title

نمونه جدیدترین طراحی‌های آرایشگاه زنانه

star امتیاز از نظر کاربران : 0 از 5

آنچه در این مقاله می خوانید

  • پس از مختصر اکتشاف در دنیای طراحی آرایشگاه زنانه، تصمیم گرفتیم تا جدیدترین طراحی‌های آرایشگاه زنانه را به شما معرفی نمائیم.

پس از مختصر اکتشاف در دنیای طراحی آرایشگاه زنانه، تصمیم گرفتیم تا جدیدترین طراحی‌های آرایشگاه زنانه را به شما معرفی نمائیم.

طراحی‌ آرایشگاه زنانه

ما بر این باوریم، با نشان دادن جدیدترین طراحی آرایشگاه زنانه شما را به سوی اصول طراحی صحیح سوق خواهیم داد. از این رو، می‌توان اینچنین طراحی‌های مدرن آرایشگاه زنانه را الهام بخش طراحی شما دانست.

امروزه سالن‌های زیبایی کثیری در ایران و سراسر جهان ساخته و طراحی شده‌اند. در واقع سالن‌های زیبایی شکل ترمیم یافته و مدرن شده سلمانی‌ها در قدیم هستند که غالبا از روی رونق شغل آرایشگری رو به توسعه می‌باشند. ما در ذیل به معرفی جدیدترین طراحی‌های آرایشگاه زنانه، تشریح نقش عناصر درون ساختاری و همچنین ایده پردازان آن‌ها می‌پردازیم.

طراحی آرایشگاه زنانه مارین بث

آرایشگاه زنانه مارین بث واقع در شهر کوبه ژاپن نمونه یکی از جدیدترین طراحی آرایشگاه زنانه ‎به شمار می‌رود. آرایشگاه زنانه مارین بث مطابق با استراتژی دیزاین گرم و مبتنی بر محوریت چوب طراحی شده است. فضای داخلی آرایشگاه زنانه مارین بث با هوشمندی تمام توسط طراحان شرکت دیزاین Curage انجام گرفته و حتی با نگاه اجمالی می‌توان از این فضای نسبتا کوچک نهایت لذت را برد.


1039527313741001B


استفاده از مبلمان و پانل‌های دیواری در طیف‌های گرم باعث گردیده تا آرایشگاه زنانه مارین بث بیشتر به یک اتاق نشیمن سنتی شباهت داشته باشد! از این رو، می‌توان متوجه گرما و صمیمیت این محیط زنانه شد. این دکوراسیون ساده و کارآمد که جزء جدیدترین طراحی‌ آرایشگاه زنانه محسوب گردیده، مورد توجه و استقبال مشتریان بسیاری قرار گرفته است. آویختن لوسترهای وزین یکی از عناصر قابل توجه در اینچنین چیدمان به شمار می‌رود که نهایت دقت و ظرافت دکوراتورها را در معرض نمایش عموم گذاشته است.

طراحی آرایشگاه زنانه مونا

آرایشگاه زنانه بعدی ما در فهرست جدیدترین طراحی‌های آرایشگاه زنانه در اویاما و ژاپن ساخته و طراحی شده است. طراحی آرایشگاه زنانه مونا توسط تیم طراحان شرکت GRIP& Co انجام پذیرفته و این تیم با نهایت به کار بردن ریزه‌کاری‌ها توانسته یکی از جدیدترین طراحی‌های آرایشگاه زنانه را ارائه بدهد.تیم GRIP& Co با استفاده از متریال‌ های دارای بافت درخشان و بلورین توانسته آرامش را با انعکاس نور به مشتریان القا نماید.


1039528313741001B


طراحان آرایشگاه زنانه مونا با به کار بردن الیاف ظریف شیشه‌ای و ترکیب پیچیده آن با استیل ضد زنگ برنز و رنگ قهوه‌ای یک اثر هنری بصری خلق کرده‌اند.

طراحی آرایشگاه زنانه روجی

سال 2014 آرایشگاه زنانه روجی به یکی از زیبایی‌های شهر کانبرا پایتخت کشور استرالیا بدیل شد. و هنوز که هنوز است این طراحی نمونه جدیدترین طراحی‌های آرایشگاه زنانه به شمار می‌رود. مساحت آرایشگاه زنانه روجی تنها 72 متر مربع بوده و این پروژه توسط معماران Craig Tan انجام پذیرفت. اگرچه فضای آرایشگاه زنانه روجی محدود به مساحت است اما طراحی هوشمندانه طراحان آن فضا را به آرایشگاه زنانه گرم و صمیمی مبدل کرده است.


1039529313741001B


طراحی آرایشگاه زنانه روجی الهام گرفته از دیزاین ژاپنی است. این فضا با تمام محدودیت خود در سه بخش مجزا تعریف شده است. نخستین بخش آن یک ورودی نسبتا تاریک است که با گذشتن از آن وارد فضای اصلی می‌شوید. فضای ارائه خدمات سبک‌تر و دلبازتر بوده و سومین بخش با بافت چوب پنبه‌ای، نور طبیعی و چشم‌انداز بیرونی طراحی شده است. لازم به ذکر است هرکدام از این بخش‌ها به رنگ‌ها، وسایل دکوری و متریال خاص مزین شده است.

طرح اصلی این آرایشگاه زنانه بر اساس مفاهیم آرامش و تجدید تعریف شده است. قطعا با گذراندن چند دقیقه در این فضا از جهان دنیوی کَنده خواهید شد.

طراحی آرایشگاه زنانه آرکه

آرایشگاه زنانه آرکه یکی از مدرن‌ترین و جدیدترین طراحی‌های آرایشگاه زنانه را به خود اختصاص داده است. مساحت این سالن زیبایی 120 مترمربع بوده و توسط معماران موریوکی طراحی شده است. در واقع تم اصلی دکوراسیون آرایشگاه زنانه آرکه از آب الهام گرفته و جدیدترین طراحی آرایشگاه زنانه را خلق کرده است.


1039520413741001B


تقریبا هیچ‌گونه ایرادی به طراحی آرایشگاه زنانه آرکه وارد نیست. سقف این سالن زیبایی از صفحات آلومینیومی بازیافت شده پوشانیده شده و نمای 3 بعدی آن با تلفیق روشنایی تداعی‌گر انعکاس نور بر روی سطح آب است.

در عین اینکه فضا از طراحی نسبتا پیچیده‌ای بهره گرفته اما با خلاقیت نوین توانسته با سادگی تمام لوکس و شیک به نظر برسد. همچنین اگر دقت بیشتری به خرج بدهید متوجه خواهید شد فضای آرایشگاه آرکه باز و کاربردی است.

طراحی آرایشگاه زنانه کو هِیر اکلت

پروژه طراحی آرایشگاه زنانه کو هِیر اکلت در سال 2007 توسط آتلیه KUU ساخته و طراحی شد. و همچنان نمونه جدیدترین طراحی‌های آرایشگاه زنانه در ژاپن و سراسر دنیا به شمار می‌رود. مساحت این سالن زیبایی 125 مترمربع بوده و چشم‌انداز آن از فضای بیرونی یک پنجره بزرگ همچون قاب عکس به نظر می‌رسد.


1039521413741001B


آرایشگاه زنانه کو هِیر اکلت بر روی یک سطح شیب‌دار ساخته شده است و فضای آن با پنجره‌های شیشه‌ای تمام قدی احاطه و پوشانیده شده است. در واقع هر فردی که از مجاورت این سالن آرایشی گذر کند، آن را مانند یک جعبه شیشه‌ای شکیل نظاره می‌کند.

طراحی آرایشگاه زنانه هِیر دو

طراحی آرایشگاه زنانه هِیر دو توسط معماران متسوی در ژاپن انجام شده است. طراحی شکیل و چشمگیر آرایشگاه زنانه هِیر دو آنقدر بی‌نظیر است که هوس حداقل یکبار قدم گذاشتن در آن را به جان آدم می‌اندازد. طراحی باز و تمام شیشه‌ای این سالن زیبایی 160 مترمربعی هیچ جای کنجکاوی نمی‌گذارد

title
دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5
captcha

با ما در ارتباط باشید