بازسازی لاکچری منزل مسکونی

بازسازی خانه فرصتی عالی برای ایجاد آرامش و احساس رضایت مورد نیاز هر روز در خانه است.بازسازی لاکچری خانه مسلماً یکی از بزرگترین چالش هایی است که نوآوران با آن روبرو هستند. این که چگونه خانه خود را لوکس جلوه دهیم در حالی که بتوانیم از بودجه خود بیشترین بهره را ببریم. نکته کلیدی برای بازسازی خانه ، هنگام کار با بودجه محدود این است که بدانید کجا هزینه کنید و کجا پس انداز کنید.

راه های زیادی وجود دارد که چه مبتدیان و چه حرفه ای ها - می توانند از هر بودجه ای استفاده کنند و کمی خانه را تجملاتی نشان دهند. دراین مقاله نکاتی برای بازسازی خانه های قدیمی آورده شده است که به شما در انجام این فرایند بسیار کمک می کند.

بازسازی خانه های قدیمی

هنگام تصمیم گیری در مورد بازسازی خانه موجود ،توجه به مکان یکی از مهمترین عوامل در انتخاب خانه است. شما نمی توانید مکان خانه خود را تغییر دهید و اگر خانه کنونی شما در مکانی فوق العاده است ، اما فضای داخلی قدیمی دارد، ناگفته نماند که بازسازی با یک پیمانکار ایده خوبی برای ماندن درآن خانه است.

هنگام انتخاب خانه برای بازسازی ، باید مکان را با دقت در نظر بگیرید ، به آنچه در محله می گذرد نگاه کنید ، یعنی آیا خانه های دیگر در حال بازسازی هستند؟ این مهم است که با یک مشاور املاک مشورت کنید تا موارد مشابه را برای محله خود انتخاب کنید. توجه به کیفیت اتمام کار در بازسازی های انجام شده بسیار مهم است.

بسته به سطح بازسازی برنامه ریزی شده یا مورد نیاز ، اگر خانه با سایر خانه ها سازگار نباشد ، ممکن است برای محله بیش از حد ارزش قائل شود. به عبارت دیگر ، خانه ی شما به گرانترین خانه در محله تبدیل می شود!

مزایای بازسازی خانه های قدیمی

خرید خانه های قدیمی می تواند یک ریسک بزرگی باشد و وقتی یک بازسازی وتغییرات جدید به خانه اضافه می کنید ، همه چیز می تواند مشکل باشد. قبل از بازسازی لاکچری یک منزل ،بهتر است مزایا و معایب نوسازی خانه های قدیمی رابدانید تابتوانید تصمیمات بهتری برای منزل خود داشته باشید.

مزایای نوسازی

_هزینه اولیه کمتر است-اگر به دنبال خانه ای هستید که نیاز به بازسازی دارد ، یکی از بهترین گزینه ها در مورد خانه های قدیمی این است که هزینه آنها کمتر از خانه جدید است. اگر در حال حاضر صاحب یک خانه قدیمی هستید که نیاز به بازسازی دارد ، ممکن است قبلاً پرداخت کرده باشید یا نزدیک به پرداخت وام مسکن باشید.

_خانه های قدیمی دارای سبک خاصی هستند-خانه های قدیمی اغلب دارای جزئیات پیچیده ای هستند ، مانند قالب ها یا وسایل روشنایی که در خانه های جدید یافت نمی شوند.

_ساخت و ساز بادوام-خانه های قدیمی عموماً دارای ساختار محکم تری نسبت به خانه های مدرن هستند که با مصالح ارزان قیمت ساخته شده اند. حتی اگر مجبور باشید لوله کشی و برق کشی را تعویض کنید ، ساختمان خانه های قدیمی به طور کلی محکم تر است.

_بازسازی لاکچری خانه های قدیمی به شما امکان می دهد بدون تغییر در سبک اصلی، خانه خود را ارتقا دهید.

_ارزان تر-بازسازی یک خانه قدیمی معمولاً هزینه کمتری نسبت به خرید یک خانه جدید دارد زیرا شما به صورت اتاق به اتاق بازسازی می کنید. شما مجبور نیستید همه بازسازی ها را به طور همزمان انجام دهید ، به این معنی که می توانید بر اساس نیازها و خواسته های خود بودجه آن را تعیین کنید.

_آنچه را که می خواهید در خانه ثابت باشد، انتخاب کنید-می توانید چیزهایی را که در خانه دوست دارید ، مانند سقف های بلند ، کفپوش های چوبی یا وسایل و مصالح قدیمی عتیقه نگه دارید.

_درنهایت می توانید در منطقه ای بمانید که می شناسید و دوستش دارید

معایب بازسازی خانه های قدیمی

1. قیمت بازسازی خانه قدیمی می تواند زیاد باشد. برخی از گران ترین قسمت های بازسازی خانه قدیمی را می توان در تعویض سقف و زیرسازی ، برق و لوله کشی و به روز رسانی سیستم تهویه مطبوع یافت. قبل از خرید حتماً یک بازرسی کامل انجام دهید تا بدانید از نظر قیمت در چه شرایطی قرار دارید.

2. خانه های قدیمی می توانند سموم را در خود جای دهند. موادی مانند سرب و آزبست در خانه های قدیمی رایج هستند و اگر به درستی با آنها برخورد نشود می توانند برای سلامتی خطرناک باشند. حذف آنها به صورت حرفه ای می تواند هزینه بازسازی شما را افزایش دهد.

3. بازسازی می تواند زمان بیشتری ببرد. از آنجا که خانه های قدیمی به طور کلی استحکام کافی ندارند ، غافلگیری های غیر منتظره در هنگام بازسازی یافت می شود. برنامه ها ، قیمت و جدول زمانی شما به احتمال زیاد تغییر می کند ، و بیشتر اوقات زمان زیادی صرف بازسازی می شود.


برآورد هزینه بازسازی ساختمان

قبل از بازسازی خانه ، محاسبه مقدار پولی که برای پروژه هزینه می شود ، ضروری است. فرایند برآورد هزینه ساخت خانه به طور کلی پیچیده است زیرا برای به دست آوردن مقدار تقریبی مورد استفاده در پروژه ، باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید. در اینجا برخی از عواملی را که باید برای برآورد حداکثر هزینه های واقعی در نظر بگیرید ، ذکر می کنیم:

1. وضعیت منطقه

بسته به شرایط محل ساخت و ساز ، هزینه های ساخت و ساز می تواند افزایش یا کاهش یابد. آب و برق متناقض ، شرایط نامناسب خاک ، مصالح آلوده ، خطوط هوایی ، گذرگاه رودخانه یا نهرها ، آبهای زیرزمینی ، مخازن ذخیره مدفون ، زیستگاه گونه های در خطر انقراض و سایتهای باستان شناسی برخی از شرایطی هستند که بر هزینه ساخت خانه تأثیر می گذارند.

موقعیت منطقه نیز بر هزینه کلی تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، اگر شما در حال ساختن خانه خود در یک منطقه با ارزش بالا هستید ، به احتمال زیاد می خواهید یک ملک با ارزش بالا بسازید که گرانتر از قرار دادن یک ملک کم ارزش در یک منطقه متوسط ​​یا کم ارزش است.

2. مواد ومصالح

آیا مواد اولیه مورد نیاز در مراحل ساخت در نزدیکی محل ساخت موجود است؟ اگر آنها به راحتی به منطقه دسترسی داشته باشند ، هزینه ساخت پایین خواهد بود ، اما اگر در فاصله بیشتری از منطقه موجود باشند ، باید پول بیشتری خرج کنید.

3. انتخاب معمار

معماران نه تنها ساختمانهای دلنشین را طراحی می کنند ، بلکه مطمعن می شوند که ساختمانها مطابق نقشه های مشخص شده ساخته شده اند. در حالی که معماران آماتور سعی می کنند تا هزینه های ساخت و ساز را کاهش دهند ، این امر در مورد معماران قابل اعتماد و با تجربه صادق نیست.

متخصصان باتجربه فرایند ساخت را با دقت دنبال می کنند و مطمعن می شوند که همه چیز به طور کامل انجام شده است. انگیزه توجه برتر آنها محافظت از نام تجاری آنها است. این بدان معناست که اگر یک متخصص معتبر را استخدام کنید ، شاید مجبور باشید پول بیشتری خرج کنید.

3. هزینه های کار

مبلغی که به نیروی کار پرداخت می کنید برای مناطق مختلف، متغیر است. معمولاً هزینه های نیروی کار در مناطق شهری در مقایسه با مناطق روستایی بیشتر است. این امر به این دلیل است که هزینه زندگی در مناطق شهری بسیار بیشتر است.

4. برنامه پروژه

زمانی که انتظار می رود پیمانکار کار را تمام کند برآورد هزینه ساخت خانه تأثیر زیادی می گذارد. زمان تأخیر پیش بینی نشده در طول مدت پروژه هزینه های ساخت و ساز را به دلیل افزایش هزینه های غیر مستقیم افزایش می دهد.

اینها برخی از عواملی هستند که برآورد هزینه کلی را تحت تأثیر قرار می دهند. برای اطمینان از ماندگاری طولانی مدت خانه ، هرگز از کیفیت مصالحی که استفاده می کنید چشم پوشی نکنید.وبرای اطلاعات دقیق تر درباره بازسازی خانه ی خود بامشاوران شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دارکوب تماس بگیرید وهمچنین می توانید نمونه کارهای بازسازی ساختمان این شرکت را در سایت مشاهده کنید.

دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5

با ما در ارتباط باشید
محصولات مرتبط
product related
لوستر رویال مدل 101

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

لوستر رویال مدل 102

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

موکت 01

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

لمینت
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

آینه آبشاری

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه اسیدشور

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه تراش

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای چهره و نقوش اسلیمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای بوهمیایی و نقوش گیاهی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوستر چرمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل خزه

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل سیمانی

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

دیوار سبز-گرین وال

دیوار سبز/ریشه

مشاهده جزئیات

فلاور باکس

ریشه/فلاور باکس

مشاهده جزئیات

کاغذ دیواری

ریشه/کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

لمینیت

ریشه/لمینیت

مشاهده جزئیات

مبلمان اداری

ریشه/مبلمان اداری

مشاهده جزئیات

موکت اتریشی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت آمریکایی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت هلندی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

میکروسمنت

ریشه/میکروسمنت

مشاهده جزئیات

نور خطی

ریشه/نور خطی

مشاهده جزئیات

روشویی مدرن و کلاسیک

روشویی/ریشه

مشاهده جزئیات

شیشه استندگلس

ریشه/شیشه استندگلس

مشاهده جزئیات

های گلاس ترکیه ای

ریشه/های گلاس

مشاهده جزئیات

مقالات مرتبط
Article related

طراحی و دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق های افتابگیر

مشاهده جزئیات

فضای خانه ای با احساس

مشاهده جزئیات

اتاق های پنجره دار

مشاهده جزئیات

پنجره های نور گیر

مشاهده جزئیات

پنجره در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

تناسب وسیله های آشپزخانه

مشاهده جزئیات

رنگ در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

هماهنگی در دکوراسیون داخلی
بر اساس معنی مندرج در لغت نامه اکسفورد ،دکوراسیون داخلی عبارت است از " هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها ،اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه" با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل مان فکر می کنیم ، نقش یک دکوراسیون داخلی را بر عهده میگیریم .با این همه دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنر ها ،دارای سبک و ریزه کاری های متفاوتی است که بر اساس سلیقه ها و نیاز های دوران ،دستخوش تغییر می شوند. بر خلاف تصور عامه ،تعداد دکوراتور های داخلی بسیار بیشتر از آن است که همه تصور می کنند و حتیبرخی از آنان در زمره مشاهیر دنیای امروز امروز هستند ، گرچه شاید به شهرت طراحان مد و یا هنرمندان دیگر رشته ها نباشند.اما با این وجود بسیاری از دکوراتور های داخلی از راه طراحی درامد بسیار بالایی نیز کسب می کنند.شاید دلیل اصلی ناشناخته ماندن آن ها این باشد که در واقع طراحی داخلی از اواسط قرن بیستم به صورت مبحثی مطرح درآمد ،گرچه قدمت آن بیش از نیم قرن است.به هر در دنیای امروزی بیش تر تربیات زندگی افراد دزر فضاهای بسته و داخلی به دست می آید.شاید ما اوقاتی را برای تفریح و هواخوری و فرار از زندگی بسته در فضای آزاد بگذرانیم،اما همین شادی فرار از محیط بسته ،نشان دهنده کثرت اوقاتی است که در اتاق ها سپری می کنیم .به همین دلیل دکوراسیون داخلی مناسب ،بهترین راه حل برای بهبود وضیعیت کاری تحصیلی و زندگی مان می باشد.

مشاهده جزئیات

اشنایی فضا

مشاهده جزئیات

آشنایی با فضا 2

مشاهده جزئیات

طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

طراحی پلان

مشاهده جزئیات

تخت خواب ها

مشاهده جزئیات

تناسب مکانی

مشاهده جزئیات

آپارتمان نشینی

مشاهده جزئیات

تاریخچه مبلمان

مشاهده جزئیات

کمبود فضا

مشاهده جزئیات

آشپزخانه

مشاهده جزئیات

آفرینش هارمونی

مشاهده جزئیات

پارچه ی مخصوص پرده

مشاهده جزئیات

تغییر دکوراسیون اتاق کودک

مشاهده جزئیات

سبک روستیک

مشاهده جزئیات

جلوه حضور شما

مشاهده جزئیات

چطور کاناپه انتخاب کنیم؟

مشاهده جزئیات

موفقیت پروژه در اجرای دکوراسیون داخلی
پروژه موفق ساخته و پرداخته تخیلات نیستند .انها هر روز حادث می شوند .این بستگی به شما دارد که ایا مایلید پروژه دکوراسیون داخلی شما یکی از آنها باشد یا نه .پس این مساله به میزان زیادی به انتخاب شما نیز بستگی دارد.میدانیم که مدیریت پروژهبیش از هر چیز بر عقل سلیم و یا خردمندی و تدبیر استوار است.وظیفه شما نیز آن است که این موارد را به صورت اصولی در عمل بکار گیرند و از آن پیروی نمایند و تیم پروژه نمایند و تیم پروژه را ترغیب به پیروی از خود کنید .گروه را رهبری نمایید و عنوان یک تیم پیش روید. توجه داشته باشید که این روند یک شبه حاصل نمی شود.البته برخی از افراد می پندارند که صرف توجه و درک مسائل از دیدگاه عقلی برای پیشرفت تیم کافی است .ولی من معتقدم لازم هست ولی کافی نیست .هر چند تیم با استفاده از عقل سلیم می تواند پروژه را پیش ببرد ولی در نهایت به یک نفر برای برای رهبری کل کار نیاز داریم.در کل مهارت درست و مناسب در مدیریت پروژه های دکوراسیون و معماری داخلی بعلاوه ی درک اصول رهبری ،از الزامات موفقیت پروژه است.تلفیق مدیریت پروژه و اصول رهبری اکسیری بدست می دهد که ما به آن رهبری پروژه می گوییم.بنابر این طبق این اصل می توان نتیجه گرفت که هرمدیر پروژه ای رهبر پروژه نیست.باید توجه داشت این امر هیچ تداخلی با اهمیت نقش و روابط تیمی ندارد.تیم نیز به همان ترتیب سهم مهمی در موفقیت پروژه دارد همکاری و عملکرد هر عضو در تیم و همچنین عملکرد تیم به عنوان یک واحد عاملی مهم برای موفقیت پروژه است.بدون تیم عمل کننده تضمین موفقیت پروژه بسیار مشکل خواهد بود.تیم عمل کننده نیز از بهشت نازل نمی شود. ولی این امکان همراه وجود دارد که تیم ها نتوانند بگونه ای موفقیت آمیز خود را در هیئیت یک واحد عمل کننده سازماندهی نمایند.حتی ممکن است مدیریت مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی انگونه که ما می پنداریم غایب باشد.ولی باور نکنید .البته هر تیم اجرایی در هر حال به حدود و ثغور و محدوده مشخص و شفاف و غیر منعطفی که اعضائ درون آن به فعالیت می پردازند نیاز دارد.تیم های عملیاتی اغلب این توانایی را دارند که از درون بشکفند و شعله ور شوند ولی لازم است که ابتدا شما اتش عملکرد را مشتعل کنید.در این رابطه تععین محدوده و قلمرو به تیم می گوید که حوزه فعالیتش را محدود به حدود و ثغور تعیین شده کند.اگر مایل به ایجاد نتایجی در محیطی پر هرج و مرج هستید باید سازنده ایجاد کننده ی ساختاری باشید که شکل دهنده و به ظهور رساننده ی توانایی های لازم ،خلاقیت ،نوآوری و نتایج باشد.کمک به ساخت و حفظ این ساختار از جمله وظایف رهبری مد نظر این کتاب است که در ان باره گفت و گو می شود.مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی ارائه دهنده ی بهترین ابزار برای شکل دادن به این ساختار است.ولی این روند به خودی خود برای موفقیت پروژه کافی نیست.اگر شما پروژه را به سمت و جهت درست سوق ندهید انها فاقد اثر بخشی خواهد ماند .این جهت دهی شاید با مهار های مدیریت پروژه به تنهایی عینیت نیابد و انچه انرا به عمل در می آورد رهبری است.بدون رهبر پروژه جهتی در مدیریت پروژه وجود نخواهد داشت.رهبری عاملی قابل تامل برای اتکا بر اساس رهبری پروژه دارد.بدون رهبری احتمال اینکه پروژه ما نیز سرنوشت هر پروژه دیگری را طی کند بسیار زیاد خواهد بود.این مرحله انتخاب شما را می خواهد اگر تمایل به مدیریت موفق پروژه دکوراسیون داخلی و معماری که با کمک اصول رهبری امکان پذیراست را در نظر دارید ما خواندن کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق

مشاهده جزئیات

خانه ای با نمای شیشه ای

مشاهده جزئیات

شخصیت شناسی بر مبنای چیدمان کوسن

مشاهده جزئیات

سیستم ساختمانی

مشاهده جزئیات

مختصر و مفید

مشاهده جزئیات

هراس از رنگ

مشاهده جزئیات

نکات کاربردی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

قاب پنجره

مشاهده جزئیات

کشتی تفریحی اییرینو

مشاهده جزئیات

بازسازی منزل

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

اهمیت نمای هتل

مشاهده جزئیات

رنگ های اصلی و کمکی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

استفاده از مصالح دردکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

مصالح نوین در دکوراسیون داخلی
در مبلمان دست ساز همیشه در طرح هایش از مواد خام و طبیعی و استفاده می کند و کارهای منحصر به فردی را روانه بازار می کند .مبلمان جدیدی که به تازگی توسط این گروه طراحی شده نیز با استفاده از عناصر طبیعی به خوبی پالوده شده و با اعمال تغییراتی به گونه ای زیبا طراحی شده است .این مبلمان کار دست است که به رنگ چوب گردو رنگ آمیزی شده است.این مجموعه شامل میز ،مبل ،نیمکت ،اینه ،قفسه ،جالباسی است که با مواد طبیعی ساخته شده و زیبایی آن خیره کننده است. این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که تداعی کننده خانه های افسانه ای است.تصور کنید این مجموعه چه جلوه خیره کننده ای به فضا خانه می دهد و در عین حال طبیعی بودن ،بسیار مدرن است.نکته جالب در این است که انتخاب فلز مورد استفاده در مبلمان کاملا به انتخاب شخص است و مشتری می تواند از بین انواع فلز ها ،برنز و یا فلز رنگ شده سیاه و سفید یکی را برای مبلمان انتخاب کند . کاغذ دیواری لامپی : به تازگی نوعی کاغذ دیواری راهی بازار شده است که در آن لامپ ال ای دی به کار رفته است،شگفتی را کنار بگذاریم در دنیای تکنولوژی هر چیز امکان پذیر است.هر چند این کاغذ دیواری از زمان خود جلوتر است .سازنده این کاغذ دیواری با استفاده از قطعات الکتریکی بسیار ریز و لامپ های کوچک ال ای دی این طرح را ارائه نموده است.نکته جالب این است که شما می توانید تعداد و رنگ لامپ های کاغذ دیواریتان را خودتان انتخاب کنید و فضای خانه تان را روشن کنید اینه ی شکسته :این ایینه شکسته نمونه ای از هنر نامتعارف است که کلیشه های موجودرا می شکند و پا را فراتر می گذارد .ایینه شکسته سایه روشن های متنوعی را به نمایش می گذارد و بازتاب رنگ های آن جلوه خاصی را به فضای خانه می بخشد .این ایینه یاداور ایینه های کلاسیک است زیرا در اطراف آن از گل های شیشه ای تزئینی زیادی استفاده شده است که به دوران رمانتیک نزدیک تر است.تراش های اریب ،نقره کاری ،و آیینه را به زیبایی محض بدل می کند.نصب این ایینه را در سرسرای خانه ،جلوی رختکن ،اتاق خواب ،حمام و یا بر بالای شومینه بسیار چشم نواز است و زیبایی خانه را دو برابر می کن این اینه 84 اینچ است و درسه رنگ طلایی ،نقره ای و برنز راهی بازار شده است. آبنمای چوبی : اگر خانه ای بزرگ و جادار دارید با نصب یک آبنمای مدرن را داخل خانه و یا در حیاط خانه نصب کنید و جلوه ای زیبا به خانه تان بدهید.طراحی این ابنما بسیار مدرن و هوشمندانه است .استفاده از طرح های منحنی به فضای آن روح می بخشد .کف این ابنما یک یک مخزن سربی بسیار زیبا وجود دارد که اب در ان جمع اوری می شود.و پس از ان از طریق یک پمپ بار دیگر به بالای ابنما برگردانده می شود.و ایچنین در مصرف اب صرفه جویی می شود.

مشاهده جزئیات

متریال دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

قانون طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

هدف دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

هنر و معماری

مشاهده جزئیات

تعریف هنر

مشاهده جزئیات

طبیعت در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات