title

نگاهی اجمالی به مدرن‌ترین طراحی‌های آرایشگاه زنانه

star امتیاز از نظر کاربران : 0 از 5

آنچه در این مقاله می خوانید

نگاهی اجمالی به مدرن‌ترین طراحی‌های آرایشگاه زنانه

در گذشته نه چندان دور سرک کشیدن روزمره به سلمانی‌ها جزء لاینفک مردم شهری شمرده می‌شود. اکثر سلمانی‌ها به لحاط استراتژی جزء مراکز اجتماعی و معاشرتی محسوب می‌گردید که عده کثیری از افراد هم به اینطور جاها علاقه داشتند. منتها شکل تمایل افراد از گذشته تا به حال تفاوت پیدا کرده است. اگر دیروز افراد به دنبال بهبود روابط اجتماعی در سالن‌های زیبایی بودند، این شکل از روابط با رونق صنعت مو و زیبایی حالتی تجاری به خود گرفته است.

در عصر مدرن، سلمانی‌ها تقریبا منقرض شده‌اند و دیگر نام پیرایشگر و سلمانی چندان متداول نیست. به لطف توسعه یافتن صنعت زیبایی و رونق آن به مرور زمان، سلمانی‌ها از مد افتادند و آرایشگاه‌های زنانه روی بورس آمدند. این امر بر روی طراحی آرایشگاه زنانه نیز تاثیر بسزایی گذاشته است و ما متناسب با پیشرفت روزافزون شاهد طراحی آرایشگاه زنانه مدرن هستیم. گفتنی است که ایده‌های نوین و اجرای آن‌ها با بازاریابی شما ارتباط مستقیم دارد.

ما در این مقاله به معرفی و تشریح طراحی آرایشگاه زنانه مدرن می‌پردازیم تا شاید به دنبال اجرای اینچنین چیدمان‌ها با سیل بازخورد مثبت از سوی مشتریان مواجه شوید.

طراحی آرایشگاه زنانه مدرن باربریا رویال

باربریا رویال آرایشگاه زنانه‌ای واقع در مکزیکو سینی می‌باشد که توسط مهم‌ترین هتل این شهر احاطه گردیده شده است. موفقیت این آرایشگاه زنانه تقریبا با در نظر گرفتن محل قرارگیری آن غیرقابل انکار و حتی تصور می‌باشد. این در حالی است که نمی‌توان لحظه‌ای از طراحی آرایشگاه زنانه مدرن باربریا رویال چشم برداشت.


1039529278641001B


این طراحی آرایشگاه زنان مدرن توسط طراحان استودیو ROW اجرا شده است. طرح کنونی از تلفیق ناسازگاری‌های‌ ساختار معاصر و تجلی سنتی از سلطنت اروپایی پدید آمده است. لازم به ذکر است آرایشگاه زنانه باربریا از ابزار سلمانی سابق نیز بهره برده تا با یک طراحی لوکس و چشمگیر چشم هر رهگذری را خیره نگاه دارد. حاصل این مجموعه اشرافی طراحی آرایشگاه زنانه مدرن باربریا رویال شده است.

طراحی آرایشگاه زنانه مدرن استایلیش وی.آی.پی

سفر به چین و شهر ووکسی قادر خواهید بود نمونه‌ای زیبا از طراحی آرایشگاه زنانه مدرن را مشاهده نمائید. طراحی آرایشگاه زنانه مدرن استایلیش وی.آی.پی در سال 2015 توسط معماری به نام سان یانگ صورت گرفت. با آنکه معماری داخلی این آرایشگاه زنانه به شدت خیره‌کننده است اما نمی‌توان در آن احساس راحتی نکرد.


1039520378641001B


طراحی این آرایشگاه زنانه از محدودیت رنگ برخوردار است و بیشتر جذابیت‌های بصری آن در سقف پوشانیده شده از لوله‌ها و میله‌های فلزی و همچنین روشنایی نور دیده می‌شود. تاثیر طراحی صنعتی با المان‌های مدرن تکمیل شده است. یکی از مهم‌ترین مسائل مطرح در چنین طراحی می‌توان به فضای هندسی سالن زیبایی و میز پذیرش زرق و برق‌ دار آن اشاره کرد.

طراحی آرایشگاه زنانه مدرن باربر شاپ

پروژه طراحی آرایشگاه زنانه مدرن و سنتی باربر شاپ توسط طراحان استودیو A+Dاجرا شده است. ظرافت اجرای طراحی آرایشگاه زنانه باربر شاپ که تلفیقی از جذابیت بصری مدرن و سنتی است، مشتریان زیادی را به سوی خود می‌کشاند.


1039521378641001B


فضای آرایشگاه زنانه باربر شاپ تقریبا ساده و کاربردی است. با آنکه مساحت آن کوچک می‌باشد اما بهره‌گیری از فضاهای کوچک درون سالن زیبایی باعث گردیده بزرگتر به نظر برسد. شما می‌توانید طراحی آرایشگاه زنانه مدرن باربر شاپ را از نزدیک در فانوی ایتالیا مشاهده نمائید.

طراحی آرایشگاه زنانه مدرن دِ باربر

سالن زیبایی دِ باربر واقع در بوداپست مجارستان نمونه بارز طراحی آرایشگاه زنانه مدرن می‌باشد که به لطف طراحان شرکت Munkacsoport اجرا شده است. نام اصلی این آرایشگاه زنانه به زبان مجاری "aBorbély" می‌باشد که ترجمه آن به زبان فارسی "آرایشگر" است. در این آرایشگاه زنانه عناصر و المان‌های زیبایی بسیاری به کار گرفته شده تا تجلی‌گر دنیای مدرن امروز باشد.


1039522378641001B


نام ساده آرایشگاه زنانه دِ باربر نشان دهنده و همچنین القاگر فضایی ساده نیز می‌باشد. ترکیب دو تم وینتج و صنعتی باعث گردیده تا نمای داخلی مدرن به نظر برسد. خلاقیت رنگ‌های متضاد سرامیک زمین، کاشی‌کاری‌های دیوارها، صندلی‌های آرایشگری شیک و کلاسیک به جذابیت‌های بصری این سالن زیبایی افزوده‌اند.

طراحی آرایشگاه زنانه مدرن اوداگاوا

طراحی آرایشگاه زنانه مدرن اوداگاوا واقع در توکیو ژاپن توسط طراحی به نام میکیا کوبایاشی اجرا شده است. فضای این سالن زیبایی بیشتر از آن که فضای پهناوری داشته باشید، باریک است. بنابراین، طی یک نگاه گذرا متوجه خواهید شد که این دکوراسیون ساده و مدرن متناسب با طرح کلی طولانی و باریک آن می‌باشد.


1039523378641001B


اگر دقت به خرج دهید، متوجه طراحی هوشمندانه آرایشگاه زنانه مدرن اوداگاوا خواهید شد. و یکی از مهم‌ترین المان‌های این طراحی آینه بزرگ کار گذاشته در ته سالن زیبایی است. کار گذاشتن چنین آینه‌ای باعث گردیده تا فضای آرایشگاه زنانه بزرگتر و روشن‌تر به نظر برسد. همچنین استفاده و بهره‌برداری از رنگ‌های روشن تخته سه لایی، دیوار و چراغ‌های روشنایی فضا را بزرگتر نشان داده است.

طراحی آرایشگاه زنانه مدرن آکین باربر شاپ

از نمای سازه‌های مدرن دوبی هیچ بعید نیست که آرایشگاه زنانه لوکس آکین باربر شاپ در چنین جایی مستقر باشد. طراحی آرایشگاه زنانه مدرن آکین باربر شاپ توسط طراحی به نام هوک زاک اجرا شده و منظره حاصل از آن ترکیب دو نوع معماری داخلی سنتی متداول و مینیمالیسم معاصر می‌باشد.


1039524378641001B


با آنکه طرح و ساختار کلی آرایشگاه زنانه آکین باربر شاپ تجلی‌گر جلوه کلاسیک است اما با بهره‌گیری از طرح مدرن توانسته نمای جدیدی را عرضه کند. ترکیب دو رنگ متضاد توانسته حد تعادل سبک ایجاد شده را در معرض نمایش بگذارد.

طراحی آرایشگاه زنانه مدرن رگالو

آرایشگاه زنانه مدرن رگالو در حومه شهر اومیا ژاپن واقع شده است. طراحی آرایشگاه زنانه مدرن رگالو یکی از هوشمندانه‌ترین آثار معماری داخلی معاصر است. این طراحی خود شامل سه طراحی کاملا مجزا از یکدیگر می‌باشد که بنا به استفاده و کاربرد جدا اجرا شده است. یک فضا دارای ساختار بتنی، فضای دیگر کاملا از چوب ساخته شده و آخرین فضا متعلق به محصولات مو و زیبایی می‌باشد.


1039525378641001B


صفحات شیشه‌ای یکی از زیباترین عناصر طراحی آرایشگاه زنانه مدرن رگالو به شمار می‌رود که در مقایسه با سایر صفحات و گاها دیوارها از قیمت ارزان‌تری نیز برخوردار است.

منابع:

1منبع

2منبع

title
دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5
captcha

:

با ما در ارتباط باشید