title

دکوراسیون داخلی ویلا

star امتیاز از نظر کاربران : 0 از 5

آنچه در این مقاله می خوانید

  • دکوراسیون داخلی ویلاها باید توسط افراد باتجربه اجرا شود. به دلیل وسعت در فضای داخلی و خارجی ویلاها، پروژه‌های متنوعی را می‌توان در آن‌ها اجرا نمود. نورپردازی در ویلا به سبک‌های جدید و ایجاد نظم و هماهنگی در عمق فضای حاکم، انرژی مثبتی ایجاد می‌نماید. کافی ست کار را به شخصی باتجربه و صاحب علم تحویل دهیم.

دکوراسیون داخلی ویلاها باید توسط افراد باتجربه اجرا شود. به دلیل وسعت در فضای داخلی و خارجی ویلاها، پروژه‌های متنوعی را می‌توان در آن‌ها اجرا نمود. نورپردازی در ویلا به سبک‌های جدید و ایجاد نظم و هماهنگی در عمق فضای حاکم، انرژی مثبتی ایجاد می‌نماید. کافی ست کار را به شخصی باتجربه و صاحب علم تحویل دهیم.

دکوراسیون داخلی ویلاها بر اساس نوع کاربردشان می‌توانند بسیار متنوع طراحی شوند. این ساختمان‌ها به دلیل وسعتی که در فضای داخلی خود دارند، ایده‌های متنوعی را می‌طلبند. در طراحی دکوراسیون یکی از مهم‌ترین اصولی که باید رعایت شود، هارمونی و ایجاد آن در فضای ویلاست.


1039521728641001B


این‌که چه هارمونی برای چه فضایی و با چه مبلمانی استفاده شود، بسته به تجربه دکوراسیون کار دارد. نورپردازی در ویلا نیز در ایجاد هماهنگی نقش اساسی را بازی می‌کند، با نورپردازی می‌توان ویلایی را بزرگ‌تر نشان داد یا فضای آن را رمانتیک و آرام‌بخش ساخت.

در حال حاضر نورپردازی‌ها به شیوه‌ی تئاتر انجام می‌شود. معمولاً از چراغ‌های نورافکن و لکه افکن در کنار چراغ‌های بالاتاب و پایین تاب در دکوراسیون ویلا استفاده می‌شود.

وقتی چراغ‌ها در مکان درست خود طبق طراحی مهندسین نصب شود، قسمت‌هایی از فضا را برجسته‌تر نشان می‌دهد و قسمتی را فرورفته، با این نوع نورپردازی، جلوه‌ای زیبا و مجلل به فضا داده می‌شود. چراغ‌ها باید هارمونی درستی را با مبلمان و اشیائی که در اتاق موجودند، به وجود آورد.

برای طراحی دکوراسیون داخلی ویلا، می‌توان به‌وسیله انواع مبلمان، فضایی جداگانه برای مهمان و پذیرایی، فضایی به‌عنوان تماشای تلویزیون و فضای تفریحی ایجاد نمود.

جداسازی فضای داخلی ویلا را می‌توان بارنگ‌های دیواری متفاوت در یک فضا یا با تنوع رنگ در مبلمان در آن فضا ایجاد کرد. چنانچه ساختمان شما رو به دریا یا رو به جنگل باشد، دکوراسیون باید طوری طراحی شود که چشم‌انداز آن به‌سوی طبیعت، بسیار وسیع و زیبا به نظر بیاید.

مجری پروژه دکوراسیون داخلی ویلا باید به علم روز در این زمینه آشنایی داشته باشد و علم و تجربه را باهم در طراحی دکوراسیون به اجرا بگذارد. ما بر این عقیده‌ایم که صرفاً اجرای مواردی مانند کاغذدیواری، کفپوش، دیوارکوب‌های نفیس و ... نمی‌تواند دکوراسیون داخلی را به اتمام برساند. جایی که لازم باشد، باید دیواری خراب شود یا دیواری بازسازی شود، تا بتوان طبق سلیقه مالک ویلا، امکانات رفاهی را فراهم آورد.

title
دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5
captcha

با ما در ارتباط باشید