برای ساختمان فکر کنید.

4-در مورد یک سبک طراحی برای خانه تصمیم بگیرید

سبک طراحی داخلی که برای بازسازی انتخاب می کنید تاثیر زیادی در مواد داخلی و خارجی که انتخاب می کنید ، خواهد داشت.دیوارها ، کف ، سقف ها ، پنجره ها و درها همه باید با ظاهری که دنبال آن هستید ، چه سبک مدرن و چه سنتی و... مطابقت داشته باشد.بازسازی ساختمانبازسازی لاکچری ساختمان مسکونی

تصمیم در مورد ساختن یا بازسازی لاکچری یک خانه از ابتدا یک تصمیم دشوار است ، خصوصاً اینکه هر دو بسیار شبیه به هم هستند.هر دو گزینه به شما امکان می دهد در نهایت یک خانه لاکچری داشته باشید ، اما از کجا می دانید کدام یک برای شما مناسب است؟

درمطالب زیر، ویژگی های ساخت و بازسازی ساختمان با رویکردی جدید آورده شده است، امیدوارم به شما درتصمیم گیری کمک کند.

ساخت یک ساختمان لاکچری

یکی از مزیت های ساخت خانه این است که شما فقط "خانه رویایی" خود را طراحی می کنید و بقیه وظیفه سازنده است. به علاوه ، این فرایند به شما امکان می دهد هر چیزی را که می خواهید در خانه خود بسازید (البته با یک قیمت معقول) .

همچنین ، ساخت یک خانه جدید در واقع بسیار ایمن تر از بازسازی یک ساختمان است. به این دلیل که جدید است و هیچ چیز نیازی به تعمیر ندارد و بیشتر خانه های جدید، با فناوری جدید مانند تهویه مناسب ،سیستم گرمایش و ایمنی ارائه می شوند.

بازسازی یک ساختمان لاکچری

یکی از مهمترین عوامل هنگام بازسازی، ملک است یعنی کجا می خواهید زندگی کنید؟ آیا شخص دیگری در همسایگی شما در حال ساخت یا بازسازی است؟

در محله های خانه های جدید ، هر خانه باید کیفیت یکسانی داشته باشد ، پس اگر بخواهید یک خانه را بازسازی کنید ، مطمعن شوید که ملک ازلحاظ هزینه وظاهر برای محله بیش از حد ارزش گذاری نمی شود زیرا این می تواند درفروش خانه در درازمدت تأثیرگذار باشد.ایده خوبی که بسیاری از سازندگان توصیه می کنند بررسی خانه شما توسط یک طراح است زیرا آنهامی توانند هرگونه خطر نگران کننده ای را شناسایی کنند.

به طور کلی ، پس از خواندن این مقاله که جنبه های مثبت و منفی طراحی وساخت در مقابل بازسازی یک خانه لاکچری را مورد بحث قرار می دهد ، باید درک کنید که هر دو از نظر هزینه و ملاحظات مشابه هستند و هر یک خانه رویایی شما را به شما می دهد.

بازسازی خانه های کلنگی چیست؟

در مرحله اول ، باید گفت که ممکن است خانه های کلنگی در درجات مختلف نیاز به تعمیر داشته باشند ، در این راستا ، از دو اصطلاح بازسازی و نوسازی استفاده خواهد شد. نوسازی شامل کارهای سطحی مانند رنگ آمیزی است ، اما بازسازی شامل کارهای عمیق تری مانند تعمیر و تعویض لوله کشی و جابجایی دیوارها است. در این صورت خانه ها و ویلاهای قدیمی به طور عمده نیاز به نوسازی دارند تا بهترین شرایط زندگی را فراهم کنند.

تبدیل یک خانه کلنگی به یک ساختمان بارویکرد جدید ، یک تجربه و بالقوه سودآور است.درمطالب زیر پیشنهاداتی برای طراحی و بازسازی یک خانه ی کلنگی آورده شده است:

دیوارها را مجدد رنگ بزنید

یک لایه رنگ تازه بزنید تا لکه های دیوارها را بپوشاند و باعث جذابیت و روشنایی بیشتر خانه شود. از استفاده از رنگ روشن و برای کل اتاق یا روی یک دیوار نترسید و برای اطمینان از درخشش رنگ ، قبل از رنگ آمیزی، دیوارها را حداقل با یک لایه سفید بپوشانید.

پنجره هارا تعویض کنید

دربازسازی خانه های کلنگی، بهتراست پنجره های جدیدی نصب کنید و سپس پرده های بلند را برای پنجره های بزرگ انتخاب کنید تا توجه آنها را جلب کرده و برای پنجره های کوچکتراز پرده های ساده تری استفاده کنید.

درهای جدید راجایگزین درها وقالب های قدیمی کنید

درهای فرسوده یا منسوخ شده در خانه را برداشته و درهای جدید جایگزین آنها کنید. همچنین می توانید قالب اطراف درها و محیط اتاق را تعویض کنید. قالب هایی متناسب با درها انتخاب کنید تا ظاهری مینیمالیستی و ساده داشته باشد.

تجهیزات جدید نصب کنید

همه وسایل خانه را با وسایل جدید جایگزین کنید. این وسایل شامل شیرآلات ، وسایل روشنایی ، دستگیره های در و دسته های دراور است. این جزئیات کوچک ظاهری یکدست و مرتب به خانه می دهد.

به فضاهای بیرونی ساختمان توجه کنید

به فضای بیرونی خانه توجه ویژه ای داشته باشید تا جذابیت آن را افزایش داده و باعث افزایش جذابیت کلی خانه شود. یک لایه رنگ تازه به دیوارهای خارجی بزنید.گیاهان چند ساله زیبا یا درختچه هایی به فضای سبز خانه اضافه کنید( ممکن است کاشت گل رز یا باغ سبزیجات را در نظر بگیرید). مجسمه های تزئینی و وسایل رنگارنگ را در اطراف حیاط قرار دهید تا باعث چشم نوازی و جذابیت آن شود.

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دارکوب اولین شرکت معماری و دکوراسیون داخلی بر مبنای علم روانشناسی میباشد که بابیش از ده سال سابقه ی کار درزمینه ی معماری ودکوراسیون داخلی برمبنای علم روانشناسی ،توانسته رضایت مشتریان زیادی رادراین زمینه جلب کند.اگرشماهم می خواهید خانه ی رویاییتان برمبنای علم روان شناسی طراحی شود،باکارشناسان وطراحان شرکت دارکوب تماس بگیرید.

دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5

با ما در ارتباط باشید
محصولات مرتبط
product related
لوستر رویال مدل 101

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

لوستر رویال مدل 102

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

موکت 01

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

لمینت
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

آینه آبشاری

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه اسیدشور

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه تراش

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای چهره و نقوش اسلیمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای بوهمیایی و نقوش گیاهی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوستر چرمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل خزه

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل سیمانی

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

دیوار سبز-گرین وال

دیوار سبز/ریشه

مشاهده جزئیات

فلاور باکس

ریشه/فلاور باکس

مشاهده جزئیات

کاغذ دیواری

ریشه/کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

لمینیت

ریشه/لمینیت

مشاهده جزئیات

مبلمان اداری

ریشه/مبلمان اداری

مشاهده جزئیات

موکت اتریشی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت آمریکایی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت هلندی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

میکروسمنت

ریشه/میکروسمنت

مشاهده جزئیات

نور خطی

ریشه/نور خطی

مشاهده جزئیات

روشویی مدرن و کلاسیک

روشویی/ریشه

مشاهده جزئیات

شیشه استندگلس

ریشه/شیشه استندگلس

مشاهده جزئیات

های گلاس ترکیه ای

ریشه/های گلاس

مشاهده جزئیات

مقالات مرتبط
Article related

طراحی و دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق های افتابگیر

مشاهده جزئیات

فضای خانه ای با احساس

مشاهده جزئیات

اتاق های پنجره دار

مشاهده جزئیات

پنجره های نور گیر

مشاهده جزئیات

پنجره در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

تناسب وسیله های آشپزخانه

مشاهده جزئیات

رنگ در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

هماهنگی در دکوراسیون داخلی
بر اساس معنی مندرج در لغت نامه اکسفورد ،دکوراسیون داخلی عبارت است از " هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها ،اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه" با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل مان فکر می کنیم ، نقش یک دکوراسیون داخلی را بر عهده میگیریم .با این همه دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنر ها ،دارای سبک و ریزه کاری های متفاوتی است که بر اساس سلیقه ها و نیاز های دوران ،دستخوش تغییر می شوند. بر خلاف تصور عامه ،تعداد دکوراتور های داخلی بسیار بیشتر از آن است که همه تصور می کنند و حتیبرخی از آنان در زمره مشاهیر دنیای امروز امروز هستند ، گرچه شاید به شهرت طراحان مد و یا هنرمندان دیگر رشته ها نباشند.اما با این وجود بسیاری از دکوراتور های داخلی از راه طراحی درامد بسیار بالایی نیز کسب می کنند.شاید دلیل اصلی ناشناخته ماندن آن ها این باشد که در واقع طراحی داخلی از اواسط قرن بیستم به صورت مبحثی مطرح درآمد ،گرچه قدمت آن بیش از نیم قرن است.به هر در دنیای امروزی بیش تر تربیات زندگی افراد دزر فضاهای بسته و داخلی به دست می آید.شاید ما اوقاتی را برای تفریح و هواخوری و فرار از زندگی بسته در فضای آزاد بگذرانیم،اما همین شادی فرار از محیط بسته ،نشان دهنده کثرت اوقاتی است که در اتاق ها سپری می کنیم .به همین دلیل دکوراسیون داخلی مناسب ،بهترین راه حل برای بهبود وضیعیت کاری تحصیلی و زندگی مان می باشد.

مشاهده جزئیات

اشنایی فضا

مشاهده جزئیات

آشنایی با فضا 2

مشاهده جزئیات

طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

طراحی پلان

مشاهده جزئیات

تخت خواب ها

مشاهده جزئیات

تناسب مکانی

مشاهده جزئیات

آپارتمان نشینی

مشاهده جزئیات

تاریخچه مبلمان

مشاهده جزئیات

کمبود فضا

مشاهده جزئیات

آشپزخانه

مشاهده جزئیات

آفرینش هارمونی

مشاهده جزئیات

پارچه ی مخصوص پرده

مشاهده جزئیات

تغییر دکوراسیون اتاق کودک

مشاهده جزئیات

سبک روستیک

مشاهده جزئیات

جلوه حضور شما

مشاهده جزئیات

چطور کاناپه انتخاب کنیم؟

مشاهده جزئیات

موفقیت پروژه در اجرای دکوراسیون داخلی
پروژه موفق ساخته و پرداخته تخیلات نیستند .انها هر روز حادث می شوند .این بستگی به شما دارد که ایا مایلید پروژه دکوراسیون داخلی شما یکی از آنها باشد یا نه .پس این مساله به میزان زیادی به انتخاب شما نیز بستگی دارد.میدانیم که مدیریت پروژهبیش از هر چیز بر عقل سلیم و یا خردمندی و تدبیر استوار است.وظیفه شما نیز آن است که این موارد را به صورت اصولی در عمل بکار گیرند و از آن پیروی نمایند و تیم پروژه نمایند و تیم پروژه را ترغیب به پیروی از خود کنید .گروه را رهبری نمایید و عنوان یک تیم پیش روید. توجه داشته باشید که این روند یک شبه حاصل نمی شود.البته برخی از افراد می پندارند که صرف توجه و درک مسائل از دیدگاه عقلی برای پیشرفت تیم کافی است .ولی من معتقدم لازم هست ولی کافی نیست .هر چند تیم با استفاده از عقل سلیم می تواند پروژه را پیش ببرد ولی در نهایت به یک نفر برای برای رهبری کل کار نیاز داریم.در کل مهارت درست و مناسب در مدیریت پروژه های دکوراسیون و معماری داخلی بعلاوه ی درک اصول رهبری ،از الزامات موفقیت پروژه است.تلفیق مدیریت پروژه و اصول رهبری اکسیری بدست می دهد که ما به آن رهبری پروژه می گوییم.بنابر این طبق این اصل می توان نتیجه گرفت که هرمدیر پروژه ای رهبر پروژه نیست.باید توجه داشت این امر هیچ تداخلی با اهمیت نقش و روابط تیمی ندارد.تیم نیز به همان ترتیب سهم مهمی در موفقیت پروژه دارد همکاری و عملکرد هر عضو در تیم و همچنین عملکرد تیم به عنوان یک واحد عاملی مهم برای موفقیت پروژه است.بدون تیم عمل کننده تضمین موفقیت پروژه بسیار مشکل خواهد بود.تیم عمل کننده نیز از بهشت نازل نمی شود. ولی این امکان همراه وجود دارد که تیم ها نتوانند بگونه ای موفقیت آمیز خود را در هیئیت یک واحد عمل کننده سازماندهی نمایند.حتی ممکن است مدیریت مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی انگونه که ما می پنداریم غایب باشد.ولی باور نکنید .البته هر تیم اجرایی در هر حال به حدود و ثغور و محدوده مشخص و شفاف و غیر منعطفی که اعضائ درون آن به فعالیت می پردازند نیاز دارد.تیم های عملیاتی اغلب این توانایی را دارند که از درون بشکفند و شعله ور شوند ولی لازم است که ابتدا شما اتش عملکرد را مشتعل کنید.در این رابطه تععین محدوده و قلمرو به تیم می گوید که حوزه فعالیتش را محدود به حدود و ثغور تعیین شده کند.اگر مایل به ایجاد نتایجی در محیطی پر هرج و مرج هستید باید سازنده ایجاد کننده ی ساختاری باشید که شکل دهنده و به ظهور رساننده ی توانایی های لازم ،خلاقیت ،نوآوری و نتایج باشد.کمک به ساخت و حفظ این ساختار از جمله وظایف رهبری مد نظر این کتاب است که در ان باره گفت و گو می شود.مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی ارائه دهنده ی بهترین ابزار برای شکل دادن به این ساختار است.ولی این روند به خودی خود برای موفقیت پروژه کافی نیست.اگر شما پروژه را به سمت و جهت درست سوق ندهید انها فاقد اثر بخشی خواهد ماند .این جهت دهی شاید با مهار های مدیریت پروژه به تنهایی عینیت نیابد و انچه انرا به عمل در می آورد رهبری است.بدون رهبر پروژه جهتی در مدیریت پروژه وجود نخواهد داشت.رهبری عاملی قابل تامل برای اتکا بر اساس رهبری پروژه دارد.بدون رهبری احتمال اینکه پروژه ما نیز سرنوشت هر پروژه دیگری را طی کند بسیار زیاد خواهد بود.این مرحله انتخاب شما را می خواهد اگر تمایل به مدیریت موفق پروژه دکوراسیون داخلی و معماری که با کمک اصول رهبری امکان پذیراست را در نظر دارید ما خواندن کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق

مشاهده جزئیات

خانه ای با نمای شیشه ای

مشاهده جزئیات

شخصیت شناسی بر مبنای چیدمان کوسن

مشاهده جزئیات

سیستم ساختمانی

مشاهده جزئیات

مختصر و مفید

مشاهده جزئیات

هراس از رنگ

مشاهده جزئیات

نکات کاربردی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

قاب پنجره

مشاهده جزئیات

کشتی تفریحی اییرینو

مشاهده جزئیات

بازسازی منزل

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

اهمیت نمای هتل

مشاهده جزئیات

رنگ های اصلی و کمکی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

استفاده از مصالح دردکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

مصالح نوین در دکوراسیون داخلی
در مبلمان دست ساز همیشه در طرح هایش از مواد خام و طبیعی و استفاده می کند و کارهای منحصر به فردی را روانه بازار می کند .مبلمان جدیدی که به تازگی توسط این گروه طراحی شده نیز با استفاده از عناصر طبیعی به خوبی پالوده شده و با اعمال تغییراتی به گونه ای زیبا طراحی شده است .این مبلمان کار دست است که به رنگ چوب گردو رنگ آمیزی شده است.این مجموعه شامل میز ،مبل ،نیمکت ،اینه ،قفسه ،جالباسی است که با مواد طبیعی ساخته شده و زیبایی آن خیره کننده است. این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که تداعی کننده خانه های افسانه ای است.تصور کنید این مجموعه چه جلوه خیره کننده ای به فضا خانه می دهد و در عین حال طبیعی بودن ،بسیار مدرن است.نکته جالب در این است که انتخاب فلز مورد استفاده در مبلمان کاملا به انتخاب شخص است و مشتری می تواند از بین انواع فلز ها ،برنز و یا فلز رنگ شده سیاه و سفید یکی را برای مبلمان انتخاب کند . کاغذ دیواری لامپی : به تازگی نوعی کاغذ دیواری راهی بازار شده است که در آن لامپ ال ای دی به کار رفته است،شگفتی را کنار بگذاریم در دنیای تکنولوژی هر چیز امکان پذیر است.هر چند این کاغذ دیواری از زمان خود جلوتر است .سازنده این کاغذ دیواری با استفاده از قطعات الکتریکی بسیار ریز و لامپ های کوچک ال ای دی این طرح را ارائه نموده است.نکته جالب این است که شما می توانید تعداد و رنگ لامپ های کاغذ دیواریتان را خودتان انتخاب کنید و فضای خانه تان را روشن کنید اینه ی شکسته :این ایینه شکسته نمونه ای از هنر نامتعارف است که کلیشه های موجودرا می شکند و پا را فراتر می گذارد .ایینه شکسته سایه روشن های متنوعی را به نمایش می گذارد و بازتاب رنگ های آن جلوه خاصی را به فضای خانه می بخشد .این ایینه یاداور ایینه های کلاسیک است زیرا در اطراف آن از گل های شیشه ای تزئینی زیادی استفاده شده است که به دوران رمانتیک نزدیک تر است.تراش های اریب ،نقره کاری ،و آیینه را به زیبایی محض بدل می کند.نصب این ایینه را در سرسرای خانه ،جلوی رختکن ،اتاق خواب ،حمام و یا بر بالای شومینه بسیار چشم نواز است و زیبایی خانه را دو برابر می کن این اینه 84 اینچ است و درسه رنگ طلایی ،نقره ای و برنز راهی بازار شده است. آبنمای چوبی : اگر خانه ای بزرگ و جادار دارید با نصب یک آبنمای مدرن را داخل خانه و یا در حیاط خانه نصب کنید و جلوه ای زیبا به خانه تان بدهید.طراحی این ابنما بسیار مدرن و هوشمندانه است .استفاده از طرح های منحنی به فضای آن روح می بخشد .کف این ابنما یک یک مخزن سربی بسیار زیبا وجود دارد که اب در ان جمع اوری می شود.و پس از ان از طریق یک پمپ بار دیگر به بالای ابنما برگردانده می شود.و ایچنین در مصرف اب صرفه جویی می شود.

مشاهده جزئیات

متریال دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

قانون طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

هدف دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

هنر و معماری

مشاهده جزئیات

تعریف هنر

مشاهده جزئیات

طبیعت در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات