title

طراحی دکوراسیون سالن زیبایی زنانه

star امتیاز از نظر کاربران : 0 از 5

آنچه در این مقاله می خوانید

  • سالن های زیبایی زنانه امروزه با بهترین امکانات در اختیار بانوان قرار دارد و با توجه به این که تعداد این سالن ها همواره در حال زیاد شدن است لذا یکی از مواردی که می تواند تعداد مراجعه کنندگان به سالن شما را بیشتر کند توجه به دکوراسیون سالن زیبایی زنانه است.

سالن های زیبایی زنانه امروزه با بهترین امکانات در اختیار بانوان قرار دارد و با توجه به این که تعداد این سالن ها همواره در حال زیاد شدن است لذا یکی از مواردی که می تواند تعداد مراجعه کنندگان به سالن شما را بیشتر کند توجه به دکوراسیون سالن زیبایی زنانه است.

به جرات می توان گفت که کانون زیبایی دکوراسیون در میان اماکن کاری، دکوراسیون سالن زیبایی زنانه است. یک سالن زیبایی باید دکوراسیون زیبا و شیکی داشته باشد تا بتواند اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید. لذا بعد از ساخت یک سالن زیبایی باید در قدم بعدی به سراغ طراح دکوراسیون بروید تا با استفاده از انواع سبک دکوراسیون سالن زیبایی زنانه بتواند محیط ایده آل و آرام را برای بانوان فراهم نموده و منجر به مراجعه مجدد آن ها گردد.


1039522828641001B


بررسی نکات مهم در طراحی دکوراسیون سالن زیبایی زنانه:

با توجه به اهمیت طراحی دکوراسیون سالن زیبایی زنانه لازم در زمان ارائه کار به موارد زیر توجه داشته باشید:

1- دکوراسیون سالن زیبایی زنانه باید از نظر کاری تفکیک شده باشد. بخشی از سالن را به قسمت انتظار و میز کار منشی اختصاص داده و بخشی دیگر سالن زیبایی است که تجهیزات مربوط به هر کدام از خدمات زیبایی باید در جای مناسب قرار گیرد.

2- دکوربندی فضای داخلی سالن بسیار هم است. در این دکور باید آینه، بخش های قرار گیری وسایل آرایشی، محلی برای قرار دادن صندلی کار و... در نظر گرفته شود. رنگ دکور باید با رنگ اعضای دیگر دکوراسیون سالن زیبایی زنانه و دیوارها تطابق داشته باشد.

3- هر چه اندازه سالن کوچک تر و ارتفاع آن کمتر باشد باید از رنگ های روشن و طرح های خلوت در طراحی دکوراسیون سالن زیبایی زنانه استفاده شد تا نما بزرگ تر به نظر برسد.

title
دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5
captcha

:

با ما در ارتباط باشید