طراحی رستوران

آیا تابه‌حال این تجربه را داشته¬اید که خسته از سرکار برگشته¬ و گرسنه باشید و هیچ غذایی هم در خانه نداشته باشید. درنتیجه، در یک تصمیم ناگهانی به یک رستوران رفته و در آنجا غذا میل کنید. در همچنین مواقعی چه نوع رستورانی را می¬پسندید؟ ترجیح می¬دهید با دوستان و خانواده خود به کدام رستوران بروید؟ رستوران¬ها با طراحی داخلی ایرانی را می¬پسندید یا مدرن؟ همه¬ی این‌ها مواردی هستند که ما را در چگونگی طراحی رستوران یاری می¬کند.

ازنظر دید مردم رستوران¬ها به دو دسته¬ی معمولی و گران‌قیمت تقسیم می¬شوند. در نوع اول افراد با پوشش غیررسمی در این رستوران¬ها حضور می¬یابند و در دسته دوم پوشش افراد رسمی و نیمه‌رسمی است.

آنچه در جلب مشتری در هر رستوران اهمیت دارد علاوه بر مهم¬ترین دلیل جذب مشتری یعنی کیفیت غذای آن رستوران، نحوه طراحی رستوران است که حائز اهمیت هست.

در حقیقت می¬توان گفت آنچه مهر تأییدی بر کارآمدی طراحی رستوران شما می¬باشد، رضایت مشتری است.

نکته مهم دیگر در طراحی رستوران، متمایز بودن آن نسبت به ساختمان¬های اطراف خود هست. این امر در نواحی شلوغ حائز اهمیت است ولی در مناطق جاده¬ای به دلیل سرعت زیاد عبور و مرور ماشین¬ها باید تابلو و سر در رستوران به نحو چشمگیری مشخص باشد و توجه رانندگان را به خود جلب کند. این امر یعنی طراحی تابلو و سردر یک رستوران بر عهده طراحان گرافیک است. استفاده از رنگ، نورپردازی و فرم خاص در کنار یک پیام روشن، واضح و تأثیرگذار توجه مشتریان را به خود جلب می¬کند.

طراحی رستوران شامل ایده‌های بسیاری مانند طراحی رستوران مدرن و سنتی می باشد که این امر یعنی طراحی رستوران چه از نوع سنتی چه مدرن نه تنها به کشور ایران محدود نیست؛ بلکه در بسیاری از کشورهای دارای فرهنگ و تمدن غنی نظیر ترکیه، چین، ژاپن، هند و... اجرا می‌شود.

7 نکته مهم که به هنگام طراحی رستوران باید در نظر گرفته شود:

یک طرح گام به گام برای طراحی رستوران غیرممکن است. زیرا هر رستوران مفهوم و کاربرد خاص خود را دارد اما با دنبال کردن ده مطالب کلیدی زیر می توانید یک تجارت بزرگ برای ایجاد یک محیط جذاب برای طراحی رستوران خود انجام دهید.

1.رنگ

از مدت ها پیش ثابت شده است که رنگ تأثیر مهمی در مغز ما دارد. رنگ و ارتباط آن با مغز انسان یک موضوع جالب است. این یک جنبه بحث انگیز از بازاریابی است. رنگها یک احساس متفاوت را به مغز ما منتقل می کنند و بر بدن ما تأثیر می گذارند. به طور خلاصه، رنگ سبب نگرش روانشناختی به ما می شود. ما معمولا از این موضوع آگاه نیستیم.

در زمینه غذا و نوشیدنی، رنگ قرمز پادشاه است. به مک دونالد نگاه کنید. رنگ لوگو، دکوراسیون و لباس قرمز رنگ غالب در طراحی رستوران است. از لحاظ علمی اثبات شده است که قرمز اشتهای ما را برانگیخته می کند. از سوی دیگر، آبی، متابولیسم ما را کاهش می دهد. بدیهی است که رنگ انتخاب شده عامل مهمی برای طراحی رستوران است.

در حالی که شما ممکن است یک مفهوم مهم برای طراحی رستوران خود انتخاب کرده باشید اما رنگ مناسب برای تاثیر روانی آن در ذهن مشتریان را فراموش نکنید.

2 .دکور

مشتریان به رستوران برای مبلمان آن نمی آیند. در حالی که ظاهر و طعم خوب غذای مهم می باشد، مشتریان اهمیتی نمی دهند که آیا برای صندلی هایتان 900 دلار هزینه می کنید و یا آنها را 1500 دلار خریداری کرده اید. فقط مستحکم بودن و راحتی مبل ها و طرح آن ها در طراحی رستوران مهم است.

در حالی که شما مجاز به تزئین و طراحی رستوران خود هستید، باید به یاد داشته باشید، بیشتر سبک خود را متمایل به شیشه های مدرن و رنگ های سرد کنید. رنگ های گرم موجب کاهش گرسنگی مشتریان شما می شود.

3 .نورپردازی

نورپردازی فاکتور بسیار مهمی در طراحی رستوران است که بسیاری آن را درک می کنند و در یک مکان عمومی مانند یک رستوران، مهم تر می شود. نورپردازی مناسب می تواند زیبایی مبلمان را افزایش دهد، نقاط ضعف را بپوشاند و باعث بهبود تجربه مشتری شود.

روشنایی مناسب برای طراحی رستوران، اولین چیزی است که ممکن است مشتری را جذب کند. روشنایی جذاب می تواند عابران پیاده را با ظاهر گرم و جذاب رستورران جذب کند.

انتخاب مناسب نورپردازی نه تنها بر سبک مبلمان در طراحی رستوران تاثیر می گذارد، بلکه در ایجاد فضای خانه نیز بسیار مهم است. هرگز فراموش نکنید که موفقیت در طراحی رستوران به میزان زیادی به نورپردازی بستگی دارد.

4 .موسیقی

موسیقی تاثیر مهمی بر روی مهمانان در طراحی رستوران دارد. تعدادی از مطالعات نشان داده اند که موسیقی پس زمینه نه تنها کارکنان را خوشحال تر می کند، بلکه اشتهای مشتریان را تحریک می کند.5.عطر

عطر در رستوران ها قدرت شگفت انگیزی دارد. حس بویایی ما توسط حافظه فرد مشخص می شود. عطر و بوی درست خاطرات مبهم تجارب گذشته را بازسازی می کند و می تواند اشتهای هرکسی را از بین ببرد یا افزایش دهد، بنابراین در طراحی رستوران این نکته را لحاظ کنید.

6 .سرویس بهداشتی

بسیاری از صاحبان رستوران را دیده ایم که هزاران دلار را به خرید محصولات با کیفیت بالا و تبلیغات انجام داده اند، اما هیچ توجهی در ساخت سرویس های بهداشتی نداشته اند.

هنگامی که مشتری متوجه می شود که صابون خالی است یا حوله کاغذی خالی است، شما در معرض از دست دادن یک مشتری دیگر هستید.

نگهداشتن سرویس بهداشتی با بوی دلپذیر یک ایده خوب برای طراحی رستوران است و مهم است که مطمئن شوید تمامی درب ها به درستی بسته می شوند.

7.طرح بندی

شما باید فضایی در طراحی رستوران خود ایجاد کنید که محصول یا خدماتی که قصد فروش آن ها را دارید در معرض دید مشتریان باشد.

چگونه یک طراحی رستوران مناسب سبب جذب مشتری می¬شود؟

استفاده از رنگ¬های گرم در طراحی داخلی رستوران مشتریان بیشتری را به سمت رستوران شما می¬کشاند؛ بنابراین در طراحی رستوران خود سعی کنید تا از رنگ¬های گرم بیشتر استفاده کنید.

عامل مهم دیگری که در طراحی رستوران شما نقش دارد، محلی است که رستوران خود را در آنجا بنا می¬کنید. مسلماً طراحی رستوران در مناطق ساحلی، شهری یا بین جاده¬ای باهم متفاوت است.

کسانی که خواهان داشتن یک رستوران لوکس و مجلل می¬باشند باید به نکاتی از قبیل سردر، نمای بیرونی رستوران، دکوراسیون داخلی، نورپردازی، طراحی کف سالن، رنگ و نحوه چیدمان میز و صندلی توجه کنند.

طراحی رستوران به‌صورت زیبا، شیک، تمیز و مجلل سبب جلب اعتماد مشتری به آن رستوران و حتی غذایی که در آن رستوران سرو شده، می¬شود.

عامل دیگر در جذب مشتری به سمت یک رستوران متمایز بودن آن رستوران نسبت به رستوران¬های دیگر است. برای ایجاد این تمایز باید یک طراحی رستوران متمایز داشت.

دورنمای یک رستوران نیز در طراحی رستوران اهمیت دارد. این دورنما در طراحی رستوران باید هماهنگ با محیط اطراف و معماری ساختمان باشد. دراین‌بین نمای خارجی رستوران اهمیت زیادی دارد چون مشتریان در وهله¬ی اول فضای خارجی رستوران را مشاهده می¬کنند و این فضا تصوری از دکوراسیون داخلی رستوران را در ذهن آن¬ها تداعی می¬کند.

رستوران¬ها با درهای شیشه¬ای بزرگ که فضای داخلی رستوران در آن¬ها کاملاً مشخص هست و عابران از بیرون آن می¬توانند غذاهای رنگارنگی که در آنجا سرو می¬شود را ببینند. درنتیجه تمایل پیدا می¬کنند که وارد رستوران شده و از غذای آن بچشند. همه¬ی این¬ موارد در جلب مشتری مؤثر است.

انواع رستوران¬ها شامل رستوران¬های سنتی، با میز سلف‌سرویس و ویژه می¬باشد.

نوعی دیگر از رستوران¬ها، رستوران بوفه است. در این رستوران¬ها غذاهای مختلف همراه با دسر از قبل روی میز چیده شده و مشتریان از آن¬ها استفاده می¬کنند.

انواع فضا¬های داخلی رستوران که در طراحی رستوران باید لحاظ شود

1- سالن اصلی رستوران

2- بخش اداری

3- سرویس بهداشتی

4- آشپزخانه

خود سالن اصلی رستوران نیز دارای بخش¬هایی است که این بخش¬ها به شرح زیر است:

1- پذیرش

2- بار

3- کافه سرویس

4- بار قهوه

5- سلف‌سرویس

6- پیش¬خوان

7- سالن ضیافت

8- جالباسی یا محل نگهداری پالتو

9- ایستگاه پیش¬خدمت

10- مکان نشستن

نکاتی درباره طراحی رستوران و چیدمان داخلی

درحالی‌که غذای خوب و خدمات عالی به مشتری، برای برگشت سرمایه¬ی شما بسیار مهم است، محیط یک رستوران نیز اهمیت دارد. شما می¬خواهید مشتریان احساس راحتی کنند و از وعده¬های غذایی خود لذت ببرند. با طراحی رستوران این امکان فراهم می¬شود.

ظرفیت صندلی متعادل در طراحی رستوران:

در طراحی یک رستوران باید تعادل بین حداکثر ظرفیت صندلی و تعداد مشتریان رعایت شود. به‌عبارت‌دیگر، شما می¬خواهید به‌اندازه کافی مشتری داشته باشید تا به سودآوری برسید. این درعین‌حال باعث می¬شود که میهمانان احساس راحتی بیشتری کنند. برخی از انواع رستوران¬ها بیشتر از اینکه به طراحی داخلی توجه داشته باشند بر ظرفیت صندلی تمرکز می¬کنند. به‌عنوان‌مثال، در وقت شام، تعداد صندلی¬ها بیشتر می¬شود درحالی‌که رستوران¬های خوب تمایل دارند تمرکز آن¬ها بیشتر روی محیط باشد.

طراحی فضاهای خصوصی در طراحی رستوران:

برای طراحی فضاهای خصوصی می¬توان از پارتیشن¬های چوبی، گیاهان بلند و ... استفاده کرد.

موسیقی در طراحی رستوران:

قطعاً سکوت در بیشتر رستوران¬ها یک آیتم طلایی نیست. موسیقی در رستوران همان تأثیر نوع منوی غذا را دارد و یا حتی مانند آثار هنری روی دیوار رستوران، روی مخاطب خود تأثیر می¬گذارد. سعی کنید موسیقی که پخش می¬کنید تکراری نباشد و در آن تنوع به خرج دهید.

استفاده از ضبط یا رادیو برای پخش موسیقی گزینه¬ای ارزان برای رستوران¬های معمولی است. موسیقی زنده می¬تواند گران‌قیمت باشد ولی در جذب مشتری و جلب رضایت او بسیار مؤثر است. یک نوازنده یا گروه موسیقی خوب می¬تواند بهتر از هر سرو شام ویژه¬ای جمعیت را به رستوران شما بکشاند. بسیاری از رستوران¬ها در آخر هفته یا شب¬های خاصی از هفته موسیقی زنده دارند.

گرمایش و تهویه در طراحی رستوران:

تهویه مطبوع مناسب برای هر نوع طراحی رستوران ضروری است. در وسط یک روز گرم تابستانی، هیچ‌چیز باعث تغییر نظر سریع مشتریان به خاطر وارد شدن به یک رستوران غیر مطبوع نخواهد شد. ممکن است به دلیل هزینه در این امر کم‌کاری کنید، ولی باید توجه داشته باشید که درنهایت تهویه مناسب و مطبوع می¬تواند در فروش غذا سود بیشتری را برای شما به ارمغان آورد.

دستشویی در طراحی رستوران:

طراحی و ظاهر دستشویی نیز در رستوران اهمیت دارد. دستشویی¬ها باید در شروع هر نوبت حداقل یک‌بار بررسی شوند (ترجیحاً در مواردی که شلوغ است بیشتر). تمیزی دستشویی و طراحی مناسب آن نیز در جلب رضایت مشتری مؤثر است.

طراحی و دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق های افتابگیر

مشاهده جزئیات

فضای خانه ای با احساس

مشاهده جزئیات

اتاق های پنجره دار

مشاهده جزئیات

پنجره های نور گیر

مشاهده جزئیات

پنجره در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

تناسب وسیله های آشپزخانه

مشاهده جزئیات

رنگ در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

هماهنگی در دکوراسیون داخلی
بر اساس معنی مندرج در لغت نامه اکسفورد ،دکوراسیون داخلی عبارت است از " هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها ،اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه" با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل مان فکر می کنیم ، نقش یک دکوراسیون داخلی را بر عهده میگیریم .با این همه دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنر ها ،دارای سبک و ریزه کاری های متفاوتی است که بر اساس سلیقه ها و نیاز های دوران ،دستخوش تغییر می شوند. بر خلاف تصور عامه ،تعداد دکوراتور های داخلی بسیار بیشتر از آن است که همه تصور می کنند و حتیبرخی از آنان در زمره مشاهیر دنیای امروز امروز هستند ، گرچه شاید به شهرت طراحان مد و یا هنرمندان دیگر رشته ها نباشند.اما با این وجود بسیاری از دکوراتور های داخلی از راه طراحی درامد بسیار بالایی نیز کسب می کنند.شاید دلیل اصلی ناشناخته ماندن آن ها این باشد که در واقع طراحی داخلی از اواسط قرن بیستم به صورت مبحثی مطرح درآمد ،گرچه قدمت آن بیش از نیم قرن است.به هر در دنیای امروزی بیش تر تربیات زندگی افراد دزر فضاهای بسته و داخلی به دست می آید.شاید ما اوقاتی را برای تفریح و هواخوری و فرار از زندگی بسته در فضای آزاد بگذرانیم،اما همین شادی فرار از محیط بسته ،نشان دهنده کثرت اوقاتی است که در اتاق ها سپری می کنیم .به همین دلیل دکوراسیون داخلی مناسب ،بهترین راه حل برای بهبود وضیعیت کاری تحصیلی و زندگی مان می باشد.

مشاهده جزئیات

اشنایی فضا

مشاهده جزئیات

آشنایی با فضا 2

مشاهده جزئیات

طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

طراحی پلان

مشاهده جزئیات

تخت خواب ها

مشاهده جزئیات

تناسب مکانی

مشاهده جزئیات

آپارتمان نشینی

مشاهده جزئیات

تاریخچه مبلمان

مشاهده جزئیات

کمبود فضا

مشاهده جزئیات

آشپزخانه

مشاهده جزئیات

آفرینش هارمونی

مشاهده جزئیات

پارچه ی مخصوص پرده

مشاهده جزئیات

تغییر دکوراسیون اتاق کودک

مشاهده جزئیات

سبک روستیک

مشاهده جزئیات

جلوه حضور شما

مشاهده جزئیات

چطور کاناپه انتخاب کنیم؟

مشاهده جزئیات

موفقیت پروژه در اجرای دکوراسیون داخلی
پروژه موفق ساخته و پرداخته تخیلات نیستند .انها هر روز حادث می شوند .این بستگی به شما دارد که ایا مایلید پروژه دکوراسیون داخلی شما یکی از آنها باشد یا نه .پس این مساله به میزان زیادی به انتخاب شما نیز بستگی دارد.میدانیم که مدیریت پروژهبیش از هر چیز بر عقل سلیم و یا خردمندی و تدبیر استوار است.وظیفه شما نیز آن است که این موارد را به صورت اصولی در عمل بکار گیرند و از آن پیروی نمایند و تیم پروژه نمایند و تیم پروژه را ترغیب به پیروی از خود کنید .گروه را رهبری نمایید و عنوان یک تیم پیش روید. توجه داشته باشید که این روند یک شبه حاصل نمی شود.البته برخی از افراد می پندارند که صرف توجه و درک مسائل از دیدگاه عقلی برای پیشرفت تیم کافی است .ولی من معتقدم لازم هست ولی کافی نیست .هر چند تیم با استفاده از عقل سلیم می تواند پروژه را پیش ببرد ولی در نهایت به یک نفر برای برای رهبری کل کار نیاز داریم.در کل مهارت درست و مناسب در مدیریت پروژه های دکوراسیون و معماری داخلی بعلاوه ی درک اصول رهبری ،از الزامات موفقیت پروژه است.تلفیق مدیریت پروژه و اصول رهبری اکسیری بدست می دهد که ما به آن رهبری پروژه می گوییم.بنابر این طبق این اصل می توان نتیجه گرفت که هرمدیر پروژه ای رهبر پروژه نیست.باید توجه داشت این امر هیچ تداخلی با اهمیت نقش و روابط تیمی ندارد.تیم نیز به همان ترتیب سهم مهمی در موفقیت پروژه دارد همکاری و عملکرد هر عضو در تیم و همچنین عملکرد تیم به عنوان یک واحد عاملی مهم برای موفقیت پروژه است.بدون تیم عمل کننده تضمین موفقیت پروژه بسیار مشکل خواهد بود.تیم عمل کننده نیز از بهشت نازل نمی شود. ولی این امکان همراه وجود دارد که تیم ها نتوانند بگونه ای موفقیت آمیز خود را در هیئیت یک واحد عمل کننده سازماندهی نمایند.حتی ممکن است مدیریت مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی انگونه که ما می پنداریم غایب باشد.ولی باور نکنید .البته هر تیم اجرایی در هر حال به حدود و ثغور و محدوده مشخص و شفاف و غیر منعطفی که اعضائ درون آن به فعالیت می پردازند نیاز دارد.تیم های عملیاتی اغلب این توانایی را دارند که از درون بشکفند و شعله ور شوند ولی لازم است که ابتدا شما اتش عملکرد را مشتعل کنید.در این رابطه تععین محدوده و قلمرو به تیم می گوید که حوزه فعالیتش را محدود به حدود و ثغور تعیین شده کند.اگر مایل به ایجاد نتایجی در محیطی پر هرج و مرج هستید باید سازنده ایجاد کننده ی ساختاری باشید که شکل دهنده و به ظهور رساننده ی توانایی های لازم ،خلاقیت ،نوآوری و نتایج باشد.کمک به ساخت و حفظ این ساختار از جمله وظایف رهبری مد نظر این کتاب است که در ان باره گفت و گو می شود.مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی ارائه دهنده ی بهترین ابزار برای شکل دادن به این ساختار است.ولی این روند به خودی خود برای موفقیت پروژه کافی نیست.اگر شما پروژه را به سمت و جهت درست سوق ندهید انها فاقد اثر بخشی خواهد ماند .این جهت دهی شاید با مهار های مدیریت پروژه به تنهایی عینیت نیابد و انچه انرا به عمل در می آورد رهبری است.بدون رهبر پروژه جهتی در مدیریت پروژه وجود نخواهد داشت.رهبری عاملی قابل تامل برای اتکا بر اساس رهبری پروژه دارد.بدون رهبری احتمال اینکه پروژه ما نیز سرنوشت هر پروژه دیگری را طی کند بسیار زیاد خواهد بود.این مرحله انتخاب شما را می خواهد اگر تمایل به مدیریت موفق پروژه دکوراسیون داخلی و معماری که با کمک اصول رهبری امکان پذیراست را در نظر دارید ما خواندن کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق

مشاهده جزئیات

خانه ای با نمای شیشه ای

مشاهده جزئیات

شخصیت شناسی بر مبنای چیدمان کوسن

مشاهده جزئیات

سیستم ساختمانی

مشاهده جزئیات

مختصر و مفید

مشاهده جزئیات

هراس از رنگ

مشاهده جزئیات

نکات کاربردی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

قاب پنجره

مشاهده جزئیات

کشتی تفریحی اییرینو

مشاهده جزئیات

بازسازی منزل

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

اهمیت نمای هتل

مشاهده جزئیات

رنگ های اصلی و کمکی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

استفاده از مصالح دردکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

مصالح نوین در دکوراسیون داخلی
در مبلمان دست ساز همیشه در طرح هایش از مواد خام و طبیعی و استفاده می کند و کارهای منحصر به فردی را روانه بازار می کند .مبلمان جدیدی که به تازگی توسط این گروه طراحی شده نیز با استفاده از عناصر طبیعی به خوبی پالوده شده و با اعمال تغییراتی به گونه ای زیبا طراحی شده است .این مبلمان کار دست است که به رنگ چوب گردو رنگ آمیزی شده است.این مجموعه شامل میز ،مبل ،نیمکت ،اینه ،قفسه ،جالباسی است که با مواد طبیعی ساخته شده و زیبایی آن خیره کننده است. این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که تداعی کننده خانه های افسانه ای است.تصور کنید این مجموعه چه جلوه خیره کننده ای به فضا خانه می دهد و در عین حال طبیعی بودن ،بسیار مدرن است.نکته جالب در این است که انتخاب فلز مورد استفاده در مبلمان کاملا به انتخاب شخص است و مشتری می تواند از بین انواع فلز ها ،برنز و یا فلز رنگ شده سیاه و سفید یکی را برای مبلمان انتخاب کند . کاغذ دیواری لامپی : به تازگی نوعی کاغذ دیواری راهی بازار شده است که در آن لامپ ال ای دی به کار رفته است،شگفتی را کنار بگذاریم در دنیای تکنولوژی هر چیز امکان پذیر است.هر چند این کاغذ دیواری از زمان خود جلوتر است .سازنده این کاغذ دیواری با استفاده از قطعات الکتریکی بسیار ریز و لامپ های کوچک ال ای دی این طرح را ارائه نموده است.نکته جالب این است که شما می توانید تعداد و رنگ لامپ های کاغذ دیواریتان را خودتان انتخاب کنید و فضای خانه تان را روشن کنید اینه ی شکسته :این ایینه شکسته نمونه ای از هنر نامتعارف است که کلیشه های موجودرا می شکند و پا را فراتر می گذارد .ایینه شکسته سایه روشن های متنوعی را به نمایش می گذارد و بازتاب رنگ های آن جلوه خاصی را به فضای خانه می بخشد .این ایینه یاداور ایینه های کلاسیک است زیرا در اطراف آن از گل های شیشه ای تزئینی زیادی استفاده شده است که به دوران رمانتیک نزدیک تر است.تراش های اریب ،نقره کاری ،و آیینه را به زیبایی محض بدل می کند.نصب این ایینه را در سرسرای خانه ،جلوی رختکن ،اتاق خواب ،حمام و یا بر بالای شومینه بسیار چشم نواز است و زیبایی خانه را دو برابر می کن این اینه 84 اینچ است و درسه رنگ طلایی ،نقره ای و برنز راهی بازار شده است. آبنمای چوبی : اگر خانه ای بزرگ و جادار دارید با نصب یک آبنمای مدرن را داخل خانه و یا در حیاط خانه نصب کنید و جلوه ای زیبا به خانه تان بدهید.طراحی این ابنما بسیار مدرن و هوشمندانه است .استفاده از طرح های منحنی به فضای آن روح می بخشد .کف این ابنما یک یک مخزن سربی بسیار زیبا وجود دارد که اب در ان جمع اوری می شود.و پس از ان از طریق یک پمپ بار دیگر به بالای ابنما برگردانده می شود.و ایچنین در مصرف اب صرفه جویی می شود.

مشاهده جزئیات

متریال دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

قانون طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

هدف دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

هنر و معماری

مشاهده جزئیات

تعریف هنر

مشاهده جزئیات

طبیعت در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

دکوراسیون شیک و طراحی مدرن
دکوراسیون اداری تجاری مدرن
دیزاین سالن زیبایی
دیزاین داخلی ویلا
دکوراسیون داخلی آرایشگاه
دیزاین آرایشگاه زنانه
دیزاین سنتی مدرن
دیزاین مطب پزشک
دکوراسیون داخلی پزشکی
طراحی دکوراسیون سالن انتظار
معماری و دکوراسیون
طراحی نما
دکوراسیون اتاق نوجوان
دیزاین داخلی مسکونی
دیزاین داخلی اتاق مستر
لوکس ترین طراحی داخلی
دیزاین داخلی اتاق خواب مستر
دکوراسیون داخلی تجاری
مدرن ترین دکوراسیون داخلی مسکونی
طراحی دکوراسیون تجاری
دکوراسیون دفتر مدیرعامل
طراحی دکوراسیون تجاری
طراحی داخلی و معماری ساختمان
دکوراتور محیط اداری
دکوراسیون کلاسیک تجاری
دکوراسیون داخلی دفتر کار
دیزاین شرکت
پارتیشن بندی دفتر کار
دکوراسیون داخلی محیط اداری
دکوراسیون داخلی سالن ماساژ
سالن ماساژ
طراحی دکوراسیون اتاق جلسات
دکوراسیون آشپزخانه
دیزاین اداری تجاری
دکوراسیون کلاسیک منزل
طراحی ویلا
دکوراسیون شیک مسکونی
دکوراسیون کلاسیک
دکوراسیون داخلی پنت هاوس
دکوراتور ساختمان
طراحی و اجرای دکور آشپزخانه
دکوراتور منزل مسکونی
معماری داخلی لابی هتل
دکوراسیون داخلی اتاق خواب یک نفره
طراحی مدرن
طراحی دکوراسیون فضای باز ویلایی
طراحی فضای خارجی ویلا
دکوراسیون هال و پذیرایی
طراحی داخلی استخر
طراحی دکوراسیون راه پله
لوستر رویال مدل 101

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

لوستر رویال مدل 102

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

موکت 01

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

لمینت
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

آینه آبشاری

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه اسیدشور

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه تراش

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای چهره و نقوش اسلیمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای بوهمیایی و نقوش گیاهی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوستر چرمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل خزه

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل سیمانی

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

دیوار سبز-گرین وال

دیوار سبز/ریشه

مشاهده جزئیات

فلاور باکس

ریشه/فلاور باکس

مشاهده جزئیات

کاغذ دیواری

ریشه/کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

لمینیت

ریشه/لمینیت

مشاهده جزئیات

مبلمان اداری

ریشه/مبلمان اداری

مشاهده جزئیات

موکت اتریشی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت آمریکایی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت هلندی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

میکروسمنت

ریشه/میکروسمنت

مشاهده جزئیات

نور خطی

ریشه/نور خطی

مشاهده جزئیات

روشویی مدرن و کلاسیک

روشویی/ریشه

مشاهده جزئیات

شیشه استندگلس

ریشه/شیشه استندگلس

مشاهده جزئیات

های گلاس ترکیه ای

ریشه/های گلاس

مشاهده جزئیات

با ما در ارتباط باشید