بهترین طراحی دکوراسیون داخلی منزل و بازسازی ساختمان

طراحی دکوراسیون داخلی در مورد ایجاد بهترین چیدمان منزل برای استفاده بیشتر از پتانسیل یک اتاق از نظر استفاده و زیبایی شناسی با در نظر گرفتن ویژگی های فضا و سبک مورد نظر است.هدف ازبازسازی ساختمان این است که فضا را برای بهینه سازی آن با یک سبک دقیق و متناسب

با نیازها ، شخصیت و سلیقه خاص مالک منزل طراحی کنیم. طراح داخلی باید سلیقه و خلاقیت داشته باشد تا بتواند ترکیب رنگ ، متریال ، مبلمان و دکوراسیون مناسب را انتخاب کند که نه تنها چیدمانی زیبا ایجاد می کند ، بلکه محدودیت ها را هم مدیریت کرده و از عملکرد آن اطمینان حاصل می کند.

وقتی صاحب خانه ها برای دکوراسیون داخلی منزل خود از خدمات طراح داخلی استفاده می کنند ، انتظار یک طراحی شگفت انگیز ، هوشمند و منحصر به فرد را دارند که فقط یک طراح با مهارت و با تجربه کافی دراین زمینه بتواند آن را ارائه دهد.بهترین طراحی داخلی با هدف اجرای ایده های مشتری و دیدگاه جامع حرفه ای در فضایی بازسازی شده با ترکیب زیبایی شناسی ، راحتی و کاربردی انجام می شود.استفاده از یک نرم افزار طراحی داخلی به متخصصان طراحی داخلی اجازه می دهد تا این دیدگاه را از طریق رندرهای سه بعدی به طور دقیق به مشتریان منتقل کنند. آنها می توانند طرح جدید را به مشتریان نشان دهند و به آنها در تجسم فضای جدید حتی قبل از شروع کار کمک کنند و تنظیمات متفاوتی را برای برآوردن نیازهای مشتری انجام دهند.

ازطراحی تا بازسازی ساختمان

به عنوان صاحب خانه ، می خواهید مطمعن شوید که شرکت طراحی دکوراسیون داخلی که برای بازسازی منزل خود انتخاب می کنید از کیفیت بالایی از لحاظ حرفه ای بودن ، طراحی و مهارت برخوردار است. ما در شرکت دارکوب یک راه حل یک مرحله ای درخصوص ارتباط طراحان وسازندگان ارائه می دهیم که کار طراحی وبازسازی درکوتاه ترین زمان وبهترین کیفیت انجام شود. ما از سال 1388 خدمات با کیفیت طراحی و بازسازی خانه و آپارتمان را در تهران وشهرهای دیگر ارائه می دهیم.چراغ راهنمای ما در کل فرایند طراحی ، ایجاد و حفظ اعتماد کامل مشتریان است. از برنامه ریزی اولیه ، طراحی و هر مرحله از ساخت ، ما اطمینان می دهیم که رضایت شما در درجه اول است و شما با بودجه تعیین شده خود بهترین بازسازی را با بهترین کیفیت دریافت خواهید کرد.

ادامه مطلب را بخوانید تا با ویژگی یک مدل طراحی داخلی و ویژگی های یک طراح داخلی موفق و آنچه می توانید از تیم ما در طول این فرآیند انتظار داشته باشید را بدانید.

بسیاری از شرکت های طراحی هنوز از یک مدل "طراحی-پیشنهاد-ساخت" استفاده می کنند ، یعنی این که طراح و پیمانکاران جدا از یکدیگر استخدام می شوند. شرکت طراحی ؛ یا پیمانکاران را پیشنهاد می کند یا مشتری به تنهایی به دنبال پیمانکار است. در این مدل ، سازندگان درگیر برنامه ریزی نیستند و طراح در ساخت واقعی مشارکت کمی دارد. در برخی موارد، طراح حتی ممکن است در کار پیمانکاران عیب و ایرادی پیدا کند تا کار خودش را خوب جلوه دهد.متأسفانه ، عدم وجود یک ارتباط و هماهنگی میان طراح وسازنده ، می تواند منجر به انواع تاخیردر اتمام کار ، آسیب و افزایش هزینه ها شود.

به طورکلی مسیر تبدیل شدن به بهترین طراح داخلی پر از چالش است. ما دراین جا چند ویژگی یک طراح داخلی موفق را آورده ایم :

- یک طراح داخلی باید با مشتریان به خوبی ارتباط برقرار کند و شنونده خوبی باشد. آنها نه تنها با مشتریان ، بلکه باید بتوانند به خوبی با پیمانکاران پروژه ها و فروشندگان در زمینه مبلمان ، آثار هنری و غیره ارتباط برقرار کنند ، بنابراین طراح داخلی باید با مهارت های ارتباطی به طورکامل آشنا باشد. ، گوش دادن ، ارتباط کتبی و شفاهی ، قدرت مذاکره و البته قدرت توصیف هنرمندانه ارائه های خود نیزاز ویژگی های یک طراح داخلی خوب است.

- توانایی درک نیاز مشتری اولین و مهمترین توانایی جامع است که هر طراح داخلی باید به آن دست یابد. درک نیازهای مشتری در طراحی خانه یا محل کار یک پیش نیاز برای او است.

-یک طراح داخلی موفق با سبک های مختلف طراحی وبازسازی ساختمان آشنا است.

-بهترین طراح دکوراسیون از همه چیز و همه جا برای باز سازی الهام می گیرد.

-طراح داخلی با روان شناسی رنگ ها و نورپردازی داخلی به طور کامل آشنا است.

-در هماهنگی واجرای پروژه ها پیش قدم می شود.

-یک طراح موفق به دنبال یادگیری فناوری و ایده های جدید است.
بهترین شرکت بازسازی و طراحی داخلی منزل

چیزی که بین یک فضا و فضای دیگر تفاوت ایجاد می کند ، احساسی است که به شما منتقل می کند. در شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دارکوب ، تیم طراحی ما روی انتقال این احساس بر مبنای علم روان شناسی کار می کنند. از آنجا که ما به سبک منحصر به فرد مشتریان خود باور داریم ، به اجرای بی رقیب پروژه های خود نیز معتقدیم. مشتری ما همکار اصلی ما در هر پروژه ای است زیرا موفقیت هر طراحی داخلی به یک رابطه تثبیت شده بستگی دارد. در شرکت دارکوب موارد زیر را ارائه می دهیم:

_ تجزیه و تحلیل معلومات برای ما، از همکاری و مشارکت با مشتری به دست می آید. در این مرحله ، مشتری توضیح مختصری در مورد ظاهر ساختمان و احساس شخصی خودش به ما ارائه می دهد. داشتن داده های دقیق برای تجزیه و تحلیل همه جزئیات مهم است ، بنابراین گاهی اوقات سوالات بیشتری می پرسیم.

_شناسایی الزامات کلیدی در مرحله دوم ، پس ازتجزیه وتحیلیل داده ها ، شروع به شناسایی مهمترین نیازهای خانه می کنیم. کار طراحان فقط طراحی فضا نیست ، بلکه خلق مکانی با سبک خاص است.

_بازدید از فضا پس از در نظر گرفتن کلیه مشخصات زمینه طراحی ، یک طراح از محل بازدید می کند تا اندازه گیری ها و یادداشت هایی در مورد مکان انجام دهد. علاوه بر این ، ما از محل مورد نظر عکاسی می کنیم چون برای طراحی بسیار مهم است.

_طراحی کانسپت در این مرحله و پس از تحقیق در مورد طرح های مشابه قبلی ، تیم طراحی یک طرح طبقه بندی شده را ارایه می دهد که در آن تمرکز اصلی روی عملکرد ، اندازه و موقعیت است. در این مرحله ، چندین گزینه برای انتخاب به مشتری تحویل داده می شود.

پس از این مراحل ارائه نهایی شروع می شود. تیم طراحی دارکوب یک پالت رنگ تولید می کند وتمام پارچه ها ، رنگ ، مبلمان ، بافت و غیره را انتخاب می کند که شامل تمام جزئیات مربوط به طراحی و نصب می باشد. این ارائه، ثمره کار مشترک بین تیم ما و مشتری است. این مرحله شامل جدول زمانی ، جزئیات پرداخت و نصب است.

نصب و راه اندازی مراحل فوق از کاغذ به واقعیت تبدیل می شود که در آن مشتریان ما می توانند مکانی را که حول سبک زندگی و نیازهای آنها می چرخد ​​مشاهده کنند.

دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5

با ما در ارتباط باشید
محصولات مرتبط
product related
لوستر رویال مدل 101

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

لوستر رویال مدل 102

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

موکت 01

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

لمینت
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

آینه آبشاری

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه اسیدشور

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه تراش

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای چهره و نقوش اسلیمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای بوهمیایی و نقوش گیاهی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوستر چرمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل خزه

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل سیمانی

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

دیوار سبز-گرین وال

دیوار سبز/ریشه

مشاهده جزئیات

فلاور باکس

ریشه/فلاور باکس

مشاهده جزئیات

کاغذ دیواری

ریشه/کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

لمینیت

ریشه/لمینیت

مشاهده جزئیات

مبلمان اداری

ریشه/مبلمان اداری

مشاهده جزئیات

موکت اتریشی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت آمریکایی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت هلندی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

میکروسمنت

ریشه/میکروسمنت

مشاهده جزئیات

نور خطی

ریشه/نور خطی

مشاهده جزئیات

روشویی مدرن و کلاسیک

روشویی/ریشه

مشاهده جزئیات

شیشه استندگلس

ریشه/شیشه استندگلس

مشاهده جزئیات

های گلاس ترکیه ای

ریشه/های گلاس

مشاهده جزئیات

مقالات مرتبط
Article related

طراحی و دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق های افتابگیر

مشاهده جزئیات

فضای خانه ای با احساس

مشاهده جزئیات

اتاق های پنجره دار

مشاهده جزئیات

پنجره های نور گیر

مشاهده جزئیات

پنجره در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

تناسب وسیله های آشپزخانه

مشاهده جزئیات

رنگ در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

هماهنگی در دکوراسیون داخلی
بر اساس معنی مندرج در لغت نامه اکسفورد ،دکوراسیون داخلی عبارت است از " هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها ،اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه" با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل مان فکر می کنیم ، نقش یک دکوراسیون داخلی را بر عهده میگیریم .با این همه دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنر ها ،دارای سبک و ریزه کاری های متفاوتی است که بر اساس سلیقه ها و نیاز های دوران ،دستخوش تغییر می شوند. بر خلاف تصور عامه ،تعداد دکوراتور های داخلی بسیار بیشتر از آن است که همه تصور می کنند و حتیبرخی از آنان در زمره مشاهیر دنیای امروز امروز هستند ، گرچه شاید به شهرت طراحان مد و یا هنرمندان دیگر رشته ها نباشند.اما با این وجود بسیاری از دکوراتور های داخلی از راه طراحی درامد بسیار بالایی نیز کسب می کنند.شاید دلیل اصلی ناشناخته ماندن آن ها این باشد که در واقع طراحی داخلی از اواسط قرن بیستم به صورت مبحثی مطرح درآمد ،گرچه قدمت آن بیش از نیم قرن است.به هر در دنیای امروزی بیش تر تربیات زندگی افراد دزر فضاهای بسته و داخلی به دست می آید.شاید ما اوقاتی را برای تفریح و هواخوری و فرار از زندگی بسته در فضای آزاد بگذرانیم،اما همین شادی فرار از محیط بسته ،نشان دهنده کثرت اوقاتی است که در اتاق ها سپری می کنیم .به همین دلیل دکوراسیون داخلی مناسب ،بهترین راه حل برای بهبود وضیعیت کاری تحصیلی و زندگی مان می باشد.

مشاهده جزئیات

اشنایی فضا

مشاهده جزئیات

آشنایی با فضا 2

مشاهده جزئیات

طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

طراحی پلان

مشاهده جزئیات

تخت خواب ها

مشاهده جزئیات

تناسب مکانی

مشاهده جزئیات

آپارتمان نشینی

مشاهده جزئیات

تاریخچه مبلمان

مشاهده جزئیات

کمبود فضا

مشاهده جزئیات

آشپزخانه

مشاهده جزئیات

آفرینش هارمونی

مشاهده جزئیات

پارچه ی مخصوص پرده

مشاهده جزئیات

تغییر دکوراسیون اتاق کودک

مشاهده جزئیات

سبک روستیک

مشاهده جزئیات

جلوه حضور شما

مشاهده جزئیات

چطور کاناپه انتخاب کنیم؟

مشاهده جزئیات

موفقیت پروژه در اجرای دکوراسیون داخلی
پروژه موفق ساخته و پرداخته تخیلات نیستند .انها هر روز حادث می شوند .این بستگی به شما دارد که ایا مایلید پروژه دکوراسیون داخلی شما یکی از آنها باشد یا نه .پس این مساله به میزان زیادی به انتخاب شما نیز بستگی دارد.میدانیم که مدیریت پروژهبیش از هر چیز بر عقل سلیم و یا خردمندی و تدبیر استوار است.وظیفه شما نیز آن است که این موارد را به صورت اصولی در عمل بکار گیرند و از آن پیروی نمایند و تیم پروژه نمایند و تیم پروژه را ترغیب به پیروی از خود کنید .گروه را رهبری نمایید و عنوان یک تیم پیش روید. توجه داشته باشید که این روند یک شبه حاصل نمی شود.البته برخی از افراد می پندارند که صرف توجه و درک مسائل از دیدگاه عقلی برای پیشرفت تیم کافی است .ولی من معتقدم لازم هست ولی کافی نیست .هر چند تیم با استفاده از عقل سلیم می تواند پروژه را پیش ببرد ولی در نهایت به یک نفر برای برای رهبری کل کار نیاز داریم.در کل مهارت درست و مناسب در مدیریت پروژه های دکوراسیون و معماری داخلی بعلاوه ی درک اصول رهبری ،از الزامات موفقیت پروژه است.تلفیق مدیریت پروژه و اصول رهبری اکسیری بدست می دهد که ما به آن رهبری پروژه می گوییم.بنابر این طبق این اصل می توان نتیجه گرفت که هرمدیر پروژه ای رهبر پروژه نیست.باید توجه داشت این امر هیچ تداخلی با اهمیت نقش و روابط تیمی ندارد.تیم نیز به همان ترتیب سهم مهمی در موفقیت پروژه دارد همکاری و عملکرد هر عضو در تیم و همچنین عملکرد تیم به عنوان یک واحد عاملی مهم برای موفقیت پروژه است.بدون تیم عمل کننده تضمین موفقیت پروژه بسیار مشکل خواهد بود.تیم عمل کننده نیز از بهشت نازل نمی شود. ولی این امکان همراه وجود دارد که تیم ها نتوانند بگونه ای موفقیت آمیز خود را در هیئیت یک واحد عمل کننده سازماندهی نمایند.حتی ممکن است مدیریت مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی انگونه که ما می پنداریم غایب باشد.ولی باور نکنید .البته هر تیم اجرایی در هر حال به حدود و ثغور و محدوده مشخص و شفاف و غیر منعطفی که اعضائ درون آن به فعالیت می پردازند نیاز دارد.تیم های عملیاتی اغلب این توانایی را دارند که از درون بشکفند و شعله ور شوند ولی لازم است که ابتدا شما اتش عملکرد را مشتعل کنید.در این رابطه تععین محدوده و قلمرو به تیم می گوید که حوزه فعالیتش را محدود به حدود و ثغور تعیین شده کند.اگر مایل به ایجاد نتایجی در محیطی پر هرج و مرج هستید باید سازنده ایجاد کننده ی ساختاری باشید که شکل دهنده و به ظهور رساننده ی توانایی های لازم ،خلاقیت ،نوآوری و نتایج باشد.کمک به ساخت و حفظ این ساختار از جمله وظایف رهبری مد نظر این کتاب است که در ان باره گفت و گو می شود.مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی ارائه دهنده ی بهترین ابزار برای شکل دادن به این ساختار است.ولی این روند به خودی خود برای موفقیت پروژه کافی نیست.اگر شما پروژه را به سمت و جهت درست سوق ندهید انها فاقد اثر بخشی خواهد ماند .این جهت دهی شاید با مهار های مدیریت پروژه به تنهایی عینیت نیابد و انچه انرا به عمل در می آورد رهبری است.بدون رهبر پروژه جهتی در مدیریت پروژه وجود نخواهد داشت.رهبری عاملی قابل تامل برای اتکا بر اساس رهبری پروژه دارد.بدون رهبری احتمال اینکه پروژه ما نیز سرنوشت هر پروژه دیگری را طی کند بسیار زیاد خواهد بود.این مرحله انتخاب شما را می خواهد اگر تمایل به مدیریت موفق پروژه دکوراسیون داخلی و معماری که با کمک اصول رهبری امکان پذیراست را در نظر دارید ما خواندن کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق

مشاهده جزئیات

خانه ای با نمای شیشه ای

مشاهده جزئیات

شخصیت شناسی بر مبنای چیدمان کوسن

مشاهده جزئیات

سیستم ساختمانی

مشاهده جزئیات

مختصر و مفید

مشاهده جزئیات

هراس از رنگ

مشاهده جزئیات

نکات کاربردی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

قاب پنجره

مشاهده جزئیات

کشتی تفریحی اییرینو

مشاهده جزئیات

بازسازی منزل

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

اهمیت نمای هتل

مشاهده جزئیات

رنگ های اصلی و کمکی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

استفاده از مصالح دردکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

مصالح نوین در دکوراسیون داخلی
در مبلمان دست ساز همیشه در طرح هایش از مواد خام و طبیعی و استفاده می کند و کارهای منحصر به فردی را روانه بازار می کند .مبلمان جدیدی که به تازگی توسط این گروه طراحی شده نیز با استفاده از عناصر طبیعی به خوبی پالوده شده و با اعمال تغییراتی به گونه ای زیبا طراحی شده است .این مبلمان کار دست است که به رنگ چوب گردو رنگ آمیزی شده است.این مجموعه شامل میز ،مبل ،نیمکت ،اینه ،قفسه ،جالباسی است که با مواد طبیعی ساخته شده و زیبایی آن خیره کننده است. این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که تداعی کننده خانه های افسانه ای است.تصور کنید این مجموعه چه جلوه خیره کننده ای به فضا خانه می دهد و در عین حال طبیعی بودن ،بسیار مدرن است.نکته جالب در این است که انتخاب فلز مورد استفاده در مبلمان کاملا به انتخاب شخص است و مشتری می تواند از بین انواع فلز ها ،برنز و یا فلز رنگ شده سیاه و سفید یکی را برای مبلمان انتخاب کند . کاغذ دیواری لامپی : به تازگی نوعی کاغذ دیواری راهی بازار شده است که در آن لامپ ال ای دی به کار رفته است،شگفتی را کنار بگذاریم در دنیای تکنولوژی هر چیز امکان پذیر است.هر چند این کاغذ دیواری از زمان خود جلوتر است .سازنده این کاغذ دیواری با استفاده از قطعات الکتریکی بسیار ریز و لامپ های کوچک ال ای دی این طرح را ارائه نموده است.نکته جالب این است که شما می توانید تعداد و رنگ لامپ های کاغذ دیواریتان را خودتان انتخاب کنید و فضای خانه تان را روشن کنید اینه ی شکسته :این ایینه شکسته نمونه ای از هنر نامتعارف است که کلیشه های موجودرا می شکند و پا را فراتر می گذارد .ایینه شکسته سایه روشن های متنوعی را به نمایش می گذارد و بازتاب رنگ های آن جلوه خاصی را به فضای خانه می بخشد .این ایینه یاداور ایینه های کلاسیک است زیرا در اطراف آن از گل های شیشه ای تزئینی زیادی استفاده شده است که به دوران رمانتیک نزدیک تر است.تراش های اریب ،نقره کاری ،و آیینه را به زیبایی محض بدل می کند.نصب این ایینه را در سرسرای خانه ،جلوی رختکن ،اتاق خواب ،حمام و یا بر بالای شومینه بسیار چشم نواز است و زیبایی خانه را دو برابر می کن این اینه 84 اینچ است و درسه رنگ طلایی ،نقره ای و برنز راهی بازار شده است. آبنمای چوبی : اگر خانه ای بزرگ و جادار دارید با نصب یک آبنمای مدرن را داخل خانه و یا در حیاط خانه نصب کنید و جلوه ای زیبا به خانه تان بدهید.طراحی این ابنما بسیار مدرن و هوشمندانه است .استفاده از طرح های منحنی به فضای آن روح می بخشد .کف این ابنما یک یک مخزن سربی بسیار زیبا وجود دارد که اب در ان جمع اوری می شود.و پس از ان از طریق یک پمپ بار دیگر به بالای ابنما برگردانده می شود.و ایچنین در مصرف اب صرفه جویی می شود.

مشاهده جزئیات

متریال دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

قانون طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

هدف دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

هنر و معماری

مشاهده جزئیات

تعریف هنر

مشاهده جزئیات

طبیعت در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات