title

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی

star امتیاز از نظر کاربران : 0 از 5

آنچه در این مقاله می خوانید

  • رستوران های سنتی با زیبایی ها و جذابیت های خاصی که دارند توانسته اند جایگاه خوبی را در میان مردم به دست بیاورند. یکی از دلایل این موقیعت، سبک دکوراسیون داخلی رستوران سنتی است که منجر به خاص بودن این رستوران ها خواهد شد.

رستوران های سنتی با زیبایی ها و جذابیت های خاصی که دارند توانسته اند جایگاه خوبی را در میان مردم به دست بیاورند. یکی از دلایل این موقیعت، سبک دکوراسیون داخلی رستوران سنتی است که منجر به خاص بودن این رستوران ها خواهد شد.


1039529828641001B


اصول دکوراسیون داخلی رستوران سنتی:

اکنون این سوال مطرح خواهد شد که برای طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی باید به چه نکاتی توجه داشت که منجر به تفاوت میان این فضا با رستوران های مدرن شود. برای این منظور به نکات زیر توجه کنید:

1- نورپردازی رستوران سنتی باید به گونه ای باشد که فضایی گرم و دلنشین و در عین حال سنتی را به مشتری القا کند. لذا توصیه می شود که برای روشنایی رستوان از لوسترهای برنجی و کلاسیک استفاده کنید.

2- رو میزی ها و تمامی پارچه های به کار رفته در دکوراسیون داخلی رستوران سنتی شامل پرده ها، روکش صندلی ها و.... باید سنتی انتخاب شوند.

3- رنگ ها و طرح های به کار رفته در دکوراسیون داخلی رستوران سنتی باید در عین حال که ساده و گرم به نظر می رسند، نمای اصیل را در چشم مشتری نمایان نماید.

title
دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5
captcha

با ما در ارتباط باشید