بازسازی لاکچری منزل مسکونی

بازسازی خانه فرصتی عالی برای ایجاد آرامش و احساس رضایت مورد نیاز هر روز در خانه است.بازسازی لاکچری خانه مسلماً یکی از بزرگترین چالش هایی است که نوآوران با آن روبرو هستند. این که چگونه خانه خود را لوکس جلوه دهیم در حالی که بتوانیم از بودجه خود بیشترین بهره را ببریم. نکته کلیدی برای بازسازی خانه ، هنگام کار با بودجه محدود این است که بدانید کجا هزینه کنید و کجا پس انداز کنید.

راه های زیادی وجود دارد که چه مبتدیان و چه حرفه ای ها - می توانند از هر بودجه ای استفاده کنند و کمی خانه را تجملاتی نشان دهند. دراین مقاله نکاتی برای بازسازی خانه های قدیمی آورده شده است که به شما در انجام این فرایند بسیار کمک می کند.

بازسازی خانه های قدیمی

هنگام تصمیم گیری در مورد بازسازی خانه موجود ،توجه به مکان یکی از مهمترین عوامل در انتخاب خانه است. شما نمی توانید مکان خانه خود را تغییر دهید و اگر خانه کنونی شما در مکانی فوق العاده است ، اما فضای داخلی قدیمی دارد، ناگفته نماند که بازسازی با یک پیمانکار ایده خوبی برای ماندن درآن خانه است.

هنگام انتخاب خانه برای بازسازی ، باید مکان را با دقت در نظر بگیرید ، به آنچه در محله می گذرد نگاه کنید ، یعنی آیا خانه های دیگر در حال بازسازی هستند؟ این مهم است که با یک مشاور املاک مشورت کنید تا موارد مشابه را برای محله خود انتخاب کنید. توجه به کیفیت اتمام کار در بازسازی های انجام شده بسیار مهم است.

بسته به سطح بازسازی برنامه ریزی شده یا مورد نیاز ، اگر خانه با سایر خانه ها سازگار نباشد ، ممکن است برای محله بیش از حد ارزش قائل شود. به عبارت دیگر ، خانه ی شما به گرانترین خانه در محله تبدیل می شود!

مزایای بازسازی خانه های قدیمی

خرید خانه های قدیمی می تواند یک ریسک بزرگی باشد و وقتی یک بازسازی وتغییرات جدید به خانه اضافه می کنید ، همه چیز می تواند مشکل باشد. قبل از بازسازی لاکچری یک منزل ،بهتر است مزایا و معایب نوسازی خانه های قدیمی رابدانید تابتوانید تصمیمات بهتری برای منزل خود داشته باشید.

مزایای نوسازی

_هزینه اولیه کمتر است-اگر به دنبال خانه ای هستید که نیاز به بازسازی دارد ، یکی از بهترین گزینه ها در مورد خانه های قدیمی این است که هزینه آنها کمتر از خانه جدید است. اگر در حال حاضر صاحب یک خانه قدیمی هستید که نیاز به بازسازی دارد ، ممکن است قبلاً پرداخت کرده باشید یا نزدیک به پرداخت وام مسکن باشید.

_خانه های قدیمی دارای سبک خاصی هستند-خانه های قدیمی اغلب دارای جزئیات پیچیده ای هستند ، مانند قالب ها یا وسایل روشنایی که در خانه های جدید یافت نمی شوند.

_ساخت و ساز بادوام-خانه های قدیمی عموماً دارای ساختار محکم تری نسبت به خانه های مدرن هستند که با مصالح ارزان قیمت ساخته شده اند. حتی اگر مجبور باشید لوله کشی و برق کشی را تعویض کنید ، ساختمان خانه های قدیمی به طور کلی محکم تر است.

_بازسازی لاکچری خانه های قدیمی به شما امکان می دهد بدون تغییر در سبک اصلی، خانه خود را ارتقا دهید.

_ارزان تر-بازسازی یک خانه قدیمی معمولاً هزینه کمتری نسبت به خرید یک خانه جدید دارد زیرا شما به صورت اتاق به اتاق بازسازی می کنید. شما مجبور نیستید همه بازسازی ها را به طور همزمان انجام دهید ، به این معنی که می توانید بر اساس نیازها و خواسته های خود بودجه آن را تعیین کنید.

_آنچه را که می خواهید در خانه ثابت باشد، انتخاب کنید-می توانید چیزهایی را که در خانه دوست دارید ، مانند سقف های بلند ، کفپوش های چوبی یا وسایل و مصالح قدیمی عتیقه نگه دارید.

_درنهایت می توانید در منطقه ای بمانید که می شناسید و دوستش دارید

معایب بازسازی خانه های قدیمی

1. قیمت بازسازی خانه قدیمی می تواند زیاد باشد. برخی از گران ترین قسمت های بازسازی خانه قدیمی را می توان در تعویض سقف و زیرسازی ، برق و لوله کشی و به روز رسانی سیستم تهویه مطبوع یافت. قبل از خرید حتماً یک بازرسی کامل انجام دهید تا بدانید از نظر قیمت در چه شرایطی قرار دارید.

2. خانه های قدیمی می توانند سموم را در خود جای دهند. موادی مانند سرب و آزبست در خانه های قدیمی رایج هستند و اگر به درستی با آنها برخورد نشود می توانند برای سلامتی خطرناک باشند. حذف آنها به صورت حرفه ای می تواند هزینه بازسازی شما را افزایش دهد.

3. بازسازی می تواند زمان بیشتری ببرد. از آنجا که خانه های قدیمی به طور کلی استحکام کافی ندارند ، غافلگیری های غیر منتظره در هنگام بازسازی یافت می شود. برنامه ها ، قیمت و جدول زمانی شما به احتمال زیاد تغییر می کند ، و بیشتر اوقات زمان زیادی صرف بازسازی می شود.


برآورد هزینه بازسازی ساختمان

قبل از بازسازی خانه ، محاسبه مقدار پولی که برای پروژه هزینه می شود ، ضروری است. فرایند برآورد هزینه ساخت خانه به طور کلی پیچیده است زیرا برای به دست آوردن مقدار تقریبی مورد استفاده در پروژه ، باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید. در اینجا برخی از عواملی را که باید برای برآورد حداکثر هزینه های واقعی در نظر بگیرید ، ذکر می کنیم:

1. وضعیت منطقه

بسته به شرایط محل ساخت و ساز ، هزینه های ساخت و ساز می تواند افزایش یا کاهش یابد. آب و برق متناقض ، شرایط نامناسب خاک ، مصالح آلوده ، خطوط هوایی ، گذرگاه رودخانه یا نهرها ، آبهای زیرزمینی ، مخازن ذخیره مدفون ، زیستگاه گونه های در خطر انقراض و سایتهای باستان شناسی برخی از شرایطی هستند که بر هزینه ساخت خانه تأثیر می گذارند.

موقعیت منطقه نیز بر هزینه کلی تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، اگر شما در حال ساختن خانه خود در یک منطقه با ارزش بالا هستید ، به احتمال زیاد می خواهید یک ملک با ارزش بالا بسازید که گرانتر از قرار دادن یک ملک کم ارزش در یک منطقه متوسط ​​یا کم ارزش است.

2. مواد ومصالح

آیا مواد اولیه مورد نیاز در مراحل ساخت در نزدیکی محل ساخت موجود است؟ اگر آنها به راحتی به منطقه دسترسی داشته باشند ، هزینه ساخت پایین خواهد بود ، اما اگر در فاصله بیشتری از منطقه موجود باشند ، باید پول بیشتری خرج کنید.

3. انتخاب معمار

معماران نه تنها ساختمانهای دلنشین را طراحی می کنند ، بلکه مطمعن می شوند که ساختمانها مطابق نقشه های مشخص شده ساخته شده اند. در حالی که معماران آماتور سعی می کنند تا هزینه های ساخت و ساز را کاهش دهند ، این امر در مورد معماران قابل اعتماد و با تجربه صادق نیست.

متخصصان باتجربه فرایند ساخت را با دقت دنبال می کنند و مطمعن می شوند که همه چیز به طور کامل انجام شده است. انگیزه توجه برتر آنها محافظت از نام تجاری آنها است. این بدان معناست که اگر یک متخصص معتبر را استخدام کنید ، شاید مجبور باشید پول بیشتری خرج کنید.

3. هزینه های کار

مبلغی که به نیروی کار پرداخت می کنید برای مناطق مختلف، متغیر است. معمولاً هزینه های نیروی کار در مناطق شهری در مقایسه با مناطق روستایی بیشتر است. این امر به این دلیل است که هزینه زندگی در مناطق شهری بسیار بیشتر است.

4. برنامه پروژه

زمانی که انتظار می رود پیمانکار کار را تمام کند برآورد هزینه ساخت خانه تأثیر زیادی می گذارد. زمان تأخیر پیش بینی نشده در طول مدت پروژه هزینه های ساخت و ساز را به دلیل افزایش هزینه های غیر مستقیم افزایش می دهد.

اینها برخی از عواملی هستند که برآورد هزینه کلی را تحت تأثیر قرار می دهند. برای اطمینان از ماندگاری طولانی مدت خانه ، هرگز از کیفیت مصالحی که استفاده می کنید چشم پوشی نکنید.وبرای اطلاعات دقیق تر درباره بازسازی خانه ی خود بامشاوران شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دارکوب تماس بگیرید وهمچنین می توانید نمونه کارهای بازسازی ساختمان این شرکت را در سایت مشاهده کنید.

دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5

با ما در ارتباط باشید
محصولات مرتبط
product related
لوستر رویال مدل 101

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

لوستر رویال مدل 102

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

موکت 01

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

لمینت
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

آینه آبشاری

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه اسیدشور

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه تراش

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای چهره و نقوش اسلیمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای بوهمیایی و نقوش گیاهی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوستر چرمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل خزه

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل سیمانی

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

دیوار سبز-گرین وال

دیوار سبز/ریشه

مشاهده جزئیات

فلاور باکس

ریشه/فلاور باکس

مشاهده جزئیات

کاغذ دیواری

ریشه/کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

لمینیت

ریشه/لمینیت

مشاهده جزئیات

مبلمان اداری

ریشه/مبلمان اداری

مشاهده جزئیات

موکت اتریشی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت آمریکایی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت هلندی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

میکروسمنت

ریشه/میکروسمنت

مشاهده جزئیات

نور خطی

ریشه/نور خطی

مشاهده جزئیات

روشویی مدرن و کلاسیک

روشویی/ریشه

مشاهده جزئیات

شیشه استندگلس

ریشه/شیشه استندگلس

مشاهده جزئیات

های گلاس ترکیه ای

ریشه/های گلاس

مشاهده جزئیات

مقالات مرتبط
Article related

کابینت های آشپزخانه
یکی از مهمترین عناصر موجود در آشپزخانه کابینت ها هستند که باعث منظم شده وسایل و لوازم مربوط به...

مشاهده جزئیات

مرکز فرهنگی حیدر علی اف
این مجموعه توسط زاها حدید معمار عراقی – بریتانیایی طراحی شده است ، استفاده از خطوط کرو و شیب دار و...

مشاهده جزئیات

برج آزادی
برج آزادی در تمام دنیا نماد شهر تهران است ، طراح این برج به مسابقه گذاشته شد و در نتیجه آن طرح برگزیده کار دانش آموخته دانشگاه ...

مشاهده جزئیات

تاج محل در آگرا
کی از عجایب هفتگانه دنیای جدید از باشکوه ترین و زیباترین بناهای یادبود که در

مشاهده جزئیات

آجر
آجر یکی از قدیمی ترین متریال های مورد استفاده در صنعت ساختمان است...

مشاهده جزئیات

برج میلاد
برج چند منظوره ای در تهران پایتخت کشور ایران باارتفاع 435 بلندترین برج ایران و...

مشاهده جزئیات

شیشه های رنگی
از عناصر اصلی در طراحی دکوراسیون داخلی عناصرنور و رنگ است ...

مشاهده جزئیات

موزه گوگنهایم
این ساختمان در سال 1997 توسط خوان کارلوس شاه سابق افتتاح شد .این موزه با سبک معماری مدرن ...

مشاهده جزئیات

برج خلیفه یا برج دبی
برج با 163 طبقه قابل استفاده و ارتفاع 828 متر در حال حاضر بلندترین ساخته دست بشر و بلند ترین آسمان خراش...

مشاهده جزئیات

اپرهاوس سیدنی
یکی از منحصر به فرد ترین ساخته های هنر معماری قرن بیستم اپرایی است که در شهر ساحلی سیدنی...

مشاهده جزئیات

خانه های مکعبی ( روتردام هلند )
کاربری ساختمان های مکعبی مسکونی است ،ساخت این خانه ها دو سال به طول انجامیده از سال 1982 تا سال...

مشاهده جزئیات

ساختمان رقصنده
(خانه رقصان) نام یک ساختمان معروف در شهر پراگ، پایتخت کشور جمهوری

مشاهده جزئیات

اصول طراحی داخلی
دکوراسیون داخلی از جمله هنرهای دکوراتیو است که اهمیت زیادی ...

مشاهده جزئیات

ایده هایی برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل
برای طراحی دکوراسیون داخلی و یا تغییر دکوراسیون داخلی منزل ابتدا با کارشناس....

مشاهده جزئیات

درباره اشتباهاتتان در دکوراسیون داخلی بدانید
برای داشتن دکوری زیبا و متنوع باید بتوانید کلیشه های ذهنتان را زیر پا بگذارید.البته زیر پا گذاشتن کلیشه های ذهن به این معنی نیست که هرگونه نا هماهنگی...

مشاهده جزئیات

سبک معماری مراکشی درز طراحی دکوراسیون داخلی
سبک معماری مراکشی یکی از محبوب ترین سبک های دکوراسیون داخلی است . این سبک با درگاه هایی از قوس ها و آرک ها....

مشاهده جزئیات

دیوار سبز و طراحی دکوراسیون داخلی
دیوار سبز یک دیوار زنده است ، دیواری که بخشی یا تمام آن را گیاهان در بر میگیرند دیوارهایی که با توجه

مشاهده جزئیات

طراحی مسجد وحی توسط شرکت معماری ایکس
مسجد مدرن به نام "وحی " در مرکز شهر ابوظبی ،امارات قرار دارد که توسط شرکت معماری...

مشاهده جزئیات

هتل یخی سوئد
اولین ، با شکوه ترین و مجلل ترین هتل ساخته شده از متریال برف در سبک خود

مشاهده جزئیات

نقش طراحی پایدار در دکوراسیون خانه
معماری پایدار از طراحی پایدار الهام میگیرد و شروع ...

مشاهده جزئیات

طراحی دکوراسیون داخلی ویلای کوهپایه ای
در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا باید به نکات مهم و اساسی

مشاهده جزئیات

طراحی سقف کاذب در طراحی دکوراسیون داخلی
سقف های کشسان یا سقف های باریسول انقلابی در طرح سقف ها آسمان های مجازی تصویرهای متفاوت در ...

مشاهده جزئیات

نقش شومینه در طراحی دکوراسیون داخلی
یکی از مهمترین نقاط کانونی هر فضای مسکونی و ویلایی شومینه است ،شومینه ها در سبک های مختلف با متریال مختلف ساخته و

مشاهده جزئیات

طراحی مبلمان اداری در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی آشپزخانه
از آشپزخانه به عنوان قلب یک واحد مسکونی یاد میشود . فضایی که اول از همه بانوی خانواده بیشتر وقت خود را در آنجا میگذراند و ...

مشاهده جزئیات

نقش گلدانها و شمعدان ها در طراحی دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

نورپردازی درطراحی دکوراسیون داخلی
از مهمترین عوامل در طراحی دکوراسیون داخلی نورپردازی است ،تصمیم مهم نحوه استفاده از کدام یک ازعوامل نورپردازی اعم از نورهای خطی ...

مشاهده جزئیات

پله ها در دکوراسیون های داخلی
یکی از مهمترین راهای ارتباطی بین طبقات و اختلاف سطح ها در طراحی دکوراسیون داخلی پله ها هستند ، پله ها باید سازهایی راحت قابل دسترس و کاربردی در زمان اتفاقات باشند

مشاهده جزئیات

تاثیر ورودی ها بر دکوراسیون داخلی
ساختمان ها با توجه به کاربری های متفاوتی از قبیل مسکونی ، اداری ، تجاری ، فرهنگی، ویلایی و ...

مشاهده جزئیات

تاثیر پنجره ها در دکوراسیون داخلی
عوامل ارتباط دهنده فضای داخل با فضای خارج از خانه ،قرار گیری مکان پنجره ها یکی از مهمترین عناصر در طراحی دکوراسیون داخلی میباشد .

مشاهده جزئیات

فرم در معماری
97/02/15

مشاهده جزئیات

صنعت ساختمان

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی اتاق کودک

مشاهده جزئیات

نباید ها در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

رازهای رسیدن به زیبایی بیشتر در دکوراسیون داخلی دارکوب

مشاهده جزئیات

بازی رنگها با حال و هوای ما در دکوراسیون داخلی 2 دارکوب

مشاهده جزئیات

بازی رنگها با حال و هوای ما در دکوراسیون داخلی دارکوب

مشاهده جزئیات

نکات کلیدی دکوراسیون داخلی دارکوب

مشاهده جزئیات

تاریخچه دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی پست مدرن

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک

مشاهده جزئیات

برترین پروژه های دارکوب
شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دارکوب اولین شرکت معماری و دکوراسیون داخلی بر مبنای علم روانشناسی می باشد که از سال 1388 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده است. شرکت دارکوب پروژه های متعددی را در سطح کشور طراحی و اجرا کرده است. با تیم حرفه ای مهندسین معمار، طرح های خود را ارائه می دهد و تیم پیمانکاری قوی طرح ها را جز به جز اجرا می کنند. دارکوب در سال 1388 به سرپرستی محمد سعادتی آغاز گردید. محمد سعادتی معمار، طراح داخلی و مجسمه ساز طی سال های فعالیت خود در مقام طراح و مدیریت پروژه های شرکت دارکوب، رزومه قابل توجهی از خود به جا گذاشته است. طراحی اولین کشتی تفریحی ایران با 3 رستوران، موزه، سینما و امکانات تفریحی بسیار دیگر به نام کشتی تفریحی آریو که هم اکنون در سایت کشتی سازی ندیم گستر خلیج فارس واقع در بندرعباس قرار دارد که از نمونه پروژه های موفق دارکوب محسوب می شود. همچنین طراحی بیش از 20 ویلا در نقاط مختلف ایران که شاخص ترین آنها ویلای منحصر به فرد شهرک غرب واقع در خیابان فلامک شمالی با نمای ساعت و گنبد آبی فیروزه ای از پروژه های تحسین شده دارکوب می باشد، طراحی رستوران های متعدد در نقاط مختلف ایران، از جمله مهمترین و برجسته ترین آنها طراحی و اجرای رستوران فودگاردن پلاتین به متراژ 600 مترمربع واقع در خیابان سیمای ایران شهرک غرب، و همین طور در زمینه طراحی های اداری و تجاری نیز پروژه های متعدد و معروفی به عنوان مثال طراحی چند بانک در سطح کشور، طراحی و اجرای شرکت صنایع غذایی بهروز واقع در اتوبان لشگری، شرکت دوو در 5 طبقه واقع در جردن خیابان بابک بهرامی، پروژه اداری آقای عظیم زاده در متل قو واقع در برج های متل قو به متراژ 1200 مترمربع، طراحی دفتر شخصی مهندس کرمی واقع در بلوار اندرزگو یکی از بزرگترین سازندگان پالایشگاه های کشور و ساختمانهای اداری در منطقه 1، طراحی قسمت اداری دانشگاه شریف، طراحی قسمت اداری فرش و موکت بابل واقع در جاده مخصوص، فروشگاه لباس زنانه برند تولیکا در خیابان ونک، طراحی و اجرای شیرینی فروشی الف در خیابان زعفرانیه و پروژه های متعدد دیگر برای شرکت های اداری معتبر انجام گرفته است. از شاخص ترین پروژه های بین الملی شرکت دارکوب می توان به طراحی معماری داخلی و دکوراسیون برج اورکسس واقع در کشور گرجستان در شهر تفلیس به متراژ 1500 مترمربع مشتمل بر 29 طبقه (3 طبقه پارکینگ، 3 طبقه تجاری، 23 طبقه اداری و مسکونی) اشاره نمود. همچنین در زمینه محوطه سازی فضای سبز که می توان به طراحی لنداسکیپ سدلتیان به متراژ 2000مترمربع و اجرای محوطه سازی لنداسکیپ برای لبنیات صباح در لواسانات و به طور کلی مجموعه محوطه سازی و روف گاردن های متعدد در تهران و سایر شهرستانها اشاره نمود، همگی از نمونه طراحی ها و اجراهای ایشان می باشند. با توجه به رزومه طراحی و اجرایی محمد سعادتی در جایگاه طراح و سرپرست اجرا و همچنین تجربه ایشان در امور معماری همیشه مور تحسین کافرماهای خود بوده است. از نکاتی که باعث پیشرفت در امر طراحی و معماری ایشان می باشد، بهره گرفتن از اطلاعات جامع ساختمانی در باب متریال های مختلف و جدید و کاربرد آنها و نحوه اجرای هر کدام که به کمک تیم تخصصی حاضر در شرکت که به ایشان کمک می کنند، تا همیشه طراحی های بروز و متنوع را ارائه دهد. ضمنا لازم به ذکر است محمد سعادتی همیشه در هر طراحی یک یا چند نقطه کانونی جدیدی خلق می کند و این باعث میشود از شیوه های مرسوم پیشی گرفته و هیچ وقت یک طراح تکراری را به کارفرمای خود ارائه ننماید. گروه معماری دارکوب در سالهای فعالیت خود در زمینه طراحی ادارات و سازمانها، با کمبودها و نقایصی در این زمینه مواجه شد که تصمیم گرفت حیطه کاری خود را به صورت تخصصی به طراحی فضاهای اداری معطوف کند تا بتواند در این زمینه از طراحی داخلی کشور، تغییرات و اصلاحاتی را ایجاد نماید. رسالت گروه معماری دارکوب در طراحی تخصصی اداری بر پایه طراحی اصولی و جداسازی نورپردازی عمومی، نقطه ای و دکوراتیو از یکدیگر می باشد که کارمندان در مدت زمان کاری خود دچار سردرد و خستگی چشم نشوند. همچنین توجه بسیار به جایگاه و ارزش رنگ و فاصله گرفتن از رنگهای خنثی و بی روح ادارات در سالهای گذشته می باشد، مبحث سیرکولاسیون، ایرکاندیشن و سرمایش و گرمایش محیط و همینطور مبحث ارگونومی، توجه به طراحی و جاگذاری اتاق استراحت، اتاق بازی، اتاق سیگار، اتاق تلفن و مبحث گل و گیاه و ارزش و اهمیت آن در روحیه کارمندان مورد توجه قرار داده است. توجه به تمامی این موارد در طراحی اصولی ادارات، تاثیر به سزایی در راندمان شرکت در انتهای سال خواهد داشت. شرکت معماری دارکوب، بیش از 3 سال است که به صورت تخصصی در زمینه طراحی و اجرای پروژه های اداری فعالیت می کند. در این مدت پروژه های جذاب و حرفه ای در مناطق مختلف ایران به خصوص مناطق 1 و 2 و 3 تهران به انجام رسانده است. در این زمینه با بهره گیری از بهترین و با استعداد ترین معمارها و طراح ها در تیم خود توانسته با بررسی به روزترین متریال و مبلمان اداری در سطح کشور و با همکاری با برترین برندهای ساختمانی در زمینه پروژه های اداری، همیشه به خاص ترین شیوه ممکن با تکیه بر اصول معماری در باب رنگ و حجم و فرم و متریال، توانسته زیباترین طرح ها را برای پروژه های خود خلق کند. به امید روزی که با طراحی های اصولی و خلاقانه خود بتوانیم راندمان کاری ادارت کشور را به اوج خود برسانیم.

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی کلاسیک

مشاهده جزئیات

فضاهای منزل

مشاهده جزئیات

متریال های بازسازی

مشاهده جزئیات

درب ضدسرقت

مشاهده جزئیات

انواع کفپوش در دکوراسیون داخلی 2

مشاهده جزئیات

انوع کفپوش در دکوراسیون 1

مشاهده جزئیات

فرش در دکوراسیون

مشاهده جزئیات