طراحی سالن زیبایی

طراحی سالن زیبایی باید به گونه ای انجام شود که بتواند جلب مشتری کند. هر چند کار یک آرایشگر تأثیر زیادی در این موضوع دارد ولی جنبه ی بصری سالن زیبایی و طراحی آن نیز می تواند به همان اندازه به صورت ناخودآگاه بر روی مشتریان تأثیر بگذارد و زمینه را برای درآمدزایی بیشتر فراهم کند.

مردم در سالن های زیبایی زمان زیادی را صرف می کنند و برای آن ها مهم است که شما یک فضای شیک و راحت برای آرامش فراهم کنید. اساسا، طراحی سالن زیبایی باید به گونه ای باشد که افراد را دوباره به آن محل بازگرداند. اگر قصد دارید طراحی سالن زیبایی خود را شروع کنید، طراحی داخلی به عنوان بخش مهمی از روند برنامه ریزی طراحی سالن زیبایی است. سالن شما باید شیک باشد، همچنین باید از فضای موجود به طور مطلوب برای طراحی سالن زیبایی استفاده کنید، صرف نظر از این که آیا این فضای کوچک یا بزرگ است.

در زیر برخی از ایده های نوآورانه و کاربردی طراحی سالن زیبایی برای شما آورده شده است. اگر چه این طرح ها ممکن است به نظر برسد که برای فضاهای بزرگ طراحی شده اند، اما هر طراحی را می توان در یک فضای محدود و برای طراحی سالن زیبایی نیز تغییر داد. آنچه از این ایده ها باید استخراج کنید، روش های قرار دادن مبلمان، استفاده از رنگ و تکنیک های نورپردازی برای طراحی سالن زیبایی است (که به خلق و خوی یک فضای مشخص در داخل سالن بستگی دارد). ترکیب این تکنیک ها باعث می شود طراحی سالن زیبایی شما منحصر به فرد و کاربردی باشد و قطعا یک طراحی سالن زیبایی خوب، به کسب و کار شما کمک می کند. طراحی سالن زیبایی باید به گونه ای انجام شود که مشتریان به محیط جذب شوند.برای طراحی سالن زیبایی چه کارهایی لازم است ؟

اولین موردی که هنگام راه اندازی یک سالن زیبایی باید به آن توجه داشت دکوراسیون و طراحی سالن زیبایی می باشد. طراحی سالن زیبایی به خاطر این که شما مدام در حال ایجاد زیبایی و استایل هستید، در هر تجارت اهمیت بیشتری پیدا می کند.سالن زیبایی شما مکان خلاقانه شماست زیرا نشان می دهد که چگونه زیبایی را تصور می کنید و چگونه آن را به جهانیان ابراز می کنید.

صاحبان مشاغل زیبایی باید هنگام طراحی سالن زیبایی خود از جزئیات آگاهی داشته باشند یا بهتر بگویم برای انجام این کار یک فرد حرفه ای را استخدام کنید. به همین روش ، اگر در سالن شما زمینه های مختلفی برای آرایشگری ، آرایش ، اپیلاسیون ، ماساژ و یا سایر روش های زیبایی وجود داشته باشد ، هدف نهایی طراحی سالن زیبایی شما دستیابی به یک هماهنگی کلی است.

اگر می خواهید یک سالن زرق و برق دار باشید ، این سه نکته را فراموش نکنید

حتی اگر شما یک طراح داخلی نیستید ، می توانید سبکی را پیدا کنید و بسازید که به بهترین شکل نمایانگر سالن شما باشد. با کمی الهام گرفتن و راهنمایی می توانید یک سالن زیبا و کاربردی ایجاد کنید که مشتریان بخواهند دوباره برای کار خود به سالن شما بازگردند. در اینجا برخی از جزئیاتی که باید در نظر داشته باشید و دلیل مهم بودن آنها ذکر شده است.

1. سبک طراحی سالن زیبایی شما ، به مشتریانتان می گوید که شما چه کسی هستید

- لوازم جانبی اپیلاسیون خدمات خود و در کل لوازمی که در آرایشگاه دارید از هم دیگر تجزیه کنید. آگاهی از اهداف و ارزشها به شما کمک می کند تا در فضایی که طراحی می کنید ، این خصوصیات را به وجود آورید.

- هنگامی که مفهوم برای طراحی سالن زیبایی در ذهن شما به خوبی تعریف شد ، از خلاقیت ذهن خود استفاده کنید و ایده ها و تصاویری را جمع آوری کنید که برای شما الهام بخش باشد. در اینجا چند سبک طراحی وجود دارد که می توانید بر اساس خصوصیاتی که دوست دارید تاکید کنید استفاده کنید.

• مینیمالیستی:

آیا می خواهید با ساده ترین وسایل طراحی سالن زیبایی خود را انجام دهید ، اما با یک حاشیه؟ شاید دوست داشته باشید با این سبک پیش بروید.

همچنین استفاده از خطوط و شکل های ساده و استفاده از حداقل مبلمان ، موارد ریز و مهمی است که باید در طراحی سالن زیبایی به آن توجه کرد. اضافه کردن پاپ رنگ ، ایده خوبی دیگر برای ایجاد یک طراحی سالن زیبایی عالی، به سبک مینیمالیستی است.• کشور:

این شیوه ای است که در صورت طراحی سالن زیبایی، می توانید ایجاد فضایی آرام و دلپذیر که به شما یک ظهر دنج مملوء از آرامش را یادآوری می کند ، انتخاب کنید. سبک کشور رفاه و آسایش طبیعی را به تصویر می کشد. شامل وسایل چوبی ، پارچه های طبیعی ، حصیری ، گل های وحشی و برخی از عناصر سنتی مانند لوسترهای فرفورژه است.

• دیزاین متفاوت:

اگر کالاهای پر زرق و برق را دوست دارید ، می توانید این نوع دکور را کشف کنید. از پوسترها و تصاویر استفاده کنید. وسایل لوکس را انتخاب کنید و از ابزار های لاکچری مانند لوسترها ، شمع ها یا تابلوهای پارچه ای را نیز می توانید برای طراحی سالن زیبایی استفاده کنید.

• لوکس:

اگر می خواهید بر کیفیت بالای محصولات خود تأکید کنید و به مشتریان احساسی مانند حق امتیاز دهید ، باید برای طراحی سالن زیبایی خود از رنگ ها ، پارچه ها و بافت های غنی با جزئیات طلا ، گل رز یا نقره استفاده کنید. لوسترهای کریستالی پر زرق و برق و سایر موارد براق در طراحی سالن زیبایی استقبال می شود

. اصول و عناصر در طراحی سالن زیبایی ضروری است

- اگر قصد استخدام یک طراح داخلی حرفه ای را ندارید ، حتماً اصول طراحی داخلی را در نظر بگیرید: تعادل ، ریتم ، نسبت ، تأکید و هماهنگی.

- تعادل: در طراحی سالن زیبایی با توزیع عناصر به طور مساوی در تمام سالن تعادل ایجاد کنید. مناطق دیگر را خالی نکنید ، شما نباید در یک مکان از وسایل زیادی برای طراحی استفاده کنید.

- تناسب : نسبت متناسب بین عناصر موجود در اتاق را حفظ کنید. به عنوان مثال ، اگر پنجره های شما بزرگ هستند ، نمی توانید از کمد و قاب های کوچک استفاده کنید . بنابراین باید وسایلی را انتخاب کنید که مکمل طراحی سالن زیبایی شما باشند.- تأکید: یک شی را انتخاب کنید که مرکز اتاق باشد. یک مجسمه یا نقاشی زیبا یا یک صفحه نمایش با مناظر طبیعی جلب توجه می کند.

- هارمونی: این همان چیزی است که شما می خواهید هنگام طراحی سالن زیبایی خود به آن دست پیدا کنید. باید نوعی ارتباط بین مناطق و عناصر وجود داشته باشد.

- فضا ، خطوط و فرم: از عناصر معماری به عنوان چارچوب طراحی خود استفاده کنید. می توانید با محل قرارگیری پنجره ها و درها ، ارتفاع سقف یا هر عنصر مهم دیگر که می تواند هماهنگی ایجاد کند ، کار کنید. به عنوان مثال ، اگر فضای کمی در دسترس دارید ، با نگه داشتن پالت رنگ کم رنگ و خنثی ، و استفاده از خطوط و مواد ساده ، دیوارها و سقف را گسترده تر نشان دهید.

- نور ، رنگ ، بافت و الگوی: روشنایی به شما کمک می کند تا کار خود را با دقت انجام دهید و فضایی دلپذیر و آرامش بخش در طراحی سالن زیبایی خود ایجاد کنید. از نور طبیعی خوب استفاده کنید .هنگام رنگ کردن ، عاقلانه از آن استفاده کنید. در صورت داشتن فضاهای کوچک از سایه های تیره خودداری کنید. در آخر ، جزئیات زیبا با بافت های غنی ، مانند بالش یا اثاثه یا لوازم داخلی ، اضافه کنید.

3. شما باید تجهیزاتی با کیفیت بالا را انتخاب کنید

برای طراحی سالن زیبایی شما باید از صندلی ها ، میزها و تخت خوابها باید به اندازه کافی راحت باشند تا یک تجربه دلپذیر را برای مشتری فراهم کنند. وقتی صحبت از لوازم جانبی اپیلاسیون می شود ، بخاری های واکس باکیفیت را انتخاب کنید. اگر می خواهید در حین کار همه چیز مفید باشد ، به یک سبد واکس زدن نیاز دارید. این به شما کمک می کند تا همه چیز را در نزدیکی خود و به طور درست سازمان یافته نگه دارید یک سبد ساده به راحتی قابل جابجایی است و به دلیل طراحی ساده و رنگ خنثی ، برای بسیاری از سبک های مختلف دکوراسیون متناسب است

ایده هایی در مورد طراحی سالن زیبایی شما

اول و مهمتر از همه، تصمیم گیری در مورد موضوعی است که می خواهید طراحی سالن زیبایی شما را نشان دهد و سپس ایجاد جو و فضایی است که با موضوع کلی کسب و کار شما هماهنگ باشد. برخی از تم هایی که می توانید از آن ها برای طراحی سالن زیبایی خود استفاده کنید عبارتند از:

1. کشورهای خارجی به عنوان یک تم

استفاده از کشورهای خارجی به عنوان تم، فریبنده هستند و اگر شما می خواهید توجه مشتری خود را جلب کنید، طراحی سالن زیبایی خود را طبق آن کشورها انجام دهید. یک کشور را به عنوان یک تم انتخاب کنید - ایتالیا، ژاپن ، کشور خودتان یا امارات متحده عربی. از آنجایی که امارات متحده عربی یک کشور لوکس به حساب می آید، اطمینان حاصل کنید که طراحی داخلی سالن زیبایی شما عکس ها و نقاشی های برخی از مناظر جادویی کشور را به مراجعه کنندگان نشان می دهد. یک طرح رنگی که با جهان عرب متناسب است مانند سبز، سفید یا قرمز را انتخاب کنید.

2. راحتی و آسایش برای مشتریان

در حالی که زنان به سالن های زیبایی می روند تا ظاهر فیزیکی خود را ارتقاء دهند، برایشان مهم است که طراحی سالن زیبایی شما آرامش و راحتی را برای آن ها فراهم کند. چطور میتوانید به این نتیجه برسید؟ با اطمینان از اینکه این عناصر اصلی در طراحی سالن زیبایی شما وجود دارد شروع کنید.

انتخاب صندلی راحت

شما می خواهید مشتریانتان همان احساس راحتی در خانه را احساس کنند، درست است؟ صندلی های با کیفیت بالا، کاربردی و بسیار راحت برای تقویت طراحی داخلی سالن زیبایی خود به کار ببرید. به عنوان مثال، صندلی هایی که جای پا دارند را انتخاب کنید. ظاهر صندلی طراحی شده شما باید براق و مدرن باشند و با موضوع شما متناسب باشند. مبلمان انتظار باید با پارچه ای با دوام و راحت پوشانده شده باشند که دارای یک رنگ زیبا و آرام بخش مانند آبی یا سبز باشند.استفاده از گل و گیاهان برای تصفیه هوا

با قرار دادن برخی از گلها و گیاهان ساختمانی ، سالن خود را از آفات حفظ کنید و اثر آرام بخش گیاهان را به فضای زیبای محیط منتقل نمایید. یکی از گزینه های عالی آلوئه ورا است. همه این گل ها و گیاهان باعث زیبایی طراحی سالن زیبایی شما می شود.

روشنایی آرام بخش برای طراحی سالن زیبایی

از نصب نور فلورسنت اجتناب کنید زیرا می تواند طراحی سالن زیبایی آرام شما را از بین ببرد. در عوض نور شمع های معطر می تواند یک تجدید نظر بصری برای طراحی سالن زیبایی ایجاد کند که شما نمی توانید از راه دیگری آن را بدست آورید. شما ممکن است آن را بدانید، اما شمع معطر می تواند به کاهش تنش های عصبی کمک کند و مشتریان خود را به آرامش دعوت کنید. مطمئنا گزینه ای بهتر از شمعهای تسکین دهنده وجود ندارد.

از خوشبوکننده ها استفاده کنید

برای اینکه مشتریان شما احساس طراوت و آرامش کنند سعی کنید با انتشار رایحه های خوشبو طراحی سالن زیبایی خود را تکمیل کنید.

3. حس زنانه را به سالن خود اضافه کنید

از آنجا که سالن ها در درجه اول توسط زنان بازدید میشوند،از رنگ هایی که حس خوب به زنان و دختران می دهد ( صورتی، قرمز و ...) برای طراحی سالن زیبایی استفاده کنید.

4. طراحی سالن زیبایی الهام بخش

موضوع دیگری که می توانید برای طراحی سالن زیبایی خود به کار ببرید، استفاده از وسایل هنری و عتیقه است. بهترین راه برای ترکیب این موضوع در طراحی سالن زیبایی شما، آویز کردن هنرهای پر نعمت و نقل قول ها و ساعتهای با طرح زیبا است.

طراحی و دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق های افتابگیر

مشاهده جزئیات

فضای خانه ای با احساس

مشاهده جزئیات

اتاق های پنجره دار

مشاهده جزئیات

پنجره های نور گیر

مشاهده جزئیات

پنجره در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

تناسب وسیله های آشپزخانه

مشاهده جزئیات

رنگ در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

هماهنگی در دکوراسیون داخلی
بر اساس معنی مندرج در لغت نامه اکسفورد ،دکوراسیون داخلی عبارت است از " هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها ،اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه" با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل مان فکر می کنیم ، نقش یک دکوراسیون داخلی را بر عهده میگیریم .با این همه دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنر ها ،دارای سبک و ریزه کاری های متفاوتی است که بر اساس سلیقه ها و نیاز های دوران ،دستخوش تغییر می شوند. بر خلاف تصور عامه ،تعداد دکوراتور های داخلی بسیار بیشتر از آن است که همه تصور می کنند و حتیبرخی از آنان در زمره مشاهیر دنیای امروز امروز هستند ، گرچه شاید به شهرت طراحان مد و یا هنرمندان دیگر رشته ها نباشند.اما با این وجود بسیاری از دکوراتور های داخلی از راه طراحی درامد بسیار بالایی نیز کسب می کنند.شاید دلیل اصلی ناشناخته ماندن آن ها این باشد که در واقع طراحی داخلی از اواسط قرن بیستم به صورت مبحثی مطرح درآمد ،گرچه قدمت آن بیش از نیم قرن است.به هر در دنیای امروزی بیش تر تربیات زندگی افراد دزر فضاهای بسته و داخلی به دست می آید.شاید ما اوقاتی را برای تفریح و هواخوری و فرار از زندگی بسته در فضای آزاد بگذرانیم،اما همین شادی فرار از محیط بسته ،نشان دهنده کثرت اوقاتی است که در اتاق ها سپری می کنیم .به همین دلیل دکوراسیون داخلی مناسب ،بهترین راه حل برای بهبود وضیعیت کاری تحصیلی و زندگی مان می باشد.

مشاهده جزئیات

اشنایی فضا

مشاهده جزئیات

آشنایی با فضا 2

مشاهده جزئیات

طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

طراحی پلان

مشاهده جزئیات

تخت خواب ها

مشاهده جزئیات

تناسب مکانی

مشاهده جزئیات

آپارتمان نشینی

مشاهده جزئیات

تاریخچه مبلمان

مشاهده جزئیات

کمبود فضا

مشاهده جزئیات

آشپزخانه

مشاهده جزئیات

آفرینش هارمونی

مشاهده جزئیات

پارچه ی مخصوص پرده

مشاهده جزئیات

تغییر دکوراسیون اتاق کودک

مشاهده جزئیات

سبک روستیک

مشاهده جزئیات

جلوه حضور شما

مشاهده جزئیات

چطور کاناپه انتخاب کنیم؟

مشاهده جزئیات

موفقیت پروژه در اجرای دکوراسیون داخلی
پروژه موفق ساخته و پرداخته تخیلات نیستند .انها هر روز حادث می شوند .این بستگی به شما دارد که ایا مایلید پروژه دکوراسیون داخلی شما یکی از آنها باشد یا نه .پس این مساله به میزان زیادی به انتخاب شما نیز بستگی دارد.میدانیم که مدیریت پروژهبیش از هر چیز بر عقل سلیم و یا خردمندی و تدبیر استوار است.وظیفه شما نیز آن است که این موارد را به صورت اصولی در عمل بکار گیرند و از آن پیروی نمایند و تیم پروژه نمایند و تیم پروژه را ترغیب به پیروی از خود کنید .گروه را رهبری نمایید و عنوان یک تیم پیش روید. توجه داشته باشید که این روند یک شبه حاصل نمی شود.البته برخی از افراد می پندارند که صرف توجه و درک مسائل از دیدگاه عقلی برای پیشرفت تیم کافی است .ولی من معتقدم لازم هست ولی کافی نیست .هر چند تیم با استفاده از عقل سلیم می تواند پروژه را پیش ببرد ولی در نهایت به یک نفر برای برای رهبری کل کار نیاز داریم.در کل مهارت درست و مناسب در مدیریت پروژه های دکوراسیون و معماری داخلی بعلاوه ی درک اصول رهبری ،از الزامات موفقیت پروژه است.تلفیق مدیریت پروژه و اصول رهبری اکسیری بدست می دهد که ما به آن رهبری پروژه می گوییم.بنابر این طبق این اصل می توان نتیجه گرفت که هرمدیر پروژه ای رهبر پروژه نیست.باید توجه داشت این امر هیچ تداخلی با اهمیت نقش و روابط تیمی ندارد.تیم نیز به همان ترتیب سهم مهمی در موفقیت پروژه دارد همکاری و عملکرد هر عضو در تیم و همچنین عملکرد تیم به عنوان یک واحد عاملی مهم برای موفقیت پروژه است.بدون تیم عمل کننده تضمین موفقیت پروژه بسیار مشکل خواهد بود.تیم عمل کننده نیز از بهشت نازل نمی شود. ولی این امکان همراه وجود دارد که تیم ها نتوانند بگونه ای موفقیت آمیز خود را در هیئیت یک واحد عمل کننده سازماندهی نمایند.حتی ممکن است مدیریت مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی انگونه که ما می پنداریم غایب باشد.ولی باور نکنید .البته هر تیم اجرایی در هر حال به حدود و ثغور و محدوده مشخص و شفاف و غیر منعطفی که اعضائ درون آن به فعالیت می پردازند نیاز دارد.تیم های عملیاتی اغلب این توانایی را دارند که از درون بشکفند و شعله ور شوند ولی لازم است که ابتدا شما اتش عملکرد را مشتعل کنید.در این رابطه تععین محدوده و قلمرو به تیم می گوید که حوزه فعالیتش را محدود به حدود و ثغور تعیین شده کند.اگر مایل به ایجاد نتایجی در محیطی پر هرج و مرج هستید باید سازنده ایجاد کننده ی ساختاری باشید که شکل دهنده و به ظهور رساننده ی توانایی های لازم ،خلاقیت ،نوآوری و نتایج باشد.کمک به ساخت و حفظ این ساختار از جمله وظایف رهبری مد نظر این کتاب است که در ان باره گفت و گو می شود.مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی ارائه دهنده ی بهترین ابزار برای شکل دادن به این ساختار است.ولی این روند به خودی خود برای موفقیت پروژه کافی نیست.اگر شما پروژه را به سمت و جهت درست سوق ندهید انها فاقد اثر بخشی خواهد ماند .این جهت دهی شاید با مهار های مدیریت پروژه به تنهایی عینیت نیابد و انچه انرا به عمل در می آورد رهبری است.بدون رهبر پروژه جهتی در مدیریت پروژه وجود نخواهد داشت.رهبری عاملی قابل تامل برای اتکا بر اساس رهبری پروژه دارد.بدون رهبری احتمال اینکه پروژه ما نیز سرنوشت هر پروژه دیگری را طی کند بسیار زیاد خواهد بود.این مرحله انتخاب شما را می خواهد اگر تمایل به مدیریت موفق پروژه دکوراسیون داخلی و معماری که با کمک اصول رهبری امکان پذیراست را در نظر دارید ما خواندن کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق

مشاهده جزئیات

خانه ای با نمای شیشه ای

مشاهده جزئیات

شخصیت شناسی بر مبنای چیدمان کوسن

مشاهده جزئیات

سیستم ساختمانی

مشاهده جزئیات

مختصر و مفید

مشاهده جزئیات

هراس از رنگ

مشاهده جزئیات

نکات کاربردی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

قاب پنجره

مشاهده جزئیات

کشتی تفریحی اییرینو

مشاهده جزئیات

بازسازی منزل

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

اهمیت نمای هتل

مشاهده جزئیات

رنگ های اصلی و کمکی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

استفاده از مصالح دردکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

مصالح نوین در دکوراسیون داخلی
در مبلمان دست ساز همیشه در طرح هایش از مواد خام و طبیعی و استفاده می کند و کارهای منحصر به فردی را روانه بازار می کند .مبلمان جدیدی که به تازگی توسط این گروه طراحی شده نیز با استفاده از عناصر طبیعی به خوبی پالوده شده و با اعمال تغییراتی به گونه ای زیبا طراحی شده است .این مبلمان کار دست است که به رنگ چوب گردو رنگ آمیزی شده است.این مجموعه شامل میز ،مبل ،نیمکت ،اینه ،قفسه ،جالباسی است که با مواد طبیعی ساخته شده و زیبایی آن خیره کننده است. این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که تداعی کننده خانه های افسانه ای است.تصور کنید این مجموعه چه جلوه خیره کننده ای به فضا خانه می دهد و در عین حال طبیعی بودن ،بسیار مدرن است.نکته جالب در این است که انتخاب فلز مورد استفاده در مبلمان کاملا به انتخاب شخص است و مشتری می تواند از بین انواع فلز ها ،برنز و یا فلز رنگ شده سیاه و سفید یکی را برای مبلمان انتخاب کند . کاغذ دیواری لامپی : به تازگی نوعی کاغذ دیواری راهی بازار شده است که در آن لامپ ال ای دی به کار رفته است،شگفتی را کنار بگذاریم در دنیای تکنولوژی هر چیز امکان پذیر است.هر چند این کاغذ دیواری از زمان خود جلوتر است .سازنده این کاغذ دیواری با استفاده از قطعات الکتریکی بسیار ریز و لامپ های کوچک ال ای دی این طرح را ارائه نموده است.نکته جالب این است که شما می توانید تعداد و رنگ لامپ های کاغذ دیواریتان را خودتان انتخاب کنید و فضای خانه تان را روشن کنید اینه ی شکسته :این ایینه شکسته نمونه ای از هنر نامتعارف است که کلیشه های موجودرا می شکند و پا را فراتر می گذارد .ایینه شکسته سایه روشن های متنوعی را به نمایش می گذارد و بازتاب رنگ های آن جلوه خاصی را به فضای خانه می بخشد .این ایینه یاداور ایینه های کلاسیک است زیرا در اطراف آن از گل های شیشه ای تزئینی زیادی استفاده شده است که به دوران رمانتیک نزدیک تر است.تراش های اریب ،نقره کاری ،و آیینه را به زیبایی محض بدل می کند.نصب این ایینه را در سرسرای خانه ،جلوی رختکن ،اتاق خواب ،حمام و یا بر بالای شومینه بسیار چشم نواز است و زیبایی خانه را دو برابر می کن این اینه 84 اینچ است و درسه رنگ طلایی ،نقره ای و برنز راهی بازار شده است. آبنمای چوبی : اگر خانه ای بزرگ و جادار دارید با نصب یک آبنمای مدرن را داخل خانه و یا در حیاط خانه نصب کنید و جلوه ای زیبا به خانه تان بدهید.طراحی این ابنما بسیار مدرن و هوشمندانه است .استفاده از طرح های منحنی به فضای آن روح می بخشد .کف این ابنما یک یک مخزن سربی بسیار زیبا وجود دارد که اب در ان جمع اوری می شود.و پس از ان از طریق یک پمپ بار دیگر به بالای ابنما برگردانده می شود.و ایچنین در مصرف اب صرفه جویی می شود.

مشاهده جزئیات

متریال دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

قانون طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

هدف دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

هنر و معماری

مشاهده جزئیات

تعریف هنر

مشاهده جزئیات

طبیعت در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

دکوراسیون شیک و طراحی مدرن
دکوراسیون اداری تجاری مدرن
دیزاین سالن زیبایی
دیزاین داخلی ویلا
دکوراسیون داخلی آرایشگاه
دیزاین آرایشگاه زنانه
دیزاین سنتی مدرن
دیزاین مطب پزشک
دکوراسیون داخلی پزشکی
طراحی دکوراسیون سالن انتظار
معماری و دکوراسیون
طراحی نما
دکوراسیون اتاق نوجوان
دیزاین داخلی مسکونی
دیزاین داخلی اتاق مستر
لوکس ترین طراحی داخلی
دیزاین داخلی اتاق خواب مستر
دکوراسیون داخلی تجاری
مدرن ترین دکوراسیون داخلی مسکونی
طراحی دکوراسیون تجاری
دکوراسیون دفتر مدیرعامل
طراحی دکوراسیون تجاری
طراحی داخلی و معماری ساختمان
دکوراتور محیط اداری
دکوراسیون کلاسیک تجاری
دکوراسیون داخلی دفتر کار
دیزاین شرکت
پارتیشن بندی دفتر کار
دکوراسیون داخلی محیط اداری
دکوراسیون داخلی سالن ماساژ
سالن ماساژ
طراحی دکوراسیون اتاق جلسات
دکوراسیون آشپزخانه
دیزاین اداری تجاری
دکوراسیون کلاسیک منزل
طراحی ویلا
دکوراسیون شیک مسکونی
دکوراسیون کلاسیک
دکوراسیون داخلی پنت هاوس
دکوراتور ساختمان
طراحی و اجرای دکور آشپزخانه
دکوراتور منزل مسکونی
معماری داخلی لابی هتل
دکوراسیون داخلی اتاق خواب یک نفره
طراحی مدرن
طراحی دکوراسیون فضای باز ویلایی
طراحی فضای خارجی ویلا
دکوراسیون هال و پذیرایی
طراحی داخلی استخر
طراحی دکوراسیون راه پله
لوستر رویال مدل 101

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

لوستر رویال مدل 102

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

موکت 01

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

لمینت
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

آینه آبشاری

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه اسیدشور

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه تراش

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای چهره و نقوش اسلیمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای بوهمیایی و نقوش گیاهی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوستر چرمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل خزه

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل سیمانی

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

دیوار سبز-گرین وال

دیوار سبز/ریشه

مشاهده جزئیات

فلاور باکس

ریشه/فلاور باکس

مشاهده جزئیات

کاغذ دیواری

ریشه/کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

لمینیت

ریشه/لمینیت

مشاهده جزئیات

مبلمان اداری

ریشه/مبلمان اداری

مشاهده جزئیات

موکت اتریشی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت آمریکایی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت هلندی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

میکروسمنت

ریشه/میکروسمنت

مشاهده جزئیات

نور خطی

ریشه/نور خطی

مشاهده جزئیات

روشویی مدرن و کلاسیک

روشویی/ریشه

مشاهده جزئیات

شیشه استندگلس

ریشه/شیشه استندگلس

مشاهده جزئیات

های گلاس ترکیه ای

ریشه/های گلاس

مشاهده جزئیات

با ما در ارتباط باشید