مجری دکوراسیون اداری

امتیاز از نظر کاربران : 0 از 5

آنچه در این مقاله می خوانید

اجرا و طراحی دکوراسیون اداری

اجرا و طراحی فضای اداری یکی از عوامل با اهمیت در موفقیت کسب و کار است. زیرا اجرای طراحی واحد اداری باعث می‌شود کارمندان با آرامش بیشتری کار خود را انجام دهند. در این مطلب قصد داریم اصول با اهمیت اجرا و طراحی دکوراسیون اداری را بیان کنیم.

اگر می‌خواهید با ویژگی‌های بهترین مجری دکوراسیون اداری آشنا شوید و در اجرای دکوراسیون داخلی اداری از رقبا پیشی بگیرید این مطلب را بخوانید.


اجرا و طراحی محیط اداری

اهمیت اجرا و طراحی محیط اداری این است که به طور مستقیم بر روحیه‌ی کارکنان و انرژی آن‌ها برای کار کردن تاثیر می‌گذارد. زیرا طراح و مجری دکوراسیون داخلی نکاتی را رعایت می‌کند تا احساس و انگیزه‌ی کارکنان را تحت تاثیر قرار دهد و به کسب و کار رونق دهد. از طرف دیگر اجرا و طراحی فضای اداری باعث می‌شود مشتریان هم با حضور در دفتر کار یا محیط اداری احساس رضایت داشته باشند.

نکات با اهمیت اجرا و طراحی دکوراسیون اداری

مجری دکوراسیون اداری برای طراحی داخلی باید به تمام جزئیات توجه کند. زیرا هر عامل محیطی نامناسب می‌تواند موجب ایجاد محدودیت برای کارکنان و کم کردن بهره‌وری آن‌ها شود.

موارد زیر اصول با اهمیتی است که طراح و مجری دکوراسیون داخلی در اجرای دکوراسیون داخلی اداری به آن توجه می‌کند و بر اساس آن کار خود را جلو می‌برد.

انتخاب کفپوش در اجرای طراحی واحد اداری

انتخاب دیوار پوش اجرای دکوراسیون داخلی اداری

تاثیر نورپردازی در اجرا و طراحی فضای اداری

انتخاب رنگ اجرای دکوراسیون داخلی اداری

اجرا و طراحی فضای اداری بر اساس فضای عمومی و خصوصی


اهمیت اجرا و طراحی فضای اداری با کفپوش مناسب چیست؟

یکی از موارد مهمی که مجری دکوراسیون اداری به آن توجه می‌کند انتخاب کفپوش مناسب است. زیرا در محیط اداری رفت و آمد زیاد است و کفپوش باید مقاومت و استحکام قابل قبولی داشته باشد. از طرف دیگر طراح و مجری دکوراسیون داخلی به این نکته توجه دارد که کفپوش باید به راحتی نظافت شود تا ضمن حفظ ظاهر آراسته، موجب انتقال آلودگی و بیماری نشود.

بهترین متریال‌هایی که توسط طراح و مجری دکوراسیون داخلی در اجرا و طراحی محیط اداری استفاده می‌شود شامل موارد زیر است.

اجرای طراحی واحد اداری با سرامیک

اجرای دکوراسیون داخلی اداری با موکت

اجرای دکوراسیون داخلی اداری با لمینیت

اجرای طراحی واحد اداری با سنگ

اجرای دکوراسیون داخلی اداری با بتن اکسپوز

اجرای طراحی واحد اداری با پارکت

اجرای دکوراسیون داخلی اداری با وینیل


ویژگی‌های بهترین دیوارپوش برای اجرا و طراحی فضای اداری چیست؟

یکی ازمهم‌ترین مواردی که در اجرا و طراحی دکوراسیون اداری باید مورد توجه قرار بگیرد انتخاب دیوار پوش است. مجری دکوراسیون داخلی دیوارپوش مناسب محیط اداری را با توجه به نوع کار، سلیقه‌ی کارمندان و نوع فضای اداری انتخاب می‌کند.

ویژگی‌های دیوارپوش مناسب برای اجرا و طراحی فضای اداری شامل موارد زیر است.

دیوار پوش ضد حریق

دیوارپوش عایق صدا

قابل شستشو بودن دیوار پوش

مقاومت و استحکام دیوارپوش

همچنین لازم است مجری دکوراسیون داخلی برای اجرا و طراحی فضای اداری رنگ دیوارپوش را متناسب با میزان روشنایی محیط و در تناسب با اجزای دیگر دکوراسیون داخلی انتخاب کند. به عبارت دیگر در فضاهای کوچک‌تر از دیوارپوش‌های رنگ روشن استفاده کند تا فضا بزرگتر به نظر بیاید.

بهترین متریال‌های دیوار پوش که برای اجرای دکوراسیون داخلی اداری استفاده می‌شود دیوارپوش‌های pvc، کناف، سه بعدی، پلی استایرن و کاغذ دیواری است.


اجرا و طراحی فضای اداری


اهمیت نورپردازی در اجرا و طراحی فضای اداری چیست؟

مجری دکوراسیون اداری در طراحی داخلی اداری به نورپردازی توجه ویژه‌ای دارد. ضرورت توجه به نورپردازی در اجرا و طراحی دکوراسیون اداری این است که کارکنان در فضایی که نور کم باشد نمی‌توانند تمرکز کنند و کارها را با دقت انجام دهند.

همچنین درصورتی‌که طراح و مجری دکوراسیون داخلی در اجرا و طراحی محیط اداری به نور توجه نکند، کارکنان دچار مشکلات جسمی نظیر سردرد، افسردگی می‌شوند و نمی‌توانیم عملکرد مناسبی از آن‌ها انتظار داشته باشیم.

ویژگی‌های نورپردازی مناسب برای اجرا و طراحی دکوراسیون اداری که طراح و مجری دکوراسیون داخلی باید به آن توجه کند شامل موارد زیر است.

اجرا و طراحی محیط اداری با رنگ نور طبیعی و سفید

اجرا و طراحی محیط اداری با منبع نوری کم هزینه

اجرا و طراحی محیط اداری با میزان نور مناسب

اجرا و طراحی محیط اداری با منبع نوری مقاوم

اجرا و طراحی محیط اداری با توجه به تعداد چراغ‌ها

اجرای دکوراسیون داخلی اداری با توجه به شدت نور هر لامپ

اجرای طراحی واحد اداری با توجه به کاربری فضا (دستشویی، آشپزخانه، اتاق کار، اتاق کنفرانس)

اجرای طراحی واحد اداری با توجه به محل قرار گرفتن چراغ

اجرا و طراحی محیط اداری با توجه به زاویه نصب چراغ


اهمیت اجرا و طراحی دکوراسیون اداری در فضاهای عمومی و خصوصی

یکی از نکات مهمی که مجری دکوراسیون داخلی در اجرا و طراحی فضای اداری باید به آن توجه کند ایجاد یک فضای خصوصی برای استراحت کردن کارمندان یا فضایی برای منتظر ماندن مراجعان است. جدا کردن این محیط در اجرا و طراحی دکوراسیون اداری باعث می‌شود کارکنان احساس بهتری داشته باشند و بتوانند استراحت کوتاهی داشته باشند.

همچنین اگر در اجرای طراحی واحد اداری به جدا کردن فضاهای عمومی و خصوصی توجه شود و ارباب رجوع در فضایی آرام منتظر باشد تا نوبت رسیدگی به کارهایش برسد کمتر کلافه و عصبی می‌شود.

مسئله با اهمیت برای مجری دکوراسیون داخلی این است که اجرا و طراحی فضای اداری و جدا کردن فضاهای عمومی و خصوصی هزینه‌ی زیادی دارد و لازم است ساختمان بزرگی در اختیار داشته باشیم. به همین دلیل مجری دکوراسیون اداری از پارتیشن بندی به عنوان یک راهکار موثر استفاده می‌کند.


مزایای استفاده از پارتیشن بندی برای اجرا و طراحی دکوراسیون اداری

اولین مزیت اجرای طراحی واحد اداری با پارتیشن بندی این است که هزینه‌ی آن نسبت به ساخت و ساز کمتر است و در مدت زمان کوتاهی قابل اجراست.

یکی دیگر از مزیت‌های اجرای دکوراسیون داخلی اداری با پارتیشن این است که برای جابه‌جا کردن محیط انعطاف‌پذیری بالایی وجود دارد و مجری دکوراسیون داخلی می‌تواند از پارتیشن‌ها در محلی دیگر هم استفاده کند.

پارتیشن‌های اداری که اجرای دکوراسیون داخلی اداری استفاده می‌شوند عایق صوت هستند و باعث می‌شوند تمرکز کارکنان حفظ شود. از طرف دیگر درصورت خراب شدن می‌توان آن‌ها را تعمیر یا تعویض کرد. حتی پارتیشن قابلیت سفارشی‌سازی دارد و مجری دکوراسیون داخلی می‌تواند متناسب با اجزای دیگر دکوراسیون پارتیشن را با رنگ مورد نظر سفارش دهد.


اجرای طراحی واحد اداری و متریال های آن

پارتیشن mdf

پارتیشن آلومینیوم

پارتیشن با پروفیل آلومینیوم

با اینکه مجری دکوراسیون اداری می‌تواند از انواع پارتیشن با متریال‌های مختلف استفاده کند، اما بهترین ایده استفاده از پارتیشن شیشه‌ای و عایق صدا است که می‌تواند حس اعتماد بین کارکنان و مشتریان را تقویت کند.

اهمیت انتخاب رنگ در اجرای دکوراسیون داخلی اداری چیست؟

یکی از موارد با اهمیتی طراح و مجری دکوراسیون داخلی باید به آن توجه کند تا موجب بالارفتن بهره‌وری کارکنان شود رنگ مورد استفاده در اجرا و طراحی دکوراسیون اداری است. به خصوص اگر فضای اداری کوچک باشد یا نور طبیعی کمی در ساختمان وجود داشته باشد. طراح و مجری دکوراسیون داخلی برای انتخاب بهترین رنگ برای محیط اداری باید به ویژگی‌های زیر توجه کند.

اجرا و طراحی دکوراسیون اداری با رنگ مناسب برای دسترسی به حداکثر دید کارکنان

اجرا و طراحی دکوراسیون اداری با رنگ خنثی برای ایجاد تعادل در فضا

اجرا و طراحی دکوراسیون اداری و رعایت تناسب رنگ بین مبلمان اداری


مجری دکوراسیون اداری و ویژگی های آن

با توجه به اینکه متوجه شدیم اجرای طراحی واحد اداری چه اهمیتی دارد، باید به فکر انتخاب مجری دکوراسیون داخلی باشیم و با ویژگی‌های بهترین طراح و مجری دکوراسیون داخلی آشنا شویم. زیرا انتخاب بر اساس معیارهای صحیح باعث می‌شود وقت و هزینه‌ای که برای اجرای طراحی واحد اداری صرف می‌کنیم هدر نرود.

موارد زیر مهم‌ترین ویژگی‌های مجری دکوراسیون داخلی است که برای اجرا و طراحی دکوراسیون اداری باید مورد توجه قرار بگیرد.

دانش و تخصص مجری دکوراسیون اداری

رعایت اصول حرفه‌ای توسط مجری دکوراسیون اداری

تعرفه‌های تعیین شده توسط مجری دکوراسیون داخلی

بررسی مجوز دار بودن مجری دکوراسیون اداری

بررسی سابقه‌ی کاری مجری دکوراسیون داخلی


مطلب پیشنهادی: دیزاین اداری


مجری دکوراسیون داخلی


دستمزد طراح و مجری دکوراسیون داخلی چقدر است؟

اغلب اوقات اولین سوال کسانی که قصد اجرا و طراحی محیط اداری دارند از مجری دکوراسیون داخلی این است که هزینه‌ی اجرای طراحی واحد اداری چقدر است. واقعیت این است که مجری دکوراسیون اداری باید عواملی که بر قیمت طراحی دکوراسیون تاثیر می‌گذارد را بررسی کند و با توجه به آن هزینه را برآورد کند.

عواملی که بر هزینه‌ی طراحی دکوراسیون و دستمزد طراح و مجری دکوراسیون تاثیر می‌گذارد شامل موارد زیر است.

وسعت واحد اداری

انتخاب نوع متریال مورد استفاده برای کفپوش، دیوارپوش و موارد دیگر


جمع بندی

اجرا و طراحی دکوراسیون اداری از عوامل با اهمیت برای جذب مشتری در دفاتر تجاری و اداری است. به همین دلیل مدیرانی که به فکر توسعه کسب و کار خود هستند از مجری دکوراسیون داخلی کمک می‌گیرد. در این مطلب اصول مهم دکوراسیون داخلی اداری را مطرح کردیم. امیدواریم با انتخاب بهترین مجری دکوراسیون اداری از نتیجه‌ی طراحی و اجرا رضایت داشته باشید و بتوانید کسب و کار خود را رونق دهید.

دیدگاه شما؟
leave a comment
شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟ 0 از 5

با ما در ارتباط باشید