طراحی ویلا

طراحی ویلا معمولاً بنا به وسعت و چشم‌انداز آن‌ها و همچنین نقشه ویلا متفاوت است. هر نوع طراحی داخلی برای ویلای موردنظر دکوراتیو انجام می‌شود و نمی‌توان آن را برای ویلاهای دیگر نیز در نظر گرفت. به کارگیری مناسب ترین طراحی ویلا، همیشه در ساخت یک ویلا یکی از دغدغه های مهم کارفرمایان بوده است. به دلیل این که طراحی ویلا یکی از مهم ترین بخش های ساخت ویلا می باشد. طراحی ویلا به این دلیل مهم است که علاوه بر زیبایی ویلا بر کارکرد ویلا هم تاثیر می گذارد. در واقع با به کارگیری مناسب ترین طراحی ویلا می شود یک ویلای زیبا با کارکرد مطلوب داشت.

از آنجایی که امروزه افراد در آپارتمان ها و شهر های شلوغ مشغول به کار و زندگی هستند. و از آن آرامش در خانه های بزرگ حیاط دار و حضور طبیعت در خانه ها نیست. افراد به دنبال ویلا سازی در شهر های آرام و یا در نزدیکی طبیعت رفته اند. تا بتوانند در سال چند روزی را به دور از هر شلوغی و در آرامش بگذرانند. بنابراین طراحی ویلا باید به گونه ای باشد که، تمام نیاز های افراد را از ساخت آن فراهم کند. اگر شما به دنبال آشنایی با اصول طراحی ویلا هستید. خواندن این مقاله خالی از لطف نخواهد بود.

انواع مختلف طراحی ویلا چیست؟

طراحی ویلا به سبک ویلاهای روستایی: آنها با مواد ساده مانند بتون و چوب ساخته شده اند اما به تمام امکانات ویلایی مجهز شده اند. در برخی موارد، بسته به محل، سقف یا ساختار طراحی ویلا می تواند با نخل یا بامبو باشد.

طراحی ویلا به سبک ویلاهای شهری: این ویلاها در فضاهای بزرگ قرار دارند، بزرگتر از خانه مستقل و با تمام امکانات رفاهی هستند. معماری مدرن، مینیمالیستی است، و گاهی اوقات احساس روستایی، مدیترانه یا استعماری دارد. ویلاهای شهری عمدتا برای مدت کوتاهی از جمله تعطیلات یا اجاره برای هفته ها یا ماهها طراحی شده اند.

طراحی ویلا به سبک ویلاهای لوکس: ویلاهای لوکس با طراحی منحصر به فرد عرضه می شوند. آنها با خانه های دیگر متفاوت هستند؛ چرا که آنها با استخر گرم، جکوزی به منظره زیبا، انبار زیرزمینی، سونا، زمین های تنیس، اتاق سینما، اتاق بازی و غیره مجهز شده اند. علاوه بر این در مکان های ممتاز قرار دارند و در بعضی موارد حتی ساحل یا بندر اختصاصی دارند.

طراحی ویلا به سبک ویلاهای محیطی: ویلای اکولوژیکی با طبیعت ساختار آن مشخص شده است تا با به حداکثر رساندن استفاده از نور خورشید و صرفه جویی در انرژی به طبیعت کمک کند. طراحی ویلا به این سبک ساخته شده با مواد طبیعی و تجدید پذیر، طراحی نوآورانه و یکپارچه با محیط اطراف دارد. آنها به گونه ای طراحی شده اند تا کاملا مستقل عمل کنند. این سبک طراحی ویلا با راحتی زندگی مدرن سازگاری دارند، اما در عین حال، شیوه زندگی اکولوژیکی را نیز ترویج می کنند.

طراحی ویلا به سبک ویلاهای مدرن: ویلاهای مدرن کوچکتر از ویلاهای متوسط می باشند، اما همه امکانات و تجهیزات طراحی ویلا در ویلاهای بزرگ را دارند. آنها بر اساس مکان های شهری مانند دهلی هستند.

در طراحی ویلا به سبک مدرن، تمام عناصر طراحی باید با یکدیگر هماهنگ باشند. سادگی کلید این نوع طراحی است. سعی کنید در طراحی ویلا از جدایی بیش از حد از قبیل راهروهای طولانی اجتناب کنید. ایده این است که از فضاهای کارآمد استفاده کنید تا هر یک از آنها بتواند حداکثر کارایی را داشته باشد. معماران مدرن مایل به طراحی ویلا به گونه ای هستند که به عنوان "ماشین" به آن نگاه کنند و این یک مفهوم ارزشمند برای استخدام هنگام طراحی ویلا شما است. در صورت شک و تردید، سؤالات خود را از خود بپرسید: آیا طراحی ویلا من حساس است؟ آیا نور طبیعی کافی و حفظ حریم خصوصی در مکان هایی که نیاز به آن دارد در طراحی ویلا لحاظ می شود؟ فراموش نکنید که در مورد رنگها فکر کنید. ویلاهای مدرن بیشتر از رنگ های خنثی مانند سفید سفید، بژ، خاکستری و کرم روشن استفاده می کنند، اما درست است که چند رنگ از رنگ های درخشان و رنگارنگ برای طراحی ویلا استفاده کنید.مزایا و معایب طراحی ویلا چیست؟

هزینه طراحی ویلا ها به لوکس بودن و تجهیزات به کار رفته در ویلاها بستگی دارد اما قبل از تصمیم به خرید یا طراحی ویلا عوامل متعددی را باید در نظر گرفت. مزایا اغلب شامل داشتن یک خانه برای تعطیلات است که باعث می شود که بتوان برای تعطیلات برنامه ریزی کرد و باعث صرفه جویی در هزینه محل اقامت می باشد و در زمانی که از ویلا استفاده نمی کنید می توانید اجاره دهید و می تواند به اضافه کردن درآمد اضافی به شما کمک کند. اما ضعف اولیه این است که مانند هر اموال دیگر، ویلا نیاز به نگهداری بسیار خوب دارد و از این رو بخشی از بودجه شما برای نگهداری ویلا مورد نیاز است.

چگونه می توان ایده برای طراحی ویلا بدست آورد؟

افرادی که می خواهند طراحی ویلا کنند می توانند برای طراحی ویلا از متخصصان حرفه ای طراحی داخلی و معماران ایده بگیرند و به شما در دستیابی به پروژه رویایی شما کمک کنند.

هنگام طراحی ویلا ، ویژگی های کلیدی یک طرح خوب چیست؟

طراحی ویلا چند منظوره و انعطاف پذیر باشد: اطمینان حاصل کنید که در آینده یک دفتر به راحتی می تواند به یک اتاق کودک یا اتاق خانواده تبدیل شود.

اطمینان حاصل کنید اتاق خواب دور از پذیرایی و فضای سرگرمی و شلوغ باشد. حمام نباید با پذیرایی و ناهار خوری یا اتاق نشیمن مواجه شود. اکثر مردم دوست دارند که آشپزخانه را با ناهار خوری یا اتاق نشیمن دسترسی داشته باشد، بنابراین هر کسی که پخت و پز می کند می تواند با مهمانان ارتباط برقرار کند یا با بچه ها بازی کند.

اندازه: هر زمان که هر اتاق یا راهرو را طراحی می کنید، فکر کنید که چند نفر در یک فضا در یک زمان حضور خواهند داشت. آیا آنها فضا برای حرکت دارند؟ آیا فضابرای تطبیق با تمام فعالیت های برنامه ریزی شده وجود دارد؟

متناسب با اولویت و شیوه زندگی شما باشد: اگر سرگرمی مهم است، مطمئن شوید ارتباط خوبی از آشپزخانه به فضای خارج و اتاق نشیمن وجود دارد. اگر در خانه یا ویلا کار می کنید، اطمینان حاصل کنید که دفتر شما نور ایده آل دارد و شاید و مکان آرام است.

تعادل بین جزئیات معماری و ملاحظات عملی پیدا کنید. قبل از اینکه پله و پنجره با شکوه طراحی کنید، ایمنی بچه ها، تمیز کردن، گرمایش و تهویه مطبوع را در طراحی ویلا در نظر بگیرید.

عوامل تاثیر گذار در کیفیت طراحی ویلا ها

 آسایش: برای به وجود آوردن آسایش در ویلا ها می توان فضا های مختلفی را طراحی کرد. مانند: ایجاد فضاهای سبز در ویلا ها، به وجود آوردن فضاهایی برای بازی کودکان، ساخت و طراحی ویلا به دور از فضاهای شلوغ و آلودگی صوتی کارخانه ها. ویلا ها باید در محیط هایی طراحی و اجرا شود که، از آلودگی صوتی و مکان های پر سر و صدا دور باشد. اگر در اطراف محیط ویلا مکان های پر سر و صدا وجود دارد. از عایق های صوتی در ساخت ویلا ها استفاده شود. محیط هایی که دارای شیب های تندی در سطح زمین است باید قبل از ویلا سازی، در طراحی برای مسطح کردن آنها ایده ارائه داده شود.

 فرهنگ: فرهنگ یکی از مهمترین موارد در طراحی ویلا است. هر شهر و هر قومیتی دارای یک فرهنگ خاص هستند. ویلا هایی که با اصول و قواعد فرهنگی این افراد طراحی نشده باشد. نمی تواند برای آنها امنیت و آسایش به وجود اورد. به طور مثال رعایت اصول قرار گیری فضاها در کنار هم با توجه به فرهنگ افراد صورت می گیرد. و عدم رعایت آن می تواند موجب نارضایتی افراد ساکن در آن شود. به همین دلیل طراح باید قبل از شروع به طراحی ویلا، ابتدا با فرهنگ و رسوم آن منطقه آشنایی کامل پیدا کند.

 اقلیم: عدم توجه به اقلیم در هر نوع کاربری و در هر شهری می تواند موجب آسیب رساندن به ساختمان و آسایش ساکنان آن شود. در طراحی ویلا نیز، عدم توجه به اقلیم موجب عدم رضایت ساکنین آن می شود. نور گیری فضا، سقف ها و ورودی در ویلا ها از موارد اقلیمی است که باید به آن توجه داشت. برای درک بهتر موضوع به مثال توجه کنید. به طور مثال استفاده از سقف های گنبدی شکل در شهر های گرم مانند یزد به منظور کنترل هوای سرد در داخل فضا و هوای گرم در بیرون فضا است. اگر این مورد در طراحی سقف ها رعایت نشود. می تواند موجب سرد شدن بیش از حد فضا در شب ها و گرم شدن فضا در روز شود.

 تکنولوژی: در دنیایی که علم در تکنولوژی با سرعت نور هم قدم شده است. استفاده از تکنولوژی می تواند به آرامش و آسایش افراد کمک کند. مانند استفاده از درب های ضد سرقت که می تواند به امنیت بیشتر ویلا کمک کند. یا به طور مثال استفاده از سیستم های گرمایش و سرمایش می تواند در ویلا های بزرگ برای تنظیم دمای مطلوب، فضا بسیار کار آمد باشد.

 امنیت: در طراحی ویلا امنیت حرف اصلی را می زند. در مکانی که فاقد امنیت باشد. حتی اگر بهترین طراحی و دکوراسیون را داشته باشد. هیچ فردی حاضر به سکونت نخواهد بود. انسان ها در هر شرایطی به دنبال امنیت هستند. بنابراین برای طراحی ویلا ابتدا باید از نظر همسایگی و استفاده از مصالح ساختمانی، امنیت فضا کاملا رعایت شود. و سپس به طراحی فضا های داخلی ان پرداخت.

 زیبایی: معماری هنری است که، با تلفیق هنر و فن خانه هایی می سازد. که در آن با وجود آسایش و امنیت، از زیبایی نیز بهره برد. وجود مکان های زیبا هر فردی را به حضور در آن فضا تشویق می کند. در طراحی ویلا ها نیز باید در کنار رعایت اصول طراحی، از زیبایی نیز بهره برد. به همین منظور باید از سلیقه و خواسته افراد شناخت پیدا کرد. و با توجه به آن شروع به طراحی کرد.

 روانشناسی: آداب و رسوم ریشه در روان آدم ها دارد. از نظر روان شناسی استفاده از رنگ ها، چیدمان هاف نور گیری بنا و ... تاثیر بسیار زیادی بر روحیه و روان انسان ها دارد. بنابراین شناخت روانشناسی و علایق افراد می تواند به بالا تر رفتن کیفیت و محبوبیت طراحی در ویلا ها کمک کند.طراحی و دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق های افتابگیر

مشاهده جزئیات

فضای خانه ای با احساس

مشاهده جزئیات

اتاق های پنجره دار

مشاهده جزئیات

پنجره های نور گیر

مشاهده جزئیات

پنجره در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

تناسب وسیله های آشپزخانه

مشاهده جزئیات

رنگ در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

هماهنگی در دکوراسیون داخلی
بر اساس معنی مندرج در لغت نامه اکسفورد ،دکوراسیون داخلی عبارت است از " هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها ،اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه" با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل مان فکر می کنیم ، نقش یک دکوراسیون داخلی را بر عهده میگیریم .با این همه دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنر ها ،دارای سبک و ریزه کاری های متفاوتی است که بر اساس سلیقه ها و نیاز های دوران ،دستخوش تغییر می شوند. بر خلاف تصور عامه ،تعداد دکوراتور های داخلی بسیار بیشتر از آن است که همه تصور می کنند و حتیبرخی از آنان در زمره مشاهیر دنیای امروز امروز هستند ، گرچه شاید به شهرت طراحان مد و یا هنرمندان دیگر رشته ها نباشند.اما با این وجود بسیاری از دکوراتور های داخلی از راه طراحی درامد بسیار بالایی نیز کسب می کنند.شاید دلیل اصلی ناشناخته ماندن آن ها این باشد که در واقع طراحی داخلی از اواسط قرن بیستم به صورت مبحثی مطرح درآمد ،گرچه قدمت آن بیش از نیم قرن است.به هر در دنیای امروزی بیش تر تربیات زندگی افراد دزر فضاهای بسته و داخلی به دست می آید.شاید ما اوقاتی را برای تفریح و هواخوری و فرار از زندگی بسته در فضای آزاد بگذرانیم،اما همین شادی فرار از محیط بسته ،نشان دهنده کثرت اوقاتی است که در اتاق ها سپری می کنیم .به همین دلیل دکوراسیون داخلی مناسب ،بهترین راه حل برای بهبود وضیعیت کاری تحصیلی و زندگی مان می باشد.

مشاهده جزئیات

اشنایی فضا

مشاهده جزئیات

آشنایی با فضا 2

مشاهده جزئیات

طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

طراحی پلان

مشاهده جزئیات

تخت خواب ها

مشاهده جزئیات

تناسب مکانی

مشاهده جزئیات

آپارتمان نشینی

مشاهده جزئیات

تاریخچه مبلمان

مشاهده جزئیات

کمبود فضا

مشاهده جزئیات

آشپزخانه

مشاهده جزئیات

آفرینش هارمونی

مشاهده جزئیات

پارچه ی مخصوص پرده

مشاهده جزئیات

تغییر دکوراسیون اتاق کودک

مشاهده جزئیات

سبک روستیک

مشاهده جزئیات

جلوه حضور شما

مشاهده جزئیات

چطور کاناپه انتخاب کنیم؟

مشاهده جزئیات

موفقیت پروژه در اجرای دکوراسیون داخلی
پروژه موفق ساخته و پرداخته تخیلات نیستند .انها هر روز حادث می شوند .این بستگی به شما دارد که ایا مایلید پروژه دکوراسیون داخلی شما یکی از آنها باشد یا نه .پس این مساله به میزان زیادی به انتخاب شما نیز بستگی دارد.میدانیم که مدیریت پروژهبیش از هر چیز بر عقل سلیم و یا خردمندی و تدبیر استوار است.وظیفه شما نیز آن است که این موارد را به صورت اصولی در عمل بکار گیرند و از آن پیروی نمایند و تیم پروژه نمایند و تیم پروژه را ترغیب به پیروی از خود کنید .گروه را رهبری نمایید و عنوان یک تیم پیش روید. توجه داشته باشید که این روند یک شبه حاصل نمی شود.البته برخی از افراد می پندارند که صرف توجه و درک مسائل از دیدگاه عقلی برای پیشرفت تیم کافی است .ولی من معتقدم لازم هست ولی کافی نیست .هر چند تیم با استفاده از عقل سلیم می تواند پروژه را پیش ببرد ولی در نهایت به یک نفر برای برای رهبری کل کار نیاز داریم.در کل مهارت درست و مناسب در مدیریت پروژه های دکوراسیون و معماری داخلی بعلاوه ی درک اصول رهبری ،از الزامات موفقیت پروژه است.تلفیق مدیریت پروژه و اصول رهبری اکسیری بدست می دهد که ما به آن رهبری پروژه می گوییم.بنابر این طبق این اصل می توان نتیجه گرفت که هرمدیر پروژه ای رهبر پروژه نیست.باید توجه داشت این امر هیچ تداخلی با اهمیت نقش و روابط تیمی ندارد.تیم نیز به همان ترتیب سهم مهمی در موفقیت پروژه دارد همکاری و عملکرد هر عضو در تیم و همچنین عملکرد تیم به عنوان یک واحد عاملی مهم برای موفقیت پروژه است.بدون تیم عمل کننده تضمین موفقیت پروژه بسیار مشکل خواهد بود.تیم عمل کننده نیز از بهشت نازل نمی شود. ولی این امکان همراه وجود دارد که تیم ها نتوانند بگونه ای موفقیت آمیز خود را در هیئیت یک واحد عمل کننده سازماندهی نمایند.حتی ممکن است مدیریت مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی انگونه که ما می پنداریم غایب باشد.ولی باور نکنید .البته هر تیم اجرایی در هر حال به حدود و ثغور و محدوده مشخص و شفاف و غیر منعطفی که اعضائ درون آن به فعالیت می پردازند نیاز دارد.تیم های عملیاتی اغلب این توانایی را دارند که از درون بشکفند و شعله ور شوند ولی لازم است که ابتدا شما اتش عملکرد را مشتعل کنید.در این رابطه تععین محدوده و قلمرو به تیم می گوید که حوزه فعالیتش را محدود به حدود و ثغور تعیین شده کند.اگر مایل به ایجاد نتایجی در محیطی پر هرج و مرج هستید باید سازنده ایجاد کننده ی ساختاری باشید که شکل دهنده و به ظهور رساننده ی توانایی های لازم ،خلاقیت ،نوآوری و نتایج باشد.کمک به ساخت و حفظ این ساختار از جمله وظایف رهبری مد نظر این کتاب است که در ان باره گفت و گو می شود.مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی ارائه دهنده ی بهترین ابزار برای شکل دادن به این ساختار است.ولی این روند به خودی خود برای موفقیت پروژه کافی نیست.اگر شما پروژه را به سمت و جهت درست سوق ندهید انها فاقد اثر بخشی خواهد ماند .این جهت دهی شاید با مهار های مدیریت پروژه به تنهایی عینیت نیابد و انچه انرا به عمل در می آورد رهبری است.بدون رهبر پروژه جهتی در مدیریت پروژه وجود نخواهد داشت.رهبری عاملی قابل تامل برای اتکا بر اساس رهبری پروژه دارد.بدون رهبری احتمال اینکه پروژه ما نیز سرنوشت هر پروژه دیگری را طی کند بسیار زیاد خواهد بود.این مرحله انتخاب شما را می خواهد اگر تمایل به مدیریت موفق پروژه دکوراسیون داخلی و معماری که با کمک اصول رهبری امکان پذیراست را در نظر دارید ما خواندن کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق

مشاهده جزئیات

خانه ای با نمای شیشه ای

مشاهده جزئیات

شخصیت شناسی بر مبنای چیدمان کوسن

مشاهده جزئیات

سیستم ساختمانی

مشاهده جزئیات

مختصر و مفید

مشاهده جزئیات

هراس از رنگ

مشاهده جزئیات

نکات کاربردی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

قاب پنجره

مشاهده جزئیات

کشتی تفریحی اییرینو

مشاهده جزئیات

بازسازی منزل

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

اهمیت نمای هتل

مشاهده جزئیات

رنگ های اصلی و کمکی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

استفاده از مصالح دردکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

مصالح نوین در دکوراسیون داخلی
در مبلمان دست ساز همیشه در طرح هایش از مواد خام و طبیعی و استفاده می کند و کارهای منحصر به فردی را روانه بازار می کند .مبلمان جدیدی که به تازگی توسط این گروه طراحی شده نیز با استفاده از عناصر طبیعی به خوبی پالوده شده و با اعمال تغییراتی به گونه ای زیبا طراحی شده است .این مبلمان کار دست است که به رنگ چوب گردو رنگ آمیزی شده است.این مجموعه شامل میز ،مبل ،نیمکت ،اینه ،قفسه ،جالباسی است که با مواد طبیعی ساخته شده و زیبایی آن خیره کننده است. این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که تداعی کننده خانه های افسانه ای است.تصور کنید این مجموعه چه جلوه خیره کننده ای به فضا خانه می دهد و در عین حال طبیعی بودن ،بسیار مدرن است.نکته جالب در این است که انتخاب فلز مورد استفاده در مبلمان کاملا به انتخاب شخص است و مشتری می تواند از بین انواع فلز ها ،برنز و یا فلز رنگ شده سیاه و سفید یکی را برای مبلمان انتخاب کند . کاغذ دیواری لامپی : به تازگی نوعی کاغذ دیواری راهی بازار شده است که در آن لامپ ال ای دی به کار رفته است،شگفتی را کنار بگذاریم در دنیای تکنولوژی هر چیز امکان پذیر است.هر چند این کاغذ دیواری از زمان خود جلوتر است .سازنده این کاغذ دیواری با استفاده از قطعات الکتریکی بسیار ریز و لامپ های کوچک ال ای دی این طرح را ارائه نموده است.نکته جالب این است که شما می توانید تعداد و رنگ لامپ های کاغذ دیواریتان را خودتان انتخاب کنید و فضای خانه تان را روشن کنید اینه ی شکسته :این ایینه شکسته نمونه ای از هنر نامتعارف است که کلیشه های موجودرا می شکند و پا را فراتر می گذارد .ایینه شکسته سایه روشن های متنوعی را به نمایش می گذارد و بازتاب رنگ های آن جلوه خاصی را به فضای خانه می بخشد .این ایینه یاداور ایینه های کلاسیک است زیرا در اطراف آن از گل های شیشه ای تزئینی زیادی استفاده شده است که به دوران رمانتیک نزدیک تر است.تراش های اریب ،نقره کاری ،و آیینه را به زیبایی محض بدل می کند.نصب این ایینه را در سرسرای خانه ،جلوی رختکن ،اتاق خواب ،حمام و یا بر بالای شومینه بسیار چشم نواز است و زیبایی خانه را دو برابر می کن این اینه 84 اینچ است و درسه رنگ طلایی ،نقره ای و برنز راهی بازار شده است. آبنمای چوبی : اگر خانه ای بزرگ و جادار دارید با نصب یک آبنمای مدرن را داخل خانه و یا در حیاط خانه نصب کنید و جلوه ای زیبا به خانه تان بدهید.طراحی این ابنما بسیار مدرن و هوشمندانه است .استفاده از طرح های منحنی به فضای آن روح می بخشد .کف این ابنما یک یک مخزن سربی بسیار زیبا وجود دارد که اب در ان جمع اوری می شود.و پس از ان از طریق یک پمپ بار دیگر به بالای ابنما برگردانده می شود.و ایچنین در مصرف اب صرفه جویی می شود.

مشاهده جزئیات

متریال دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

قانون طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

هدف دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

هنر و معماری

مشاهده جزئیات

تعریف هنر

مشاهده جزئیات

طبیعت در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

دکوراسیون شیک و طراحی مدرن
دکوراسیون اداری تجاری مدرن
دیزاین سالن زیبایی
دیزاین داخلی ویلا
دکوراسیون داخلی آرایشگاه
دیزاین آرایشگاه زنانه
دیزاین سنتی مدرن
دیزاین مطب پزشک
دکوراسیون داخلی پزشکی
طراحی دکوراسیون سالن انتظار
معماری و دکوراسیون
طراحی نما
دکوراسیون اتاق نوجوان
دیزاین داخلی مسکونی
دیزاین داخلی اتاق مستر
لوکس ترین طراحی داخلی
دیزاین داخلی اتاق خواب مستر
دکوراسیون داخلی تجاری
مدرن ترین دکوراسیون داخلی مسکونی
طراحی دکوراسیون تجاری
دکوراسیون دفتر مدیرعامل
طراحی دکوراسیون تجاری
طراحی داخلی و معماری ساختمان
دکوراتور محیط اداری
دکوراسیون کلاسیک تجاری
دکوراسیون داخلی دفتر کار
دیزاین شرکت
پارتیشن بندی دفتر کار
دکوراسیون داخلی محیط اداری
دکوراسیون داخلی سالن ماساژ
سالن ماساژ
طراحی دکوراسیون اتاق جلسات
دکوراسیون آشپزخانه
دیزاین اداری تجاری
دکوراسیون کلاسیک منزل
طراحی ویلا
دکوراسیون شیک مسکونی
دکوراسیون کلاسیک
دکوراسیون داخلی پنت هاوس
دکوراتور ساختمان
طراحی و اجرای دکور آشپزخانه
دکوراتور منزل مسکونی
معماری داخلی لابی هتل
دکوراسیون داخلی اتاق خواب یک نفره
طراحی مدرن
طراحی دکوراسیون فضای باز ویلایی
طراحی فضای خارجی ویلا
دکوراسیون هال و پذیرایی
طراحی داخلی استخر
طراحی دکوراسیون راه پله
لوستر رویال مدل 101

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

لوستر رویال مدل 102

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

موکت 01

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

لمینت
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

آینه آبشاری

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه اسیدشور

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه تراش

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای چهره و نقوش اسلیمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای بوهمیایی و نقوش گیاهی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوستر چرمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل خزه

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل سیمانی

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

دیوار سبز-گرین وال

دیوار سبز/ریشه

مشاهده جزئیات

فلاور باکس

ریشه/فلاور باکس

مشاهده جزئیات

کاغذ دیواری

ریشه/کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

لمینیت

ریشه/لمینیت

مشاهده جزئیات

مبلمان اداری

ریشه/مبلمان اداری

مشاهده جزئیات

موکت اتریشی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت آمریکایی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت هلندی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

میکروسمنت

ریشه/میکروسمنت

مشاهده جزئیات

نور خطی

ریشه/نور خطی

مشاهده جزئیات

روشویی مدرن و کلاسیک

روشویی/ریشه

مشاهده جزئیات

شیشه استندگلس

ریشه/شیشه استندگلس

مشاهده جزئیات

های گلاس ترکیه ای

ریشه/های گلاس

مشاهده جزئیات

با ما در ارتباط باشید