title

واحد مسکونی و محوطه سازی تراس، منظریه

star امتیاز از نظر کاربران : 0 از 5

مشخصات پروژه

  • عنوان : واحد مسکونی و محوطه سازی تراس، منظریه ،
  • مسکونی کرج-آقای سرلک-طراحی-سبک پست مدرن،فانتزی-رنگهای کرم،قهوه ای،طوسی،صورتی،آبی-سال 2011-180 مترمربع

    ،
  • مدت زمان اجرای پروژه : ،

درباره پروژه

مسکونی کرج-آقای سرلک-طراحی-سبک پست مدرن،فانتزی-رنگهای کرم،قهوه ای،طوسی،صورتی،آبی-سال 2011-180 مترمربع

 
title
دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5
captcha

با ما در ارتباط باشید

طراحی فضای سبز تراس

ایجاد فضای سبز بالکن آپارتمان‌های شهری کار سختی نیست. اگر در یک شهر بزرگ زندگی می‌کنید و آپارتمانتان فاقد حیاط است، به‌احتمال زیاد برای دیدن طبیعت و گل‌ها روزانه به پارک‌های اطراف می‌روید. آرزوی داشتن کمی طبیعت در داخل خانه خود یک آرزو بسیار رایج است، اما ایجاد باغ در یک آپارتمان کوچک می‌تواند یک چالش باشد. اگر آپارتمان شهری شما دارای بالکن است، می‌توانید با استفاده از آن باغی بی‌نظیر ایجاد کنید که غنی از گیاهان و در نتیجه غنی از رنگ سبز باشد!

از فضای سبز تراس‌ های خارق‌العاده که تأثیر واقعی گیاهان را نشان می‌دهد، الهام بگیرید! یک باغ بالکن، به‌محض شکوفایی کامل، می‌تواند قسمت کوچکی از فضای باز شما را پنهان کند. سپر ایجاد شده توسط گیاهان فضای صمیمی‌تر و امن‌تری را ایجاد می‌کند و به شما در میان مجموعه‌های بزرگ آپارتمان یک تراس سبز هدیه می‌کند.

یک تراس سبز به سبک ژاپنی فضایی دنج را در منطقه کوچک ایجاد می‌کند و همه چیز را ساده و خیره‌کننده منحصربه‌فرد نگه می‌دارد.

باغ بالکن مینیمالیستی یک افزودنی عالی برای هر آپارتمان مدرن است که مایل است دارای چند عنصر طبیعی نیز باشد. اگر می‌خواهید فضا را باز و جادار نگه دارید، گیاهان گلدان را نزدیک نرده مرتب کنید!

تراس گاردن دارای یک باغ سبز زیبا است که حتی از نرده نیز فراتر می‌رود! سبز رنگی بسیار شاد است و باعث آرامش روان انسان می‌شود.

طراحی فضای سبز در بالکن

طراحی فضای سبز در بالکن به‌نوعی آوردن نماینده‌ای از طبیعت به خانه کوچکمان است. وجود انواع گیاهان گلدان در بالکن، آن را بانشاط و جذاب می‌کند و شما می‌توانید ساعاتی از روزتان را به استراحت در تراس سبز زیبایتان کنید.

طراحی فضای سبز در بالکن فقط یک روش برای آوردن طبیعت به یک منطقه شهری نیست، بلکه یک روش عالی برای ایجاد ریه‌ای در داخل شهر است، یک پناهگاه ارگانیک که بدون نیاز به رانندگی آرامش و شما را فراهم می‌کند.

یک راه ساده برای ایجاد یک تراس سبز شکوفا، استفاده از جعبه‌های کاشت چوبی است! آنها راحت و زیبا هستند، فضای زیادی اشغال نمی‌کنند و ظاهری بسیار تمیز دارند!

روش مدرن باغبانی

هر گوشه‌وکنار دارای درخشش سبز است و در عرض چند ثانیه شما را از شلوغی شهر دور می‌کند و پا به تراس سبز جذاب می‌گذارد!

یک میز کوچک چوبی و یک صندلی همسان در وسط بالکن خود قرار دهید، سپس باغ شهری را در اطراف آن ایجاد کنید!

با ایجاد چنین فضای طبیعی و با دقت نظافت، با عناصر زیادی که باغ را به حیاط خانه نزدیک می‌کند، تقریباً می‌تواند فراموش کند که در وسط شهر هستید.

برخی افراد به‌اشتباه تصور می‌کنند که فضای سبز تراس بی‌نظم بوده و در وضعیت نامناسبی قرار دارند. شما می‌توانید تصاویری از بالکن‌های زیبا که باغ‌های آنها از ظرافت و تقارن زیادی برخوردار است را در اینترنت ببینید و از آنها الهام بگیرید.

چیدمان فضای سبز تراس

سبزترین بالکن‌های شهری هم می‌توانند بسیار رنگارنگ باشند. نیازی به تسلط بر فضا نیست، اما می‌تواند آن را زنده‌تر به نظر برساند!

اگر به دنبال ایجاد یک تراس اردن رنگارنگ هستید، گل‌های شکوفا را با گیاهان تزئین شده منحصربه‌فرد مطابقت دهید.

گیاهان می‌توانند با ایجاد یک دیوار در اطراف بالکن، حریم فضا را تضمین کرده و محیطی دنج ایجاد کنند. به‌این‌ترتیب باغ بالکن نه‌تنها یک هدف تزئینی، بلکه یک هدف کاربردی نیز دارد.

ممکن است یک بالکن باریک فضایی چالش‌برانگیز برای تبدیل‌شدن به باغ به نظر برسد، اما محل قرارگیری گیاهان همه چیز را تعیین می‌کند.

وقتی آنها در نزدیکی دیوار و نرده قرار می‌گیرند، فاصله بین آنها به یک راهرو سبز واقعاً زیبا تبدیل می‌شود. یک بالکن کوچک توسط یک باغ سبز باورنکردنی که تقریباً به طور کامل خود بالکن را پنهان می‌کند، قابل‌توجه می‌شود.

این یک عنصر کاملاً تازه و ارگانیک است که معماری خیابان را متزلزل می‌کند و باعث می‌شود تا آپارتمانتان بیشتر به نظر برسد.

فضای شلوغ شهر می‌توانیم به‌سرعت آرزوی فضایی آرام را که احساس می‌کنیم کمی از پیاده‌روهای خاکستری و دیوانگی روزمره جدا شده‌ایم، آرزو کنیم. یک فضای سبز تراس کوچک راهی عالی برای ایجاد فضای آرام و طبیعی در یک محیط شهری است.


فضای سبز تراسروش‌های زیادی برای ایجاد پویایی در فضای کوچک وجود دارد. می‌توانید با قراردادن برخی از گیاهان در بالای سطح زمین شروع کنید و به طور هم‌زمان از به‌هم‌ریختگی باغ کوچک بالکن جلوگیری کنید.

اگر به‌اندازه کافی سبز نیستید، می‌توانید یک عنصر سبز اضافی به تراس گاردن خود اضافه کنید و قدرت رنگ پرانرژی را در فضای بیرونی کوچک خود افزایش دهید.

یک بالکن مدرن یک مکان عالی برای پاتوق است! برای زیبا و مرتب نگه‌داشتن فضا، باغ را با گلدان‌های برجسته با ظاهری مات ایجاد کنید. آنها یک قطعه پیچیده هستند که به بالکن پرورش‌یافته شما اضافه می‌شوند.

نادیده‌گرفتن سبز فریبنده در هر فضایی دشوار است، اما اگر می‌خواهید جذابیت آن را بیش‌ازپیش افزایش دهید، بالکن را با رنگ بژ ملایم تزئین کنید که کاملاً آن باغ سبز را نمایان کند.

مخلوطی از گیاهان آویزان به نرده بالکن و آن‌هایی که روی زمین قرار گرفته‌اند فضای سبز تراس متعادل ایجاد می‌کنند که تمام توجه را به گیاهان معطوف می‌کند، اما فضای راحتی را نیز فراهم می‌کند.

هنگامی که می‌خواهید یک تراس سبز داشته باشید اما نمی‌خواهید در آن مانع باشد، گیاهان را نزدیک لبه بالکن قرار دهید تا در اطراف فضای بیرونی اصلاح شود. اگر آنها در کف کاشته شوند، فضا بازتر می‌شود و منظره‌ای عالی از شهر را به شما می‌دهد.

نتیجه‌گیری

کسی که به حداقل گرایی و سبک‌های مینیمال علاقه دارد و می‌خواهد در باغ بالکن خود نیز به آن وفادار بماند، می‌تواند در طراحی فضای سبز تراس از این سبک استفاده کند و به‌راحتی می‌تواند کیفیت را نسبت به مقدار انتخاب گیاه خود اولویت دهد. گیاهانی را انتخاب کنید که جلب‌توجه می‌کنند اما کل فضا را اشغال نمی‌کنند!

می‌توان مکانی دلپذیر برای پاتوق و بهشتی واقعی برای هرکسی ساخت که مایل است در هنگام زندگی در یک آپارتمان شهری از یک باغ سبز شکوفا لذت ببرد!