دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه

دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه از بعد طراحی و اجرا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آرایشگاه مکانی است که افراد برای زیبایی به آن مراجعه می کنند. بنابراین، طراحی ظاهری باید گویای مهارت شما در زیبا کردن مشتریان باشد. برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه نکات مهمی وجود دارد که می توانید در ادامه این صفحه آن ها را مطالعه کنید.

آرایشگاه ها در طول چند سال گذشته به شدت افزایش یافته اند، اگر چه جدید هستند ولی بسیاری از آن ها بر اساس مدرسه های قدیمی و طراحی اولیه هایی هستند که در سال 1920 انجام می شد. در این مطلب در ارتباط با دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه و برخی از آنچه که شما می خواهید برای سالن خود انجام دهید توضیحاتی ذکر شده است. البته فراموش نکنید که دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه یک امر سلیقه ای می باشد اما رعایت نکات ذکر شده در این مطلب به رونق کسب و کار شما کمک شایانی می نماید

در صنعت مو و زیبایی، با توجه به ماهیت خود، همه چیز در مورد ظاهر و دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. این به این معنی است که سالن شما در ظاهر خود قضاوت خواهد شد، بنابراین اطمینان حاصل کنید که دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه شما جلوه ای درباره اینکه شما چه چیزی هستید و چه چیزی می خواهید ارائه دهید خواهد بود. صنعت ما بر اساس سبک است و این مقاله با هدف کمک به شما در ارائه ایده هایی در مورد دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه شماست که اطمینان حاصل کنید می توانید انتظارات مشتری را برآورده کنید. ایده های تزئین دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه ما را بخوانید و اصلا درباره کسب و کار خود نگران نباشید.

ایده های تزئین سالن و دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه

از مشتری درباره دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه خود بپرسید.

سالن های موفق یک عکس از مشتری ایده آل خود دارند و سپس خدمات و قیمت ها را ارائه می دهند. همین کار را با دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه خود اعمال کنید. آیا نوع مشتری اصلی شما در ارتباط با سلامتی و رفاه است و به دنبال ماساژ هستند؟ پس باید برایشان یک محیط آرام با ویژگی های آب و هوای مناسب ایجاد کنید.

یک موضوع برای دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه خود انتخاب کنید.

مجددا مطمئن شوید که موضوع کار مشتریانتان و مبلمان مورد نظر برای مشتریان شما مناسب است. بسته به آنچه که می خواهید، به ترتیب تزئین کنید. لیست ها بی حد و حصر هستند، اما در اینجا چند پیشنهاد و نمونه هایی در مورد دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه که شما ممکن است دوست داشته باشید برایتان آمده است:

1) بور و زیبا

رنگ های روشن نشاط را به یک دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه می دهند. صندلی های قرمز با ساختار دیوار سفید، جلوه ای چشمگیر و جذاب دارند که زندگی و جو را در سالن شما به ارمغان می آورند و باعث می شوند دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه شما رنگ و بوی زندگی بگیرد.

2) طعم شرق

تم های آسیایی به شما اجازه می دهند تا با عناصر آرامش بخش مانند چوب طبیعی، گیاهان بامبو، چشمه ها و... به تزیین محیط بپردازید و یک دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه ایده آل با القای حس آرامش را به ارمغان بیاورید.

3) سنتی

این نگاه برای دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه به ویژه در بخش های تاریخی و بیشتر در شهرها کاربرد دارد.

نگاه سنتی نیز در سالن های مو به خوبی کار می کند. رنگ سفید در تزئین و دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه مورد استقبال قرار میگیرد و همیشه برنده است.

4) سالن مدرن

استفاده از سنگ مرمر، سرامیک زیبا، خطوط تمیز به طوری که براق باشند. اگر می خواهید مشتریان زیادی را جذب کنید، این نگاه برای دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه شما ممکن است یکی از آن ایده های خوب باشد.

5) پررنگ و دراماتیک

بیانیه ای است با چراغ های بزرگ و غول پیکر، که بزرگتر از آینه های سالن می باشد. به خصوص اگر سالن شما سقف بلندی داشته باشد این کار به خوبی انجام می شود. یک براش یا پرده روی دیوار بزنید تا کمی رنگ بر روی دیوارهای سالن خود بکشید و دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه شما بیشتر به چشم بیاید.

برای دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه همه فضاها را در نظر بگیرید.

دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه شما بازتابی در مورد کسب و کار شما است و نیاز به تفکر و توجه دارد. شما می توانید بهترین آرایشگاه زنانه در جهان را داشته باشید، اما امکان دارد با یک نوار قهوه ای منزجر کننده روی دیوار آرایشگاه این محبوبیت پایین بیاید.

نگاه به تاریخچه این صنعت

در دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه سال 1950 بدون شک می توانید بخشی از تاریخ را ببینید، اما اطمینان حاصل کنید که نگاه سطحی است. به طور کلی ایده خوبی است که از مبلمان یکپارچه سازی با سیستم عاملی که می تواند تاریخ و دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه شما را نشان دهد دور نمانید.

از هنر نترسید

شما ممکن است بودجه ای برای Rembrandt داشته باشید، اما علامت های چاپی، نقاشی های دیواری یا پوسترهای طعم دار چاپی، راهی عالی برای افزودن شخصیت و خلق و خوی ارزان به سالن می باشد و در دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه شما کمک بسیاری می کند.

هنگام راه اندازی سالن آرایشگاه، شما باید طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه ، لیست قیمت ها ، محصولات و موارد زیادی را باید در نظر بگیرید. اما به یاد داشته باشید ، ایجاد دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه می تواند برای شما سرگرم کننده باشد. وقتی نوبت به انتخاب وسایل و مبلمان دکوراسیون اتاق می رسد، حتی در خانه! مقیاس گذاری یکی از مهمترین جنبه هاست. زیبایی شناسی در دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه ، بسیار مهم است تا مشتری شما از همان لحظه ای که در سالن شما قدم می زند احساس خوبی داشته باشد. هر جزئیات جزئی باید بخشی از تجربه خدمات به یاد ماندنی مشتری باشد.اگر شما این نکات را با دقت دنبال کنید مطمئنا بهترین دکور را دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه خواهید داشت. در اینجا 9 ایده تزئین برای دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه، برای زیبایی سالن شما ارائه شده است.

1) ایجاد نور مناسب

یکی از مهمترین ویژگی هایی که باید در طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه در نظر داشته باشید ایجاد نور مناسب می باشد. در این موارد، همیشه نور طبیعی ترجیح داده می شود ، اما ممکن است بعضی ساختمان ها، پنجره های بزرگ نداشته باشند . اگر پنجره دارید، عالی است می توانید از آنها استفاده کنید. نور فضای خود را تنظیم کنید تا هر ایستگاه بتواند از نور خورشید بهره ببرد. اما اگر پنجره های بزرگ ندارید ، روش های دیگری برای روشن کردن فضای شما وجود دارد.

- هنگام انتخاب نور برای سالن خود ، به خاطر داشته باشید که هدف اصلی این است که مشتری شما خوب به نظر برسد. اگر آن ها به آینه نگاه کنند و از آن چه می بینند ناراضی باشند، از خدمات شما خوشحال نمی شوند. استفاده از آینه هایی که پشت آن ها نور داشته باشد، برای بهبود نورپردازی سالن شما کار می کند.

- هنگام قرار دادن لامپ ها ، اطمینان حاصل کنید که سایه ها در جایی که مشتری شما نشسته است ، همپوشانی نداشته باشد. همچنین می توانید در پشت آینه های خود چراغ نصب کنید یا چراغ های ایستاده داشته باشید.

2) از فضایی که دارید به نحو احسن استفاده کنید.

صدها روش برای طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه وجود دارد. به جای اینکه همه چیز را تعمیر کنید و از اول شروع کنید ، سعی کنید از ظاهری که سالن شما دارد به درستی استفاده کنید. اگر دیوارها یا کف سالن شما بتونی است ، می توانید در طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه در سرامیک یا پارکت می توانید سبکی مدرن به آرایشگاه خود دهید.

3) تامل در مورد ایده های خود

آینه های بزرگ و چند منظوره فضای شما را بزرگتر و بازتر نشان می دهد، در حالی که آینه های تکی باعث می شوند هر یک از نقاط احساس صمیمی داشته باشند. برای زیبایی بیشتر برای آینه های برهنه ، به دنبال قابی مناسب برای آن ها باشید و به یاد داشته باشید ، وقتی آینه های خود را قرار می دهید ، حتماً روشنایی را در خاطر داشته باشید. اما این روشنایی برای دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه طوری نباشد که چشم مشتری را اذیت کند.

4) دایره افکار خود را باز کنید

هنگام دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه خود ، فقط به استانداردها فکر نکنید. فضای دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه را با یک نقاشی روی سقف یا روی دیوار های اتاق ها متفاوت کنید. تا هنگامی که موهای مشتری را می شویید، با نگاه کردن به این نقاشی ها حس خوبی پیدا کند.

5) ماندگار باشید

شما باید در طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه کاری کنید که انسجام داشته باشد. اگر می خواهید یک ورودی شیک داشته باشید، حتما باید با محل های دیگر مطابقت داشته باشد. اگر شما لابی را به رنگ سفید و مشکی در آورید ، باید آن طرح را در کل دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه خود انجام دهید.

6) از دیدگاه مشتری ببینید

از دیدگاه مشتری درباره فضای خود فکر کنید. آیا طرح شما معنی دارد؟ آیا دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه همان چیزی بود که انتظار داشتید؟ آیا می خواهید مکان شستشو اولین جایی باشد که مشتری در آن نشسته اند یا می خواهید آنها را به مکانی آورید که اول در مورد رنگ مو مشورت بگیرند؟ دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه خود را با نحوه عملکرد سالن تنظیم کنید.

7) رنگ سبز به آرایشگاه خود اضافه کنید

با اضافه کردن گیاهان ، زندگی را در فضای آرایشگاه تنفس کنید. آنها نه تنها هوا را تمیز می کنند و اکسیژن تأمین می کنند ، بلکه به هر ناحیه یک رنگ می دهند. اضافه کردن گیاهان در دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه به شما و مشتریانتان احساس آرامش بخش می بخشد.

8) اظهارنامه کنید

اگر دیواری سفید دارید و مطمئن نیستید با آن چه کار کنید ، آن را به دیوار برای اعلامیه تبدیل کنید. اضافه کردن یک اثر هنری بزرگ فوراً چشم را به خود جلب می کند و استفاده از از هر اثر هنری ای می تواند کارآمد باشد.

9) هیچ جزئیاتی کوچک نیست

هر چیزی که شما به دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه اضافه می کنید مهم است. از چیدمان فضا گرفته تا رنگ های روی دیوارها ، این ها همه به روشی ایده و خلاقیت شما را نشان می دهد. بنابراین کارِ درست آن است که در جزئیات را به مقدار کم استفاده کنید و در این کار زیاده روی نکنید. حتما حوله هایی که استفاده می کنید با رنگ بندی فضا مطابقت داشته باشد ، در این صورت است که محصولات شما به زیبایی نمایش داده می شوند و همه چیز به طور خاصی با هم هماهنگ می شوند.

طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه برای شما یک قدم مهم اما سرگرم کننده و با ارزش محسوب می شود و این اقدامی است که می توانید برای تجارت خود انتخاب کرده و موفق ترین فرد در این عرصه باشید. فقط بخاطر داشته باشید که طرح را ثابت نگه دارید و مطمئن شوید همچنان در دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه انرژی در جریان باشد و جزئیات را به خاطر بسپارید، آنها همه تفاوت هایی دارند. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنیم کارشناسان در این زمینه دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه کمک و مشورت بگیرید.

طراحی و دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق های افتابگیر

مشاهده جزئیات

فضای خانه ای با احساس

مشاهده جزئیات

اتاق های پنجره دار

مشاهده جزئیات

پنجره های نور گیر

مشاهده جزئیات

پنجره در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

تناسب وسیله های آشپزخانه

مشاهده جزئیات

رنگ در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

هماهنگی در دکوراسیون داخلی
بر اساس معنی مندرج در لغت نامه اکسفورد ،دکوراسیون داخلی عبارت است از " هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها ،اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه" با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل مان فکر می کنیم ، نقش یک دکوراسیون داخلی را بر عهده میگیریم .با این همه دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنر ها ،دارای سبک و ریزه کاری های متفاوتی است که بر اساس سلیقه ها و نیاز های دوران ،دستخوش تغییر می شوند. بر خلاف تصور عامه ،تعداد دکوراتور های داخلی بسیار بیشتر از آن است که همه تصور می کنند و حتیبرخی از آنان در زمره مشاهیر دنیای امروز امروز هستند ، گرچه شاید به شهرت طراحان مد و یا هنرمندان دیگر رشته ها نباشند.اما با این وجود بسیاری از دکوراتور های داخلی از راه طراحی درامد بسیار بالایی نیز کسب می کنند.شاید دلیل اصلی ناشناخته ماندن آن ها این باشد که در واقع طراحی داخلی از اواسط قرن بیستم به صورت مبحثی مطرح درآمد ،گرچه قدمت آن بیش از نیم قرن است.به هر در دنیای امروزی بیش تر تربیات زندگی افراد دزر فضاهای بسته و داخلی به دست می آید.شاید ما اوقاتی را برای تفریح و هواخوری و فرار از زندگی بسته در فضای آزاد بگذرانیم،اما همین شادی فرار از محیط بسته ،نشان دهنده کثرت اوقاتی است که در اتاق ها سپری می کنیم .به همین دلیل دکوراسیون داخلی مناسب ،بهترین راه حل برای بهبود وضیعیت کاری تحصیلی و زندگی مان می باشد.

مشاهده جزئیات

اشنایی فضا

مشاهده جزئیات

آشنایی با فضا 2

مشاهده جزئیات

طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

طراحی پلان

مشاهده جزئیات

تخت خواب ها

مشاهده جزئیات

تناسب مکانی

مشاهده جزئیات

آپارتمان نشینی

مشاهده جزئیات

تاریخچه مبلمان

مشاهده جزئیات

کمبود فضا

مشاهده جزئیات

آشپزخانه

مشاهده جزئیات

آفرینش هارمونی

مشاهده جزئیات

پارچه ی مخصوص پرده

مشاهده جزئیات

تغییر دکوراسیون اتاق کودک

مشاهده جزئیات

سبک روستیک

مشاهده جزئیات

جلوه حضور شما

مشاهده جزئیات

چطور کاناپه انتخاب کنیم؟

مشاهده جزئیات

موفقیت پروژه در اجرای دکوراسیون داخلی
پروژه موفق ساخته و پرداخته تخیلات نیستند .انها هر روز حادث می شوند .این بستگی به شما دارد که ایا مایلید پروژه دکوراسیون داخلی شما یکی از آنها باشد یا نه .پس این مساله به میزان زیادی به انتخاب شما نیز بستگی دارد.میدانیم که مدیریت پروژهبیش از هر چیز بر عقل سلیم و یا خردمندی و تدبیر استوار است.وظیفه شما نیز آن است که این موارد را به صورت اصولی در عمل بکار گیرند و از آن پیروی نمایند و تیم پروژه نمایند و تیم پروژه را ترغیب به پیروی از خود کنید .گروه را رهبری نمایید و عنوان یک تیم پیش روید. توجه داشته باشید که این روند یک شبه حاصل نمی شود.البته برخی از افراد می پندارند که صرف توجه و درک مسائل از دیدگاه عقلی برای پیشرفت تیم کافی است .ولی من معتقدم لازم هست ولی کافی نیست .هر چند تیم با استفاده از عقل سلیم می تواند پروژه را پیش ببرد ولی در نهایت به یک نفر برای برای رهبری کل کار نیاز داریم.در کل مهارت درست و مناسب در مدیریت پروژه های دکوراسیون و معماری داخلی بعلاوه ی درک اصول رهبری ،از الزامات موفقیت پروژه است.تلفیق مدیریت پروژه و اصول رهبری اکسیری بدست می دهد که ما به آن رهبری پروژه می گوییم.بنابر این طبق این اصل می توان نتیجه گرفت که هرمدیر پروژه ای رهبر پروژه نیست.باید توجه داشت این امر هیچ تداخلی با اهمیت نقش و روابط تیمی ندارد.تیم نیز به همان ترتیب سهم مهمی در موفقیت پروژه دارد همکاری و عملکرد هر عضو در تیم و همچنین عملکرد تیم به عنوان یک واحد عاملی مهم برای موفقیت پروژه است.بدون تیم عمل کننده تضمین موفقیت پروژه بسیار مشکل خواهد بود.تیم عمل کننده نیز از بهشت نازل نمی شود. ولی این امکان همراه وجود دارد که تیم ها نتوانند بگونه ای موفقیت آمیز خود را در هیئیت یک واحد عمل کننده سازماندهی نمایند.حتی ممکن است مدیریت مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی انگونه که ما می پنداریم غایب باشد.ولی باور نکنید .البته هر تیم اجرایی در هر حال به حدود و ثغور و محدوده مشخص و شفاف و غیر منعطفی که اعضائ درون آن به فعالیت می پردازند نیاز دارد.تیم های عملیاتی اغلب این توانایی را دارند که از درون بشکفند و شعله ور شوند ولی لازم است که ابتدا شما اتش عملکرد را مشتعل کنید.در این رابطه تععین محدوده و قلمرو به تیم می گوید که حوزه فعالیتش را محدود به حدود و ثغور تعیین شده کند.اگر مایل به ایجاد نتایجی در محیطی پر هرج و مرج هستید باید سازنده ایجاد کننده ی ساختاری باشید که شکل دهنده و به ظهور رساننده ی توانایی های لازم ،خلاقیت ،نوآوری و نتایج باشد.کمک به ساخت و حفظ این ساختار از جمله وظایف رهبری مد نظر این کتاب است که در ان باره گفت و گو می شود.مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی ارائه دهنده ی بهترین ابزار برای شکل دادن به این ساختار است.ولی این روند به خودی خود برای موفقیت پروژه کافی نیست.اگر شما پروژه را به سمت و جهت درست سوق ندهید انها فاقد اثر بخشی خواهد ماند .این جهت دهی شاید با مهار های مدیریت پروژه به تنهایی عینیت نیابد و انچه انرا به عمل در می آورد رهبری است.بدون رهبر پروژه جهتی در مدیریت پروژه وجود نخواهد داشت.رهبری عاملی قابل تامل برای اتکا بر اساس رهبری پروژه دارد.بدون رهبری احتمال اینکه پروژه ما نیز سرنوشت هر پروژه دیگری را طی کند بسیار زیاد خواهد بود.این مرحله انتخاب شما را می خواهد اگر تمایل به مدیریت موفق پروژه دکوراسیون داخلی و معماری که با کمک اصول رهبری امکان پذیراست را در نظر دارید ما خواندن کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق

مشاهده جزئیات

خانه ای با نمای شیشه ای

مشاهده جزئیات

شخصیت شناسی بر مبنای چیدمان کوسن

مشاهده جزئیات

سیستم ساختمانی

مشاهده جزئیات

مختصر و مفید

مشاهده جزئیات

هراس از رنگ

مشاهده جزئیات

نکات کاربردی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

قاب پنجره

مشاهده جزئیات

کشتی تفریحی اییرینو

مشاهده جزئیات

بازسازی منزل

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

اهمیت نمای هتل

مشاهده جزئیات

رنگ های اصلی و کمکی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

استفاده از مصالح دردکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

مصالح نوین در دکوراسیون داخلی
در مبلمان دست ساز همیشه در طرح هایش از مواد خام و طبیعی و استفاده می کند و کارهای منحصر به فردی را روانه بازار می کند .مبلمان جدیدی که به تازگی توسط این گروه طراحی شده نیز با استفاده از عناصر طبیعی به خوبی پالوده شده و با اعمال تغییراتی به گونه ای زیبا طراحی شده است .این مبلمان کار دست است که به رنگ چوب گردو رنگ آمیزی شده است.این مجموعه شامل میز ،مبل ،نیمکت ،اینه ،قفسه ،جالباسی است که با مواد طبیعی ساخته شده و زیبایی آن خیره کننده است. این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که تداعی کننده خانه های افسانه ای است.تصور کنید این مجموعه چه جلوه خیره کننده ای به فضا خانه می دهد و در عین حال طبیعی بودن ،بسیار مدرن است.نکته جالب در این است که انتخاب فلز مورد استفاده در مبلمان کاملا به انتخاب شخص است و مشتری می تواند از بین انواع فلز ها ،برنز و یا فلز رنگ شده سیاه و سفید یکی را برای مبلمان انتخاب کند . کاغذ دیواری لامپی : به تازگی نوعی کاغذ دیواری راهی بازار شده است که در آن لامپ ال ای دی به کار رفته است،شگفتی را کنار بگذاریم در دنیای تکنولوژی هر چیز امکان پذیر است.هر چند این کاغذ دیواری از زمان خود جلوتر است .سازنده این کاغذ دیواری با استفاده از قطعات الکتریکی بسیار ریز و لامپ های کوچک ال ای دی این طرح را ارائه نموده است.نکته جالب این است که شما می توانید تعداد و رنگ لامپ های کاغذ دیواریتان را خودتان انتخاب کنید و فضای خانه تان را روشن کنید اینه ی شکسته :این ایینه شکسته نمونه ای از هنر نامتعارف است که کلیشه های موجودرا می شکند و پا را فراتر می گذارد .ایینه شکسته سایه روشن های متنوعی را به نمایش می گذارد و بازتاب رنگ های آن جلوه خاصی را به فضای خانه می بخشد .این ایینه یاداور ایینه های کلاسیک است زیرا در اطراف آن از گل های شیشه ای تزئینی زیادی استفاده شده است که به دوران رمانتیک نزدیک تر است.تراش های اریب ،نقره کاری ،و آیینه را به زیبایی محض بدل می کند.نصب این ایینه را در سرسرای خانه ،جلوی رختکن ،اتاق خواب ،حمام و یا بر بالای شومینه بسیار چشم نواز است و زیبایی خانه را دو برابر می کن این اینه 84 اینچ است و درسه رنگ طلایی ،نقره ای و برنز راهی بازار شده است. آبنمای چوبی : اگر خانه ای بزرگ و جادار دارید با نصب یک آبنمای مدرن را داخل خانه و یا در حیاط خانه نصب کنید و جلوه ای زیبا به خانه تان بدهید.طراحی این ابنما بسیار مدرن و هوشمندانه است .استفاده از طرح های منحنی به فضای آن روح می بخشد .کف این ابنما یک یک مخزن سربی بسیار زیبا وجود دارد که اب در ان جمع اوری می شود.و پس از ان از طریق یک پمپ بار دیگر به بالای ابنما برگردانده می شود.و ایچنین در مصرف اب صرفه جویی می شود.

مشاهده جزئیات

متریال دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

قانون طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

هدف دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

هنر و معماری

مشاهده جزئیات

تعریف هنر

مشاهده جزئیات

طبیعت در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

دکوراسیون شیک و طراحی مدرن
دکوراسیون اداری تجاری مدرن
دیزاین سالن زیبایی
دیزاین داخلی ویلا
دکوراسیون داخلی آرایشگاه
دیزاین آرایشگاه زنانه
دیزاین سنتی مدرن
دیزاین مطب پزشک
دکوراسیون داخلی پزشکی
طراحی دکوراسیون سالن انتظار
معماری و دکوراسیون
طراحی نما
دکوراسیون اتاق نوجوان
دیزاین داخلی مسکونی
دیزاین داخلی اتاق مستر
لوکس ترین طراحی داخلی
دیزاین داخلی اتاق خواب مستر
دکوراسیون داخلی تجاری
مدرن ترین دکوراسیون داخلی مسکونی
طراحی دکوراسیون تجاری
دکوراسیون دفتر مدیرعامل
طراحی دکوراسیون تجاری
طراحی داخلی و معماری ساختمان
دکوراتور محیط اداری
دکوراسیون کلاسیک تجاری
دکوراسیون داخلی دفتر کار
دیزاین شرکت
پارتیشن بندی دفتر کار
دکوراسیون داخلی محیط اداری
دکوراسیون داخلی سالن ماساژ
سالن ماساژ
طراحی دکوراسیون اتاق جلسات
دکوراسیون آشپزخانه
دیزاین اداری تجاری
دکوراسیون کلاسیک منزل
طراحی ویلا
دکوراسیون شیک مسکونی
دکوراسیون کلاسیک
دکوراسیون داخلی پنت هاوس
دکوراتور ساختمان
طراحی و اجرای دکور آشپزخانه
دکوراتور منزل مسکونی
معماری داخلی لابی هتل
دکوراسیون داخلی اتاق خواب یک نفره
طراحی مدرن
طراحی دکوراسیون فضای باز ویلایی
طراحی فضای خارجی ویلا
دکوراسیون هال و پذیرایی
طراحی داخلی استخر
طراحی دکوراسیون راه پله
لوستر رویال مدل 101

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

لوستر رویال مدل 102

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

موکت 01

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

لمینت
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

آینه آبشاری

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه اسیدشور

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه تراش

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای چهره و نقوش اسلیمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای بوهمیایی و نقوش گیاهی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوستر چرمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل خزه

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل سیمانی

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

دیوار سبز-گرین وال

دیوار سبز/ریشه

مشاهده جزئیات

فلاور باکس

ریشه/فلاور باکس

مشاهده جزئیات

کاغذ دیواری

ریشه/کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

لمینیت

ریشه/لمینیت

مشاهده جزئیات

مبلمان اداری

ریشه/مبلمان اداری

مشاهده جزئیات

موکت اتریشی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت آمریکایی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت هلندی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

میکروسمنت

ریشه/میکروسمنت

مشاهده جزئیات

نور خطی

ریشه/نور خطی

مشاهده جزئیات

روشویی مدرن و کلاسیک

روشویی/ریشه

مشاهده جزئیات

شیشه استندگلس

ریشه/شیشه استندگلس

مشاهده جزئیات

های گلاس ترکیه ای

ریشه/های گلاس

مشاهده جزئیات

با ما در ارتباط باشید