title

طراحی داخلی کلینیک زیبایی

star امتیاز از نظر کاربران : 0 از 5

آنچه در این مقاله می خوانید

  • طراحی داخلی در فضای کاریِ تمام مشاغل، می تواند به ازدیاد مراجعه کنندگان منجر شود. در کلینیک زیبایی، اگر این کار به وسیله دکوراتیو ماهر انجام شود، می تواند اعتماد مراجعه کنندگان را نیز به خود جلب کند. در این مطلب سعی نموده ایم نکاتی را در مورد طراحی داخلی این کلینیکها یادآور شویم.

طراحی داخلی در فضای کاریِ تمام مشاغل، می تواند به ازدیاد مراجعه کنندگان منجر شود. در کلینیک زیبایی، اگر این کار به وسیله دکوراتیو ماهر انجام شود، می تواند اعتماد مراجعه کنندگان را نیز به خود جلب کند. در این مطلب سعی نموده ایم نکاتی را در مورد طراحی داخلی این کلینیکها یادآور شویم.

طراحی داخلی در هر محیطی می‌تواند روح تازه‌ای به آن فضا بدمد. درعین‌حال عدم طراحی داخلی مناسب در همان محیط، می‌تواند سردی و بی‌تفاوتی را به ارمغان بیاورد.

این تنها خاصیت دکوراسیون داخلی نیست بلکه به‌وسیله این هنر، دکوراتیو سعی دارد نوع کاربرد فضا را نشان دهد. با تماشای دکوراسیون داخلی هر محیطی، باید حس آن محیط به بیننده القا شود.

شخصی که دکوراتیو باشد، با نوع دکوراسیونی که طراحی می‌نماید، می‌تواند در محیط کار، تعداد مراجعه‌کنندگان را بالا ببرد، به کارمندان حس شادابی و زندگی بدهد و بسیاری خصوصیات دیگر که محیطی با تمام خصایص بسازد.

بدون داشتن هنر و تجربه، بدون لمس کاربرد فضای پروژه و بدون فضای معماری، هیچ دکوراتیوی نمی‌تواند طرح خوب ارائه دهد و پروژه‌اش با شکست روبرو می‌شود.


1039523928641001B


طراحی داخلی کلینیک زیبایی نه درمانی

طراحی داخلی کلینیک زیبایی به طرز شگفت‌انگیزی زیبایی فضا را می‌طلبد. به یاد داشته باشید که کلینیک درمانی در نحوه مراجعه بیماران، خدمات کلینیک و کارکنان، پذیرش بیماران، تجهیزات و هزینه کاملاً متفاوت است. در لحظه ورود به کلینیک زیبایی، باید اعتماد بیمار به مرکز جلب شود. این کار را می‌توان با آویختن چند عکس از عمل‌های قبلی بر دیوار انجام داد. پس‌ازآن کانتر پذیرش مکانی است که مراجعه‌کننده با آن در تماس قرار می‌گیرد.

طراحی داخلی کانتر پذیرش:

طراحی این کانتر باید به‌قدری زیبا به نظر برسد که بیمار حس استرسش را فراموش کند. ضمناً باید حالت ارگونومی و استاندارد را در آن رعایت نمود تا منشی دچار مشکلات جسمی نشود.


1039522928641001B


کف کلینیک در طراحی داخلی:

سعی کنید در سازه‌های کف کلینیک از متریال به رنگ روشن استفاده شود. رنگ‌هایی مانند سفید، آبی و صورتی بسیار نرم و ملایم، سبز و زرد بسیار نرم و ... می‌توانند حس اعتماد و آرامش را در مراجعه‌کنندگان چندین برابر کند.

طراحی داخلی در سالن انتظار:

در طراحی داخلی سالن انتظار، نکات زیر را رعایت کنید:

-سرویس بهداشتی به رنگ سفید و با تمام امکانات

-دسترسی مراجعه‌کنندگان به بروشورهای مربوط به اطلاع‌رسانی کلینیک زیبایی.

-نوشیدنی‌های متناسب با فصل و امکانات نوشیدن قهوه.

-آویختن مدارک افرادی که در کلینیک مشغول به کار هستند.

-پخش موسیقی آرام‌بخش در فضای کلینیک.

title
دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5
captcha

با ما در ارتباط باشید