دکوراسیون داخلی رستوران

دکوراسیون داخلی رستوران یکی از موارد مهم و حیاتی به منظور جذب مشتری است و رعایت اصول مربوط به طراحی های داخلی دکوراسیون رستوران از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. در ادامه به بررسی برخی از مواردی که توسط صاحب رستوران در دکوراسیون داخلی رستوران و همچنین سبک های طراحی داخلی رستوران که طراحی داخلی رستوران ایرانی نیز یکی از همین سبک ها است، اشاره شده است.

.به طور کلی دکوراسیون داخلی رستوران سبک های متفاوتی دارد. طراحی داخلی رستوران ایرانی نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و روش‌ها و سبک‌های مخصوص به خود را دارد و تنها هنرمندان ایرانی هستند که می‌توانند این طرح‌ها را این چنین هنرمندانه به تصویر بکشند. انتخاب سبک طراحی داخلی رستوران ایرانی و به طور کلی سبک دکوراسیون داخلی رستوران به عوامل مختلفی بستگی دارد.

یک دکوراسیون داخلی رستوران خوب می تواند برای یک کافه، رستوران به اندازه ی یک غذای خوب ، نوشیدنی و خدمات مناسب موثر باشد. ایجاد دکوراسیون داخلی رستوران شگفت انگیز چیز اساسی است. ایجاد یک دکوراسیون داخلی رستوران شگفت انگیز هر چیز ساده ای می تواند باشد. صدها عامل برای مدیریت یک دکوراسیون داخلی رستوران مناسب وجود دارد - تأسیسات غذاخوری ، کافی شاپ شما چه شکلی خواهد بود؟ سبک رستوران یا کافه شما چگونه خواهد بود؟ چگونه می توانید بدون ایجاد اختلال در گردش کار کارکنان ، دکوراسیون داخلی رستوران را به بهترین شکل ممکن زیبا و تزئین کنید؟ آیا رعایت مقررات ایمنی به طراحی دکوراسیون داخلی رستوران شما اجازه می دهد شکل بگیرد؟ و یا اگر قصد دارید رستوران خود را باز کنید چگونه یک دکوراسیون داخلی رستوران مناسب داشته باشید؟

وقتی به این فکر می کنید که چقدر به طراحی دکوراسیون داخلی رستوران مدرن باید بپردازید، از این فضاهای داخلی شگفت انگیز قدردانی می کنید. به ادامه مطلب بروید تا گزینه های طراحی دکوراسیون داخلی رستوران های مختلف را با هم بررسی کنیم.

بیایید یک لحظه سرآشپزها و خلاقیت های جالب آنها فراموش کنیم و به دکوراسیون داخلی رستوران توجه کنیم. برای جذب مشتری دقیقاً چگونه یک رستوران باید به نظر برسد؟ خوب ، این به عوامل زیادی بستگی دارد. و از آنجا که متغیرهای زیادی وجود دارد، شاید کار کمی دشوار شود.

امروز می خواهیم در مورد آنچه برای طراحی دکوراسیون داخلی رستوران و کافه ها می دانیم صحبت کنیم. در این زمینه از طراحی دکوراسیون داخلی رستوران می توانید فوق العاده خلاق و آزمایشی باشید. مردم برای گذراندن وقت و تجربه گرفتن عکس به کافی شاپ یا رستوران می آیند. خوب ، مطمئناً دکوراسیون داخلی رستوران بعد از آشپزی می تواند به دومین مورد مهم یک رستوران تبدیل شود.

اگر این ایده درست باشد که ما با چشمان مان غذا می خوریم، آنگاه استدلال می شود که دکوراسیون داخلی رستوران ها در دنیا باید مانند غذای مورد علاقه خوشمزه باشد. سبک دکوراسیون داخلی رستوران می تواند در مورد غذا و افرادی که در آنجا غذا می خورند، صحبت کند. دکوراسیون داخلی رستوران باید ضمن ایجاد یک فضای دلپذیر، بی نظیر باشد. طراحان داخلی با تعیین نیازهای فضایی و انتخاب اقلام تزئینی مانند رنگ، نورپردازی و مواد، فضاهای داخلی را کارآمد، امن و زیبا می کنند. آنها نقشه ها را خوانده اند و از کدهای ساختمان و مقررات آن مطلع هستند.

طراحی بخش های مختلف رستوران سبک خاصی دارد و اجرای بهترین دکوراسیون داخلی رستوران در طراحی های مختلف متفاوت است. به طور مثال محوطه رستوران باید حدود 1680 فوت مربع باشد که 112 صندلی را در اختیار صاحب رستوران قرار دهد. آشپزخانه و محل ذخیره سازی باید 1120 فوت مربع باشد. برنامه ریزی غذا و فضای مورد نیاز برای منطقه غذاخوری بستگی به نوع رستوران، تعداد مهمانان و تعداد صندلی دارد. امروزه دکوراسیون داخلی رستوران یک کار بزرگ است. طراحی داخلی بی نظیر رستوران نیاز به درک عمیق مفهوم برای ایجاد آن دارد.

دکوراسیون داخلی رستوران ها با توجه به فرهنگ هر کشور متفاوت بوده و طبق سبک های مورد علاقه آن کشور انجام می شود. حتی سبک های دکوراسیون داخلی رستوران ها در شهر های مختلف یک کشور بنا به سلیقه و فرهنگ آن شهر می تواند متفاوت باشد.

طراحی داخلی رستوران ایرانی معمولا با سبک خاصی انجام می شود. معماران و طراحان داخلی ایرانی با داشتن ذوق و هنر زیاد زبانزد خاص و عام هستند. امروزه طراحی داخلی رستوران ایرانی با سبک های مختلفی انجام می شود و هر روزه به ایده های جدید برای طراحی داخلی رستوران ایرانی افزوده می شود. برخی طراحان داخلی از سبک سنتی برای طراحی داخلی رستوران ایرانی استفاده می کنند و برخی از طراحان از سبک امروزی برای طراحی داخلی رستوران ایرانی استفاده می کنند.

برای طراحی داخلی رستوران ایرانی خود می توانید از چند ایده ساده مانند موارد زیر استفاده کنید:

استفاده از طرح های مینیمالیست قفسه ها در طراحی داخلی رستوران ایرانی

استفاده از گیاهان تزئینی در طراحی داخلی رستوران ایرانی

استفاده از تابلو های هنری در طراحی داخلی رستوران ایرانی

استفاده از نورپردازی خاص در طراحی داخلی رستوران ایرانی

استفاده از صندلی های خاص یا طرح های منحصر به فرد در طراحی داخلی رستوران ایرانی

طراحی داخلی رستوران ایرانی به سبک سنتی :

رستوران های ایرانی با توجه به فرهنگ شهری که در آن قرار دارند و نوع غذایی که ارائه می دهند طراحی داخلی رستوران ایرانی می تواند متفاوت می باشد. اگر رستوران ایرانی فقط غذاهای ایرانی را به مشتریان خود ارائه دهد می تواند از سبک سنتی برای طراحی داخلی رستوران ایرانی استفاده کند. کسانی که رستوران سنتی را برای صرف غذا انتخاب می کنند می خواهند طراحی داخلی رستوران ایرانی سنتی سبک خاصی داشته باشد و آن ها را به گذشته های دور ببرد.

طراحی داخلی رستوران ایرانی سنتی ویژگی های منحصر به فردی دارد و معماری و طراحی داخلی رستوران ایرانی نورپردازی، لباس کارکنان و حتی موسیقی که پخش می شود نیز با رستوران های دیگر متفاوت است. طراحی داخلی رستوران ایرانی سنتی می تواند با سبک روباز یا بسته باشد.

نکاتی در مورد طراحی داخلی رستوران ایرانی

بسیاری از بهترین طراحان داخلی، پروژه¬های طراحی داخلی فضاهای تجاری را انجام می¬دهند. ما نتیجه¬ی این تلاش طراحان را در رستوران¬ها مشاهده می¬کنیم. وقتی وارد یک رستوران می-شویم اولین چیزی که توجه ما را به خود جلب می¬کند، طراحی داخلی آن است. ازآنجایی‌که ما ایرانی هستیم و فرهنگ غنی داریم. بهتر است که مکان¬ها و رستوران¬های خود را بر اساس فرهنگ و آداب ‌و رسوم خود طراحی کنیم. این امر به لزوم شناخت طراحی داخلی رستوران ایرانی اشاره دارد.

به دلیل ویژگی¬های بارز طراحی داخلی رستوران ایرانی هم¬اکنون نیز در کشور خود می¬بینیم که رستوران¬ های زیادی از این سبک استفاده می¬کنند. این سبک با دیگر سبک¬های دکوراسیون داخلی برای رستوران تفاوت¬های چشمگیری دارد.

در طراحی داخلی رستوران ایرانی باید قواعد مربوط به فرم، بافت و رنگ رعایت شود.

در طراحی داخلی رستوران ایرانی هم از فضاهای باز و هم سرپوشیده استفاده می¬شود. علت این کار این است که در فصول گرم از محل¬های باز و در فصول سرد از محل¬های سرپوشیده استفاده شود. در طراحی داخلی رستوران ایرانی به‌صورت باز بهتر است از آب‌نما، آبشار-های صخره¬ای، گل¬ها و درختان استفاده شود.

همچنین در طراحی داخلی رستوران ایرانی به‌جای استفاده از درختان و گل و گیاه بهتر است از قالی، حوضچه و ... استفاده ¬شود.تأثیر اشیاء در طراحی داخلی رستوران ایرانی

نورپردازی در طراحی داخلی رستوران ایرانی نیز حائز اهمیت است. با نصب لامپ¬ های مناسب می¬توان زیبایی محیط رستوران را دو چندان کرد. همچنین نمای خارجی رستوران نیز اهمیت دارد و باید به نحوی انتخاب شود که بیانگر طراحی داخلی آن رستوران باشد.

عامل مهم دیگر در طراحی داخلی رستوران ایرانی، رنگ دیوار¬ها است. برای رنگ¬ آمیزی دیوار¬های رستوران می¬توان از رنگ¬های شاد و روشن، قهوه¬ای شکلاتی و آجری استفاده کرد.

بسته به سبک به‌ کار رفته در دکوراسیون رستوران، می¬توان از انواع مختلف میز و صندلی استفاده کرد. طرح کف ¬پوش نیز در طراحی داخلی رستوران ایرانی اهمیت دارد. باید هماهنگی مناسبی بین طرح و رنگ کف ¬پوش با طراحی داخلی رستوران به سبک ایرانی ایجاد کرد.

ویژگی¬های طراحی داخلی رستوران ایرانی

همان‌ طور که پیش ¬تر هم ذکر شد. زمانی که ما وارد یک رستوران ایرانی می¬شویم تمایل داریم نشانه¬هایی از فرهنگ و آداب رسوم یک رستوران ایرانی را در آن محل ببینیم. بدیهی است، زمانی که در یک رستوران غذای غیر ایرانی میل می¬کنیم تمایل داریم که فضای آن رستوران مثل غذای آن مدرن باشد ولی هنگامی ‌که در حال خوردن یک غذای ایرانی هستیم بهتر است در مکانی با طراحی داخلی ایرانی این غذا خورده شود.

یک تفاوت مهم در طراحی داخلی رستوران ایرانی با طراحی داخلی رستوران مدرن در متریالی است که در این رستوران¬ ها استفاده می¬شود. در این طراحی حتی نوع لباس کارکنان نیز متفاوت خواهد بود.

نوع طراحی نمای بیرونی نیز تفاوت دیگر رستوران¬ها با سبک ایرانی و مدرن است. نمای خارجی بسیار با اهمیت است زیرا اولین عاملی است که یک مشتری با آن روبه¬رو شده و جذب رستوران می¬شود. ما می¬توانیم برای طراحی داخلی رستوران ایرانی از نمای آجر همراه با طاق استفاده کنیم. سعی کنید تا حد امکان در فضای باز میز و صندلی¬ های خود را بچینید خصوصاً در فصول گرم تا مشتریان از حضور در فضای باز و کنار درختان بودن لذت کافی را ببرند.

در رستوران¬های ایرانی معمولاً برای سرو غذا از تخت استفاده می¬کنند. استفاده از تخت برای سرو غذا احساس راحتی بیشتری را به مشتری القا می¬کند.

استفاده از آجر قزاقی، کاشی با رنگ¬ های آبی فیروزه¬ای و شیشه¬ های رنگی از متریال¬ های مورد استفاده در طراحی داخلی رستوران ¬های ایرانی است.

کف¬پوش رستوران را به نحوی انتخاب کنیم که به‌راحتی بتوان آن را تمیز کرد. معمولاً در طراحی رستوران ایرانی از رنگ¬های آبی روشن، خاکستری و رنگ سفید استفاده می¬شود.

در طراحی داخلی رستوران ایرانی معمولاً از ایوان بزرگ با ستون¬های بلند، سقف¬های گنبدی شکل و ویترین¬های سنتی استفاده می¬شود. در این رستوران¬ها از گچ¬ بری ¬های خاص و سقف کناف نیز استفاده‌شده است. در رستوران¬ های ایرانی برای تزیین دیوارهای آن می¬توان از تابلو های متناسب با سبک طراحی رستوران نیز استفاده کرد. استفاده از تابلو¬های قدیمی، کاشی کاری، سرامیک¬های نقاشی شده و طراحی قفسه¬های سنتی با عتیقه¬ جات از دیگر ویژگیهای طراحی داخلی رستوران ایرانی است.

استفاده از ظروف مسی در سرو غذا از دیگر ویژگی¬ های این رستوران¬ها است. همچنین در رستوران¬های سنتی ایرانی از تخت همراه با صندلی¬ های چوبی و میز¬های کوچک استفاده میشود.طراحی و دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق های افتابگیر

مشاهده جزئیات

فضای خانه ای با احساس

مشاهده جزئیات

اتاق های پنجره دار

مشاهده جزئیات

پنجره های نور گیر

مشاهده جزئیات

پنجره در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

تناسب وسیله های آشپزخانه

مشاهده جزئیات

رنگ در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

هماهنگی در دکوراسیون داخلی
بر اساس معنی مندرج در لغت نامه اکسفورد ،دکوراسیون داخلی عبارت است از " هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها ،اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه" با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل مان فکر می کنیم ، نقش یک دکوراسیون داخلی را بر عهده میگیریم .با این همه دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنر ها ،دارای سبک و ریزه کاری های متفاوتی است که بر اساس سلیقه ها و نیاز های دوران ،دستخوش تغییر می شوند. بر خلاف تصور عامه ،تعداد دکوراتور های داخلی بسیار بیشتر از آن است که همه تصور می کنند و حتیبرخی از آنان در زمره مشاهیر دنیای امروز امروز هستند ، گرچه شاید به شهرت طراحان مد و یا هنرمندان دیگر رشته ها نباشند.اما با این وجود بسیاری از دکوراتور های داخلی از راه طراحی درامد بسیار بالایی نیز کسب می کنند.شاید دلیل اصلی ناشناخته ماندن آن ها این باشد که در واقع طراحی داخلی از اواسط قرن بیستم به صورت مبحثی مطرح درآمد ،گرچه قدمت آن بیش از نیم قرن است.به هر در دنیای امروزی بیش تر تربیات زندگی افراد دزر فضاهای بسته و داخلی به دست می آید.شاید ما اوقاتی را برای تفریح و هواخوری و فرار از زندگی بسته در فضای آزاد بگذرانیم،اما همین شادی فرار از محیط بسته ،نشان دهنده کثرت اوقاتی است که در اتاق ها سپری می کنیم .به همین دلیل دکوراسیون داخلی مناسب ،بهترین راه حل برای بهبود وضیعیت کاری تحصیلی و زندگی مان می باشد.

مشاهده جزئیات

اشنایی فضا

مشاهده جزئیات

آشنایی با فضا 2

مشاهده جزئیات

طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

طراحی پلان

مشاهده جزئیات

تخت خواب ها

مشاهده جزئیات

تناسب مکانی

مشاهده جزئیات

آپارتمان نشینی

مشاهده جزئیات

تاریخچه مبلمان

مشاهده جزئیات

کمبود فضا

مشاهده جزئیات

آشپزخانه

مشاهده جزئیات

آفرینش هارمونی

مشاهده جزئیات

پارچه ی مخصوص پرده

مشاهده جزئیات

تغییر دکوراسیون اتاق کودک

مشاهده جزئیات

سبک روستیک

مشاهده جزئیات

جلوه حضور شما

مشاهده جزئیات

چطور کاناپه انتخاب کنیم؟

مشاهده جزئیات

موفقیت پروژه در اجرای دکوراسیون داخلی
پروژه موفق ساخته و پرداخته تخیلات نیستند .انها هر روز حادث می شوند .این بستگی به شما دارد که ایا مایلید پروژه دکوراسیون داخلی شما یکی از آنها باشد یا نه .پس این مساله به میزان زیادی به انتخاب شما نیز بستگی دارد.میدانیم که مدیریت پروژهبیش از هر چیز بر عقل سلیم و یا خردمندی و تدبیر استوار است.وظیفه شما نیز آن است که این موارد را به صورت اصولی در عمل بکار گیرند و از آن پیروی نمایند و تیم پروژه نمایند و تیم پروژه را ترغیب به پیروی از خود کنید .گروه را رهبری نمایید و عنوان یک تیم پیش روید. توجه داشته باشید که این روند یک شبه حاصل نمی شود.البته برخی از افراد می پندارند که صرف توجه و درک مسائل از دیدگاه عقلی برای پیشرفت تیم کافی است .ولی من معتقدم لازم هست ولی کافی نیست .هر چند تیم با استفاده از عقل سلیم می تواند پروژه را پیش ببرد ولی در نهایت به یک نفر برای برای رهبری کل کار نیاز داریم.در کل مهارت درست و مناسب در مدیریت پروژه های دکوراسیون و معماری داخلی بعلاوه ی درک اصول رهبری ،از الزامات موفقیت پروژه است.تلفیق مدیریت پروژه و اصول رهبری اکسیری بدست می دهد که ما به آن رهبری پروژه می گوییم.بنابر این طبق این اصل می توان نتیجه گرفت که هرمدیر پروژه ای رهبر پروژه نیست.باید توجه داشت این امر هیچ تداخلی با اهمیت نقش و روابط تیمی ندارد.تیم نیز به همان ترتیب سهم مهمی در موفقیت پروژه دارد همکاری و عملکرد هر عضو در تیم و همچنین عملکرد تیم به عنوان یک واحد عاملی مهم برای موفقیت پروژه است.بدون تیم عمل کننده تضمین موفقیت پروژه بسیار مشکل خواهد بود.تیم عمل کننده نیز از بهشت نازل نمی شود. ولی این امکان همراه وجود دارد که تیم ها نتوانند بگونه ای موفقیت آمیز خود را در هیئیت یک واحد عمل کننده سازماندهی نمایند.حتی ممکن است مدیریت مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی انگونه که ما می پنداریم غایب باشد.ولی باور نکنید .البته هر تیم اجرایی در هر حال به حدود و ثغور و محدوده مشخص و شفاف و غیر منعطفی که اعضائ درون آن به فعالیت می پردازند نیاز دارد.تیم های عملیاتی اغلب این توانایی را دارند که از درون بشکفند و شعله ور شوند ولی لازم است که ابتدا شما اتش عملکرد را مشتعل کنید.در این رابطه تععین محدوده و قلمرو به تیم می گوید که حوزه فعالیتش را محدود به حدود و ثغور تعیین شده کند.اگر مایل به ایجاد نتایجی در محیطی پر هرج و مرج هستید باید سازنده ایجاد کننده ی ساختاری باشید که شکل دهنده و به ظهور رساننده ی توانایی های لازم ،خلاقیت ،نوآوری و نتایج باشد.کمک به ساخت و حفظ این ساختار از جمله وظایف رهبری مد نظر این کتاب است که در ان باره گفت و گو می شود.مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی ارائه دهنده ی بهترین ابزار برای شکل دادن به این ساختار است.ولی این روند به خودی خود برای موفقیت پروژه کافی نیست.اگر شما پروژه را به سمت و جهت درست سوق ندهید انها فاقد اثر بخشی خواهد ماند .این جهت دهی شاید با مهار های مدیریت پروژه به تنهایی عینیت نیابد و انچه انرا به عمل در می آورد رهبری است.بدون رهبر پروژه جهتی در مدیریت پروژه وجود نخواهد داشت.رهبری عاملی قابل تامل برای اتکا بر اساس رهبری پروژه دارد.بدون رهبری احتمال اینکه پروژه ما نیز سرنوشت هر پروژه دیگری را طی کند بسیار زیاد خواهد بود.این مرحله انتخاب شما را می خواهد اگر تمایل به مدیریت موفق پروژه دکوراسیون داخلی و معماری که با کمک اصول رهبری امکان پذیراست را در نظر دارید ما خواندن کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق

مشاهده جزئیات

خانه ای با نمای شیشه ای

مشاهده جزئیات

شخصیت شناسی بر مبنای چیدمان کوسن

مشاهده جزئیات

سیستم ساختمانی

مشاهده جزئیات

مختصر و مفید

مشاهده جزئیات

هراس از رنگ

مشاهده جزئیات

نکات کاربردی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

قاب پنجره

مشاهده جزئیات

کشتی تفریحی اییرینو

مشاهده جزئیات

بازسازی منزل

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

اهمیت نمای هتل

مشاهده جزئیات

رنگ های اصلی و کمکی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

استفاده از مصالح دردکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

مصالح نوین در دکوراسیون داخلی
در مبلمان دست ساز همیشه در طرح هایش از مواد خام و طبیعی و استفاده می کند و کارهای منحصر به فردی را روانه بازار می کند .مبلمان جدیدی که به تازگی توسط این گروه طراحی شده نیز با استفاده از عناصر طبیعی به خوبی پالوده شده و با اعمال تغییراتی به گونه ای زیبا طراحی شده است .این مبلمان کار دست است که به رنگ چوب گردو رنگ آمیزی شده است.این مجموعه شامل میز ،مبل ،نیمکت ،اینه ،قفسه ،جالباسی است که با مواد طبیعی ساخته شده و زیبایی آن خیره کننده است. این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که تداعی کننده خانه های افسانه ای است.تصور کنید این مجموعه چه جلوه خیره کننده ای به فضا خانه می دهد و در عین حال طبیعی بودن ،بسیار مدرن است.نکته جالب در این است که انتخاب فلز مورد استفاده در مبلمان کاملا به انتخاب شخص است و مشتری می تواند از بین انواع فلز ها ،برنز و یا فلز رنگ شده سیاه و سفید یکی را برای مبلمان انتخاب کند . کاغذ دیواری لامپی : به تازگی نوعی کاغذ دیواری راهی بازار شده است که در آن لامپ ال ای دی به کار رفته است،شگفتی را کنار بگذاریم در دنیای تکنولوژی هر چیز امکان پذیر است.هر چند این کاغذ دیواری از زمان خود جلوتر است .سازنده این کاغذ دیواری با استفاده از قطعات الکتریکی بسیار ریز و لامپ های کوچک ال ای دی این طرح را ارائه نموده است.نکته جالب این است که شما می توانید تعداد و رنگ لامپ های کاغذ دیواریتان را خودتان انتخاب کنید و فضای خانه تان را روشن کنید اینه ی شکسته :این ایینه شکسته نمونه ای از هنر نامتعارف است که کلیشه های موجودرا می شکند و پا را فراتر می گذارد .ایینه شکسته سایه روشن های متنوعی را به نمایش می گذارد و بازتاب رنگ های آن جلوه خاصی را به فضای خانه می بخشد .این ایینه یاداور ایینه های کلاسیک است زیرا در اطراف آن از گل های شیشه ای تزئینی زیادی استفاده شده است که به دوران رمانتیک نزدیک تر است.تراش های اریب ،نقره کاری ،و آیینه را به زیبایی محض بدل می کند.نصب این ایینه را در سرسرای خانه ،جلوی رختکن ،اتاق خواب ،حمام و یا بر بالای شومینه بسیار چشم نواز است و زیبایی خانه را دو برابر می کن این اینه 84 اینچ است و درسه رنگ طلایی ،نقره ای و برنز راهی بازار شده است. آبنمای چوبی : اگر خانه ای بزرگ و جادار دارید با نصب یک آبنمای مدرن را داخل خانه و یا در حیاط خانه نصب کنید و جلوه ای زیبا به خانه تان بدهید.طراحی این ابنما بسیار مدرن و هوشمندانه است .استفاده از طرح های منحنی به فضای آن روح می بخشد .کف این ابنما یک یک مخزن سربی بسیار زیبا وجود دارد که اب در ان جمع اوری می شود.و پس از ان از طریق یک پمپ بار دیگر به بالای ابنما برگردانده می شود.و ایچنین در مصرف اب صرفه جویی می شود.

مشاهده جزئیات

متریال دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

قانون طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

هدف دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

هنر و معماری

مشاهده جزئیات

تعریف هنر

مشاهده جزئیات

طبیعت در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

دکوراسیون شیک و طراحی مدرن
دکوراسیون اداری تجاری مدرن
دیزاین سالن زیبایی
دیزاین داخلی ویلا
دکوراسیون داخلی آرایشگاه
دیزاین آرایشگاه زنانه
دیزاین سنتی مدرن
دیزاین مطب پزشک
دکوراسیون داخلی پزشکی
طراحی دکوراسیون سالن انتظار
معماری و دکوراسیون
طراحی نما
دکوراسیون اتاق نوجوان
دیزاین داخلی مسکونی
دیزاین داخلی اتاق مستر
لوکس ترین طراحی داخلی
دیزاین داخلی اتاق خواب مستر
دکوراسیون داخلی تجاری
مدرن ترین دکوراسیون داخلی مسکونی
طراحی دکوراسیون تجاری
دکوراسیون دفتر مدیرعامل
طراحی دکوراسیون تجاری
طراحی داخلی و معماری ساختمان
دکوراتور محیط اداری
دکوراسیون کلاسیک تجاری
دکوراسیون داخلی دفتر کار
دیزاین شرکت
پارتیشن بندی دفتر کار
دکوراسیون داخلی محیط اداری
دکوراسیون داخلی سالن ماساژ
سالن ماساژ
طراحی دکوراسیون اتاق جلسات
دکوراسیون آشپزخانه
دیزاین اداری تجاری
دکوراسیون کلاسیک منزل
طراحی ویلا
دکوراسیون شیک مسکونی
دکوراسیون کلاسیک
دکوراسیون داخلی پنت هاوس
دکوراتور ساختمان
طراحی و اجرای دکور آشپزخانه
دکوراتور منزل مسکونی
معماری داخلی لابی هتل
دکوراسیون داخلی اتاق خواب یک نفره
طراحی مدرن
طراحی دکوراسیون فضای باز ویلایی
طراحی فضای خارجی ویلا
دکوراسیون هال و پذیرایی
طراحی داخلی استخر
طراحی دکوراسیون راه پله
لوستر رویال مدل 101

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

لوستر رویال مدل 102

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

موکت 01

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

لمینت
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

آینه آبشاری

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه اسیدشور

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه تراش

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای چهره و نقوش اسلیمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای بوهمیایی و نقوش گیاهی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوستر چرمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل خزه

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل سیمانی

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

دیوار سبز-گرین وال

دیوار سبز/ریشه

مشاهده جزئیات

فلاور باکس

ریشه/فلاور باکس

مشاهده جزئیات

کاغذ دیواری

ریشه/کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

لمینیت

ریشه/لمینیت

مشاهده جزئیات

مبلمان اداری

ریشه/مبلمان اداری

مشاهده جزئیات

موکت اتریشی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت آمریکایی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت هلندی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

میکروسمنت

ریشه/میکروسمنت

مشاهده جزئیات

نور خطی

ریشه/نور خطی

مشاهده جزئیات

روشویی مدرن و کلاسیک

روشویی/ریشه

مشاهده جزئیات

شیشه استندگلس

ریشه/شیشه استندگلس

مشاهده جزئیات

های گلاس ترکیه ای

ریشه/های گلاس

مشاهده جزئیات

با ما در ارتباط باشید