باز سازی ویلای قدیمی در شمال

قسمت های شمالی کشورایران،یکی ازمناطق توریستی است که به دلیل رطوبت مناسب وبارندگی وهمینطور معتدل بودن آب وهوا دربیشتر روزهای سال ، وجودجنگل های زیبا ودریا،مورد توجه بسیاری از توریست ها وگردشگران داخلی وخارجی قرار گرفته است.به دلایل گفته شده افراد بسیاری مایل به خرید وبازسازی ویلا وباغ دراین مناطق هستند. بازسازی ویلاهای قدیمی دراستان مازندران باتوجه به اقلیم مناطق حاشیه ی دریای خزر می تواند دلهره آور باشد. بسیاری از ویلاهای قدیمی در وضعیت نسبتاً اولیه ای هستند و باید با استانداردهای مدرن ارتقا داده شوند و توجه ویژه ای به بهبود بهره وری انرژی آنها شود. عادی است که صاحب خانه ها نگران باشند هنگام بازسازی ، ویژگی منحصر به فرد خانه خود را از دست بدهند. با این حال ، با برنامه ریزی دقیق می توان از این امر جلوگیری کرد و صاحب خانه ها می توانند از مزایای خانه ی نوسازی شده خود برخوردار شوند. هنگام بازسازی داخل یک خانه قدیمی یا ویلا ، سوال مهم این است که آیا می خواهید آن رابه سبک سنتی بازسازی کنید یا می خواهید رویکردی مدرن تر برای بازسازی به کارببرید؟! این امر خصوصا زمانی اهمیت دارد که از چه مصالحی برای دیوارها یا سقف استفاده می کنید.دراین مقاله می خواهیم به برخی از سوالات ذهن شما مانند چگونه می توان ویلاهای قدیمی درشمال را بازسازی کرد؟هزینه ی بازسازی ویلای قدیمی در شمال به چه عواملی بستگی دارد؟ پاسخ بدهیم. باز سازی ویلا در شمال

از آنجایی که سقف ،دیوارها وکفپوش ،رکن های اساسی یک خانه هستند بهتراست بانحوه ی بازسازی هرکدام بیشترآشناشوید تابرای بازسازی آن ها تصمیمات درستی بگیرید:

بازسازی سقف

به طور سنتی متریال های متفاوتی در سقف شیب دار خانه های شمال کشور مانند ایرانیت یا آندولین و پانل های سقفی استفاده می شد. امروزه می توانید همین سقف ها را را با استفاده از محصولات مدرن تر،مقاوم تر وزیبا تر ایجاد کنید. از پانل های قلع فشرده آلومینیومی می توان برای جایگزینی قالب ها و پانل های گچی اصلی استفاده کرد. چوب هنوز استفاده می شود ، اما دردسرهای خودش را هم دارد. تیرهای چوبی یک گزینه محبوب هستند ، اما GIB امروزی می تواند در بین تیرهایی که به رنگ سفید رنگ آمیزی شده اند به روشنایی اتاق کمک کند. با استفاده از GIB با قالب های بزرگ سنتی نیز می توانید حالت مدرن تری ایجاد کنید. یا از GIB و باتون می توان برای ایجاد ظاهر "تخته و باتون" استفاده کرد که در رنگهای خنثی با نورپردازی مدرن و روشن رنگ آمیزی شده اند.

بازسازی دیوارها

هنگام بازسازی ویلاهای قدیمی درشمال کشورباتوجه به اقلیم این مناطق، دیوارها گزینه های زیادی برای بازسازی دارند مانند کاغذ دیواری ، رنگ و پانل های قلع فشرده دارند. امروزه محصولات جدیدی وجود دارد تا دیوار های جدیدی جایگزین دیوار های قدیمی وفرسوده شود. به عنوان مثال ، از تخته های مقاوم می توان برای ایجاد ظاهری شیک و شیار استفاده کرد (به جای زبان چوبی و شیار سنتی) ،یا انواع مختلف کاغذهای دیواری که ظاهر سه بعدی دارند، می توان استفاده کرد ،همچنین از آلومینیوم "پانل های قلع فشرده" با رنگ های مورد علاقه ی شما نیز می توان استفاده کرد. در ویلاهای استان مازندران اگر سقف طراحی بسیار شلوغی دارد ، می توانید ازیک طراحی ساده برای دیوارها استفاده کنید (به عنوان مثالGIB) ، بنابراین فقط یک ویژگی را در اتاق نگه دارید.

بسیار مهم است که بعد از بازسازی یک ویلای قدیمی تمام فضاهای آن طراحی ورنگ با یکدیگر مطابقت وسازگاری داشته باشد.

بازسازی کفپوش

در بازسازی ویلا درشمال با توجه به این که اکثر خانه ها به سبک خانه های ویلایی یا ویلا باغ هستند، برای کفپوش معمولاً ازتخته های زبانه و شیاردار محکم استفاده می شود که از چوب بومی ساخته شده اند ودر نهایت این کفپوش ها با لاک براق تکمیل می شوند. از آنجایی که بیشتر چوب های بومی این مناطق کاملاً نرم و بادوام هستند ، سالها مورد استفاده قرار می گیرند. پس هنگام بازسازی ویلای خود ، می توانید کفپوش های موجود را ترمیم کنید ، یا این که آن را کاملاً تعویض کنید یا سطح کفپوش های موجود را با یک کفپوش جدید بپوشانید. به هرحال این موضوع به وضعیت ویلا برمی گردد و این که به دنبال چه نوع طراحی هستید و البته چقدر حاضرید هزینه کنید.

تعویض کفپوش های موجود توصیه نمی شود چون ممکن است بسیار پرهزینه باشد و به احتمال زیاد در طی این فرآیند با مشکلات دیگری روبرو می شوید. برای بازسازی ویلاباغ قدیمی، کف اصلی را می توان ترمیم کرد اما این تنها در صورتی توصیه می شود که کف در شرایط بسیار خوب و بدون حفره و پوسیدگی باشد. هنگام انتخاب رنگ کفپوش ، اندازه اتاق ها و میزان تابش نور خورشید را هم در نظر بگیرید. استفاده از رنگ های تیره در فضاهای بسیار کوچک با نور کم خودداری کنید ، زیرا باعث می شود اتاق تیره و کوچک تر به نظر برسد. کفپوش های روشن تر در فضاهای کوچک بهتر است زیرا نور را بیشترمنعکس می کند و باعث می شود اتاق بزرگتر به نظر برسد. اگر می خواهید سبک سنتی ویلا را حفظ کنید ، توصیه می کنیم یک کفپوش با رنگ طبیعی انتخاب کنید. برای یک سبک مدرن تر ، کفپوشی با جزعیات کمتر انتخاب کنید ، که باعث ایجاد آرامش و ظاهری بزرگ برای ویلا می شود.

نکاتی برای بازسازی آشپزخانه های ویلا های قدیمی در شمال

هنگام تصمیم گیری در مورد یک سبک خاص برای آشپزخانه جدید در خانه های ویلا یی، دو ذهنیت وجود دارد: یا به طور کامل با اصول معماری خانه قدیمی کار کنید که جزئیات اصلی را تکرار می کند ، یا با طراحی مدرن و مینیمالیستی پیش بروید که این موضوع کاملاً شخصی است. با این حال ، چیزی که صاحب ویلاهای قدیمی دائماً درخواست می کنند ،همان طراحی سنتی است به گونه ای که از فناوری های امروزی هم در عملکردهای آن استفاده شود ، اما در عین حال ظاهر بصری دلپذیر ، زیبا وسنتی داشته باشد. ویلاهای قدیمی درشمال از سبک ویلا های کلبه ای استقبال می کنند. اشتیاق به زیبایی بصری و آرامش ، عناصری مانند قفسه های چوبی و وسایل حصیری ، همه به سنتی بودن سبک خانه کمک می کند.در حالی که جذابیت بصری یکی از اولین تأثیرات طراحی آشپزخانه است ، باید همه مزایای فناوری مدرن را در بر بگیرد.

مشاوره تعمیر و بازسازی ویلا در شمال

قبل از شروع بازسازی ، مطمئن شوید که موارد زیر را مشخص کرده اید:

1. اولویت

دقیقا می خواهید چه کنید؟ لیستی از همه کارهایی که باید برای بازسازی ویلا انجام دهید تهیه کنید و در کنار هر مورد ، توجه کنید که وجود آن مهم هست یا مهم نیست. این به شما کمک می کند تا اولویت های خود را مشخص کنید.

2. هزینه بازسازی ویلا

اگر قصد دارید مدت زیادی در خانه ای که آن را بازسازی می کنید، بمانید ،مشخص کنید چقدر می خواهید برای آن سرمایه گذاری کنید واین که آیا این هزینه ارزشش را دارد یا خیر. بهتر است وقت بگذارید تا مشخص کنید حداکثر هزینه شما چقدر است.

هنگامی که می دانید چقدر می توانید هزینه کنید ، سعی کنید ایده ای کلی از برنامه های خود داشته باشید. با افرادی که کارهای مشابه انجام داده اند مشورت کنید. هزینه پروژه های بازسازی و ساختمان درشمال کشور بسته به محل زندگی و مصالح و وسایل مورد استفاده می تواند بسیار متفاوت باشد.

شما باید هزینه ها را در موارد زیر در نظر بگیرید:

کار پیمانکاران و سایر مشاغل

مصالح ساختمانی

وسایل

بیمه - هزینه بیمه نامه برای بازسازی کارهای نوسازی می تواند تا دو برابر پوشش سالانه خانه شما باشد ، بنابراین برای اطمینان از بودجه کافی ، بهتراست با یک شرکت بیمه صحبت کنید.

اسکان جایگزین برای زمانی که خانه ی شما درحال بازسازی است.

عوامل کلیدی موثر بر هزینه پروژه های بازسازی درشمال

هزینه بازسازی خانه ها همیشه نگرانی اصلی صاحب خانه ها است ، به جز هزینه های غیرمنتظره ای که ممکن است در حین بازسازی به وجود بیاید مطالعات نشان می دهد مبلغی که هر ساله برای پروژه های بازسازی خانه در استان مازندران هزینه می شود بسیار زیاد است.

با این حال ، اکثر صاحب خانه ها از هزینه پروژه بازسازی اولیه خانه بی اطلاع هستند. برای درک شفافیت بیشتر ، لازم است درک روشنی از هزینه برآورد شده داشته باشید.

در حالی که اندازه و وضعیت خانه عوامل اصلی تعیین کننده هزینه بازسازی خانه هستند ، عوامل مهم دیگر عبارتند از:

پیمانکار نوسازی ویلا

انتخاب پیمانکار ، هزینه پروژه های بازسازی ویلا های قدیمی را بسیار تحت تأثیر قرار می دهد. انتخاب یک پیمانکار با تجربه می تواند هزینه ی زیادی از شمابخواهد. برای یافتن یک پیمانکار خوب که کارهای با کیفیت را با قیمت مناسب انجام می دهد ، باید تمام گزینه های موجود را بررسی کنید.

قطعات و مواد

کیفیت قطعات و مصالح استفاده شده به طور قابل توجهی هزینه کلی برای بازسازی خانه را افزایش می دهد. به منظور صرفه جویی در هزینه ، بسیاری از صاحب خانه ها محصولات ارزان و بی کیفیت را انتخاب می کنند و کیفیت پروژه بازسازی را نیز کاهش می دهد.

بنابراین ، توصیه می شود برای انتخاب مصالح با کیفیت و قیمت مناسب از پیمانکاران بازسازی ویلا که دارای روابط حرفه ای با تولید کنندگان و تامین کنندگان هستند ، کمک بگیرید.

زمان

زمان صرف شده برای تکمیل پروژه بازسازی ، مستقیماً با هزینه مربوطه متناسب است. هر چه ساعات کار بیشتر باشد ، هزینه بیشتر خواهد بود زیرا زمان بازسازی طولانی مدت به معنی افزایش نیروی کار و همچنین هزینه فرصت است.

3. بازه های زمانی

بازسازی ویلاها بیشتر از آنچه انتظار می رود به طول می انجامد. طراحی و برنامه ریزی می تواند سه تا چهار ماه طول بکشد ، حتی قبل از اینکه کاربازسازی ساختمان را شروع کنید. اگر زمان خاصی از سال نیاز دارید تا کار انجام شود ، هرچه زودتر با شرکت طراحی موردنظر صحبت کنید تا بدانید آیا این کار امکان پذیر است یا خیر.

درنهایت شما می توانید برخی کارهای ساختمانی ، برقی و لوله کشی را بدون کمک یک فرد متخصص انجام دهید ، اما باید قوانین را بررسی کرده و الزامات قانون ساختمان را رعایت کنید.

اگر تجربه کمی در صنعت ساختمان دارید یا هیچ تجربه ای ندارید ، کارشناسان ومشاوران شرکت معماری ودکوراسیون داخلی دارکوب به شما کمک می کند تا نحوه عملکرد بازسازی انواع ساختمان ها را درک کنید. پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار تعمیر وبازسازی ساختمان خود دراستان مازنداران با کارشناسان ماتماس بگیرید وازمشاوره ی رایگان بهره مند شوید.

دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5

:

با ما در ارتباط باشید
محصولات مرتبط
product related
لوستر رویال مدل 101

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

لوستر رویال مدل 102

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

موکت 01

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

لمینت
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

آینه آبشاری

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه اسیدشور

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه تراش

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای چهره و نقوش اسلیمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای بوهمیایی و نقوش گیاهی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوستر چرمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل خزه

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل سیمانی

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

دیوار سبز-گرین وال

دیوار سبز/ریشه

مشاهده جزئیات

فلاور باکس

ریشه/فلاور باکس

مشاهده جزئیات

کاغذ دیواری

ریشه/کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

لمینیت

ریشه/لمینیت

مشاهده جزئیات

مبلمان اداری

ریشه/مبلمان اداری

مشاهده جزئیات

موکت اتریشی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت آمریکایی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت هلندی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

میکروسمنت

ریشه/میکروسمنت

مشاهده جزئیات

نور خطی

ریشه/نور خطی

مشاهده جزئیات

روشویی مدرن و کلاسیک

روشویی/ریشه

مشاهده جزئیات

شیشه استندگلس

ریشه/شیشه استندگلس

مشاهده جزئیات

های گلاس ترکیه ای

ریشه/های گلاس

مشاهده جزئیات

مقالات مرتبط
Article related

طراحی و دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق های افتابگیر

مشاهده جزئیات

فضای خانه ای با احساس

مشاهده جزئیات

اتاق های پنجره دار

مشاهده جزئیات

پنجره های نور گیر

مشاهده جزئیات

پنجره در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

تناسب وسیله های آشپزخانه

مشاهده جزئیات

رنگ در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

هماهنگی در دکوراسیون داخلی
بر اساس معنی مندرج در لغت نامه اکسفورد ،دکوراسیون داخلی عبارت است از " هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها ،اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه" با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل مان فکر می کنیم ، نقش یک دکوراسیون داخلی را بر عهده میگیریم .با این همه دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنر ها ،دارای سبک و ریزه کاری های متفاوتی است که بر اساس سلیقه ها و نیاز های دوران ،دستخوش تغییر می شوند. بر خلاف تصور عامه ،تعداد دکوراتور های داخلی بسیار بیشتر از آن است که همه تصور می کنند و حتیبرخی از آنان در زمره مشاهیر دنیای امروز امروز هستند ، گرچه شاید به شهرت طراحان مد و یا هنرمندان دیگر رشته ها نباشند.اما با این وجود بسیاری از دکوراتور های داخلی از راه طراحی درامد بسیار بالایی نیز کسب می کنند.شاید دلیل اصلی ناشناخته ماندن آن ها این باشد که در واقع طراحی داخلی از اواسط قرن بیستم به صورت مبحثی مطرح درآمد ،گرچه قدمت آن بیش از نیم قرن است.به هر در دنیای امروزی بیش تر تربیات زندگی افراد دزر فضاهای بسته و داخلی به دست می آید.شاید ما اوقاتی را برای تفریح و هواخوری و فرار از زندگی بسته در فضای آزاد بگذرانیم،اما همین شادی فرار از محیط بسته ،نشان دهنده کثرت اوقاتی است که در اتاق ها سپری می کنیم .به همین دلیل دکوراسیون داخلی مناسب ،بهترین راه حل برای بهبود وضیعیت کاری تحصیلی و زندگی مان می باشد.

مشاهده جزئیات

اشنایی فضا

مشاهده جزئیات

آشنایی با فضا 2

مشاهده جزئیات

طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

طراحی پلان

مشاهده جزئیات

تخت خواب ها

مشاهده جزئیات

تناسب مکانی

مشاهده جزئیات

آپارتمان نشینی

مشاهده جزئیات

تاریخچه مبلمان

مشاهده جزئیات

کمبود فضا

مشاهده جزئیات

آشپزخانه

مشاهده جزئیات

آفرینش هارمونی

مشاهده جزئیات

پارچه ی مخصوص پرده

مشاهده جزئیات

تغییر دکوراسیون اتاق کودک

مشاهده جزئیات

سبک روستیک

مشاهده جزئیات

جلوه حضور شما

مشاهده جزئیات

چطور کاناپه انتخاب کنیم؟

مشاهده جزئیات

موفقیت پروژه در اجرای دکوراسیون داخلی
پروژه موفق ساخته و پرداخته تخیلات نیستند .انها هر روز حادث می شوند .این بستگی به شما دارد که ایا مایلید پروژه دکوراسیون داخلی شما یکی از آنها باشد یا نه .پس این مساله به میزان زیادی به انتخاب شما نیز بستگی دارد.میدانیم که مدیریت پروژهبیش از هر چیز بر عقل سلیم و یا خردمندی و تدبیر استوار است.وظیفه شما نیز آن است که این موارد را به صورت اصولی در عمل بکار گیرند و از آن پیروی نمایند و تیم پروژه نمایند و تیم پروژه را ترغیب به پیروی از خود کنید .گروه را رهبری نمایید و عنوان یک تیم پیش روید. توجه داشته باشید که این روند یک شبه حاصل نمی شود.البته برخی از افراد می پندارند که صرف توجه و درک مسائل از دیدگاه عقلی برای پیشرفت تیم کافی است .ولی من معتقدم لازم هست ولی کافی نیست .هر چند تیم با استفاده از عقل سلیم می تواند پروژه را پیش ببرد ولی در نهایت به یک نفر برای برای رهبری کل کار نیاز داریم.در کل مهارت درست و مناسب در مدیریت پروژه های دکوراسیون و معماری داخلی بعلاوه ی درک اصول رهبری ،از الزامات موفقیت پروژه است.تلفیق مدیریت پروژه و اصول رهبری اکسیری بدست می دهد که ما به آن رهبری پروژه می گوییم.بنابر این طبق این اصل می توان نتیجه گرفت که هرمدیر پروژه ای رهبر پروژه نیست.باید توجه داشت این امر هیچ تداخلی با اهمیت نقش و روابط تیمی ندارد.تیم نیز به همان ترتیب سهم مهمی در موفقیت پروژه دارد همکاری و عملکرد هر عضو در تیم و همچنین عملکرد تیم به عنوان یک واحد عاملی مهم برای موفقیت پروژه است.بدون تیم عمل کننده تضمین موفقیت پروژه بسیار مشکل خواهد بود.تیم عمل کننده نیز از بهشت نازل نمی شود. ولی این امکان همراه وجود دارد که تیم ها نتوانند بگونه ای موفقیت آمیز خود را در هیئیت یک واحد عمل کننده سازماندهی نمایند.حتی ممکن است مدیریت مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی انگونه که ما می پنداریم غایب باشد.ولی باور نکنید .البته هر تیم اجرایی در هر حال به حدود و ثغور و محدوده مشخص و شفاف و غیر منعطفی که اعضائ درون آن به فعالیت می پردازند نیاز دارد.تیم های عملیاتی اغلب این توانایی را دارند که از درون بشکفند و شعله ور شوند ولی لازم است که ابتدا شما اتش عملکرد را مشتعل کنید.در این رابطه تععین محدوده و قلمرو به تیم می گوید که حوزه فعالیتش را محدود به حدود و ثغور تعیین شده کند.اگر مایل به ایجاد نتایجی در محیطی پر هرج و مرج هستید باید سازنده ایجاد کننده ی ساختاری باشید که شکل دهنده و به ظهور رساننده ی توانایی های لازم ،خلاقیت ،نوآوری و نتایج باشد.کمک به ساخت و حفظ این ساختار از جمله وظایف رهبری مد نظر این کتاب است که در ان باره گفت و گو می شود.مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی ارائه دهنده ی بهترین ابزار برای شکل دادن به این ساختار است.ولی این روند به خودی خود برای موفقیت پروژه کافی نیست.اگر شما پروژه را به سمت و جهت درست سوق ندهید انها فاقد اثر بخشی خواهد ماند .این جهت دهی شاید با مهار های مدیریت پروژه به تنهایی عینیت نیابد و انچه انرا به عمل در می آورد رهبری است.بدون رهبر پروژه جهتی در مدیریت پروژه وجود نخواهد داشت.رهبری عاملی قابل تامل برای اتکا بر اساس رهبری پروژه دارد.بدون رهبری احتمال اینکه پروژه ما نیز سرنوشت هر پروژه دیگری را طی کند بسیار زیاد خواهد بود.این مرحله انتخاب شما را می خواهد اگر تمایل به مدیریت موفق پروژه دکوراسیون داخلی و معماری که با کمک اصول رهبری امکان پذیراست را در نظر دارید ما خواندن کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق

مشاهده جزئیات

خانه ای با نمای شیشه ای

مشاهده جزئیات

شخصیت شناسی بر مبنای چیدمان کوسن

مشاهده جزئیات

سیستم ساختمانی

مشاهده جزئیات

مختصر و مفید

مشاهده جزئیات

هراس از رنگ

مشاهده جزئیات

نکات کاربردی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

قاب پنجره

مشاهده جزئیات

کشتی تفریحی اییرینو

مشاهده جزئیات

بازسازی منزل

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

اهمیت نمای هتل

مشاهده جزئیات

رنگ های اصلی و کمکی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

استفاده از مصالح دردکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

مصالح نوین در دکوراسیون داخلی
در مبلمان دست ساز همیشه در طرح هایش از مواد خام و طبیعی و استفاده می کند و کارهای منحصر به فردی را روانه بازار می کند .مبلمان جدیدی که به تازگی توسط این گروه طراحی شده نیز با استفاده از عناصر طبیعی به خوبی پالوده شده و با اعمال تغییراتی به گونه ای زیبا طراحی شده است .این مبلمان کار دست است که به رنگ چوب گردو رنگ آمیزی شده است.این مجموعه شامل میز ،مبل ،نیمکت ،اینه ،قفسه ،جالباسی است که با مواد طبیعی ساخته شده و زیبایی آن خیره کننده است. این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که تداعی کننده خانه های افسانه ای است.تصور کنید این مجموعه چه جلوه خیره کننده ای به فضا خانه می دهد و در عین حال طبیعی بودن ،بسیار مدرن است.نکته جالب در این است که انتخاب فلز مورد استفاده در مبلمان کاملا به انتخاب شخص است و مشتری می تواند از بین انواع فلز ها ،برنز و یا فلز رنگ شده سیاه و سفید یکی را برای مبلمان انتخاب کند . کاغذ دیواری لامپی : به تازگی نوعی کاغذ دیواری راهی بازار شده است که در آن لامپ ال ای دی به کار رفته است،شگفتی را کنار بگذاریم در دنیای تکنولوژی هر چیز امکان پذیر است.هر چند این کاغذ دیواری از زمان خود جلوتر است .سازنده این کاغذ دیواری با استفاده از قطعات الکتریکی بسیار ریز و لامپ های کوچک ال ای دی این طرح را ارائه نموده است.نکته جالب این است که شما می توانید تعداد و رنگ لامپ های کاغذ دیواریتان را خودتان انتخاب کنید و فضای خانه تان را روشن کنید اینه ی شکسته :این ایینه شکسته نمونه ای از هنر نامتعارف است که کلیشه های موجودرا می شکند و پا را فراتر می گذارد .ایینه شکسته سایه روشن های متنوعی را به نمایش می گذارد و بازتاب رنگ های آن جلوه خاصی را به فضای خانه می بخشد .این ایینه یاداور ایینه های کلاسیک است زیرا در اطراف آن از گل های شیشه ای تزئینی زیادی استفاده شده است که به دوران رمانتیک نزدیک تر است.تراش های اریب ،نقره کاری ،و آیینه را به زیبایی محض بدل می کند.نصب این ایینه را در سرسرای خانه ،جلوی رختکن ،اتاق خواب ،حمام و یا بر بالای شومینه بسیار چشم نواز است و زیبایی خانه را دو برابر می کن این اینه 84 اینچ است و درسه رنگ طلایی ،نقره ای و برنز راهی بازار شده است. آبنمای چوبی : اگر خانه ای بزرگ و جادار دارید با نصب یک آبنمای مدرن را داخل خانه و یا در حیاط خانه نصب کنید و جلوه ای زیبا به خانه تان بدهید.طراحی این ابنما بسیار مدرن و هوشمندانه است .استفاده از طرح های منحنی به فضای آن روح می بخشد .کف این ابنما یک یک مخزن سربی بسیار زیبا وجود دارد که اب در ان جمع اوری می شود.و پس از ان از طریق یک پمپ بار دیگر به بالای ابنما برگردانده می شود.و ایچنین در مصرف اب صرفه جویی می شود.

مشاهده جزئیات

متریال دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

قانون طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

هدف دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

هنر و معماری

مشاهده جزئیات

تعریف هنر

مشاهده جزئیات

طبیعت در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات