title

طراحی اداری لوکس

star امتیاز از نظر کاربران : 0 از 5

آنچه در این مقاله می خوانید

طراحی اداری لوکس

شاید شما هم از آن دسته آدم‌هایی باشید که فکر می‌کنند طراحی اداری لوکس چندان اهمیت ندارد و فرقی ندارد طراحی اداری لاکچری داشته باشیم یا ساده. احتمال دارد فکر کنید که طراحی اداری لوکس فقط و فقط هزینه کردن است، آن هم درست در زمانی که صرفه‌جویی در هزینه‌های طراحی اداری ضروری است.

اگر اینطور فکر می‌کنید با ما همراه شوید تا با هم ببینیم چرا طراحی اداری لوکس نه تنها خرج اضافی نیست بلکه یک سرمایه‌گذاری مهم برای کار شما است که به طور همزمان روی نیروی کار و مشتریان شما تاثیر دارد.

طراحی اداری لوکس یک ضرورت گریز ناپذیر است.


طراحی اداری لوکس و مزایای آن

نیروهای کار یا همان کارمندان و کارگران شما حداقل پنج روز در هفته و حداقل روزی هشت ساعت را در محل کار می‌گذارنند، در نتیجه محیط کار تاثیر مستقیمی در تعهد، کیفیت کار و رفتار آن‌ها دارد.

شاید با خودتان بگویید که شما یک محیط کار استاندارد را برای کارمندان خود فراهم کرده‌اید. این مسئله حتما خوب و قابل تحسین است، اما اگر قصد رقابت جدی با رقبای خود را دارید رسیدن به استانداردها کافی نیست. با یک طراحی اداری لاکچری شما نه تنها با افزایش رفاه کارمندان بازده آنان را افزایش می‌دهید، بلکه به شکل غیر مستقیم روی رفتار سازمانی تاثیر می‌گذارید.

طراحی اداری لوکس روی کارکنان و مشتریان شما و طراحی داخلی دفترکار موثر است.

برای درک بهتر این موضوع به این فکر کنید که شما در یک کت‌وشلوار شیک حس بهتری دارید، برخی شوخی‌ها را نمی‌کنید و حس می‌کنید باید برخوردی متناسب با فضا و لباسی که به تن دارید داشته باشید. طراحی اداری لاکچری فضا ذهنی کارمندان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در نهایت کارمندان هر چه توجه بیشتری از مدیران خود ببیند و از محیط کار لذت ببرند، علاقه بیشتری به آن پیدا می‌کنند. طراحی اداری لاکچری یکی از آن عناصری است که در این زمینه می‌تواند بسیار موثر باشد.


مزایای طراحی اداری لوکس برای مشتریان

بگذارید با یک مثال اثر طراحی اداری لاکچری در مشتری را ببینیم. شما بین یک لباس لوکس و شیک و یک لباس ساده، احتمالا لباس شیک را برای پوشیدن انتخاب می‌کنید. اگر قیمت این دو برابر باشد چه؟ انتخاب لباس لوکس تقریبا قطعی می‌شود.

شما با یک طراحی اداری لوکس درست نه تنها یک مزیت رقابتی مهم در برابر رقبای هم‌تراز خود پیدا می‌کنید، بلکه می‌توانید با اتکا به طراحی اداری لوکس خود کلاس رقابت خود را بالا ببرید.

محیط کار، درست مثل خانه، معرفِ شخصیت صاحب آن است. یک فضای کاری شلخته یا مُرده باعث می‌شود تا مشتری شما برداشت خوبی در برخورد اول نداشته باشد. در مقابل یک طراحی اداری لوکس تصویری متفاوت و قوی ارائه می‌دهد و شما را از گفتن بسیاری از حرف‌ها بی‌نیاز می‌کند.


طراحی اداری لاکچری 

اولین چیزی که با شنیدن طراحی اداری لاکچری به ذهن شما می‌رسد چیست؟ اگر فکر می‌کنید که با چند مبل و صندلی طلایی و بزرگ، نورهای فراوان و زرق و برق یک طراحی اداری لوکس خواهید داشت سخت در اشتباه هستید. شما برای رسیدن به یک طراحی اداری لاکچری به دقت، ظرافت، اندیشه و انتخاب هوشمندانه نیاز دارید. برای رسیدن به طراحی اداری لاکچری باید علاوه بر آگاهی از ضروریات و تجهیزات مورد نیاز، به چیدمان این تجهیزات و تناسب آن با شخصیت و مدل کسب‌وکار خود توجه کنید.

طراحی اداری لاکچری معرف فضای کار شما است

گاهی چند چراغ کوچک و ساده، یک کف‌پوش مات، چند صندلی کوچک و مدرن، یک میز چوبی ساده و یک پرده‌ی سفید می‌تواند بهترین طراحی اداری لاکچری برای محل کار شما باشد. برای طراحی اداری لوکس متناسب با کار خود باید بتوانید خود را جای کارکنان و مشتریان بگذارید و نیازهای آنان را تخمین بزنید. بعد از این مرحله باید بهترین وسایل را که با محیط کار شما و با یکدیگر تناسب دارند انتخاب کنید.


مطلب پیشنهادی: چیدمان اداری مدرن


طراحی اداری لاکچری و عناصر آن

در یک طراحی اداری لوکس عناصر متفاوتی در محیط وجود دارند که هر کدام نقشی مهم در این طراحی بازی می‌کنند و می‌توانند با توجه به سلیقه و بودجه‌ی شما اهمیت متفاوتی داشته باشند.

طراحی فضا

پیش از عنصری یک طراحی فضای مناسب می‌تواند بیشترین نقش را در یک طراحی اداری لوکس شما بازی کند. طراحی فضای مناسب و مهندسی نه تنها مفاهیم مانند قدرت، ثروت و کارآمدی را منتقل می‌کند، بلکه نقش مهمی در طراحی نور دارد.

مبلمان

انتخاب مبلمان اداری بخش مهمی از طراحی اداری لوکس یک دفتر کار است. این مبلمان نه تنها باید از نظر پزشکی استاندارد باشند بلکه باید در تناسب کامل با فضا، برند کسب‌وکار و پیام‌های مدنظر کارفرما باشند. از مبل‌های ساده مدرن تا مبل‌های چوبی ظریف هر کدام نقشی متفاوت در یک طراحی اداری لوکس موفق بازی می‌کنند.

کف‌پوش و دیوارها

یک طراحی اداری لوکس بدون کف‌پوش مناسب و دیوارهایی جذاب عملا بی‌معناست. کف‌پوش کدر می‌خواهید یا براق؟ سنگ یا پارکت؟ دیوارها رنگ شود یا کاغذ دیواری؟ هر کدام از این گزینه‌ها معنای متفاوتی در طراحی اداری لاکچری دارند و پیامی متفاوت را به مخاطبان خود می‌رسانند، این یکی از مهمترین موارد در بازسازی اداری میباشد.

نور

نور محیط همیشه مورد کم لطفی قرار می‌گیرد، اما اگر به دنبال یک طراحی اداری لوکس واقعی و تمام عیار هستید به نورهایی درست و مناسب نیاز دارید. توجه داشته باشید طراحی اداری لاکچری به طراحی و نگاه کارشناسی نیاز دارد.

به جز این موارد مسائل مانند پرده، در، ابزار و وسایل و سرویس بهداشتی نیز نقشی مهم در طراحی اداری لاکچری دارند و باید مورد توجه قرار بگیرند.

حرف آخر

باید بدانید که در حال حاضر طراحی اداری لاکچری از یک مزیت نسبی در حال تبدیل شدن به یک ضرورت قطعی است و شما برای رقابت در سطوح بالای هر کسب‌وکاری مجبور هستید به آن توجه کنید. اما نکته مهم این جا است که طراحی اداری لاکچری الزاما به معنای ولخرجی، ریخت‌و‌پاش، زرق‌وبرق بیهوده و هزینه‌های بی‌حساب و کتاب نیست.

یک طراحی اداری لوکس اما ساده و جذاب

کمی صبر، انتخاب هوشمندانه و مشاوره با کارشناسان خبره می‌تواند به شما کمک کند تا با هزینه‌ای معقول و مناسب به طراحی اداری لاکچری مورد نظر خود برسید و از مزایای پر شما آن بهره‌مند شوید. طبیعی است که در صورت کمک نداشتن نقشه‌راه در طول این مسیر متحمل هزینه‌های بیهوده‌ای شوید، هزینه‌هایی که به سادگی قابل حذف شدن هستند. پس برای برای رسیدن به یک طراحی اداری لوکس حتما با کارشناسان و متخصصان مشورت کنید تا با کم‌ترین هزینه بهترین نتیجه را دریافت کنید.

title
دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5
captcha

:

با ما در ارتباط باشید
title
پروژه های مرتبط
project related
پروژه دکوراسیون داخلی اداری
پروژه دکوراسیون داخلی فروشگاه
پروژه دکوراسیون داخلی آرایشگاه