title

طراحی دکوراسیون اداری و تجاری

star امتیاز از نظر کاربران : 0 از 5

آنچه در این مقاله می خوانید

طراحی دکوراسیون اداری و تجاری

طراحی دکوراسیون اداری و تجاری برای اینکه عالی باشد، نباید کسل‌کننده، خسته‌کننده یا صنعتی باشند. علاوه بر این به نظر می‌رسد که ما در رنسانس طراحی دکوراسیون اداری و تجاری زندگی می‌کنیم که هر نوع امکاناتی در آن وجود دارد از جمله؛ میزهای پینگ‌پنگ، محل بازی، فضاهای نشیمن و انواع فضاها و اشکال طراحی‌شده برای تقویت فضای همکاری. امروزه طراحی دکوراسیون اداری و تجاری به نحوی انجام می‌گیرد که به جای داشتن یک فضای خشک دیکتاتوری، بر اساس نحوه کار و تعامل افراد طراحی می‌شوند و این امر به معنای پایان اتاق‌ها و دفاتر منزوی گونه و آغاز فضای کاری پویاتر، کاربر پسندتر و مفرح‌تر است. این 5 ایده برای طراحی دکوراسیون اداری و تجاری نشان می‌دهد که چقدر آسان است که یک محیط اداری پویا و شاد ایجاد کنید که کارمندان را به حضور و شکوفایی در یک طراح داخلی اداری تشویق کند.


برای طراحی دکوراسیون اداری و تجاری سالم افزودن پانل‌های دیواری برای ایجاد پارتیشن بین فضاهای کاری مهم‌تر از همیشه است. با افزایش کسالت و بیماری در کارمندان و گسترش بیماری‌های ویروسی، کاهش انتشار میکروب‌ها اولویت اصلی در طراحی دکوراسیون اداری و تجاری محسوب می‌شود، اما پارتیشن‌ها نباید زشت یا خسته‌کننده باشند. در سال‌های اخیر طراحی دکوراسیون اداری و تجاری به‌صورت باز باب بود. اما بیماری کرونای همه‌گیر، در برابر طراحی دکوراسیون اداری و تجاری باز مقاومت ایجاد کرد و مردم را وادار کرد که برای کاهش انتشار میکروب در نصب پانل‌های پارتیشن ابتدایی که جذاب هم نبودند رقابت ایجاد شود. با این حال، اکنون که مدتی از آن بحران گذشته است، زمان آن رسیده است که صفحات پلکسی گلاس را که فقط به خاطر زیبایی آن انتخاب می‌شد کنار بگذارید؛ چرا که پانل‌های دیواری آکوستیک که از مواد Soft Sound با عملکرد بالا و کاهش‌دهنده صدا پوشانده شده‌اند، نه‌تنها تأثیر نویز، بلکه در عین حال انتشار میکروب‌ها را در طراحی دکوراسیون اداری و تجاری نیز کاهش می‌دهند.


مطلب پیشنهادی: طراحی داخلی اداری در تهران


طراحی دکوراسیون تجاری اداری پویا داشته باشید

دفاتر تجاری پویا به طراحی دکوراسیون اداری و تجاری پویا نیاز دارند. این نیاز با طراحی چند منظوره سیستم سقف SoundAngle برآورده می‌شود. مواد آکوستیک Soft Sound این نوع سقف‌ها، طنین صدا و نویز را از هر جهت به‌شدت کاهش می‌دهد. این عنصر طراحی دکوراسیون اداری و تجاری که در طیف وسیعی از رنگ‌ها و پرداخت‌ها موجود است، به همان اندازه که زیبا است، کاربردی است. این نوع طراحی دکوراسیون اداری و تجاری حس حرکت را در فضا ایجاد می‌کند و مواد سفید Soft Sound در آن تضمین می‌کند که فضا را روشن و جذاب نگه می‌دارد و در عین حال هرگونه نویز ناخواسته را نیز کنترل می‌کند.


مطلب پیشنهادی: بازسازی واحد اداری


طراحی دکوراسیون اداری و تجاری و اهمیت سقف

سقف فضایی است که اغلب نادیده گرفته می‌شود، اما می‌تواند طراحی دکوراسیون اداری و تجاری را بهبود بخشد و در عین حال به‌عنوان یک عنصر کاربردی نیز عمل کند. طراحی شلوغ سقف در طراحی دکوراسیون اداری و تجاری، به‌ویژه در فضاهای کوچک اداری و تجاری، بر دیوار یا کف فضا بسیار تاثیرگذار است. بسیاری از افراد به‌سادگی از فضاهای کوچکی مانند راهروها عبور می‌کنند و آن را نادیده می‌گیرند، بدون اینکه تأثیری احساس کنند. ترکیب‌بندی‌های مناسب به شما این امکان را می‌دهد که بر حرکت افراد در یک فضا و همچنین برداشت و حافظه آن‌ها از فضا تأثیر بگذارید. استفاده از سقف مناسب راهی برای ایجاد تاثیری ماندگار است. الگوی موج ظریف که یک عنصر طراحی دکوراسیون اداری و تجاری محسوب می‌شود و نشانه‌ای از طبیعت است و رنگ برنزی ملایم، تصاویری از تپه‌های شنی و امواج مواج را در ذهن ایجاد می‌کند. این نوع طراحی دکوراسیون اداری و تجاری استفاده از ترکیب یک عنصر طبیعی است که اغلب به آن بیوفیلیک گفته می‌شود و می‌تواند تأثیر تسکین‌دهنده‌ و آرامش بخشی بر کارکنان مکان‌های اداری و تجاری داشته باشد، زیرا به کاهش سطح استرس و افزایش راحتی و بهره‌وری محیط‌های کاری با استفاده از دکور اداری مدرن کمک می‌کند.

طراحی دکوراسیون اداری و تجاری به صورت باز و فضاهای کاری مشترک در سال‌های اخیر محبوبیت بالایی داشته‌اند، اما با افزایش این محبوبیت، مشکلات نیز افزایش ‌یافته است. از جمله آن‌ها می‌توان به کنترل صدا در یک منطقه باز در طراحی دکوراسیون اداری و تجاری و نیاز به جداسازی فضاها برای اهداف مختلف اشاره کرد. Soft Screen و Trace هر دوی این مشکلات را در طراحی دکوراسیون اداری و تجاری یکجا حل می‌کند. رزوه‌های به‌هم‌پیوسته و پوشانده شده با Soft Sound به شما این امکان را می‌دهند که یک فضا را از سایر فضاها جدا کنید و در عین حال پشتیبانی صوتی را نیز ارائه دهید. طراحی دکوراسیون اداری و تجاری به این روش همچنین به کارکنان اجازه می‌دهد تا ارتباط بصری را حتی در محدوده فضای خود حفظ کنند. خوب است که بدانید بسیاری از کارمندان پس از کار در خانه برای بیش از دو سال به علت کرونا، زمانی که بتوانند همکاران خود را ببینند و با آن‌ها ارتباط برقرار کنند، احساس راحتی می‌کنند؛ حتی اگر از راه دور باشد.


طراحی دکوراسیون اداری و تجاری و رنگ

خوب است که بدانید که پیچیده‌ترین پالت‌های رنگی ترکیب سیاه سفید و خاکستری است که یک ترکیب‌بندی رنگ کلاسیک است و اگر با ماژول‌های سقف آکوستیک SoftGrid و Deca ادغام شود، تمرکز و بهره‌وری را در یک محیط آرام در طراحی اداری ایجاد می‌کند. این نوع طراحی دکوراسیون اداری و تجاری توانست نورپردازی را با ماژول‌های آکوستیک ادغام کند و فضایی پرنور ایجاد کند که برای راحتی کارمندان مفید است. مزیت استفاده از این سیستم، توانایی آن در ایجاد طراحی دکوراسیون اداری و تجاری پیچیده‌ای است که می‌تواند یک سقف را بپوشاند، اما این ماژول‌ها را می‌توان به‌صورت جداگانه در فضاهای کوچک‌تر که نیاز به طراحی دکوراسیون اداری و تجاری ساده‌تری دارند نیز استفاده کرد. در دسترس بودن فناوری تأثیر فزاینده‌ای بر بهره‌وری دارد. ایجاد طراحی دکوراسیون اداری و تجاری مناسب که در آن فناوری در اولویت است، به شکوفایی بهره‌وری، فرصت‌های ویژه‌ای می‌دهد. این نوع سقف‌ها در طراحی دکوراسیون اداری و تجاری نه‌تنها برای کنترل اثر نویز و طنین کاربرد دارد بلکه باعث ایجاد هیجان و نشاط در دفتر تجاری می‌شود و به افراد کمک می‌کند تا برای بازگشت به محیط اداری خود مشتاق باشند.

پس از پاندمی کرونا درحالی‌که همه‌چیز به‌آرامی به حالت عادی باز می‌گردد، سال 2022 هنوز در مورد آینده طراحی دکوراسیون اداری و تجاری سؤال‌های زیادی دارد. اما ارتقاء طراحی دکوراسیون اداری و تجاری‌تان به شما کمک می‌کند تا ارتباط دوباره با کار حضوری آسان شود و فضایی ایجاد شود که در آن کارکنان احساس راحتی کنند و از اینکه دوباره به دفتر کار می‌آیند خوشحال باشند. با مجموعه سیستم‌های پانل سقفی و دیواری مناسب، محصول مناسبی را برای نیازهای طراحی دکوراسیون اداری و تجاری خود پیدا خواهید کرد و با ادغام عناصر دیگر، مانند نورپردازی، می‌توانید دفتر تجاری کاملاً ویژه‌ای ایجاد کنید که برای سال جدید آماده یک شروع موفق است. برای بهبود فضای خود، طراحی دکوراسیون اداری و تجاری خود را به روز و مدرن کنید.

title
دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5
captcha

با ما در ارتباط باشید
title
پروژه های مرتبط
project related
دکوراتور محیط اداری
دکوراسیون داخلی محیط اداری
دیزاین اداری تجاری
شرکت اداری ظفر

پروژه اداری

مشاهده جزئیات

شرکت اداری املاک شهر سعادت آباد

پروژه اداری/دکوراسیون داخلی اداری

مشاهده جزئیات

طراحی اداری بابل به سبک مدرن مینیمال

پروژه اداری/جدید ترین پروژه ها/ریشه

مشاهده جزئیات