title

15 راز برای طراحی داخلی ایده آل ویلا بدون خرج زیاد (قسمت اول)

star امتیاز از نظر کاربران : 0 از 5

آنچه در این مقاله می خوانید

  • در این مطلب ما روش هایی را برای شما بیان می کنیم که با رعایت این نکات و کشیدن دست روی سر و روی خانه و ویلا تان به سرعت و به راحتی و حتی بدون پرداخت هزینه زیاد به یک طراحی داخلی ایده آل و زیبا دست پیدا کنید.

در این مطلب ما روش هایی را برای شما بیان می کنیم که با رعایت این نکات و کشیدن دست روی سر و روی خانه و ویلا تان به سرعت و به راحتی و حتی بدون پرداخت هزینه زیاد به یک طراحی داخلی ایده آل و زیبا دست پیدا کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا بدون خرج زیاد

هیچ شکی نیست که ما علاقه مندیم که دکوراسیون داخلی ویلا ‎و خانه محل سکونتمان ایده آل، مدرن ، شیک و بر اساس یک تم فانتزی باشد. در حالی که ایجاد دکوراسیون داخلی ویلا به صورتی که چشمگیر و به اصطلاح دهان پر کن باشد، مستلزم داشتن حجم زیادی ثروت است که به احتمال زیاد کمتر کسی توانایی تهیه چنین دکوراسیون مجللی برای ویلا دارد. از سوی دیگر، خانه یا ویلا شما محل استراحت و رفع خستگی از کارهای یکنواخت روزانه است و برای ایجاد حس آرامش و آماده شدن مجدد برای شروع فعالیت ها و کارهای ضروری تازه است. دکوراسیون داخلی ویلا و طراحی خانه تان را به بهترین شکل ممکن چیدمان کنید تا با داشتن ظاهری منظم، زیبا و آراسته بر اساس اصول طراحی داخلی به بهترین نحو از تعطیلات و ساعات حضور در ویلا یا خانه خود استفاده کنید. از دید روانشناسی طراحی داخلی محیط زندگی میتواند تاثیر شدیدی روی حال و احساس شما بگذارد، به خصوص محل هایی که شما مدت زیادی را در آن می گذرانید. در نتیجه مراقبت و توجه به طراحی دکوراسیون داخلی ویلا و خانه شما به طوری که شاد و پر جنب و جوش و دلنشین باشد، برای سلامت روان شما بسیار کلیدی است.


1039521283741001B


مشکل اساسی در بیشتر کسانی که قصد تغییر دکوراسیون داخلی ویلا خود را دارند، این است که شما علی رغم داشتن بودجه محدود، مجموعه ای از تغییرات ضروری در نظر دارید و برای آن باید کل پس انداز خود را خرج کنید و اگر هم این کار را نکنید آن تغییری که در نظر داشتید در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا خود لحاظ نکرده اید. اما ما خبر های خوبی برای شما داریم چون دیگر نیاز نیست پول بسیار زیادی برای طراحی دکوراسیون داخلی ویلا خود بپردازید! به جای آن در این مطلب ما روش هایی را برای شما بیان می کنیم که با رعایت این نکات و کشیدن دست روی سر و روی خانه یا ویلایتان به سرعت و به راحتی و حتی بدون پرداخت پول زیاد به یک طراحی داخلی ایده آل و زیبا دست پیدا کنید. پر واضح است خیلی از افراد به دلیل نگرانی از دست دادن کل پس اندازشان از تخصص متخصصان طراحی داخلی برای مشاوره و اجرای طرح های مطلوب برای خانه یا ویلا خود استفاده نمی کنند. متخصصان طراحی دکوراسیون داخلی ویلا معمولا به افراد توصیه نمی کنند که کل مبلمان و لوازم دکوراسیون را تغییر دهند تا در ازای آن حس تغییر را ایجاد کنند. به جای تغییرات کلی در طراحی داخلی و چیدمان، طراحان داخلی مجموعه ای از ترفند ها و رازها را به کار می گیرند که می تواند دکوراسیون داخلی ویلا شما را به فضایی ایده آل و رویایی تبدیل کنند. اگر شما هم علاقه دارید تا از تجربه طراحان داخلی متخصص استفاده کنید ولی پول کافی برای آن ندارید، ما برای شما مهمترین ترفند ها و نکات جادویی از طراحی دکوراسیون داخلی ویلا را گردآوری کرده ایم تا با کمک آن ها قطعه ای از بهشت را در ویلای شخصی خود داشته باشید.

- پول خود را عاقلانه برای طراحی دکوراسیون داخلی ویلا خرج کنید

این توصیه یکی از طراحان داخلی به نام کوین مک کلود برای داشتن ویلا با طراحی داخلی زیبا و کم خرج است. او به همه کسانی که پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی ویلا را انجام می دهند، پیشنهاد می کند طرح هایی خلاقانه به فضا اضافه کنند. او پیشنهاد میکند به جای اینکه پول خود را برای خریدن لوازم جدید دکوراسیون هزینه کنید، همیشه به اجزایی از دکوراسیون موجود فکر کنید که قرار است تا همیشه ماندگار باشد. این خلاقیت می تواند جابجایی یک میز یا انداختن یک پارچه طرح ترمه روی میز تلویزیون باشد. همچنین می توانید به وسایل بدون استفاده گوشه انبار خود فکر کنید و با اضافه یا کم کردن المان هایی و یا به کمک رنگ آمیزی و جلا دادن آنها را در دکوراسیون داخلی ویلا ‎به بهترین شکل استفاده کنید.


1039522283741001B


- آثار هنری را در سطح ارتفاع چشم نصب کنید

اگر شما هم جز کسانی هستید که دوست دارید در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا ‎ از نقاشی ها و آثار هنری استفاده کنید، این توصیه را جدی بگیرید. یکی از طراحان دکوراسیون مشهور خانه های ویلایی به نام نیک اولسون، توصیه اصلی خود را به موقعیت تابلوهای نقاشی در محل زندگی اختصاص داده است. او می گوید نیاز نیست که روی هر دیوار چیزی را آویزان کنید و وجود یک یا دو تابلو روی کل دیوارها از نظر طراحی داخلی کافی است. توجه کنید که تابلو ها را در مهمترین قسمت ها از لحاظ دید قرار دهید. توجه کنید وقتی تابلویی را روی دیوار آویزان می کنید طوری باشد که بینندگان برای دیدن آن تابلو نیاز نباشد سر خود را بلند کنند و مرکز تابلو در تراز خط دید قرار بگیرد.

-مد روز را در طراحی دکوراسیون فراموش کنید

یکی از معماران طراحی داخلی، سیان آستلی، توصیه ای دارد که ممکن است کلیشه ای به نظر بیاید اما، این یکی از بهترین ترفند هایی است که باعث می شود شما همیشه عاشق خانه خودتان باشید. چکیده کل این ترفند این است که موقع طراحی داخلی و چیدمان دکوراسیون داخلی ویلا خود، به خواسته های درونی خود توجه کنید و به مدهای گذرا توجهی نداشته باشید. به بیان دیگر، این توصیه به شما می گوید انتخاب دکوراسیون داخلی ویلا باید مطابق شخصیت و علایق شما ایجاد شود ، نه ایده های پرطرفداری که در بیرون می بینید. توجه کنید که مدهای پرطرفدار خواسته های درونی شما از طراحی داخلی ویلایتان را لحاظ نمی کند و ممکن است شما را داخل یک دور باطل می اندازد که هر سال دکوراسیون داخلی ویلا ‎ را بر اساس مد تغییر دهید. مسلماً این روش باعث هدر رفتن بی دلیل پول شما می شود.


1039523283741001B


برای طراحی داخلی متفاوت کتیبه های پنجره ویلا را رنگ کنید!

آیا تا کنون به این فکر کردید که برای داشتن دکوراسیون داخلی متفاوت می توانید کتیبه های دور پنجره را با رنگ آمیزی زیباتر کنید؟ رنگ کردن حاشیه و نوار پنجره ها با رنگ های زیبا یکی از راه های جلوه بخشیدن به دکوراسیون داخلی ویلا شماست بدون اینکه هزینه زیادی خرج کنید. نکته مهم انتخاب رنگ مناسب منطبق با فضای کلی دکوراسیون خانه شماست.

title
دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5
captcha

با ما در ارتباط باشید