دکوراسیون داخلی ویلا

طراحی فرم بنای خارجی ویلا ها و محوطه سازی آن، می تواند نیمی از نیاز های افراد را تامین کند. نیمی دیگر با دکوراسیون داخلی ویلا به صورت اصولی و با توجه به علایق و احساسات افراد، حاصل می شود. در این مقاله قصد داریم به بررسی چند سبک در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا، بپردازیم.

دکوراسیون داخلی ویلاها باید توسط افراد باتجربه اجرا شود. به دلیل وسعت در فضای داخلی و خارجی ویلاها، پروژه‌های متنوعی را می‌توان در آن‌ها اجرا نمود. نورپردازی در ویلا به سبک‌های جدید و ایجاد نظم و هماهنگی در عمق فضای حاکم، انرژی مثبتی ایجاد می‌نماید. کافی ست کار دکوراسیون داخلی ویلا را به شخصی باتجربه و صاحب علم تحویل دهیم.

آیا شما یک ویلا دارید و یا قصد دارید ویلا بسازید؟ دکوراسیون داخلی ویلا به شکل نهایی باعث ایجاد یک زندگی لوکس می شود. امروزه می توانید صاحب ویلایی با ویژگی های منحصر به فرد مانند اتاق های لوکس، اجاق گازهای مدرن و نشیمنگاه منحصر به فرد با دکوراسیون داخلی ویلا باشید.

طراحی داخلی هنر و علمی است که در یک ساختمان برای دستیابی به یک محیط سالم و زیبا و دکوراسیون داخلی ویلا برای استفاده مناسب افراد از فضا کاربرد دارد. طراح داخلی کسی است که دکوراسیون داخلی ویلا را برنامه ریزی، تحقیق، هماهنگی و مدیریت می کند. طراحی داخلی یک حرفه چند منظوره است که شامل توسعه مفهومی، برنامه ریزی فضایی، بازرسی ، برنامه ریزی، تحقیق، برقراری ارتباط با ذینفعان یک پروژه، مدیریت ساخت و ساز و اجرای طرح برای دکوراسیون داخلی ویلا است.

در گذشته، فضای داخلی به صورت طبیعی به عنوان بخشی از فرایند ساخت قرار می گرفت. حرفه طراحی داخلی منجر به توسعه جامعه و معماری پیچیده ای است که از توسعه فرایندهای صنعتی حاصل شده است.

پیگیری استفاده مؤثر از فضا و دکوراسیون داخلی ویلا و رضایت کاربر، به توسعه ی حرفه ی معماری معاصر کمک کرده است. حرفه طراحی داخلی یا دکوراسیون داخلی ویلا جداگانه و متمایز از نقش دکوراتور داخلی است.

طراحی و مدیریت دکوراسیون داخلی ویلا

در اواسط تا اواخر قرن نوزدهم، خدمات دکوراسیون داخلی ویلا به میزان قابل توجهی افزایش یافت، به طوری که در طبقه متوسط کشورهای صنعتی دکوراسیون داخلی ویلا رشد و شکوفایی داشت و تمایل به ساخت ویلا با موقعیت جدید داشتند.

حرفه دکوراسیون داخلی ویلا بعد از جنگ جهانی دوم بیشتر شد. از دهه 1950 تاکنون، هزینه برای طراحی خانه افزایش یافته است. دوره های طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی ویلا، نیاز به انتشار کتاب های درسی و منابع مرجع داشت. گزارش های تاریخی طراحان داخلی و شرکت های متمایز برای دکوراسیون داخلی ویلا از متخصصان هنرهای تزئینی در دسترس قرار گرفتند. سازمانهایی برای آموزش و پرورش، مدارک تحصیلی، استانداردها و شیوه ها و غیره برای آموزش دکوراسیون داخلی ویلا تاسیس شد.

دکوراسیون داخلی ویلا قبلا به عنوان نقش دوم در معماری شناخته شده بود. همچنین دارای ارتباطات زیادی با سایر رشته های طراحی است که شامل کار معماران، طراحان صنعتی، مهندسان، سازندگان، صنعتگران و غیره می شود. به همین علت، دولت استانداردهای طراحی و مدارک معماری را اغلب در سایر سازمان های حرفه ای که درگیر طراحی هستند، گنجانده است. سازمان هایی مانند انجمن بین المللی طراحان، که در سال 1986 در انگلستان تاسیس شد، و موسسه طراحان آمریکایی که در سال 1938 تأسیس شد، بر حوزه های مختلف طراحی از جمله دکوراسیون داخلی ویلا نظارت داشت.

تا همین اواخر، نمایشگاه خاصی برای حرفه دکوراسیون داخلی ویلا ایجاد نشده بود.

دکوراسیون داخلی ویلا به این معنی است که بیشتر بر برنامه ریزی، طراحی کاربردی و استفاده موثر از فضا در مقایسه با تزئینات داخلی تاکید دارد. طراح داخلی در طراحی اولیه می تواند پروژه هایی را که شامل تنظیم طرح اولیه فضاهای درون یک ساختمان و همچنین پروژه هایی باشد که نیاز به درک مسائل فنی مانند موقعیت پنجره، درب، آکوستیک و روشنایی را دارند. اگر چه یک طراح داخلی ممکن است طرح فضا را ایجاد کند، اما دیوارها را تغییر نمی دهند و طرح های خود را برای تأیید توسط یک مهندس سازه تایید می کنند. طراحان داخلی اغلب به طور مستقیم با معماران، مهندسین و پیمانکاران کار می کنند.

رنگ در دکوراسیون داخلی ویلا

رنگ یک ابزار طراحی قدرتمند در دکوراسیون داخلی ویلا و همچنین طراحی داخلی است که هنر ترکیب و هماهنگ کردن رنگها را با هم برای ایجاد طرح شیک در دکوراسیون داخلی ویلا ایجاد می کند.

برای طراحان داخلی برای به دست آوردن یک تجربه عمیق با رنگ ها برای زیبایی دکوراسیون داخلی ویلا نیاز به درک اثرات روانی آنها و درک معنی هر رنگ در مکان ها و موقعیت های مختلف برای ایجاد ترکیب مناسب برای دکوراسیون داخلی ویلا می باشد.

ترکیب رنگها با یکدیگر می تواند موجب ایجاد ذهنیتی شود که توسط ناظر دیده می شود و در نهایت می تواند تاثیر مثبت یا منفی بر روی آنها و دکوراسیون داخلی ویلا داشته باشد. رنگ ها باعث می شود محیط حس آرامش، شادی، راحتی یا استرس را به مخاطب القا نماید. ترکیب رنگ یک اتاق کوچک می تواند اتاق را بزرگتر یا کوچکتر کند. بنابراین طراحی داخلی برای انتخاب رنگ های مناسب برای دکوراسیون داخلی ویلا به گونه ای باید باشد که مردم می خواهند در فضا نگاه و احساس کنند.

دکوراسیون داخلی ویلا از جمله مهم ترین طراحی های داخلی می باشد که انواع مختلفی دارد.دکوراسیون داخلی ویلا با استفاده از سبک سنتی ایرانی

اگر به دنبال دکوراسیون هایی به دور از استرس و فضای اپارتمان نشینی در کلان شهر ها را دارید. می توانید به این سبک اعتماد کنید. رنگ های مورد استفاده در این سبک از دکوراسیون داخلی ویلا ها، رنگ های گرما بخش مانند قرمز است. برای نمونه در نشیمن و پذیرایی این دکوراسیون ها می توانید از فرش هایی با طرح های سنتی مانند فرش های دست بافت، در مرکزیت کف فضا استفاده کنید.

همچنین استفاده از قسمتی در نشیمن برای گذاشتن پشتی می تواند به نزدیک شدن فضا به دکوراسیون سنتی کمک کند. همچنین برای روی مبل ها و روی کوسن ها می توانید از پارچه های ترمه استفاده کنید. در نشیمن های خصوصی در فصل سرما می توانید از کرسی استفاده کنید. از طاقچه ها و یا شلف ها می توانید برای گذاشتن شمعدانی های سنتی استفاده کنید. به جای ظروف کریستال و مدرن می توانید از ظروف سنتی سفالی و یا چوبی استفاده کنید.

استفاده از گلدان های سفالی می تواند فضای خانه را به سمت سبک سنتی هدایت کند. از طرفی استفاده از کابینت های چوبی نیز تاثیر گذار خواهد بود.

دکوراسیون داخلی ویلا با استفاده از سبک مدرن

استفاده از سبک مدرن در طراحی معمولا در فضاهایی با متراژ بالا تاثیر گذاری فوق العاده ای دارد. بنابراین در دکوراسیون داخلی ویلا ها استفاده از سبک مدرن انتخاب کاملا مناسبی است. ایده هایی که در طراحی به سبک مدرن ارائه می شود. معمولا هزینه بر هستند. زیرا تمام وسایل رفاهی در آن مورد استفاده قرار می گیرد. این سبک از دکوراسیون به دنبال ایجاد احساس آسایش و راحتی است.

نور یکی از فاکتور های مورد اهمیت در این سبک است. وجود نور پردازی های قوی بسیار حائز اهمیت است. از طرفی استفاده از فضا ها باید کاملا کاربردی باشد. تا فضا دلباز و بزرگ تر دیده شود. سبک مدرن در طراحی دکوراسیون های داخلی به دنبال حذف شلوغی و استفاده از لوازم بی اندازه است. تزئینات در این سبک محدود به یک سری از المان های تک و خاص است. از طرفی از هدف های اصلی این سبک در دکوراسیون داخلی پیروی کردن از سادگی و نظم است. وسایلی که در این فضا استفاده می شود. کاملا به دور از تجملات اند. شاید به همین دلیل است که، سبک دکوراسیون مدرن و لوکس از طرفداران زیادی برخوردار است. و هرگز از چرخه مد در معماری خارج نشده است.طراحی و دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق های افتابگیر

مشاهده جزئیات

فضای خانه ای با احساس

مشاهده جزئیات

اتاق های پنجره دار

مشاهده جزئیات

پنجره های نور گیر

مشاهده جزئیات

پنجره در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

تناسب وسیله های آشپزخانه

مشاهده جزئیات

رنگ در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

هماهنگی در دکوراسیون داخلی
بر اساس معنی مندرج در لغت نامه اکسفورد ،دکوراسیون داخلی عبارت است از " هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها ،اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه" با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل مان فکر می کنیم ، نقش یک دکوراسیون داخلی را بر عهده میگیریم .با این همه دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنر ها ،دارای سبک و ریزه کاری های متفاوتی است که بر اساس سلیقه ها و نیاز های دوران ،دستخوش تغییر می شوند. بر خلاف تصور عامه ،تعداد دکوراتور های داخلی بسیار بیشتر از آن است که همه تصور می کنند و حتیبرخی از آنان در زمره مشاهیر دنیای امروز امروز هستند ، گرچه شاید به شهرت طراحان مد و یا هنرمندان دیگر رشته ها نباشند.اما با این وجود بسیاری از دکوراتور های داخلی از راه طراحی درامد بسیار بالایی نیز کسب می کنند.شاید دلیل اصلی ناشناخته ماندن آن ها این باشد که در واقع طراحی داخلی از اواسط قرن بیستم به صورت مبحثی مطرح درآمد ،گرچه قدمت آن بیش از نیم قرن است.به هر در دنیای امروزی بیش تر تربیات زندگی افراد دزر فضاهای بسته و داخلی به دست می آید.شاید ما اوقاتی را برای تفریح و هواخوری و فرار از زندگی بسته در فضای آزاد بگذرانیم،اما همین شادی فرار از محیط بسته ،نشان دهنده کثرت اوقاتی است که در اتاق ها سپری می کنیم .به همین دلیل دکوراسیون داخلی مناسب ،بهترین راه حل برای بهبود وضیعیت کاری تحصیلی و زندگی مان می باشد.

مشاهده جزئیات

اشنایی فضا

مشاهده جزئیات

آشنایی با فضا 2

مشاهده جزئیات

طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

طراحی پلان

مشاهده جزئیات

تخت خواب ها

مشاهده جزئیات

تناسب مکانی

مشاهده جزئیات

آپارتمان نشینی

مشاهده جزئیات

تاریخچه مبلمان

مشاهده جزئیات

کمبود فضا

مشاهده جزئیات

آشپزخانه

مشاهده جزئیات

آفرینش هارمونی

مشاهده جزئیات

پارچه ی مخصوص پرده

مشاهده جزئیات

تغییر دکوراسیون اتاق کودک

مشاهده جزئیات

سبک روستیک

مشاهده جزئیات

جلوه حضور شما

مشاهده جزئیات

چطور کاناپه انتخاب کنیم؟

مشاهده جزئیات

موفقیت پروژه در اجرای دکوراسیون داخلی
پروژه موفق ساخته و پرداخته تخیلات نیستند .انها هر روز حادث می شوند .این بستگی به شما دارد که ایا مایلید پروژه دکوراسیون داخلی شما یکی از آنها باشد یا نه .پس این مساله به میزان زیادی به انتخاب شما نیز بستگی دارد.میدانیم که مدیریت پروژهبیش از هر چیز بر عقل سلیم و یا خردمندی و تدبیر استوار است.وظیفه شما نیز آن است که این موارد را به صورت اصولی در عمل بکار گیرند و از آن پیروی نمایند و تیم پروژه نمایند و تیم پروژه را ترغیب به پیروی از خود کنید .گروه را رهبری نمایید و عنوان یک تیم پیش روید. توجه داشته باشید که این روند یک شبه حاصل نمی شود.البته برخی از افراد می پندارند که صرف توجه و درک مسائل از دیدگاه عقلی برای پیشرفت تیم کافی است .ولی من معتقدم لازم هست ولی کافی نیست .هر چند تیم با استفاده از عقل سلیم می تواند پروژه را پیش ببرد ولی در نهایت به یک نفر برای برای رهبری کل کار نیاز داریم.در کل مهارت درست و مناسب در مدیریت پروژه های دکوراسیون و معماری داخلی بعلاوه ی درک اصول رهبری ،از الزامات موفقیت پروژه است.تلفیق مدیریت پروژه و اصول رهبری اکسیری بدست می دهد که ما به آن رهبری پروژه می گوییم.بنابر این طبق این اصل می توان نتیجه گرفت که هرمدیر پروژه ای رهبر پروژه نیست.باید توجه داشت این امر هیچ تداخلی با اهمیت نقش و روابط تیمی ندارد.تیم نیز به همان ترتیب سهم مهمی در موفقیت پروژه دارد همکاری و عملکرد هر عضو در تیم و همچنین عملکرد تیم به عنوان یک واحد عاملی مهم برای موفقیت پروژه است.بدون تیم عمل کننده تضمین موفقیت پروژه بسیار مشکل خواهد بود.تیم عمل کننده نیز از بهشت نازل نمی شود. ولی این امکان همراه وجود دارد که تیم ها نتوانند بگونه ای موفقیت آمیز خود را در هیئیت یک واحد عمل کننده سازماندهی نمایند.حتی ممکن است مدیریت مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی انگونه که ما می پنداریم غایب باشد.ولی باور نکنید .البته هر تیم اجرایی در هر حال به حدود و ثغور و محدوده مشخص و شفاف و غیر منعطفی که اعضائ درون آن به فعالیت می پردازند نیاز دارد.تیم های عملیاتی اغلب این توانایی را دارند که از درون بشکفند و شعله ور شوند ولی لازم است که ابتدا شما اتش عملکرد را مشتعل کنید.در این رابطه تععین محدوده و قلمرو به تیم می گوید که حوزه فعالیتش را محدود به حدود و ثغور تعیین شده کند.اگر مایل به ایجاد نتایجی در محیطی پر هرج و مرج هستید باید سازنده ایجاد کننده ی ساختاری باشید که شکل دهنده و به ظهور رساننده ی توانایی های لازم ،خلاقیت ،نوآوری و نتایج باشد.کمک به ساخت و حفظ این ساختار از جمله وظایف رهبری مد نظر این کتاب است که در ان باره گفت و گو می شود.مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی ارائه دهنده ی بهترین ابزار برای شکل دادن به این ساختار است.ولی این روند به خودی خود برای موفقیت پروژه کافی نیست.اگر شما پروژه را به سمت و جهت درست سوق ندهید انها فاقد اثر بخشی خواهد ماند .این جهت دهی شاید با مهار های مدیریت پروژه به تنهایی عینیت نیابد و انچه انرا به عمل در می آورد رهبری است.بدون رهبر پروژه جهتی در مدیریت پروژه وجود نخواهد داشت.رهبری عاملی قابل تامل برای اتکا بر اساس رهبری پروژه دارد.بدون رهبری احتمال اینکه پروژه ما نیز سرنوشت هر پروژه دیگری را طی کند بسیار زیاد خواهد بود.این مرحله انتخاب شما را می خواهد اگر تمایل به مدیریت موفق پروژه دکوراسیون داخلی و معماری که با کمک اصول رهبری امکان پذیراست را در نظر دارید ما خواندن کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق

مشاهده جزئیات

خانه ای با نمای شیشه ای

مشاهده جزئیات

شخصیت شناسی بر مبنای چیدمان کوسن

مشاهده جزئیات

سیستم ساختمانی

مشاهده جزئیات

مختصر و مفید

مشاهده جزئیات

هراس از رنگ

مشاهده جزئیات

نکات کاربردی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

قاب پنجره

مشاهده جزئیات

کشتی تفریحی اییرینو

مشاهده جزئیات

بازسازی منزل

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

اهمیت نمای هتل

مشاهده جزئیات

رنگ های اصلی و کمکی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

استفاده از مصالح دردکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

مصالح نوین در دکوراسیون داخلی
در مبلمان دست ساز همیشه در طرح هایش از مواد خام و طبیعی و استفاده می کند و کارهای منحصر به فردی را روانه بازار می کند .مبلمان جدیدی که به تازگی توسط این گروه طراحی شده نیز با استفاده از عناصر طبیعی به خوبی پالوده شده و با اعمال تغییراتی به گونه ای زیبا طراحی شده است .این مبلمان کار دست است که به رنگ چوب گردو رنگ آمیزی شده است.این مجموعه شامل میز ،مبل ،نیمکت ،اینه ،قفسه ،جالباسی است که با مواد طبیعی ساخته شده و زیبایی آن خیره کننده است. این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که تداعی کننده خانه های افسانه ای است.تصور کنید این مجموعه چه جلوه خیره کننده ای به فضا خانه می دهد و در عین حال طبیعی بودن ،بسیار مدرن است.نکته جالب در این است که انتخاب فلز مورد استفاده در مبلمان کاملا به انتخاب شخص است و مشتری می تواند از بین انواع فلز ها ،برنز و یا فلز رنگ شده سیاه و سفید یکی را برای مبلمان انتخاب کند . کاغذ دیواری لامپی : به تازگی نوعی کاغذ دیواری راهی بازار شده است که در آن لامپ ال ای دی به کار رفته است،شگفتی را کنار بگذاریم در دنیای تکنولوژی هر چیز امکان پذیر است.هر چند این کاغذ دیواری از زمان خود جلوتر است .سازنده این کاغذ دیواری با استفاده از قطعات الکتریکی بسیار ریز و لامپ های کوچک ال ای دی این طرح را ارائه نموده است.نکته جالب این است که شما می توانید تعداد و رنگ لامپ های کاغذ دیواریتان را خودتان انتخاب کنید و فضای خانه تان را روشن کنید اینه ی شکسته :این ایینه شکسته نمونه ای از هنر نامتعارف است که کلیشه های موجودرا می شکند و پا را فراتر می گذارد .ایینه شکسته سایه روشن های متنوعی را به نمایش می گذارد و بازتاب رنگ های آن جلوه خاصی را به فضای خانه می بخشد .این ایینه یاداور ایینه های کلاسیک است زیرا در اطراف آن از گل های شیشه ای تزئینی زیادی استفاده شده است که به دوران رمانتیک نزدیک تر است.تراش های اریب ،نقره کاری ،و آیینه را به زیبایی محض بدل می کند.نصب این ایینه را در سرسرای خانه ،جلوی رختکن ،اتاق خواب ،حمام و یا بر بالای شومینه بسیار چشم نواز است و زیبایی خانه را دو برابر می کن این اینه 84 اینچ است و درسه رنگ طلایی ،نقره ای و برنز راهی بازار شده است. آبنمای چوبی : اگر خانه ای بزرگ و جادار دارید با نصب یک آبنمای مدرن را داخل خانه و یا در حیاط خانه نصب کنید و جلوه ای زیبا به خانه تان بدهید.طراحی این ابنما بسیار مدرن و هوشمندانه است .استفاده از طرح های منحنی به فضای آن روح می بخشد .کف این ابنما یک یک مخزن سربی بسیار زیبا وجود دارد که اب در ان جمع اوری می شود.و پس از ان از طریق یک پمپ بار دیگر به بالای ابنما برگردانده می شود.و ایچنین در مصرف اب صرفه جویی می شود.

مشاهده جزئیات

متریال دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

قانون طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

هدف دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

هنر و معماری

مشاهده جزئیات

تعریف هنر

مشاهده جزئیات

طبیعت در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

دکوراسیون شیک و طراحی مدرن
دکوراسیون اداری تجاری مدرن
دیزاین سالن زیبایی
دیزاین داخلی ویلا
دکوراسیون داخلی آرایشگاه
دیزاین آرایشگاه زنانه
دیزاین سنتی مدرن
دیزاین مطب پزشک
دکوراسیون داخلی پزشکی
طراحی دکوراسیون سالن انتظار
معماری و دکوراسیون
طراحی نما
دکوراسیون اتاق نوجوان
دیزاین داخلی مسکونی
دیزاین داخلی اتاق مستر
لوکس ترین طراحی داخلی
دیزاین داخلی اتاق خواب مستر
دکوراسیون داخلی تجاری
مدرن ترین دکوراسیون داخلی مسکونی
طراحی دکوراسیون تجاری
دکوراسیون دفتر مدیرعامل
طراحی دکوراسیون تجاری
طراحی داخلی و معماری ساختمان
دکوراتور محیط اداری
دکوراسیون کلاسیک تجاری
دکوراسیون داخلی دفتر کار
دیزاین شرکت
پارتیشن بندی دفتر کار
دکوراسیون داخلی محیط اداری
دکوراسیون داخلی سالن ماساژ
سالن ماساژ
طراحی دکوراسیون اتاق جلسات
دکوراسیون آشپزخانه
دیزاین اداری تجاری
دکوراسیون کلاسیک منزل
طراحی ویلا
دکوراسیون شیک مسکونی
دکوراسیون کلاسیک
دکوراسیون داخلی پنت هاوس
دکوراتور ساختمان
طراحی و اجرای دکور آشپزخانه
دکوراتور منزل مسکونی
معماری داخلی لابی هتل
دکوراسیون داخلی اتاق خواب یک نفره
طراحی مدرن
طراحی دکوراسیون فضای باز ویلایی
طراحی فضای خارجی ویلا
دکوراسیون هال و پذیرایی
طراحی داخلی استخر
طراحی دکوراسیون راه پله
لوستر رویال مدل 101

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

لوستر رویال مدل 102

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

موکت 01

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

لمینت
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

آینه آبشاری

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه اسیدشور

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه تراش

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای چهره و نقوش اسلیمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای بوهمیایی و نقوش گیاهی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوستر چرمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل خزه

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل سیمانی

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

دیوار سبز-گرین وال

دیوار سبز/ریشه

مشاهده جزئیات

فلاور باکس

ریشه/فلاور باکس

مشاهده جزئیات

کاغذ دیواری

ریشه/کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

لمینیت

ریشه/لمینیت

مشاهده جزئیات

مبلمان اداری

ریشه/مبلمان اداری

مشاهده جزئیات

موکت اتریشی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت آمریکایی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت هلندی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

میکروسمنت

ریشه/میکروسمنت

مشاهده جزئیات

نور خطی

ریشه/نور خطی

مشاهده جزئیات

روشویی مدرن و کلاسیک

روشویی/ریشه

مشاهده جزئیات

شیشه استندگلس

ریشه/شیشه استندگلس

مشاهده جزئیات

های گلاس ترکیه ای

ریشه/های گلاس

مشاهده جزئیات

با ما در ارتباط باشید