دکوراسیون داخلی سالن زیبایی

دکوراسیون داخلی سالن زیبایی خاص اشاره به کاربرد همه امکانات و تجهیزات مناسب برای طراحی داخلی یک سالن زیبایی با کاربری های متفاوت دارد. به هر میزان که از عناصر محیطی متنوع و منسجم با ایده های مطلوب برای طراحی داخلی استفاده شود در نهایت یک دیزان شیک و خلاقانه ارائه می گردد. هنگامی که به داخل یک سالن زیبایی می روید، بیشترین چیزی که به چشمتان می آید دکوراسیون داخلی سالن زیبایی می باشد. هر فضایی حتی کوچک برای فضای دکوراسیون داخلی سالن زیبایی حیاتی است.

ما در طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی بیشتر در خصوص طرح طبقه بندی شده دقت می کنیم زیرا می دانیم فضا در دکوراسیون داخلی سالن زیبایی ارزشمند است و همچنین فضا برابر درآمد است. ما طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی را برای به دست آوردن تعادل مناسب از تخصیص فضا، آسایش، انتقال آسان و بهره وری کارآمد در سالن شما به کار می بریم.ما شما را با توصیه های جامع، ایده های طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی و طرح های طبقه بندی شده به نحوی راهنمایی می کنیم که موثر باشند.

ما تجربه طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی هایی که انجام داده ایم را در اختیار شما قرار می دهیم تا سالن شما یک واقعیت را با یک نمایش بصری جذاب و مناسب داشته باشد. ما توسعه و ارائه پایه و اساس یک پروژه موفق را در اختیارتان قرار می دهیم. ما یک شرکت پیشرو برای دکوراسیون داخلی سالن زیبایی هستیم. این توانایی ما است که به وسیله سال ها تلاش و تجربه به دست آورده ایم و در طول این سال ها کامل شده ایم و اکنون هر روز در حرفه دکوراسیون داخلی سالن زیبایی به کمک شما می آییم.

تصاویر در طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی می تواند به 1000 زبان و کلمه صحبت کنند. به عنوان مثال ممکن است بسیاری از زبان های مختلف دنیا را در طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی به کار ببریم تا بتوانیم ارتباط بیشتری با مشتریان خود برقرار کنیم.تصورات یکی از موثرترین ها هستند! طراحی های با دست کشیده شده، کامپیوتری، طرح دستمال کاغذی، قلم، نشانگر یا مداد رنگی و هر آنچه که برای کمک به شما پیش می آید و فضای شما را زیبا می کند را ما می توانیم برای شما در دکوراسیون داخلی سالن زیبایی درست کنیم.

طراحی و ویژگی های روشنایی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی

شمع، شمعدان، دما، شاخص رندر رنگ، فلورسنت، لامپ رشته ای، هالوژن، LED، انرژی کارآمد، سوئیچ 3 پله و ... روشنایی ادامه دارد. ما برای دکوراسیون داخلی سالن زیبایی شما در جنبه های فنی داخلی از جمله نور، کارشناسان آموزش دیده داریم و در همین راستا به شما توصیه هایی را ارائه می دهیم که منطقی هستند، پول شما را ذخیره می کند و نتایج زیبایی را تحویل شما می دهد. خدمات دکودارکوب شامل هر جنبه ای از طراحی نورپردازی و مشخصات است. همانطور که می گویند، نورپردازی در دکوراسیون داخلی سالن زیبایی همه چیز است و ما تمایل داریم برای دکوراسیون داخلی سالن زیبایی شما آن را به کار ببریم.

اسناد ساختمانی برای دکوراسیون داخلی سالن زیبایی

هنگامی که مفهوم طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی پیش می آید، جزئیات را در یک مجموعه جامع از نقشه های ساختاری ساختمانی برای پیاده سازی به کار می بریم. اما این ممکن است شامل برنامه های تخریب، نقشه های ارتفاع و بخش، جزئیات لوله کشی، مشخصات الکتریکی، برنامه های ارتباطی و داده ها نباشد.

ایده های طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی برای شما

اگر فکر می کنید کشوری مانند ایران فقط غذای عالی برای ارائه یا جاذبه های گردشگری در این منطقه دارد، بهتر است بیشتر فکر کنید! با رشد چشمگیر صنعت زیبایی و اهمیتی که در همه جا به نظر می آید، انواع درمان های زیبایی که می توانید در ایران دریافت کنید بی شمار است. با بازدید از این کشور، توسط تعدادی از سالن های زیبایی واقع در مکان های محبوب و غیر محبوب خواهید فهمید که سالن های زیبایی این کشور محبوبیت زیادی دارند. در حالی که سالن های زیبایی ایران عمدتا متفاوت از یکدیگرند، یکی از چیزهایی که در بین آنها به اشتراک یافت می شود، طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی و اهمیت آن در جذب مشتری می باشد.

سالن های زیبایی در ایران برای مراقبت از زیبایی های شگفت انگیز و خدمات خود و مهم تر از آن طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی کلاسیک آنها شناخته شده است. سقف های بلند، فضای زرق و برق دار، فضای آرام و جزئیات پر جنب و جوش و پیچیده در دکوراسیون داخلی سالن زیبایی ویژگی های کمی هستند که شما می توانید آنها را بیابید و در هر سالن زیبایی در تهران، شگفت زده شوید.

تیم طراحان سالن ما به شما از هر فرصتی برای "بازگشت سرمایه گذاری" با استقرار استراتژی برند با طرح طبقه بندی، برنامه ریزی آرایشی خلاق، نشانگرهای قدرتمند، نورپردازی، رنگ و مواد و.. به شما کمک خواهند کرد تا یک طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی مناسب برای خودتان ایجاد کنید.اگر شما آرایشگر هستید و مشتاق هستید تا سالن آرایش زیبایی خود را باز کنید، این مقاله را کاملا درک خواهید کرد. ما با ایده های طراحی درخشانی برای دکوراسیون داخلی سالن زیبایی شما منتظرتان هستیم!نکاتی مفید درباره دکوراسیون داخلی سالن زیبایی

ظاهر چشم نواز در دکوراسیون داخلی سالن زیبایی می تواند به شما در جلب توجه سریع مشتریان کمک کند. بنابراین ، شما باید برای بهترین ایده دکوراسیون داخلی سالن زیبایی، تمرکز کنید. اطمینان حاصل کنید که محل کار شما نه تنها به زیبایی طراحی شده است بلکه از دلگرمی کامل برای مشتریان نیز به ارمغان می آورد تا مشتری بتواند در حالی که منتظر نوبت خود هستند، احساس آرامش کنند. در اینجا ایده هایی وجود دارد که می توانید سعی کنید ظاهر موجود در سالن زیبایی خود را تقویت کنید

1. تنظیم یک تم

تصمیم گیری در مورد تم برای دکوراسیون داخلی سالن زیبایی شما بسیار مهم است. این تم می تواند کلاسیک ، مدرن پر زرق و برق و مینیمالیستی باشد. پیاده سازی تم های کلاسیک برای دکوراسیون داخلی سالن زیبایی بسیار دشوار است زیرا نیاز به نوع خاصی از مبلمان دارند. از طرف دیگر انتخاب طرح های زیبا و مدرن برای دکوراسیون داخلی سالن زیبایی ساده است و شما می توانید مبلمان و سایر وسایل تزئینی را به راحتی در بازار پیدا کنید.

2. با رنگ ها بازی کنید

هنگام طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی، به دنبال سایه روشن نباشید. رنگ های پر جنب و جوش و روشن بسیار شگفت آور به نظر میرسند اما زیاده روی در استفاده از آن نازیبا می شود. سایه هایی مانند قرمز ، نارنجی ، بنفش تیره مناسب به نظر میرسد. ترکیبی از رنگ قرمز با سفید و نقره ای باعث می شود فضای دکوراسیون داخلی سالن زیبایی شما از سالن مجاور مجزا گردد. در صورتی که یک تم پر زرق و برق را در ذهن داشته باشید ، باید با سایه های نرم و ترکیبی از رنگ های قهوه ای و رنگی شبیه پوست هلو رنگ آمیزی کنید.

3. از مبلمان های راحتی استفاده کنید

شما باید برای مشتری های خود مبلمان بسیار دنج بخرید. مبل های چرمی برای دکوراسیون داخلی سالن زیبایی بسیار مناسب اند، چون نرم و براق هستند. می توانید به آسانی آنها را تمیز کنید. این مبلمان در اشکال و اندازه های متنوعی وجود دارند. به طور معمول ، مبل L شکل، عالی به نظر می رسد. اما اگر شما می خواهید سبک دیگری اضافه کنید ، طرح های U-Shaped و C-Shape را در نظر بگیرید. در دکوراسیون داخلی سالن زیبایی، از مبل با روکش خودداری کنید. زیرا ظاهری حرفه ای ارائه نمی دهند. اضافه کردن چند کوسن روی مبل به سلیقه شما بستگی دارد.

4. لوستر آویزان کنید

یک حس لوکس و سبک مدرن را می توان در دکوراسیون داخلی سالن زیبایی ، از طریق لوستر به سالن زیبایی خود اضافه کرد. لوستر سفید کریستالی همیشه بهترین گزینه بوده است. با این وجود می توانید چند طرح مدرن و منحصر به فرد را نیز امتحان کنید. در صورت داشتن سایه سیاه به عنوان بخشی از تم داخلی سالن ، می توانید به راحتی لوستر بلور سیاه را پیدا کنید. که چندان رایج نیستند و انتخاب همچین لوستری می تواند یکتایی را به فضای دکوراسیون داخلی سالن زیبایی شما هدیه دهد.

5. نصب نقاشی روی دیوار

اگر فرصتی داشتید ، به یک گالری بروید و سعی کنید شاهکارهای نقاشی مد گرا را پیدا کنید. چنین نقاشی هایی را بر روی دیوار آویزان کرده و در هر زمان جذابیت دکوراسیون داخلی سالن زیبایی را به رخ بکشید. در صورتی که از بودجه کمی برخوردار هستید می توانید نقاشی مینیمالیستی در سایز بزرگ را تهیه کنید چون هزینه کمتری دارد. اما این طرح ها بیشتر در یک محیط تجاری کارآمد تر است. مشتریان شما که منتظر نوبت خود هستند وقت بیشتری را صرف دیدن نقاشی می کنند و سعی می کنند داستان پشت آن را بفهمند.

6. به دیوار ها گرافیک و بافت خاصی دهید

می خواهید در دکوراسیون داخلی سالن زیبایی مقداری فضای فانتزی اضافه کنید؟ به شما پیشنهاد می کنم از دیوارهای چوبی، نوارهای رنگی ، دیوارهای بافت دار یا بهترین طرح های گرافیکی استفاده کنید. این یکی از بهترین ایده ها برای طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی است. مردم دوست دارند از یک سالن که دارای فضای شیک است ، خدمات دریافت کنند. بنابراین ، سرمایه گذاری شما در طراحی دیوار سالن کاملاً مورد قدردانی قرار می گیرد و از این طریق ارزشمند خواهد بود.

7. چند لامپ و گلدان را به فضای سالن زیبایی اضافه کنید

با توجه به اینکه موضوع خاصی در ذهن دارید ، انتخاب یک آباژور مطابق با موضوع موجود احتمالا کار سختی نخواهد بود. گلدانهای گل را باید روی میزهای همچنین روی میز پذیرایی قرار دهید. گلهای تازه باید به صورت روزانه به گلدان ها اضافه شوند زیرا عطری آرامش بخش را به فضای کاری شما می آورند.. گیاهان را در گوشه قرار دهید

از رنگ سبز استفاده کنید و چند گل و گیاه به دکوراسیون داخلی سالن زیبایی خود اضافه کنید. در صورتی که دوست ندارید از گیاهان طبیعی استفاده کنید و به نظر شما کار خسته کننده ای است ، گزینه دیگر گیاهان مصنوعی است. این گیاهان به دلیل نشستن گرد و غبار در طول زمان ، نیاز به تمیز کردن هفتگی دارند. افزودن گیاهان به معنای ایجاد جلوه طبیعت در طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی است و این امر تأثیر قدرتمندی بر ذهن مشتری می گذارد. آنها با دیدن گیاهان (حتی وقتی مصنوعی هستند) احساس تازگی و نشاط می کنند.

9. جستجوی دکور های خاص

به یک فروشگاه هدیه یا دکوراسیون در نزدیکی محل کار خود بروید. مواردی را که دکوراسیونی خلاقانه و بر اساس تم دکوراسیون داخلی سالن زیبایی دارند ، جستجو کنید. به عنوان مثال ، می توانید یک ساعت سالن که با خلاقیت ساخته شده را پیدا کنید که یک قیچی در وسط قرار بگیرد و دو تیغه آن به عنوان دست ساعت کار کند. حتی برخی از طرح ها وجود دارد که برس ها و ابزار آرایش به عنوان یک عدد متفاوت در ساعت دیواری تنظیم می شوند. تا زمانی که چیزی برای فروشگاه خود پیدا نکردید. از فروشگاه های دیگر بازدید کنید و دکوری خاص را برای اضافه کردن به دکوراسیون داخلی سالن زیبایی خود پیدا کنید.

10. سقف سالن خود را تغییر دهید

از سقف های کاذب در دکوراسیون داخلی سالن زیبایی استفاده می شود. زیرا همزمان نمایشی و زرق و برق را به ارمغان می آورد. اما باید با اضافه کردن چراغ ها در سقف ها به روشنایی ایجاد کرده و آن را جذاب کنید. ایده اصلی این است که طرح های سقف سالن خود را فریبنده جلوه دهید. شما باید چند رنگ به سقف اضافه کنید. می توانید سایه های سقفی را با سایه های مبلمان موجود خود مطابقت دهید.

طراحی و دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق های افتابگیر

مشاهده جزئیات

فضای خانه ای با احساس

مشاهده جزئیات

اتاق های پنجره دار

مشاهده جزئیات

پنجره های نور گیر

مشاهده جزئیات

پنجره در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

تناسب وسیله های آشپزخانه

مشاهده جزئیات

رنگ در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

هماهنگی در دکوراسیون داخلی
بر اساس معنی مندرج در لغت نامه اکسفورد ،دکوراسیون داخلی عبارت است از " هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها ،اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه" با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل مان فکر می کنیم ، نقش یک دکوراسیون داخلی را بر عهده میگیریم .با این همه دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنر ها ،دارای سبک و ریزه کاری های متفاوتی است که بر اساس سلیقه ها و نیاز های دوران ،دستخوش تغییر می شوند. بر خلاف تصور عامه ،تعداد دکوراتور های داخلی بسیار بیشتر از آن است که همه تصور می کنند و حتیبرخی از آنان در زمره مشاهیر دنیای امروز امروز هستند ، گرچه شاید به شهرت طراحان مد و یا هنرمندان دیگر رشته ها نباشند.اما با این وجود بسیاری از دکوراتور های داخلی از راه طراحی درامد بسیار بالایی نیز کسب می کنند.شاید دلیل اصلی ناشناخته ماندن آن ها این باشد که در واقع طراحی داخلی از اواسط قرن بیستم به صورت مبحثی مطرح درآمد ،گرچه قدمت آن بیش از نیم قرن است.به هر در دنیای امروزی بیش تر تربیات زندگی افراد دزر فضاهای بسته و داخلی به دست می آید.شاید ما اوقاتی را برای تفریح و هواخوری و فرار از زندگی بسته در فضای آزاد بگذرانیم،اما همین شادی فرار از محیط بسته ،نشان دهنده کثرت اوقاتی است که در اتاق ها سپری می کنیم .به همین دلیل دکوراسیون داخلی مناسب ،بهترین راه حل برای بهبود وضیعیت کاری تحصیلی و زندگی مان می باشد.

مشاهده جزئیات

اشنایی فضا

مشاهده جزئیات

آشنایی با فضا 2

مشاهده جزئیات

طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

طراحی پلان

مشاهده جزئیات

تخت خواب ها

مشاهده جزئیات

تناسب مکانی

مشاهده جزئیات

آپارتمان نشینی

مشاهده جزئیات

تاریخچه مبلمان

مشاهده جزئیات

کمبود فضا

مشاهده جزئیات

آشپزخانه

مشاهده جزئیات

آفرینش هارمونی

مشاهده جزئیات

پارچه ی مخصوص پرده

مشاهده جزئیات

تغییر دکوراسیون اتاق کودک

مشاهده جزئیات

سبک روستیک

مشاهده جزئیات

جلوه حضور شما

مشاهده جزئیات

چطور کاناپه انتخاب کنیم؟

مشاهده جزئیات

موفقیت پروژه در اجرای دکوراسیون داخلی
پروژه موفق ساخته و پرداخته تخیلات نیستند .انها هر روز حادث می شوند .این بستگی به شما دارد که ایا مایلید پروژه دکوراسیون داخلی شما یکی از آنها باشد یا نه .پس این مساله به میزان زیادی به انتخاب شما نیز بستگی دارد.میدانیم که مدیریت پروژهبیش از هر چیز بر عقل سلیم و یا خردمندی و تدبیر استوار است.وظیفه شما نیز آن است که این موارد را به صورت اصولی در عمل بکار گیرند و از آن پیروی نمایند و تیم پروژه نمایند و تیم پروژه را ترغیب به پیروی از خود کنید .گروه را رهبری نمایید و عنوان یک تیم پیش روید. توجه داشته باشید که این روند یک شبه حاصل نمی شود.البته برخی از افراد می پندارند که صرف توجه و درک مسائل از دیدگاه عقلی برای پیشرفت تیم کافی است .ولی من معتقدم لازم هست ولی کافی نیست .هر چند تیم با استفاده از عقل سلیم می تواند پروژه را پیش ببرد ولی در نهایت به یک نفر برای برای رهبری کل کار نیاز داریم.در کل مهارت درست و مناسب در مدیریت پروژه های دکوراسیون و معماری داخلی بعلاوه ی درک اصول رهبری ،از الزامات موفقیت پروژه است.تلفیق مدیریت پروژه و اصول رهبری اکسیری بدست می دهد که ما به آن رهبری پروژه می گوییم.بنابر این طبق این اصل می توان نتیجه گرفت که هرمدیر پروژه ای رهبر پروژه نیست.باید توجه داشت این امر هیچ تداخلی با اهمیت نقش و روابط تیمی ندارد.تیم نیز به همان ترتیب سهم مهمی در موفقیت پروژه دارد همکاری و عملکرد هر عضو در تیم و همچنین عملکرد تیم به عنوان یک واحد عاملی مهم برای موفقیت پروژه است.بدون تیم عمل کننده تضمین موفقیت پروژه بسیار مشکل خواهد بود.تیم عمل کننده نیز از بهشت نازل نمی شود. ولی این امکان همراه وجود دارد که تیم ها نتوانند بگونه ای موفقیت آمیز خود را در هیئیت یک واحد عمل کننده سازماندهی نمایند.حتی ممکن است مدیریت مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی انگونه که ما می پنداریم غایب باشد.ولی باور نکنید .البته هر تیم اجرایی در هر حال به حدود و ثغور و محدوده مشخص و شفاف و غیر منعطفی که اعضائ درون آن به فعالیت می پردازند نیاز دارد.تیم های عملیاتی اغلب این توانایی را دارند که از درون بشکفند و شعله ور شوند ولی لازم است که ابتدا شما اتش عملکرد را مشتعل کنید.در این رابطه تععین محدوده و قلمرو به تیم می گوید که حوزه فعالیتش را محدود به حدود و ثغور تعیین شده کند.اگر مایل به ایجاد نتایجی در محیطی پر هرج و مرج هستید باید سازنده ایجاد کننده ی ساختاری باشید که شکل دهنده و به ظهور رساننده ی توانایی های لازم ،خلاقیت ،نوآوری و نتایج باشد.کمک به ساخت و حفظ این ساختار از جمله وظایف رهبری مد نظر این کتاب است که در ان باره گفت و گو می شود.مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی ارائه دهنده ی بهترین ابزار برای شکل دادن به این ساختار است.ولی این روند به خودی خود برای موفقیت پروژه کافی نیست.اگر شما پروژه را به سمت و جهت درست سوق ندهید انها فاقد اثر بخشی خواهد ماند .این جهت دهی شاید با مهار های مدیریت پروژه به تنهایی عینیت نیابد و انچه انرا به عمل در می آورد رهبری است.بدون رهبر پروژه جهتی در مدیریت پروژه وجود نخواهد داشت.رهبری عاملی قابل تامل برای اتکا بر اساس رهبری پروژه دارد.بدون رهبری احتمال اینکه پروژه ما نیز سرنوشت هر پروژه دیگری را طی کند بسیار زیاد خواهد بود.این مرحله انتخاب شما را می خواهد اگر تمایل به مدیریت موفق پروژه دکوراسیون داخلی و معماری که با کمک اصول رهبری امکان پذیراست را در نظر دارید ما خواندن کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق

مشاهده جزئیات

خانه ای با نمای شیشه ای

مشاهده جزئیات

شخصیت شناسی بر مبنای چیدمان کوسن

مشاهده جزئیات

سیستم ساختمانی

مشاهده جزئیات

مختصر و مفید

مشاهده جزئیات

هراس از رنگ

مشاهده جزئیات

نکات کاربردی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

قاب پنجره

مشاهده جزئیات

کشتی تفریحی اییرینو

مشاهده جزئیات

بازسازی منزل

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

اهمیت نمای هتل

مشاهده جزئیات

رنگ های اصلی و کمکی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

استفاده از مصالح دردکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

مصالح نوین در دکوراسیون داخلی
در مبلمان دست ساز همیشه در طرح هایش از مواد خام و طبیعی و استفاده می کند و کارهای منحصر به فردی را روانه بازار می کند .مبلمان جدیدی که به تازگی توسط این گروه طراحی شده نیز با استفاده از عناصر طبیعی به خوبی پالوده شده و با اعمال تغییراتی به گونه ای زیبا طراحی شده است .این مبلمان کار دست است که به رنگ چوب گردو رنگ آمیزی شده است.این مجموعه شامل میز ،مبل ،نیمکت ،اینه ،قفسه ،جالباسی است که با مواد طبیعی ساخته شده و زیبایی آن خیره کننده است. این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که تداعی کننده خانه های افسانه ای است.تصور کنید این مجموعه چه جلوه خیره کننده ای به فضا خانه می دهد و در عین حال طبیعی بودن ،بسیار مدرن است.نکته جالب در این است که انتخاب فلز مورد استفاده در مبلمان کاملا به انتخاب شخص است و مشتری می تواند از بین انواع فلز ها ،برنز و یا فلز رنگ شده سیاه و سفید یکی را برای مبلمان انتخاب کند . کاغذ دیواری لامپی : به تازگی نوعی کاغذ دیواری راهی بازار شده است که در آن لامپ ال ای دی به کار رفته است،شگفتی را کنار بگذاریم در دنیای تکنولوژی هر چیز امکان پذیر است.هر چند این کاغذ دیواری از زمان خود جلوتر است .سازنده این کاغذ دیواری با استفاده از قطعات الکتریکی بسیار ریز و لامپ های کوچک ال ای دی این طرح را ارائه نموده است.نکته جالب این است که شما می توانید تعداد و رنگ لامپ های کاغذ دیواریتان را خودتان انتخاب کنید و فضای خانه تان را روشن کنید اینه ی شکسته :این ایینه شکسته نمونه ای از هنر نامتعارف است که کلیشه های موجودرا می شکند و پا را فراتر می گذارد .ایینه شکسته سایه روشن های متنوعی را به نمایش می گذارد و بازتاب رنگ های آن جلوه خاصی را به فضای خانه می بخشد .این ایینه یاداور ایینه های کلاسیک است زیرا در اطراف آن از گل های شیشه ای تزئینی زیادی استفاده شده است که به دوران رمانتیک نزدیک تر است.تراش های اریب ،نقره کاری ،و آیینه را به زیبایی محض بدل می کند.نصب این ایینه را در سرسرای خانه ،جلوی رختکن ،اتاق خواب ،حمام و یا بر بالای شومینه بسیار چشم نواز است و زیبایی خانه را دو برابر می کن این اینه 84 اینچ است و درسه رنگ طلایی ،نقره ای و برنز راهی بازار شده است. آبنمای چوبی : اگر خانه ای بزرگ و جادار دارید با نصب یک آبنمای مدرن را داخل خانه و یا در حیاط خانه نصب کنید و جلوه ای زیبا به خانه تان بدهید.طراحی این ابنما بسیار مدرن و هوشمندانه است .استفاده از طرح های منحنی به فضای آن روح می بخشد .کف این ابنما یک یک مخزن سربی بسیار زیبا وجود دارد که اب در ان جمع اوری می شود.و پس از ان از طریق یک پمپ بار دیگر به بالای ابنما برگردانده می شود.و ایچنین در مصرف اب صرفه جویی می شود.

مشاهده جزئیات

متریال دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

قانون طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

هدف دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

هنر و معماری

مشاهده جزئیات

تعریف هنر

مشاهده جزئیات

طبیعت در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

دکوراسیون شیک و طراحی مدرن
دکوراسیون اداری تجاری مدرن
دیزاین سالن زیبایی
دیزاین داخلی ویلا
دکوراسیون داخلی آرایشگاه
دیزاین آرایشگاه زنانه
دیزاین سنتی مدرن
دیزاین مطب پزشک
دکوراسیون داخلی پزشکی
طراحی دکوراسیون سالن انتظار
معماری و دکوراسیون
طراحی نما
دکوراسیون اتاق نوجوان
دیزاین داخلی مسکونی
دیزاین داخلی اتاق مستر
لوکس ترین طراحی داخلی
دیزاین داخلی اتاق خواب مستر
دکوراسیون داخلی تجاری
مدرن ترین دکوراسیون داخلی مسکونی
طراحی دکوراسیون تجاری
دکوراسیون دفتر مدیرعامل
طراحی دکوراسیون تجاری
طراحی داخلی و معماری ساختمان
دکوراتور محیط اداری
دکوراسیون کلاسیک تجاری
دکوراسیون داخلی دفتر کار
دیزاین شرکت
پارتیشن بندی دفتر کار
دکوراسیون داخلی محیط اداری
دکوراسیون داخلی سالن ماساژ
سالن ماساژ
طراحی دکوراسیون اتاق جلسات
دکوراسیون آشپزخانه
دیزاین اداری تجاری
دکوراسیون کلاسیک منزل
طراحی ویلا
دکوراسیون شیک مسکونی
دکوراسیون کلاسیک
دکوراسیون داخلی پنت هاوس
دکوراتور ساختمان
طراحی و اجرای دکور آشپزخانه
دکوراتور منزل مسکونی
معماری داخلی لابی هتل
دکوراسیون داخلی اتاق خواب یک نفره
طراحی مدرن
طراحی دکوراسیون فضای باز ویلایی
طراحی فضای خارجی ویلا
دکوراسیون هال و پذیرایی
طراحی داخلی استخر
طراحی دکوراسیون راه پله
لوستر رویال مدل 101

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

لوستر رویال مدل 102

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

موکت 01

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

لمینت
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

آینه آبشاری

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه اسیدشور

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه تراش

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای چهره و نقوش اسلیمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای بوهمیایی و نقوش گیاهی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوستر چرمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل خزه

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل سیمانی

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

دیوار سبز-گرین وال

دیوار سبز/ریشه

مشاهده جزئیات

فلاور باکس

ریشه/فلاور باکس

مشاهده جزئیات

کاغذ دیواری

ریشه/کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

لمینیت

ریشه/لمینیت

مشاهده جزئیات

مبلمان اداری

ریشه/مبلمان اداری

مشاهده جزئیات

موکت اتریشی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت آمریکایی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت هلندی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

میکروسمنت

ریشه/میکروسمنت

مشاهده جزئیات

نور خطی

ریشه/نور خطی

مشاهده جزئیات

روشویی مدرن و کلاسیک

روشویی/ریشه

مشاهده جزئیات

شیشه استندگلس

ریشه/شیشه استندگلس

مشاهده جزئیات

های گلاس ترکیه ای

ریشه/های گلاس

مشاهده جزئیات

با ما در ارتباط باشید