بازسازی فضا های مسکونی

خرید خانه آپارتمانی می تواند یک فرآیند پیچیده باشد و پیدا کردن چیزی که کامل باشد، دشوار است. اغلب ، انجام بازسازی فضاهای مسکونی پس از خرید خانه ، بهترین راه برای به دست آوردن خانه ای است که می خواهید.

انجام پروژه نوسازی هم تجربه ای چالش برانگیز و هم ارزشمند است. اما بر خلاف ساختن خانه جدید ، برای بازسازی هرگز با زمین خالی شروع نمی کنید. به این ترتیب ، بازسازی خانه می تواند پیچیده باشد و ممکن است مستعد مسائل و هزینه های پیش بینی نشده باشد ، پس آمادگی کافی، کلید یک پروژه موفق است. ما برخی از نکات مهم را برای موفقیت پروژه بازسازی منزل آپارتمانی برای شما گردآوری کرده ایم. اگر می خواهید آپارتمان خود را بازسازی کنید ، مراحل خاصی را باید دنبال کنید تا مطمئن شوید همه چیز دقیقاً همانطور که شما می خواهید پیش می رود.

همکاری با یک معمار متخصص می تواند روند کار را تا حد ممکن راحت انجام دهد.

مراحل طراحی و بازسازی ساختمان

در زیر ، ما هشت مرحله ای را که باید برای شروع بازسازی خود در مسیر درست انجام دهید مرور می کنیم.

1. قوانین ساختمان آپارتمانی خود را بدانید

قبل از هر کار دیگری ، مهم است که قوانین و دستورالعمل های ساختمان خود را برای بازسازی بدانید. ممکن است جنبه های خاصی از آپارتمان شما وجود داشته باشد که نمی توانید آنها را تغییر دهید یا به روز کنید. شما باید از آن آگاه باشید.همچنین برخی از ساختمان ها قوانین مربوط به زمان بازسازی را دارند ، بنابراین مطمئن شوید که آن را در جدول زمانی خود لحاظ کنید.

2. هزینه های بازسازی را درنظر بگیرید

بازسازی خانه آپارتمانی می تواند گران تمام شود. داشتن بودجه ای قبل از شروع روند نوسازی به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که چه چیزی را نوسازی کنید و چه چیزی را به حال خود رها کنید.

همین طور می توانید لیستی از اولویت ها ایجاد کنید و بیشترین هزینه را برای کارهایی که می خواهید در ابتدا انجام دهید ، خرج کنید.

3. به همسایگان خود اطلاع دهید

سعی کنید همسایگان خود را در جریان بازسازی قرار دهید و تا آنجا که ممکن است جزئیات بیشتری به آنها بدهید. به آنها در مورد سر و صدایی که ممکن است برای آنها تأثیر بگذارد اطلاع دهید و حتی آنها را از زمان کارکارگران در ساختمان مطلع کنید.

اطلاع رسانی هرچه بیشتر آنها و حفظ خط ارتباطی می تواند باعث ایجاد حسن نیت در مسیر شما شود.

4. معمار مناسب را بیابید

وقتی فضاهای مسکونی را بازسازی می کنید ، می خواهید با شخصی کار کنید که درک کند فضا چقدر برای شما مهم است. شما شایسته این هستید که در آپارتمانی که دوستش دارید زندگی کنید. با معماری کار کنید که برای آن ارزش قائل است. بازسازی می تواند یک فرایند طولانی و گاهی ناامید کننده باشد ، بنابراین مهم است که یک معمار مورد اعتماد پیدا کنید تا در هر مرحله از راه ، شما را راهنمایی کند.

5. هرگونه تجزیه و تحلیل و تایید مورد نیاز را کامل کنید

قبل از شروع ساخت و ساز و بازسازی ، لازم است هرگونه تجزیه و تحلیل یا تأییدیه مورد نیاز، تکمیل شود. این می تواند مواردی مانند تجزیه و تحلیل محله ، ایمنی آتش سوزی و تهیه مجوزهای ساختمان را شامل شود. در حالت ایده آل ، معمار شما این کار را برای شما انجام می دهد ، بنابراین هنگام تجزیه و تحلیل خدمات یک شرکت به این امر توجه کنید.

6. برای طراحی برنامه ریزی کنید

ایجاد طرح برای بازسازی معمولاً یکی از هیجان انگیزترین بخشهای این فرآیند است. این فرصت شما برای ایجاد خانه ای است که واقعاً نشان دهنده شخصیت شما باشد. مدتی را صرف تحقیق در مورد روندها و بازدید از خانه دوستان کنید تا بتوانید تصور کنید که چه چیزی دوست دارید. سپس می توانید روی سفارشی سازی ظاهری که برای شما و فضای شما مناسب است کار کنید.

7. تعیین زمان بندی

این مهم است که همه طرف های درگیر در بازسازی ( شما ، معمار و خدمه ساختمانی ) از جدول زمانی پیش بینی شده مطلع باشند.

بازسازی اغلب بیشتر از زمان برنامه ریزی شده به طول می انجامد ، اما اگر از ابتدا زمان تعیین کنید ، به احتمال زیاد پروژه به موقع به پایان می رسد.

8. منتظر موارد غیرمنتظره باشید

شما می خواهید با خوش بینی وارد فرایند طراحی وبازسازی شوید ، اما باید واقع بین نیز باشید. بسیاری از مردم از ابتدا تا انتها درگیر بازسازی هستند. وقتی پروژه ای به این بزرگی باشد ، تقریباً تضمین می شود که شگفتی هایی وجود خواهد داشت.

صبور باشید و از پرسیدن سوالات خود در مورد آنچه در حال وقوع است یا جایی که همه چیز در حال پشتیبان گیری است نترسید.

آیا آماده بازسازی آپارتمان خود هستید؟

همانطور که شما کامل می شوید ، خانه شما نیز باید با شما تکامل یابد. یک بازسازی کارآمد ، برنامه ریزی شده و خوب اجرا شده بهترین راه برای ایجاد حس جدید در آپارتمان شما است.

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دارکوب، یک شرکت بازسازی ساختمان در تهران که در طراحی پروژه های سطح بالا مانند بازسازی آپارتمان های لوکس و خانه های شهری ، مدارس و ادارات تخصص دارد. علاوه بر این ، ما به عنوان مدیران پروژه خدمت می کنیم و جنبه های اداری پروژه ها را تسهیل می کنیم و از یک فرآیند عالی اطمینان می دهیم.

یافتن شرکتهای طراحی داخلی خوب در دنیای طراحی برای زنده کردن دید شما می تواند کمی چالش برانگیز باشد. برخی از بهترین شرکت های طراحی داخلی خدمات تجاری و مسکونی ارائه می دهند. طراحان داخلی متخصص نیز از طراحی کاربری های تجاری گرفته تا طراحی فضای داخلی مسکونی را شامل می شوند. قبل از انتخاب شرکت های طراحی داخلی ، باید تصور عمیقی از آنچه که بدنبال آن هستید داشته باشید و همچنین لیستی از بایدها و نبایدهای اصلی خود را داشته باشید. این یک نقطه شروع عالی است زیرا اطمینان می دهد که شرکت طراحی داخلی امکانات را به تعدادی محدود می کند که مطمئن هستند شما را خوشحال خواهد کرد زیرا نظر شما بیشترین اهمیت را دارد. برای کسب اطلاعات بیشترو مشاوره بازسازی ساختمان یا شروع نوسازی ، لطفاً با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5

با ما در ارتباط باشید
محصولات مرتبط
product related
لوستر رویال مدل 101

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

لوستر رویال مدل 102

ریشه/لوستر

مشاهده جزئیات

موکت 01

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

لمینت
کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

آینه آبشاری

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه اسیدشور

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

آینه تراش

آیینه/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای چهره و نقوش اسلیمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوسترهای بوهمیایی و نقوش گیاهی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

پوستر چرمی

پوستر/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل خزه

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

تایل سیمانی

تایل/ریشه

مشاهده جزئیات

دیوار سبز-گرین وال

دیوار سبز/ریشه

مشاهده جزئیات

فلاور باکس

ریشه/فلاور باکس

مشاهده جزئیات

کاغذ دیواری

ریشه/کاغذ دیواری

مشاهده جزئیات

لمینیت

ریشه/لمینیت

مشاهده جزئیات

مبلمان اداری

ریشه/مبلمان اداری

مشاهده جزئیات

موکت اتریشی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت آمریکایی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

موکت هلندی

ریشه/موکت

مشاهده جزئیات

میکروسمنت

ریشه/میکروسمنت

مشاهده جزئیات

نور خطی

ریشه/نور خطی

مشاهده جزئیات

روشویی مدرن و کلاسیک

روشویی/ریشه

مشاهده جزئیات

شیشه استندگلس

ریشه/شیشه استندگلس

مشاهده جزئیات

های گلاس ترکیه ای

ریشه/های گلاس

مشاهده جزئیات

مقالات مرتبط
Article related

طراحی و دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق های افتابگیر

مشاهده جزئیات

فضای خانه ای با احساس

مشاهده جزئیات

اتاق های پنجره دار

مشاهده جزئیات

پنجره های نور گیر

مشاهده جزئیات

پنجره در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

تناسب وسیله های آشپزخانه

مشاهده جزئیات

رنگ در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

هماهنگی در دکوراسیون داخلی
بر اساس معنی مندرج در لغت نامه اکسفورد ،دکوراسیون داخلی عبارت است از " هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها ،اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه" با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل مان فکر می کنیم ، نقش یک دکوراسیون داخلی را بر عهده میگیریم .با این همه دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنر ها ،دارای سبک و ریزه کاری های متفاوتی است که بر اساس سلیقه ها و نیاز های دوران ،دستخوش تغییر می شوند. بر خلاف تصور عامه ،تعداد دکوراتور های داخلی بسیار بیشتر از آن است که همه تصور می کنند و حتیبرخی از آنان در زمره مشاهیر دنیای امروز امروز هستند ، گرچه شاید به شهرت طراحان مد و یا هنرمندان دیگر رشته ها نباشند.اما با این وجود بسیاری از دکوراتور های داخلی از راه طراحی درامد بسیار بالایی نیز کسب می کنند.شاید دلیل اصلی ناشناخته ماندن آن ها این باشد که در واقع طراحی داخلی از اواسط قرن بیستم به صورت مبحثی مطرح درآمد ،گرچه قدمت آن بیش از نیم قرن است.به هر در دنیای امروزی بیش تر تربیات زندگی افراد دزر فضاهای بسته و داخلی به دست می آید.شاید ما اوقاتی را برای تفریح و هواخوری و فرار از زندگی بسته در فضای آزاد بگذرانیم،اما همین شادی فرار از محیط بسته ،نشان دهنده کثرت اوقاتی است که در اتاق ها سپری می کنیم .به همین دلیل دکوراسیون داخلی مناسب ،بهترین راه حل برای بهبود وضیعیت کاری تحصیلی و زندگی مان می باشد.

مشاهده جزئیات

اشنایی فضا

مشاهده جزئیات

آشنایی با فضا 2

مشاهده جزئیات

طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

طراحی پلان

مشاهده جزئیات

تخت خواب ها

مشاهده جزئیات

تناسب مکانی

مشاهده جزئیات

آپارتمان نشینی

مشاهده جزئیات

تاریخچه مبلمان

مشاهده جزئیات

کمبود فضا

مشاهده جزئیات

آشپزخانه

مشاهده جزئیات

آفرینش هارمونی

مشاهده جزئیات

پارچه ی مخصوص پرده

مشاهده جزئیات

تغییر دکوراسیون اتاق کودک

مشاهده جزئیات

سبک روستیک

مشاهده جزئیات

جلوه حضور شما

مشاهده جزئیات

چطور کاناپه انتخاب کنیم؟

مشاهده جزئیات

موفقیت پروژه در اجرای دکوراسیون داخلی
پروژه موفق ساخته و پرداخته تخیلات نیستند .انها هر روز حادث می شوند .این بستگی به شما دارد که ایا مایلید پروژه دکوراسیون داخلی شما یکی از آنها باشد یا نه .پس این مساله به میزان زیادی به انتخاب شما نیز بستگی دارد.میدانیم که مدیریت پروژهبیش از هر چیز بر عقل سلیم و یا خردمندی و تدبیر استوار است.وظیفه شما نیز آن است که این موارد را به صورت اصولی در عمل بکار گیرند و از آن پیروی نمایند و تیم پروژه نمایند و تیم پروژه را ترغیب به پیروی از خود کنید .گروه را رهبری نمایید و عنوان یک تیم پیش روید. توجه داشته باشید که این روند یک شبه حاصل نمی شود.البته برخی از افراد می پندارند که صرف توجه و درک مسائل از دیدگاه عقلی برای پیشرفت تیم کافی است .ولی من معتقدم لازم هست ولی کافی نیست .هر چند تیم با استفاده از عقل سلیم می تواند پروژه را پیش ببرد ولی در نهایت به یک نفر برای برای رهبری کل کار نیاز داریم.در کل مهارت درست و مناسب در مدیریت پروژه های دکوراسیون و معماری داخلی بعلاوه ی درک اصول رهبری ،از الزامات موفقیت پروژه است.تلفیق مدیریت پروژه و اصول رهبری اکسیری بدست می دهد که ما به آن رهبری پروژه می گوییم.بنابر این طبق این اصل می توان نتیجه گرفت که هرمدیر پروژه ای رهبر پروژه نیست.باید توجه داشت این امر هیچ تداخلی با اهمیت نقش و روابط تیمی ندارد.تیم نیز به همان ترتیب سهم مهمی در موفقیت پروژه دارد همکاری و عملکرد هر عضو در تیم و همچنین عملکرد تیم به عنوان یک واحد عاملی مهم برای موفقیت پروژه است.بدون تیم عمل کننده تضمین موفقیت پروژه بسیار مشکل خواهد بود.تیم عمل کننده نیز از بهشت نازل نمی شود. ولی این امکان همراه وجود دارد که تیم ها نتوانند بگونه ای موفقیت آمیز خود را در هیئیت یک واحد عمل کننده سازماندهی نمایند.حتی ممکن است مدیریت مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی انگونه که ما می پنداریم غایب باشد.ولی باور نکنید .البته هر تیم اجرایی در هر حال به حدود و ثغور و محدوده مشخص و شفاف و غیر منعطفی که اعضائ درون آن به فعالیت می پردازند نیاز دارد.تیم های عملیاتی اغلب این توانایی را دارند که از درون بشکفند و شعله ور شوند ولی لازم است که ابتدا شما اتش عملکرد را مشتعل کنید.در این رابطه تععین محدوده و قلمرو به تیم می گوید که حوزه فعالیتش را محدود به حدود و ثغور تعیین شده کند.اگر مایل به ایجاد نتایجی در محیطی پر هرج و مرج هستید باید سازنده ایجاد کننده ی ساختاری باشید که شکل دهنده و به ظهور رساننده ی توانایی های لازم ،خلاقیت ،نوآوری و نتایج باشد.کمک به ساخت و حفظ این ساختار از جمله وظایف رهبری مد نظر این کتاب است که در ان باره گفت و گو می شود.مدیریت پروژه دکوراسیون داخلی ارائه دهنده ی بهترین ابزار برای شکل دادن به این ساختار است.ولی این روند به خودی خود برای موفقیت پروژه کافی نیست.اگر شما پروژه را به سمت و جهت درست سوق ندهید انها فاقد اثر بخشی خواهد ماند .این جهت دهی شاید با مهار های مدیریت پروژه به تنهایی عینیت نیابد و انچه انرا به عمل در می آورد رهبری است.بدون رهبر پروژه جهتی در مدیریت پروژه وجود نخواهد داشت.رهبری عاملی قابل تامل برای اتکا بر اساس رهبری پروژه دارد.بدون رهبری احتمال اینکه پروژه ما نیز سرنوشت هر پروژه دیگری را طی کند بسیار زیاد خواهد بود.این مرحله انتخاب شما را می خواهد اگر تمایل به مدیریت موفق پروژه دکوراسیون داخلی و معماری که با کمک اصول رهبری امکان پذیراست را در نظر دارید ما خواندن کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم

مشاهده جزئیات

چیدمان اتاق

مشاهده جزئیات

خانه ای با نمای شیشه ای

مشاهده جزئیات

شخصیت شناسی بر مبنای چیدمان کوسن

مشاهده جزئیات

سیستم ساختمانی

مشاهده جزئیات

مختصر و مفید

مشاهده جزئیات

هراس از رنگ

مشاهده جزئیات

نکات کاربردی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

قاب پنجره

مشاهده جزئیات

کشتی تفریحی اییرینو

مشاهده جزئیات

بازسازی منزل

مشاهده جزئیات

دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

اهمیت نمای هتل

مشاهده جزئیات

رنگ های اصلی و کمکی در دکوراسیون

مشاهده جزئیات

استفاده از مصالح دردکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

مصالح نوین در دکوراسیون داخلی
در مبلمان دست ساز همیشه در طرح هایش از مواد خام و طبیعی و استفاده می کند و کارهای منحصر به فردی را روانه بازار می کند .مبلمان جدیدی که به تازگی توسط این گروه طراحی شده نیز با استفاده از عناصر طبیعی به خوبی پالوده شده و با اعمال تغییراتی به گونه ای زیبا طراحی شده است .این مبلمان کار دست است که به رنگ چوب گردو رنگ آمیزی شده است.این مجموعه شامل میز ،مبل ،نیمکت ،اینه ،قفسه ،جالباسی است که با مواد طبیعی ساخته شده و زیبایی آن خیره کننده است. این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که تداعی کننده خانه های افسانه ای است.تصور کنید این مجموعه چه جلوه خیره کننده ای به فضا خانه می دهد و در عین حال طبیعی بودن ،بسیار مدرن است.نکته جالب در این است که انتخاب فلز مورد استفاده در مبلمان کاملا به انتخاب شخص است و مشتری می تواند از بین انواع فلز ها ،برنز و یا فلز رنگ شده سیاه و سفید یکی را برای مبلمان انتخاب کند . کاغذ دیواری لامپی : به تازگی نوعی کاغذ دیواری راهی بازار شده است که در آن لامپ ال ای دی به کار رفته است،شگفتی را کنار بگذاریم در دنیای تکنولوژی هر چیز امکان پذیر است.هر چند این کاغذ دیواری از زمان خود جلوتر است .سازنده این کاغذ دیواری با استفاده از قطعات الکتریکی بسیار ریز و لامپ های کوچک ال ای دی این طرح را ارائه نموده است.نکته جالب این است که شما می توانید تعداد و رنگ لامپ های کاغذ دیواریتان را خودتان انتخاب کنید و فضای خانه تان را روشن کنید اینه ی شکسته :این ایینه شکسته نمونه ای از هنر نامتعارف است که کلیشه های موجودرا می شکند و پا را فراتر می گذارد .ایینه شکسته سایه روشن های متنوعی را به نمایش می گذارد و بازتاب رنگ های آن جلوه خاصی را به فضای خانه می بخشد .این ایینه یاداور ایینه های کلاسیک است زیرا در اطراف آن از گل های شیشه ای تزئینی زیادی استفاده شده است که به دوران رمانتیک نزدیک تر است.تراش های اریب ،نقره کاری ،و آیینه را به زیبایی محض بدل می کند.نصب این ایینه را در سرسرای خانه ،جلوی رختکن ،اتاق خواب ،حمام و یا بر بالای شومینه بسیار چشم نواز است و زیبایی خانه را دو برابر می کن این اینه 84 اینچ است و درسه رنگ طلایی ،نقره ای و برنز راهی بازار شده است. آبنمای چوبی : اگر خانه ای بزرگ و جادار دارید با نصب یک آبنمای مدرن را داخل خانه و یا در حیاط خانه نصب کنید و جلوه ای زیبا به خانه تان بدهید.طراحی این ابنما بسیار مدرن و هوشمندانه است .استفاده از طرح های منحنی به فضای آن روح می بخشد .کف این ابنما یک یک مخزن سربی بسیار زیبا وجود دارد که اب در ان جمع اوری می شود.و پس از ان از طریق یک پمپ بار دیگر به بالای ابنما برگردانده می شود.و ایچنین در مصرف اب صرفه جویی می شود.

مشاهده جزئیات

متریال دکوراسیون داخلی هتل

مشاهده جزئیات

قانون طراحی داخلی

مشاهده جزئیات

هدف دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات

هنر و معماری

مشاهده جزئیات

تعریف هنر

مشاهده جزئیات

طبیعت در دکوراسیون داخلی

مشاهده جزئیات